Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2008., 21:00   #3241
Quote:
ella__17__sb kaže: Pogledaj post
mariah-zgb vec dugo koristim losion belosalic,i pomaze mi na nekim dijelovima tijela,jer ja nemam tesku psorijazu,meni izlazi samo po ljeti,po zimi se povuce,blagi oblik je...i upravo mi ta krema belosalic pomaze,nemoze se ni usporedit ono prije koliko sam imala psorijaze i sada kada je gotovo ni nemam,a namazala sam se svega par puta...vjeruj,probala sam svega i svacega,kojekakve kremice,losioni,aloa vera,i ova krema mi je predobra,bar meni...nisam rekla da je morate kupit,nego sam dosla i napisala u slucaju da netko zeli probati,samo sam zelila pomoci,jer meni pomaze,mogu cak reci da je najbolja do sada,losion i krema zajedno,i treba mazati i nakon sto nestane kako bi se sprijecio povratak,a sto se tice citanja o belosalicu,sve ja to znam i doktorica mi je preporucila upravo njega,jer mi jedino ta krema pomaze...toliko od mene...pozdrav svima!
pisano je puno na ovom topiku o belosalicu. kao što kazes super je ak imas laksi oblik ali i uz laksi oblik ja ti ne bih preporučila mazanje s tim to je gadan i teski kortikosteroid koji utjece i na rad bubrega, hormona, moze strije uzrokovat i pojačanu dlakavost te osip i tuberkulozu kože

no tvoj izbor.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:47   #3242
jel preporucujete sta?neku kremicu il nesta...
ella__17__sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 23:08   #3243
evo ja imam još tri dana terapija u naftalanu,koža glatka, vlasište bez crvenila i ljuskica, nastavljam nakon toga mazat vlasište i tijelo s naftalanskim uljem i naftalanskom kremom
__________________
20.06.2009
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 10:33   #3244
Molim one koji koriste psorcutan za info: jučer smo ga konačno dobili. Dijete svaku večer tuširam aderminim uljem za kupanje + adermina krema za lice i tijelo.
Kako sada sa psorcutanom? mogu li to kombinirati? Na koji nacin?
Hvala unaprijed!

Još nešto: djetetu nije rađena biopsija. Dr. Pavičić veli da on ne bi sada radio biopsiju, prakticno je siguran u dijagnozu ( to je i napisao ).
Jeste li vi svi dijagnozu dobili na osnovu nalaza biopsije?

Djetetu su se krastice za 80 % povukle ( jos smo na terapiji penicilinom, psorcutan kako rekoh dobili tek jucer ). Ima li potrebe ici na fototerapiju sada kada je stanje pod kontrolom?
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 11:03   #3245
Quote:
Baloo kaže: Pogledaj post
Molim one koji koriste psorcutan za info: jučer smo ga konačno dobili. Dijete svaku večer tuširam aderminim uljem za kupanje + adermina krema za lice i tijelo.
Kako sada sa psorcutanom? mogu li to kombinirati? Na koji nacin?
Hvala unaprijed!

Još nešto: djetetu nije rađena biopsija. Dr. Pavičić veli da on ne bi sada radio biopsiju, prakticno je siguran u dijagnozu ( to je i napisao ).
Jeste li vi svi dijagnozu dobili na osnovu nalaza biopsije?

Djetetu su se krastice za 80 % povukle ( jos smo na terapiji penicilinom, psorcutan kako rekoh dobili tek jucer ). Ima li potrebe ici na fototerapiju sada kada je stanje pod kontrolom?
ja stavljam psorcutan nakon pol sata do sat kako sam namazala kozu uljem ili kremom ne znam kako drugi rade. znaci operes malog namazes i posušiš i onda psorcutan.

ja sam dobila dijagnozu na temelju biopsije

ha čuj nija ta fototerapija loša jako dobro djeluje uz psorcutan. možda bi mogao probati na to
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 22:34   #3246
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
nakon pol sata do sat kako sam namazala kozu uljem ili kremom ne znam kako drugi rade. znaci operes malog namazes i posušiš i onda psorcutan.

Sorry, nisam mogao izdržati, ali ovo je previše. Malo si drugačije mogla srolati rečenicu. Ova je više za neki ljes topic.
Mariah, gdje i je predavanje u utorak?
Sunce ćaćino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:50   #3247
Predavanje dr. Harrarija je u Centru za ljudska prava, Kralja Držislava 6 (blizu Trga žrtava fašizma).
__________________
But it´s no use going back to yesterday because I was a different person then.
Sophie13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:52   #3248
Quote:
Sunce ćaćino kaže: Pogledaj post

Sorry, nisam mogao izdržati, ali ovo je previše. Malo si drugačije mogla srolati rečenicu. Ova je više za neki ljes topic.
Mariah, gdje i je predavanje u utorak?


Ovo je bilo dobro . .

A sad, da li ima netko da mi da kakav savjet u vezi tetovaza i psorijaze . .
Dosta sam googlao, ali na kraju cu ipak staviti jednu, pa sto bude, bude . .
Svejedno me zanimaju i vasa iskustva . .
jubito74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 01:16   #3249
Quote:
Baloo kaže: Pogledaj post
Molim one koji koriste psorcutan za info: jučer smo ga konačno dobili. Dijete svaku večer tuširam aderminim uljem za kupanje + adermina krema za lice i tijelo.
Kako sada sa psorcutanom? mogu li to kombinirati? Na koji nacin?
Hvala unaprijed!

Još nešto: djetetu nije rađena biopsija. Dr. Pavičić veli da on ne bi sada radio biopsiju, prakticno je siguran u dijagnozu ( to je i napisao ).
Jeste li vi svi dijagnozu dobili na osnovu nalaza biopsije?

Djetetu su se krastice za 80 % povukle ( jos smo na terapiji penicilinom, psorcutan kako rekoh dobili tek jucer ). Ima li potrebe ici na fototerapiju sada kada je stanje pod kontrolom?
Dr. Pavičić je dobro rekao.Siguran je da je to psorijaza.Imam 18 god. psorijazu,nisam nikada radio biopsiju.
Marin 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 08:01   #3250
Quote:
Sophie13 kaže: Pogledaj post
Predavanje dr. Harrarija je u Centru za ljudska prava, Kralja Držislava 6 (blizu Trga žrtava fašizma).
HVALA,a u koliko sati?
RUŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 08:51   #3251
Quote:
RUŽA kaže: Pogledaj post
HVALA,a u koliko sati?
od 14-17

a bi meni netko mogao malo više reć o tom doktoru
guglala sam, ali izgleda da sam nesposobna išta naći
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 12:34   #3252
Quote:
jubito74 kaže: Pogledaj post


Ovo je bilo dobro . .

A sad, da li ima netko da mi da kakav savjet u vezi tetovaza i psorijaze . .
Dosta sam googlao, ali na kraju cu ipak staviti jednu, pa sto bude, bude . .
Svejedno me zanimaju i vasa iskustva . .
BOK!STO SE MENE TICE NEMAM PROBLEMA SA TETOVAZAMA NITI JE IKAD PSORIJAZA IZBIJALA NA TOM MJESTU PAZI DA BUDE STO HIGIJENSKIJE I VODI BRIGU O TETOVIRANOM MJESTU IZA SAMOG TETOVIRANJA BETRION MAST NEKI PREPORUCUJU BEPANTHEN KAKO ZELIS POZDRAV
DORICHKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 13:25   #3253
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
od 14-17

a bi meni netko mogao malo više reć o tom doktoru
guglala sam, ali izgleda da sam nesposobna išta naći
http://www.mfa.gov.il/MFA/Israel%20b...ce%20of%20Life
http://www.dmz-medical-spa.com/index.php?page_id=29
http://www.dmz-medical-spa.com/index.php?page_id=99

on je šef jedne klinike na tom mrtvom moru. valjda ove mdz medical spa

zove se dr.marco harari

@sunce ćaćino-jesi se razotkrio sada
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 13:47   #3254
mrvo more?
idemo

Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
@sunce ćaćino-jesi se razotkrio sada
vidiš ti kak on razmišlja
ja sam zgrožena

polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 16:17   #3255
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
http://www.mfa.gov.il/MFA/Israel%20b...ce%20of%20Life
http://www.dmz-medical-spa.com/index.php?page_id=29
http://www.dmz-medical-spa.com/index.php?page_id=99

on je šef jedne klinike na tom mrtvom moru. valjda ove mdz medical spa

zove se dr.marco harari

@sunce ćaćino-jesi se razotkrio sada
evo, ne znam jeste uspjeli iskopati i ovaj link

http://www.dmz-medical-spa.com/index...&page_from=134

tu ima najviše podataka o njemu. Mene je liječio na Mrtvom moru ovo ljeto, i stvarno sam zadovoljna načinom i pristupom bolesti i meni kao osobi. Samo pozitivna iskustva s njim.
__________________
But it´s no use going back to yesterday because I was a different person then.
Sophie13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 19:12   #3256
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
vidiš ti kak on razmišlja
ja sam zgrožena
Sorry curke, takav sam, nema mi pomoći.
U svakom slučaju ću doći na predavanje, jer planiram u proljeće otići na Mrtvo more na terapije, ako se prije ne izlječim!
Sunce ćaćino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:05   #3257
[QUOTE=DORICHKA;17282173]BOK!STO SE MENE TICE NEMAM PROBLEMA SA TETOVAZAMA NITI JE IKAD PSORIJAZA IZBIJALA NA TOM MJESTU


IZVINI BAS NAPROTIV.BAR KOD MENE LETOS SAM URADIO TETOVAZU TO SAM TOLIKO ZELEO I PORED TOGA STO SAM KORISTIO RAPTIVA INEKCIJE BAS NA TO MESTO GDE SAM URADIO TETOVAZU MI JE IZBILA PSORIJAZA. I SADA POSTO NE KORISTIM INEKCIJE IMAM PSORIJAZU PO CELOM TELU TAKO DA IMAM I NA TETOVAZI

STA JE ZA MENE TETOVAZA-MALO MASTILA PODVUCENO POD KOZU-NITI SKODI NITI DAJE ISTA BOLJE PSORIJAZI Ali je nesto mnogo lepo na kozi,kad je i KOZA lepa.

zelim laku noc
gogi psori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:05   #3258
OK OD OSOBE DO OSOBE JA NISAM IMALA PROBLEMA SA TIM ,JAVLJALA SE NA NEKIM OZILJCIMA IZ DJETINJSTVA ALI NA TETOVAZAMA NIKAD ZAO MI JE ZNAM KOLIKO COVJEK ZELI NEKE STVARI DRZI SE POZDRAV!
DORICHKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 13:22   #3259
Upravo tako . . .
Svakako sam "istetoviran" do kraja zivota sa psorijazom . . malo tinte nece skoditi . .
A dok sam googlao nasao sam mnogo topica na ovu temu i ono sto me tjesi je da vecina nije imala problema sa tetovazom . . Steta Gogi, pretpostavljam da si se razocarao . .
Ma ja cu napraviti jednu malu kao pokus, pa kud puklo da puklo . .
Hvala na odgovorima . .
jubito74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 13:23   #3260
@ Gogi
Ti nemas onaj famozni Kobner efekt?
jubito74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.