Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 10:33   #1
Korištenje Payoneer kartice - pitanje

Bok,

dobio sam karticu, karticu sam aktivirao, te ako mi netko može objasniti na koji
način ja sebi mogu isplaiti lovu s paypala na navedenu karticu, što trebam napraviti ? koje je procedura ?

hvala !
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 10:51   #2
Isplata sa paypala

Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
Bok,

dobio sam karticu, karticu sam aktivirao, te ako mi netko može objasniti na koji
način ja sebi mogu isplaiti lovu s paypala na navedenu karticu, što trebam napraviti ? koje je procedura ?

hvala !
Na email si dobio podatke o :
BANK NAME:

ACCOUNT TYPE: CHECKING

ACCOUNT #:
ABA # (Bank Routing Number):

Ulogiraj se na Paypal i dodaj taj račun. Zatim jednostavno zatražiš Widrav
na taj račun. Prilikom prebacivanja transakcija se ne naplačuje.

Nadam se da ti je odgovor pomogao.
Omega A is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 11:24   #3
Quote:
Omega A kaže: Pogledaj post
Na email si dobio podatke o :
BANK NAME:

ACCOUNT TYPE: CHECKING

ACCOUNT #:
ABA # (Bank Routing Number):

Ulogiraj se na Paypal i dodaj taj račun. Zatim jednostavno zatražiš Widrav
na taj račun. Prilikom prebacivanja transakcija se ne naplačuje.

Nadam se da ti je odgovor pomogao.
Hvala na odgovoru

daj mi samo pliz još reci, s obzirom da već imam jednu karticu (pbz) dodanu od prije na paypal račun, dali pri prebacivanju love s paypala na payooner karticu mene paypal pita na koju karticu ide love da nebi pogrešno otišla na pbz karticu ? znači payoneer samo uzima naknadu pri isplate love s bankomata ?
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 14:16   #4
Pare sa PayPala ne prebacuješ na Payoneer karticu već na taj US Bank Account. Da bi ti njega aktivirali u mailu ćeš nakon što si aktivirao karticu dobit podatke koje je Omega naveo, pa im onda moraš poslat neki osobni dokument i čini mi se još nešto ispunit.
ivanmkci is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 17:27   #5
Quote:
ivanmkci kaže: Pogledaj post
Pare sa PayPala ne prebacuješ na Payoneer karticu već na taj US Bank Account. Da bi ti njega aktivirali u mailu ćeš nakon što si aktivirao karticu dobit podatke koje je Omega naveo, pa im onda moraš poslat neki osobni dokument i čini mi se još nešto ispunit.
znači kad dobijem te podatke, onda te podatke upisujem na paypal računu tj. dodajem kao novu karticu, da bi kasnije mogao prebacivati lovu ili ?

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 17:51   #6
To dodaješ kao bank account na paypal i onda ti svakog prvog u mjesecu (ili prvi ponedjeljak, nisam siguran) pare sa paypala se automatski prebace na taj račun i imaš ih na payoneeru.
ivanmkci is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 20:13   #7
Quote:
ivanmkci kaže: Pogledaj post
To dodaješ kao bank account na paypal i onda ti svakog prvog u mjesecu (ili prvi ponedjeljak, nisam siguran) pare sa paypala se automatski prebace na taj račun i imaš ih na payoneeru.
1. u mjesecu
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 22:58   #8
Quote:
ivanmkci kaže: Pogledaj post
To dodaješ kao bank account na paypal i onda ti svakog prvog u mjesecu (ili prvi ponedjeljak, nisam siguran) pare sa paypala se automatski prebace na taj račun i imaš ih na payoneeru.
Znas li mozda jel se ovo moze stopirati, da nema automatskog prebacivanja para, nego samo 'on demand'?



I drugo pitanje, koliko kosta aktivacija i godisnja clanarina za hr?
Na sajtu ovaj dio oko aktivacije mi je malo cudan, pa radije pitam koliko ste platili.

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 01:14   #9
Ja koliko vidim za aktivaciju piše $29.95 ako uzmeš preko njih karticu, pa još po 29.95 godišnje za održavanje iste, ali meni nisu uzeli tih 29.95 za aktivaciju već kažu samo da se to nakon godinu dana skida s kartice.

Isto tako, aktivacija i ostale naknade variraju od partnera do partnera, jer za svaku firmu koja nudi njihove kartice i račun su drugačije naknade.
ivanmkci is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 04:22   #10
Quote:
ivanmkci kaže: Pogledaj post
Ja koliko vidim za aktivaciju piše $29.95 ako uzmeš preko njih karticu, pa još po 29.95 godišnje za održavanje iste, ali meni nisu uzeli tih 29.95 za aktivaciju već kažu samo da se to nakon godinu dana skida s kartice.

Isto tako, aktivacija i ostale naknade variraju od partnera do partnera, jer za svaku firmu koja nudi njihove kartice i račun su drugačije naknade.
Ufda, zaboravih to spomenuti, odesk me zanima. Al da, vidjeh razne cifre, a kako jr nije bila na popisu, zbunilo me.
Ok, znaci, racunati sa 30$ troska, nije to ni malo...

Tnx, sad jos samo da netko kaze paypal info

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 06:02   #11
Mislim da ne možeš to stopirat, al to ti je bar lako i nema nikakvih troškova. Oni ti prvog u mjesecu prebace na taj bank account, ti onda sa payoneer mastercardom možeš uplatit na paypal, a možeš i plaćat po netu.

Isto tako, ako hoćeš ranije povuć novac na payoneer preko tog bank accounta, nema onih $5 naknade kao što ima za povlačenje na naše Visa kartice.
ivanmkci is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 08:13   #12
kolko ja znam nemora se čekati da paypal automatski prebaci novac na moju karticu ili bank account, mogu ja zatražiti i prijevremenu isplatu love samo se naplaćauje 5$ naknada, a kolko vidim kod payoneera toga nema, mislim na naknadu ?

te kada paypal prebaci lovu na taj bank account od payoneera, koji još korak tada moram napraviti da bih mogao s mastercard karticom na bankomatu podići lovu ?

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 13:52   #13
Ok, al mene zanima nesto drugo.
Trenutacno imam paypal vezan za pbz ziro visu.
Ako u odesku posaljem pare na paypal (ili preko payoneer kartice na paypal, nebitno) ja zelim da mi novci sjede na paypalu, a ne da se 'spuste' na racun prvog u mjesecu.

Dakle, zanima me je paypal nekako moze biti 'online novcanik'?

Jedan od razloga je, jasno, konverzija. Kupujem s paypalom, vuce kune u dolare u tom slucaju.
Da imam pare na paypalu $ kojeg prvog u mjesecu spusti u pbz racun kunski, i onda kad placam nesto paypalom mi opet radi konverziju u $ - ne bi fala

Tj gledam jel s postojecim rjesenjem mogu hendlati svoje il mi bas treba payoneer kartica koja ce mi onda online pamtiti dolare bez da konvertiravam uokolo i bacam pare u vjetar. I koja kosta 30$ godisnje, sto nije malo

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 17:44   #14
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ok, al mene zanima nesto drugo.
Trenutacno imam paypal vezan za pbz ziro visu.
Ako u odesku posaljem pare na paypal (ili preko payoneer kartice na paypal, nebitno) ja zelim da mi novci sjede na paypalu, a ne da se 'spuste' na racun prvog u mjesecu.

Dakle, zanima me je paypal nekako moze biti 'online novcanik'?

Jedan od razloga je, jasno, konverzija. Kupujem s paypalom, vuce kune u dolare u tom slucaju.
Da imam pare na paypalu $ kojeg prvog u mjesecu spusti u pbz racun kunski, i onda kad placam nesto paypalom mi opet radi konverziju u $ - ne bi fala


Tj gledam jel s postojecim rjesenjem mogu hendlati svoje il mi bas treba payoneer kartica koja ce mi onda online pamtiti dolare bez da konvertiravam uokolo i bacam pare u vjetar. I koja kosta 30$ godisnje, sto nije malo

-- phone --
kolko ja znam nemožeš plaćati s lovom koja je na paypalu, samo s onom lovom koji ti je na bankovnom računu koji je povezan s paypalom. Ono što stoji na paypalu nemožeš iskoristit za ništ dok god to ne povučeš na račun u banci.
Squall_Leonhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 00:37   #15
Quote:
Squall_Leonhart kaže: Pogledaj post
kolko ja znam nemožeš plaćati s lovom koja je na paypalu, samo s onom lovom koji ti je na bankovnom računu koji je povezan s paypalom. Ono što stoji na paypalu nemožeš iskoristit za ništ dok god to ne povučeš na račun u banci.
Mrmlj. Ok, tnx na informaciji, to prilicno pojasnjava stosta

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 20:13   #16
Aktivacija je besplatna.

Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Znas li mozda jel se ovo moze stopirati, da nema automatskog prebacivanja para, nego samo 'on demand'?



I drugo pitanje, koliko kosta aktivacija i godisnja clanarina za hr?
Na sajtu ovaj dio oko aktivacije mi je malo cudan, pa radije pitam koliko ste platili.

-- phone --
Evo još jedanput da pojasnim aktivacija payoneer kartice se ne plača, Plača se godišnja naknada za korištenje svake godine i to $29.Uz uvjet da se sa karticom koristite. Kod prebacivanja novca sa pay pala nema nikakvog čekanja kako je neko naveo. Kad date nalog za prebacivanje novca na bank akount u roku 2-3 dana novci sjedaju na račun i raspoloživi su.
Omega A is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 20:38   #17
Daj sam pročitaj šta si sad reko.

Quote:
Kod prebacivanja novca sa pay pala nema nikakvog čekanja kako je neko naveo. Kad date nalog za prebacivanje novca na bank akount u roku 2-3 dana novci sjedaju na račun i raspoloživi su.
Prva rečenica da nema čekanja, a druga da kroz 2-3 dana novci sjedaju na račun?
ivanmkci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 19:45   #18
Zanima me ta payoneer kartica, a nisam baš imala vremena dat se istraživanje. Zanima me sljedeće, često dobivam uplate u eurima. Taj bi se novac, pretpostavljam, mijenjao u dolare i onda bih podigla kune na bankomatu. Je li se varam ili? Ako se ne varam, kod uplate od 100 eura, koliko bi otprilike izgubila na tečajnoj razlici. Može u postocima.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 03:19   #19
Prilikom uplate na Payoneer gleda se MasterCardov tečaj - https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/
Dok kod isplate nisam siguran gleda li se tečaj banke čiji je bankomat ili opet MasterCardov, ali mislim da je ovo prvo.

No, moraš uzet u obzir da ti i prilikom svake transakcije NA BANKOMATU payoneer uzima oko $3 (ovisi preko kojeg partnera si uzela karticu). Kupovina u trgovini nema nikakve provizije.
ivanmkci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 19:30   #20
Kod isplate na bankomatu je kupovni tečaj za devize banke čiji je bankomat, umanjen za nekih 0,05kn ako se podiže "bez konverzije". Znači ako je npr $1 5.75kn, onda će na bankomatu biti tečaj oko $5.70kn
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.