Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2004., 22:38   #41
Quote:
*Girlie* kaže:
jakod obre kapi za oci su Proculin. kostaju oko 12 kn ja mislim, mozda malo vise. kad su ti crvene oci, kad te peku, ukapas si njih i sve bude super. provjereno. probaj s njima mozda ti pomognu sta se tice peckanja, crvenila... sretno.
super kapi! ja ih cesto koristim. bolje su sto puta od npr. visine. one ce ti sigurno pomoci kod crvenila.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 11:32   #42
Quote:
Crow Jane kaže:

ma nemrem ni spat jer mi pod prozorom neke mačketine urlaju
Probaj prvo rasterati macke , pa se dobro napavaj, a onda te kremice
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 11:33   #43
Quote:
*Girlie* kaže:
jakod obre kapi za oci su Proculin. kostaju oko 12 kn ja mislim, mozda malo vise. kad su ti crvene oci, kad te peku, ukapas si njih i sve bude super. provjereno. probaj s njima mozda ti pomognu sta se tice peckanja, crvenila... sretno.
Znas mozda da li su dobre ako osoba nosi kontaktne? meni se znaju malo od leca oci zacrveniti.
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 13:28   #44
meni pomognu vrecice od kamilice
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 13:43   #45
Quote:
vjeverica kaže:
Znas mozda da li su dobre ako osoba nosi kontaktne? meni se znaju malo od leca oci zacrveniti.
Dobre su i za leće(ja probala) i stalno ih koristim jer Visine mi ne pašu, često su mi iziritirale oči, a proculin su kao pravi melem za oči.
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 14:47   #46
a jel ima netko za preporučiti dobru kremu za oko očiju, da nije anti age (ne treba mi) nego ultra hidratantna, baš protiv podočnjaka i podbuhlosti....

Dosad sam imala Clinique All Abuot Eyes (niš posebno, koža puno vlažnija, al nikakva čuda nije napravila), a trenutno imam Lancome Hydra Zen Yeux i isto nije ništa spektakularno,mislim da bi isti efekt postigla i s pet puta jeftinijom kremom....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 17:14   #47
Quote:
goldberry kaže:
a jel ima netko za preporučiti dobru kremu za oko očiju, da nije anti age (ne treba mi) nego ultra hidratantna, baš protiv podočnjaka i podbuhlosti....

Dosad sam imala Clinique All Abuot Eyes (niš posebno, koža puno vlažnija, al nikakva čuda nije napravila), a trenutno imam Lancome Hydra Zen Yeux i isto nije ništa spektakularno,mislim da bi isti efekt postigla i s pet puta jeftinijom kremom....
Pa upravo to mene i zanima! Neda mi se hitat parice na neke Chanel pizde materine ako vulgaris ZG melem pomaže! (e to bum probala + te kapi - tnx curice )

U međuvremenu malo mi je bolje s očima, al zaključila sam da sam prestara za cuganje i ševu po cele noći - nemam više 18 goddamn
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 17:35   #48
melem je odličan, ja ga fakat za sve koristim
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 17:51   #49
dobru, ali baš dobru kremu za oko očiju koju bi mogla preporučiti još nisam našla.
by the way. neki su pisali da im još ne trebaju kreme oko očiju jer su premladi. ali kaj da onda stavljam oko očiju kad mi na kremi za lice piše da ju ne smijem mazati oko očiju
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 18:19   #50
ja mislim da ti negdje do 25 zaista ne treba baš previše krema za oko očiju...jedini ak imaš viška vremena i novaca i kajaznam...

A od 25 na više ti treba krema za oko očiju, ali ne anti-age, protiv bora ili takve neke...nego samo neka ultra hidratantna

No, primjetila sam da danas pod utjecajem agresivnog marketinga kozmetičke industrije i ženskih časopisa koji stvaraju paranoju oko svake nesvršenosti na koži sve mlađe i mlađe cure počinju koristiti keme za oko očiju, pa čak i one protiv bora
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 18:22   #51
apsolutno se slažem sa tim što si rekla. ali kaj da onda stavljam oko očiju kad na mojoj običnoj hidratantnoj kremi za lice piše izbjegavati područje oko očiju.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 18:29   #52
ne samo na ovoj koju sad koristim, nego na svim koje sam do sada koristila. a to nisu bile kreme protiv bora i sl.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 18:32   #53
pa ako nemaš 25 -ona ništa ili ako baš inzistiraš, neki vazelin, melem ili običnu Niveu soft il tak nešto

Ako imaš 25 ili više - neku hidratantnu kremu za oko očiju, nisam sigurna za Nivee, L'Oreale i slično, ali znam da svaka skuplja firma ima takvu kremicu - hidratantna za oko očiju, a nije protiv bora

Sad sam se sjetila da je i Garnier imao neki Fresh gel ili tak nešto...ima i Vichy ja mislim Thermal S Yeux...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 18:53   #54
Ja koristim već dugo samo Biotherm hydradetox i ta smije oko očiju.

Dosad sam bila sva ponosna kak nemam bora oko očiju, al jebi ga evo ih

U pravilu se pridržavam onog beauty sleep od 8 sati, no ovi su me blagdani ubili i sad mi evo posljedica....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 21:44   #55
Quote:
goldberry kaže:
pa ako nemaš 25 -ona ništa ili ako baš inzistiraš, neki vazelin, melem ili običnu Niveu soft il tak nešto

nemam 25, ali nemrem zamisliti da stavim korektor a da ispod njega ne stavim podlogu. od kad se mažem nijednom mi se nije dogodilo da ispod pudera ne stavim kremu. puno je štetnije stavljati korektor na golu kožu nego staviti i najgoru kremu. nisam ni napisala da stavljam kreme protiv bora (stavljam protiv podočnjaka), samo sam se osvrnula na pisanja nekih forumašica da ne treba stavljati ništa oko očiju, dakle nikakve kreme. što mislim da nije dobro. jer ako njeguješ ostatak lica onda moraš njegovati i njegov najosjetljiviji dio, a to je dio oko očiju.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 21:48   #56
od silnog pisanja, ja blesava nisam ni napisala kaj ja stavljam sad sam si zadnje kupila od Lancastera aquamilk kremicu. baš je fina masna (ali brzo se upije, tak da se ne sjajiš) i služi samo za hidrataciju i smanjivanje podočnjaka.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 21:56   #57
Quote:
pink_cat kaže:
od silnog pisanja, ja blesava nisam ni napisala kaj ja stavljam sad sam si zadnje kupila od Lancastera aquamilk kremicu. baš je fina masna (ali brzo se upije, tak da se ne sjajiš) i služi samo za hidrataciju i smanjivanje podočnjaka.
Jel? A ja dobila tester i bila zadovoljna, hm...ali nisam znala da je protiv podočnjaka...deder reci ti meni kaj piše na tvojoj - vidla sam da ima nekoliko vrsta...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 22:07   #58
ovak:
aquamilk
absolute moisture
eye cream

Lancaster exsclusive bio-milk complex plupms your delicate eye area with hydration and essential nutrients. Puffines and dark circles are reduced, your skin is revived with suppleness, smoothness and absolute softness.

eto to bi kao trebala raditi. kao što sam već napisala nisam još našla kremu koju bi mogla sa sigurnošću preporučiti, ali ova je korektna. nemam alergiju, nisu crvene oči, a dal imam manje podočnjake ja si umišljam da imam. ali što je kozmetika nego iluzija i naša nada da to djeluje
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 22:57   #59
Quote:
goldberry kaže:
a jel ima netko za preporučiti dobru kremu za oko očiju, da nije anti age (ne treba mi) nego ultra hidratantna, baš protiv podočnjaka i podbuhlosti....
Hm, trenutno koristim Lancasterovu i korektna je, ali ništa spektakularno. Meni čak i premalo hidratizira to područje oko očiju (za dan je oke, ali kad je stavim navečer ujutro se probudim osušena oko očiju ).

Frendica mi je probala Carita i oduševljena je. Kremica je iz linije za dehidriranu kožu i tu definitivno kupujem kad potrošim ovu Lancasterovu. Košta oko 250 kn.
(Ja imam masku iz te linije i ne tražim dalje, svega mi. )

(Znam da sam više dosadna s hvaljenjem Carita kozmetike, al' ja sam toliko oduševljena njihovim stvarima da si ne mogu pomoć! )

link: Carita Extra Moisturising Eye Contour
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 23:01   #60
jel neko isprobao onu nivea kremicu za podrucje oko ociju (neznam kako se zove) , navodno smanjuje podocnjake
vidila sam jos i l orealovu neku u tubici ista stvar pise.
to su neke jeftinije varijante pa me zanima jel neko zna???
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.