Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2005., 16:41   #1
masne naslage u predjelu bokova

kako se rijesiti sala oko bokova i struka, koji je najefikasniji nacin? jabucni ocat, neke posebne vjezbe? koliko sam cula,te naslage je najteze skinuti. ako itko ima slican problem i zna nesto o eliminaciji istog, mozete tu napisat

PS mozda tj sigurno postoji topic al sam u zurbi pa mi se nije dalo trazit. thanxy!
lady_dementia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 17:00   #2
joj za te jabucne octove sam cula. cak mi je i mama to koristila i nis ne vrijedi. opcenito mrzim te "necu se ni pokrenut a smrsavit cu" sprave i tablete. vozi bicikl, setaj vise, potrazi vjezbe za guzu i bedra i zapni. nece ti lijepa linija past sa neba.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 17:02   #3
Vjezbaj, koncentriraj se na vjezbama za bedra, guzu i okolna mjesta, mazi se anticelulitnim kremama, masiraj se ili odlazi na anticelulitne masaze, plivaj... i nakoj 6 mj do godine dana (ovisi kakv celulit imas) trebala bi vidjeti dobre rezultate.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 17:25   #4
ma ne celulit nego jednostavno salo vulgaris
moze tko preporucit neke vjezbe (neki site gdje su opisane il kaj vec) bas za taj predio struka?
lady_dementia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 17:56   #5
Quote:
lady_dementia kaže:
ma ne celulit nego jednostavno salo vulgaris
ma isto sranje drugo pakovanje
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 19:17   #6
počni trčati... odnosno bilo kakve aerobne vježbe.... one od kojih ti duša 'oće na nos izać'...

Time ćeš skinuti salo... A trbušnjaci i to... fino da se zategneš...
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 19:50   #7
Quote:
lady_dementia kaže:
ma ne celulit nego jednostavno salo vulgaris

Ipanema je potpuno u pravu. lokalizirane masne naslage najbolje i najbrzhe rjeshavaju se na nachin kako je opisala.


AKO nemash vishka kilograma inache, vec samo lokalne nakupine.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 20:48   #8
Quote:
lady_dementia kaže:
ma ne celulit nego jednostavno salo vulgaris
moze tko preporucit neke vjezbe (neki site gdje su opisane il kaj vec) bas za taj predio struka?
Evo ja prodajem čudotvorne vježbe za preoblikovanje tijela. 300 kn po vježbi, ukupno ih je dvije i rade se tek u sedam ponavljanja, a nakon samo devet dana imat ćeš tijelo iz snova. Ali to nije sve!!! Poklanjam i set noževa, te posve besplatno još jednu vježbu - za čišćenje organizma od štetnih zračenja.



Ženo - najobičniji trbušnjaci i čučnjevi su dovoljno dobri. Pod pretpostavkom da ih radiš redovito i koncentrirano. Ili bilo koje vježbe iz Mile, Tene ili već koji časopis ti dođe pod ruku. Ili kupi knjigu, bilo koju, odaberi vježbu i radi.

Od ostaloga bildaš jezičinu i prstne mišiće (tipkajući).
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 22:07   #9
Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
lady_dementia kaže:
kako se rijesiti sala oko bokova i struka, koji je najefikasniji nacin? jabucni ocat, neke posebne vjezbe? koliko sam cula,te naslage je najteze skinuti. ako itko ima slican problem i zna nesto o eliminaciji istog, mozete tu napisat

PS mozda tj sigurno postoji topic al sam u zurbi pa mi se nije dalo trazit. thanxy!
Moraš pit čarobnu juhu, to pali
Prva liga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 22:15   #10
Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
lady_dementia kaže:
kako se rijesiti sala oko bokova i struka, koji je najefikasniji nacin? jabucni ocat, neke posebne vjezbe? koliko sam cula,te naslage je najteze skinuti. ako itko ima slican problem i zna nesto o eliminaciji istog, mozete tu napisat

PS mozda tj sigurno postoji topic al sam u zurbi pa mi se nije dalo trazit. thanxy!
1. prestani žderačit
2. ponekad makni guzicu izvan kuće






stiven is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 22:15   #11
Re: Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
Prva liga kaže:
Moraš pit čarobnu juhu, to pali
čitao sam nešto o tome, reci mi neke detalje da divojci kažem
stiven is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 22:33   #12
Re: Re: Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
stiven kaže:
čitao sam nešto o tome, reci mi neke detalje da divojci kažem
Prile, nisan ekspert po tom pitanju (pitanju čarobnih juha ka za mršavljenje ) iako znan neke druge čudotvorne prearate koji pomažu pri mršavljenju.

Ae, tu san vidija da je napisalo pun kuratz o tin juhama pa predmnijevam da bi ti ovi link moga dobro poslužit.

https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=109593
Prva liga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 08:45   #13
Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
lady_dementia kaže:
kako se rijesiti sala oko bokova i struka
1/2 sata sexanja, 300 kcal manje.....topi se najprije višak oko struka.
Kaj čekaš???
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 09:54   #14
vozi bicikl i neces nigdje imati nikakvog sala, pogotovo ne na bokovima
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 10:10   #15
Re: Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
Prva liga kaže:
Moraš pit čarobnu juhu, to pali
Reci joj nek predje na dalmatinsku hranu, nek sece uz more, natace se maslinovim uljem.....kaj ne?
Karmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 10:20   #16
http://www.pyrus-mm.hr/novosti/04_set_222.html
papaip2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 10:35   #17
Quote:
lady_dementia kaže:
ma ne celulit nego jednostavno salo vulgaris
moze tko preporucit neke vjezbe (neki site gdje su opisane il kaj vec) bas za taj predio struka?


zapamti jako dobro jednu činjenicu - time što ćeš raditi brdo trbušnjaka i vježbi za predio struka nećeš izgubiti salo na toj lokaciji. Trbušnjaci i taj tip vježbi troši malo kalorija, a tebi mora biti prioritet da psotigneš kalorijski deficit, ali na način da:
1. izgubiš pravo salo, a ne mišić
2. stekneš naviku uravnotežene prehrane koju ćeš zadržati kroz život, jer prvim povratkom na stare navike vraća se težina

Zapamti da tijelo najprije gubi mišić, a tek onda salo. I da preveliki kalorijski deficit izaziva alarmno stanje tijela u kojem ono skladišti sve što stigne od straha od gladovanja.
Prema tome, dnevno ne bi smjela biti u deficitu iznad 500-700 kcal. Zaboravi gladovanja, čarobne dijete, čarobne juhe. U prehrani moraš stoga imati i dovoljno proteinske hrane, kako bi gubila masno tkivo, a ne mišićno. Što znači - piletina, puretina, tuna, posni sir.
U prehrani izbaci - slatko, ulja osim lanenog, bučinog i maslinovog, alkohol, gazirana pića, prženo.
Slatko je jako opasno zbog naslog porasta inzulina u krvi, koji ima zadaću skupljanja šećera.
Jedan dio tako inzulin pospremi u jetru, drugi dio u mišić, a treći u formi triglicerida - dakle skladišti kao masnoću.
Zato je važno da izbjegavaš hranu visokog glikemijskog indeksa koja pritom nema u sebi vlakna (npr. voće je bogato fruktozom - jednostavnim šećerom - ali i vlaknima koji usporavaju apsorpciju)
- dakle slatko, bijeli kruh.
Obroke podijeli na 4 do 5 malih, čestih... tako ćeš odražavati stabilni nivo šećera u krvi i tijelo se neće alarmirati; isto tako ni inzulin neće skakati kako ga volja.
Za gubljenje sala, posebice oko trbuha - nema ti druge - najbolja je aerobna aktivnost - trčanje, hodanje, plivanje.

Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 11:08   #18
Quote:
Anastasia kaže:
zapamti jako dobro jednu činjenicu - time što ćeš raditi brdo trbušnjaka i vježbi za predio struka nećeš izgubiti salo na toj lokaciji. Trbušnjaci i taj tip vježbi troši malo kalorija, a tebi mora biti prioritet da psotigneš kalorijski deficit, ali na način da:
1. izgubiš pravo salo, a ne mišić
2. stekneš naviku uravnotežene prehrane koju ćeš zadržati kroz život, jer prvim povratkom na stare navike vraća se težina

Zapamti da tijelo najprije gubi mišić, a tek onda salo. I da preveliki kalorijski deficit izaziva alarmno stanje tijela u kojem ono skladišti sve što stigne od straha od gladovanja.
Prema tome, dnevno ne bi smjela biti u deficitu iznad 500-700 kcal. Zaboravi gladovanja, čarobne dijete, čarobne juhe. U prehrani moraš stoga imati i dovoljno proteinske hrane, kako bi gubila masno tkivo, a ne mišićno. Što znači - piletina, puretina, tuna, posni sir.
U prehrani izbaci - slatko, ulja osim lanenog, bučinog i maslinovog, alkohol, gazirana pića, prženo.
Slatko je jako opasno zbog naslog porasta inzulina u krvi, koji ima zadaću skupljanja šećera.
Jedan dio tako inzulin pospremi u jetru, drugi dio u mišić, a treći u formi triglicerida - dakle skladišti kao masnoću.
Zato je važno da izbjegavaš hranu visokog glikemijskog indeksa koja pritom nema u sebi vlakna (npr. voće je bogato fruktozom - jednostavnim šećerom - ali i vlaknima koji usporavaju apsorpciju)
- dakle slatko, bijeli kruh.
Obroke podijeli na 4 do 5 malih, čestih... tako ćeš odražavati stabilni nivo šećera u krvi i tijelo se neće alarmirati; isto tako ni inzulin neće skakati kako ga volja.
Za gubljenje sala, posebice oko trbuha - nema ti druge - najbolja je aerobna aktivnost - trčanje, hodanje, plivanje.

svaka čast
ni ja ne bi bolje objasnila
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 12:04   #19
Re: Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
stiven kaže:
1. prestani žderačit
2. ponekad makni guzicu izvan kuće
Evo, da ponovim jedinu pravu šemu za skinit salo.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 13:10   #20
Re: Re: Re: masne naslage u predjelu bokova

Quote:
Gazda kaže:
Evo, da ponovim jedinu pravu šemu za skinit salo.
ma nije to uopće jedina prava šema niti je ispravna.
Treba naravno manje jesti ali je pitanje koliko manje, čega manje, odnosno bitno je tijelu dati nutrijente koji mu trebaju na način da se postigne efektivan gubitak sala a ne mišića. A to sve opet na način da se ne postigne jojo efekt - dakle da rezultati ostanu stabilni.

Izgladnjivanje nije nikada ni neće biti nikada rješenje.

I zato je kod mršavljenja bitno promjeniti način života na duge staze - jer sve što završava ponovnim povratkom na stari način života - vraća kilažu.
I upravo je to razlog zbog kojeg bi osoba trebala biti na čistu da rezultati ne dolaze preko noći, i da treba biti uporan.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.