Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2005., 11:07   #21
Escape from LA je yeben film - ali uvijek ti se sve svede na ono - o ukusima se ne raspravlja
što je tebe smetalo u tom filmu? priča je bila sjajna, film je imao autoironičan odmak prema prethodniku, kurt također... ma tri puta sam ga gledala!
eventualno nešto slabiji i bezvezni carpenter je - body bags ali svakome se može omaknuti a carpenter koji nije najbriljantniji ipak je još uvijek dovoljno zabavan i gledljiv. činjenica da si fan ne odmaže
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 12:51   #22
Ha, malo off topic rasprave, ali baš ste me pogodili ...

Vampiri su mi još jedini "noviji" Carpenterov film sam mogao pogledati više od jednog puta.

Katatonični je definitivno u pravu sa komentarom o odnosu remek - dijela i smeća u filmografiji JC - a.

Pitanje je samo koje će njegove filmove koji od nas proglasiti smećem .....
__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 13:56   #23
A memoari nevidljivog čovjeka?
Carpenter je definitivno moj omiljeni filmaš.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 14:06   #24
princ tame je remek djelo,gledam ga skoro svake godine(unazad desetak g.)

village of the damned sam davno gledao i sjećam se da je bio osrednji,ali trebao bi ga ponovno pogledat

they live je dobar prvih pola sata,izvrstan od onog dijela kada piper otkriva svrhu naočala+ vjerovatno najduhovitiji carpenter(uz dark star)


takonekako
čika gliša is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 15:37   #25
Quote:
el Duderino kaže:
jel to uključuje i ono čudo od remakea village of the damned? Također, escape from LA je prilično prokleto slab film.
(Uključuje oba.
Uključuje i Memoirs of an Invisible Man.)
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 15:54   #26
Spominje se novi Carpenter, a nitko da spomene In the Mouth of Madness...
I da,
...
(nesto kao)
Heeeey, I wanted vanilla twist! (shtock!)
...
(Nenad*ebivo!)
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 23:40   #27
ne mogu vam nikako preporuciti ovaj film, koji se nezasluzeno i potpuno neopravdano poziva u svojem naslovu na legendarni carpenterov film

u filmu je previse toga promijenjeno i potpuno preoblikovano, pocevsi od karaktera glavnog junaka, potom jasna je motivacija i identitet u izvorniku nepoznatih napadaca, da o ogromnom broju previda i pogresaka da ni ne govorim....

sve u svemu, ostaje nejasno zasto je snimljen ovaj film, jer cak ni akcija u njemu ne odskace od zalosnog prosjeka. neki kriticari doduse uspijevaju u filmu prepoznati obracun sa aktualnom americkom politikom, sto je doista egzotican kriterij za ocjenjivanje filmskog uratka.

jedina spomena vrijedna scena je uvodna i to prije svega zbog lokalnih konotacija.
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 06:39   #28
da, film nije baš za neke preporuke.

ali sve u svemu, svidio mi se nekak...možda baš zbog svoje predvidivosti, bespotrebne brutalnosti i tonu besmislica koje se prožimaju kroz čitav film.
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 19:31   #29
Kako je rekao Gunar Hansen (Legendarni Leatherface): čemu snimati remake dobrog filma?
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 16:45   #30
Gledao sam ga sinoć i svidio mi se. Nisam gledao original, ali bi i njega volio pogledati. Novi film je dosta dobar akcić bez nekih većih besmislica. Nije remek-djelo, ali je sasvim u redu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 14:30   #31
Quote:
robybaggio kaže:
Gledao sam ga sinoć i svidio mi se. Nisam gledao original, ali bi i njega volio pogledati. Novi film je dosta dobar akcić bez nekih većih besmislica. Nije remek-djelo, ali je sasvim u redu.
Ti si takav munjeni oportunist - obožavatelj Schumachera i Spielberga - da uopće ne čudi da se daviš u šundu i još ti je najveća pohvala "nema većih besmislica". Rezoniraš kao neka baba koja štrika jer se neće zamarati "težim sadržajima".
Doista si forumska luda, i da imaš desetak godina manje bio bi zabavan, ovako si se kvalificirao za star-malog retarda, a ni uvlačenje u guzicu nima za koje si mislio da su autirteti na forumu ti nije pomoglo da se izdigneš iznad razine "message board joke".

Budi navijač, tu se bar ne ističeš previše glupošću.
__________________
"This shampoo is too strong!" "I'll give you my strawberry for your appricot!"
Flemming is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 18:11   #32
Quote:
Flemming kaže:
Ti si takav munjeni oportunist - obožavatelj Schumachera i Spielberga - da uopće ne čudi da se daviš u šundu i još ti je najveća pohvala "nema većih besmislica". Rezoniraš kao neka baba koja štrika jer se neće zamarati "težim sadržajima".
Doista si forumska luda, i da imaš desetak godina manje bio bi zabavan, ovako si se kvalificirao za star-malog retarda, a ni uvlačenje u guzicu nima za koje si mislio da su autirteti na forumu ti nije pomoglo da se izdigneš iznad razine "message board joke".

Budi navijač, tu se bar ne ističeš previše glupošću.
Prika oladi malo, ne glumi majmuna nego budi majmun. Vidiš li mene kako pljujem nekoga jer voli neki film ili vrstu filma? Nabijem na onu stvar i tebe i sve "snobove" koji misle da mi se mogu obraćati s visoka oko stvari koje su toliko jednostavne kao akcijski film. Odsisaj.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 18:15   #33
Quote:
robybaggio kaže:
Gledao sam ga sinoć i svidio mi se. Nisam gledao original, ali bi i njega volio pogledati. Novi film je dosta dobar akcić bez nekih većih besmislica. Nije remek-djelo, ali je sasvim u redu.
Ne mogu reci da mi se svidio, ali nije me umorio a i to je nesto
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 22:19   #34
Glup film do bola Nula bodova.
Jedino što me zainteresirao da odgledam original.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 08:22   #35
Pogledao sam ga.

Bezveze.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 10:59   #36
Gledao sam original i ne pada mi na pamet da gledam ovo novo sranje.

Inace, Carpentera je proslavila i filmska glazba koju sam komponuje za svoje filmove, prepoznatljiva je. Halloween, Assault on Precinct 13, The Fog.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 11:43   #37
Exclamation

2005 obrada - jako loše
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 00:19   #38
Upravo odgledao. Ukratko - slabo, veoma slabo ali gledljivo i zabavno.

Ko nije gledao original bice mu jos bolji i zabavniji film. Original je neuporedivo bolji pa predlazem svima koji nisu gledali ni original ni ovaj remake da svakako odgledaju prvo original.

Moja ocena: 3/10 (Original sam ocenio 7/10)
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 11:39   #39
carpenterov assault je jedan od moja tri najomiljenija filma (rocky i the warriors su #1 i # 3). to je jedini carpenterov film kojeg mogu pogledati i nema veze s hororom jer horore smislit ne mogu.

onaj iz 2005 sam gledao i mogu reći da je blijeda kopija. kopija možda i nije pravi izraz, ali svakako miljama daleko od originala. pogledao sam ga i bacio, nije zaslužio mjesto u mojoj arhivi. malo drugačija priča, korumpirani murjaci napadaju postaju...sve u svemu za zaborav.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.