Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2014., 14:22   #201
Ja sam koristila par njihovih losiona za tijelo, i meni je njega odlična, stvarno mi je koža nakon njih mekana i glatka, baš sam oduševljena njima.
Jedino mi miris šipka baš nije nešto, a i onaj Beauty Sleep ima previše "jestivi" miris (ali probala sam samo tester). Stay Beautiful ima odličan miris
Htjela bi probati i njihove gelove za tuširanje i kupke, ali to će pričekati neku akciju i da malo smanjim zalihe prvo.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 14:25   #202
Imala sam jedan gel za tuširanje,ne mogu se točno sjetiti koji,ali mi nije bio nešto posebno.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 14:33   #203
Ja sam dobila gel za tusiranje i kremu za ruke s medekom, meni to bas super miri
I sad me za ima toaletna voda, jel to ima u svim vecim konzumima? Koja je cijena? Stvarno rijetko kupujem u konzumu pa nisam vidila da to imaju


Sent from my iPhone using Tapatalk
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 14:39   #204
Mislim da ima nekakva toaletna voda,dvije vrste,oko 50 ili 60 kn. Nisam probala.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 13:17   #205
da dignem temu; nedavno kupila onaj peeling,ljubičasti,super miriši,ali nije se nimalo pjenio i ima puno oštrih zrnaca,užas! odsad se držim provjerenih marki.
plašljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:34   #206
Dizem temu jer me polako hvata panika zbog Todorića. Pa agrokor je jedini uvoznik u europi za OSH, znaci mi smo jedina zemlja u europi koja ima ove divote

Pa gdje cemo to kupovat sad kad ovo sve vrisne
human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 05:57   #207
Molila bi neku curu da poslika ponudu u ( Super) Konzumima jer u mojoj okolici nema navedenog dućana, nitko od mojih ne hoda k "Gazdi" u zadnje vrijeme.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 08:20   #208
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Molila bi neku curu da poslika ponudu u ( Super) Konzumima jer u mojoj okolici nema navedenog dućana, nitko od mojih ne hoda k "Gazdi" u zadnje vrijeme.
Itko???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.