Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2012., 12:53   #81
WA opet o sebi...

Film je OK za pogledat, al da ću ga dugo pamtit....

WA na kvadrat, seks i umjetnost, dvi teme koje WA obožava, koliko mi bia drag lagano mi postaje dosadan...
s_zlikovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 21:53   #82
Definitivno je Zlatna malina odgovarajuća ocijena za ovaj film. Ono...Woody Alen...Bitch please!
Gabriel Amorth is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 22:36   #83
Jedan od najboljih filmova koji gledah u zadnje vrijeme.
Predivna razglednica Pariza, skroz zanimljiva priča, malo SF-a, malo povijesti
Allena ne volim uopće kao glumca, ali kao redatelj mi skroz odgovara.
Odličan Owen Wilson, taj lik daje šarm baš svemu gdje se nađe. Predivna Marion Cotillard.

Odličan Brodyjev prikaz Salvadora Dalija - ne mogu zaboraviti nosoroge ni da se trudim
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 12:54   #84
“I believe that love that is true and real creates a respite from death. All cowardice comes from not loving, or not loving well, which is the same thing. And when the man who is brave and true looks death squarely in the face like some rhino hunters I know, or Belmonte, who’s truly brave. It is because they love with sufficient passion to push death out of their minds, until the return that it does to all men. And then you must make really good love again. Think about it.” — Midnight In Paris

odličan
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 14:47   #85
Odličan! Zabavan film!
Nisam puno očekivala i nisam ljubitelj Woodiya pa me vjerovatno iznenadilo...
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:51   #86
nikako da ga pogledam do kraja. dođem do dijela kada ga počne slijediti otac od zaručnice da sazna što radi noću. do onda je ok ali ipak čekam nešto bolje. ima li što zanimljivo dalje ili je sve u istom tonu?
__________________
A.Smithee
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 16:36   #87
Film mi je totalno glup i besmislen. Time travel? Da, baš... Što dvoje ljudi koji nisu jedno za drugo i to znaju rade u vezi? Sav mi je bzvz, a najbolje mi je što su se svi slavni umjetnici poznavali i družili.
__________________
We Come In Peace Shoot To Kill
Bayta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 16:47   #88
Hmm, film je onako... Ne znam. Imam i dražih Allenovih filmskih ostvarenja.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 12:24   #89
Napokon sam našla dvd!! U Konzumu, ako kog zanima.. eto
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 00:14   #90
Quote:
Bayta kaže: Pogledaj post
Film mi je totalno glup i besmislen. Time travel? Da, baš... Što dvoje ljudi koji nisu jedno za drugo i to znaju rade u vezi? Sav mi je bzvz, a najbolje mi je što su se svi slavni umjetnici poznavali i družili.
Koliko ja znam o Parizu dvadesetih, te se face stvarno i jesu družile.
charlie_63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 18:52   #91
Čitam sad vaše komentare i sad mi je sve jasnije. Ma gledao sam taj film u pijanom stanju (i to poprilično!), činilo mi se da mi se ukazuju Hemingway, Dali, Eliot i ekipa, pa sam se prestrašio da sam poludio, ugasio sam film i popio još jedno Laško prije spavanja. Izgleda, morat ću iznova pogledat
breskoaluder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 20:00   #92
Ja nikad neću shvatit kako se Allenova popularnost proširila van granica Filozofskog Fakulteta.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 20:06   #93
Tako što je inovativan redatelj koji je snimio pregršt dobrih filmova?
__________________
Let us start our Republic with a chain of drug stores, a chain of grocery stores, a chain of gas chambers, and a national game. After that we can write our Constitution.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 22:46   #94
Ummm ne, mora postojati drugi razlog.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 23:10   #95
To se zove osobni ukus. Ako se tebi ne sviđa ne mora značit da je loše. I ja mrzim puno stvari koje su masovno popularne. Ali Woody Allen nije jedna od njih.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 00:04   #96
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
Ummm ne, mora postojati drugi razlog.
OK, sretno u potrazi.
__________________
Let us start our Republic with a chain of drug stores, a chain of grocery stores, a chain of gas chambers, and a national game. After that we can write our Constitution.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 16:49   #97
Meni je film...GROZAN. Hvala bogu na premotavanju i dovoljno zdrave pameti da ga nisam isla gledati u kino i jos placati za to.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 00:23   #98
film je zapravo jedna lijepa razglednica pariza kako je netko rekao. zabavan dovoljno da vrijeme proleti. i rijedak rijedak rijedak allenov film koji mi se svidio
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 16:22   #99
Dajem plus samo jer se radi o Parizu.. Bila sam tamo i grad je prekrasan ali film........bah........
Annix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 08:56   #100
Imam samo jednu riječ za ovaj film - dosadnooo....
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.