Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2005., 17:10   #41
Quote:
mush mushi kaže:
ona plava glupacica koja glumi neku glumicu il kaj je vec mi je uzasno isla na zivce
that was the point, lijepo da si primijetila
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 17:44   #42
sva ta fama oko filma i beskrajni hvalospjevi uzrokovali su da mi film koji mi je bio skroz dobar kad sam ga pogledala sada postao iritantan. kako komercijala inače počne ić' na živce.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 21:21   #43
Meni skroz dobar film.......Scarletica prelijepa, on simpatican....Ma super
Mene podsjeca na europski tip filma, totalno je drugaciji pristup svemu u odnosu na klasicni holivudski...Ovo je prikaz Japana sa stajalista nekog ko se tamo nadje, ma odlicno ono totalno slika kako se osjeca neko ko ne razumije kulturu svijet gdje je kao ni jezik......super meni se film svidja. I da ono nisma anoreksicnaa mi doslo kao neka antireklama zivotu u Americi vise nego kao zelja da se isti uvelicava.....Ali to sma ja nesto umislila, mozda me uhvatio zesci trip, ali Scarletica je prekrasna
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 23:58   #44
Quote:
Enchantress kaže:
Mene je prikaz Japana malo podsetio na jedan film sa Jean Reno-om. Ne mogu se setiti naziva, ali znam da je on policajac koji otkriva da je imao kći u Japanu, pa odlazi da je zaštiti od mafije...
"Wasabi" se zove. Al Lost in Translation mi je puno drazi.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 01:39   #45
Quote:
just Sandy kaže:
sva ta fama oko filma i beskrajni hvalospjevi uzrokovali su da mi film koji mi je bio skroz dobar kad sam ga pogledala sada postao iritantan. kako komercijala inače počne ić' na živce.
Upravo to, zna se da je film koji američka kritika diže u nebesa teško sranje, jedina dobra scena tog filma je prva - ostalo je dosada na kub .....kakva bre ljubav
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 10:01   #46
Meni se film jako svidio i nije mi jasno kako sam do sada mogao a da ga ne pogledam. Jedan je od onih filmova koji bi se mogli poslije komentarisati i analizirati na skolskim casovima.
Vrlo zanimljiv uvid u stanje duha glavnih likova i nesto sa cime se, mislim, jako veliki broj ljudi moze identifikovati. Vise ljudi nego sto ih je voljno da to prizna.
Naravno, oni kojima je Al Bundy (kojeg inace volim pogledati) krajnji domet zivotne filosofije, normalno da LiT smatraju bezveznim naklapanjem.
Takvima preporucujem nastavak gledanja meni dosadnih trilera i analize ko je koga ukokao i zasto. Malo sam ovo zestoko napisao, zapravo ne zelim da ikog uvrijedim, ukusi su u krajnjoj liniji razliciti. Ali ipak me iritira kad neko za ovakav film kaze da je dosadan, a nije mu/joj dosadno po 10 milioniti put gledati naklapanje ko je koga ubio i/ili prevario i zasto?
P.S. Jeste gledali "Prevodioca"? Meni najdosadniji film u zadnjih 5 godina. Ne znam kako sam izdrzao da ne izadjem iz kina.
Posjetioc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 19:14   #47
meni je film odlican jer ima bas sve sto jedan dobar film treba imati (iako volim dobre trilere i akciju) - lijepu pricu, humor, patos, izvsne glumce koji nose film, jako dobar scenarij, fotografiju i glazbu. jesam nesto zaboravila?
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 00:06   #48
još jednom
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 00:32   #49
kad sam ga prvi put gledala, nešto mi je falilo, valjda zato što je bio toliko ishvaljen pa sam očekivala više. sad na drugo gledanje mi je baš sjeo. inače, volim takve filmove, skoro bez radnje. film podsjeća na europski, jako je životan i nema ništa nategnuto i umjetno u njemu. kužim da je nekima dosadan zbog nedostatka radnje, ali mislim da je draž filma upravo u tome, jer karakteri gl. likova više dolaze do izražaja.
što je netko gore rekao, scarlet jedino u ovom filmu pristojno izgleda (neću ubrajat "šaptača konjima", onda je bila mala), a onaj kasniji "diva look" joj je grozan. nije ljepotica, ali tu je imala ono nešto, što je preobrazbom izgubila.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 00:36   #50
scarlett je najljepša na svijetu
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 07:18   #51
Quote:
mirrorball kaže:
..pa meni je ovo deseti put da ga gledam..

..a sad će Bill Murry i More than this....

Ladies and gentelmen....mister Bob Harris..." :klap:
karaoke su mi jedna od boljih scena u filmu, pogotovo kad bill pjeva more than this there is nothing, more than this tell me one thing....i cijeli taj njihov izlazak
__________________
Why are you wearing this stupid man suit?
silk82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 09:03   #52
Quote:
BootBoy kaže:
film zasad drzi mjesto najglupljeg i najdosadnijeg filma kojeg sam ja ikad gledao.

a nagledao sam se onih nedjeljno-popodne-sin-mi-ima-leukemiju-ali-spasit-cu-ga-svojom-ljubavlju-i-revolucionarnim-lijekom
potpisujem. jebote, jucer syam imala problema zaspat. Reko da vidim kaj je na telki...I ono LIT. trebalo mi je cca 2 minute da zaspim.
Boring as hell.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 09:09   #53
Quote:
glupinickname kaže:
"Wasabi" se zove.
Kad cujem rijec Wasabi uvijek se sjetim Steve o-a iz Jackassa kako ušmrkava wasabi usred restača...prejako...
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 09:17   #54
ajmo znalci - što murray kaže maloj na uvo kad se rastaju?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 09:34   #55
Quote:
chiquita kaže:
ajmo znalci - što murray kaže maloj na uvo kad se rastaju?

kaže joj tko je vozio kamion u spielbergovom "duelu".
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 10:12   #56
Quote:
kokakoka kaže:

kaže joj tko je vozio kamion u spielbergovom "duelu".
daj nemoj me zezati.
bila je negdi rasprava o tome što joj šapne na uvce ali sam zaboravila, znaš li ti možda?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 11:42   #57
ne znam, al film mi je bio baš sladak
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 12:41   #58
film je odličan

.... murray kaže na uho scarlett (iz vlastitog iskustva) da se ofarba u plavo i počne nositi knap-haljine, jer je to tajna uspjeha u hollywoodu
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 14:14   #59
nisam ga gledala od pocetka (zarobila me plava laguna po n-ti put ) pa je
potencijalno dobar za melankolicno stanje ili izazivanje istog....ima štofa film za razmisljat....puno poruka odasilje s obzirom da je radnja ubitacna kad pogledas...interesantan zbog same svoje umjetnosti filma, a ne kao film radi zabave...svidjela mi se kamera i muzika
__________________
Limeni: idem spunat jastučić dok me ne odbaci tokom noći :cry:
reptilia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 14:46   #60
dovoljno da bi me film zainteresirao je Bill Murray.
nepravedno podcijenjen glumac.definitivno zaslužio oscara za ovu ulogu.
ali danas na RTL bio Istjerivači duhova
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.