Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2013., 21:38   #61
scam

Quote:
EDCC kaže: Pogledaj post
Cestitam Kiki, sad si i 100% uvjeren.

Ajde prodaj mi i svoj Account
ne dam
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 02:08   #62
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ajme, dizajn je stvarno uzasan
Slazem se da je bitna poruka ali, kao covjek kojemu je graficki dizajn profesija, mogu ti sa prilicnom sigurnoscu rec kako je dizajn itekako bitan.
Da, ali koja poruka? Nahraniti gladne? Zvuči kao top želja sa liste neke kandidatkinje za izbor miss u našoj maloj provinciji...

Nahraniti gladne, možeš misliti...
Koliko puta? Jednom? Dvaput?

Očigledno je da plakati pucaju na određenu grupaciju unutar populacija Filipina i SAD-a i ljude unutar tih populacija koji posjeduju stanovite karakteristike pri sebi.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 17:05   #63
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Da, ali koja poruka? Nahraniti gladne? Zvuči kao top želja sa liste neke kandidatkinje za izbor miss u našoj maloj provinciji...

Nahraniti gladne, možeš misliti...
Koliko puta? Jednom? Dvaput?

Očigledno je da plakati pucaju na određenu grupaciju unutar populacija Filipina i SAD-a i ljude unutar tih populacija koji posjeduju stanovite karakteristike pri sebi.
u pravu si
nije bitno jer ti plakati se ionako neće postavljati kod nas nego kod njih hehe
bitan je spillover koji će nam doći
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 18:01   #64
Cool Evo javna ponuda Kiki114

Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
scam



ne dam
1000$ moja ponuda!!!

Da cujem tebe? Cijena?
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 18:04   #65
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Da, ali koja poruka? Nahraniti gladne? Zvuči kao top želja sa liste neke kandidatkinje za izbor miss u našoj maloj provinciji...

Nahraniti gladne, možeš misliti...
Koliko puta? Jednom? Dvaput?

Očigledno je da plakati pucaju na određenu grupaciju unutar populacija Filipina i SAD-a i ljude unutar tih populacija koji posjeduju stanovite karakteristike pri sebi.
Ti plakati su namjenjeni za točno određenu svrhu - ''End Hunger'' campaign i točno određenu grupu ljudi- network od 10 000 kršćanskih crkava u Americi i drugdje u svijetu sa 279 milijuna ljudi, koji su se odlučili pridružiti ovom businessu i kroz njega skupiti novac za ovu humanitarnu kampanju.
Koliko če ta kampanja biti uspješna i koliko će se novca na taj način skupiti uopće nije relevantno za nas ovdje.
Ono što je za nas bitno i važno je da će se na ovaj način ispod nas uključiti milijuni i milijuni ljudi, počevši već od siječnja, i da će to kreirati zaista masovan spilover za sve.
Crkve će na taj način doći do novca za svoju kampanju a mi ćemo svi dobiti veliki broj ljudi ispod sebe u matrixu.
Koliko će ova kampanja pomoći gladnima u svijetu ili kakva je kvaliteta plakata koji se koriste u ovoj kampanji, to su potpuno nebitna pitanja za nas u ovoj priči.
kOncentrirajmo se na ono što je najvažnije u cijeloj priči a to je ulaženje velikog broja ljudi u ovaj business, zahvaljujući ovoj kampanji ''End hunger'' te uključivanju i podršci velikog broja crkava.
Mislim da bi svi trebali shvatiti kakva se ogromna prilika za zaradu ovdje pruža, ako se na vrijeme reagira i uključi u ovaj ogroman business.
Veliki broj crkava je to već shvatio i već razmišlja kako će tako zarađeni novac najbolje iskoristiti, a vi?
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 18:50   #66
Quote:
reporterzg kaže: Pogledaj post
Ti plakati su namjenjeni za točno određenu svrhu - ''End Hunger'' campaign i točno određenu grupu ljudi- network od 10 000 kršćanskih crkava u Americi i drugdje u svijetu sa 279 milijuna ljudi, koji su se odlučili pridružiti ovom businessu i kroz njega skupiti novac za ovu humanitarnu kampanju.
Koliko če ta kampanja biti uspješna i koliko će se novca na taj način skupiti uopće nije relevantno za nas ovdje.
Ono što je za nas bitno i važno je da će se na ovaj način ispod nas uključiti milijuni i milijuni ljudi, počevši već od siječnja, i da će to kreirati zaista masovan spilover za sve.
Crkve će na taj način doći do novca za svoju kampanju a mi ćemo svi dobiti veliki broj ljudi ispod sebe u matrixu.
Koliko će ova kampanja pomoći gladnima u svijetu ili kakva je kvaliteta plakata koji se koriste u ovoj kampanji, to su potpuno nebitna pitanja za nas u ovoj priči.
kOncentrirajmo se na ono što je najvažnije u cijeloj priči a to je ulaženje velikog broja ljudi u ovaj business, zahvaljujući ovoj kampanji ''End hunger'' te uključivanju i podršci velikog broja crkava.
Mislim da bi svi trebali shvatiti kakva se ogromna prilika za zaradu ovdje pruža, ako se na vrijeme reagira i uključi u ovaj ogroman business.
Veliki broj crkava je to već shvatio i već razmišlja kako će tako zarađeni novac najbolje iskoristiti, a vi?
+1
teško da bih to bolje objasnio
nama trenutno nije bitno koliko će novaca skupiti iako bi bilo lijepo da nahrane nekolicinu ljudi, nama je trenutno bitno da sami sebe prehranimo a oni će nam pomoći u tome
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 00:37   #67
ajd reff link da se reg? :O
skomex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 00:44   #68
Quote:
skomex kaže: Pogledaj post
ajd reff link da se reg? :O
Dobrodosao
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 12:42   #69
Više ljudi me je na pp pitalo o mogućnosti kupovanja direktnih referala za ovaj business, što se itekako isplati zbog pravila 100 % matching bonusa u penny matrixu, tj. što god vaš DR zaradi, i vi zaradite.
Jasno, nije obavezno osobno uvoditi referale u ovaj business, zaradit ćete dosta i bez njih, no na ovaj način možete povećati svoju zaradu.
Za one koji razmišljaju o toj mogućnosti, pogledajte ovaj promo video firme Pinoy recruits, Tracy Davisona: http://www.youtube.com/watch?v=Zd_YA...ature=youtu.be
Tracy Davison stoji iza ove vizije i cijelog projekta, a u svojoj marketinškoj firmi pinoy recruits obučava 10 000 marketinških agenata, koji će ispunjavati vaše ordere za referale.
Tko želi više detalja u svezi ovog aspekta businessa, neka mi se javi na pp.
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 15:08   #70
Quote:
reporterzg kaže: Pogledaj post
Ti plakati su namjenjeni za točno određenu svrhu - ''End Hunger'' campaign i točno određenu grupu ljudi- network od 10 000 kršćanskih crkava u Americi i drugdje u svijetu sa 279 milijuna ljudi, koji su se odlučili pridružiti ovom businessu i kroz njega skupiti novac za ovu humanitarnu kampanju.
Koliko če ta kampanja biti uspješna i koliko će se novca na taj način skupiti uopće nije relevantno za nas ovdje.
Ono što je za nas bitno i važno je da će se na ovaj način ispod nas uključiti milijuni i milijuni ljudi, počevši već od siječnja, i da će to kreirati zaista masovan spilover za sve.
Crkve će na taj način doći do novca za svoju kampanju a mi ćemo svi dobiti veliki broj ljudi ispod sebe u matrixu.
Koliko će ova kampanja pomoći gladnima u svijetu ili kakva je kvaliteta plakata koji se koriste u ovoj kampanji, to su potpuno nebitna pitanja za nas u ovoj priči.
kOncentrirajmo se na ono što je najvažnije u cijeloj priči a to je ulaženje velikog broja ljudi u ovaj business, zahvaljujući ovoj kampanji ''End hunger'' te uključivanju i podršci velikog broja crkava.
Mislim da bi svi trebali shvatiti kakva se ogromna prilika za zaradu ovdje pruža, ako se na vrijeme reagira i uključi u ovaj ogroman business.
Veliki broj crkava je to već shvatio i već razmišlja kako će tako zarađeni novac najbolje iskoristiti, a vi?
Bez ljutnje, i ja sam hito ući ali imam problema sa uplatom.

Ne radi se ni o kakvom biznisu nego o piramidi, a koja će se u jednom trenutku zasigurno urušiti.

Sa druge strane, sigurno je to da je sada pravo vrijeme za uključivanje.


Volio bih da nije tako, ali sve smrdi na to, naročito ovaj dio oko Filipina. Dakle, zašto jedan amerikanac gradi piramidu na Filipinima?

Rečeno je da kreće i u SAD-u u šta iskreno sumnjam. Nije valjda toliko lud...

Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
+1
teško da bih to bolje objasnio
nama trenutno nije bitno koliko će novaca skupiti iako bi bilo lijepo da nahrane nekolicinu ljudi, nama je trenutno bitno da sami sebe prehranimo a oni će nam pomoći u tome
Možda se ne može bolje objasniti, ali može kraće. Zlatna piramida raste kao dolarska gljiva pod kišom brzorastućih članarina. Trenutak je povoljan da se počnemo penjati po njoj, ali s krajnjim oprezom - te iskoristiti maximum dok se ne uruši...

Filipinci i američki kršćani neka plaču, a gladni neka ostanu gladni...
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 16:00   #71
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Bez ljutnje, i ja sam hito ući ali imam problema sa uplatom.

Ne radi se ni o kakvom biznisu nego o piramidi, a koja će se u jednom trenutku zasigurno urušiti.

Sa druge strane, sigurno je to da je sada pravo vrijeme za uključivanje.


Volio bih da nije tako, ali sve smrdi na to, naročito ovaj dio oko Filipina. Dakle, zašto jedan amerikanac gradi piramidu na Filipinima?

Rečeno je da kreće i u SAD-u u šta iskreno sumnjam. Nije valjda toliko lud...



Možda se ne može bolje objasniti, ali može kraće. Zlatna piramida raste kao dolarska gljiva pod kišom brzorastućih članarina. Trenutak je povoljan da se počnemo penjati po njoj, ali s krajnjim oprezom - te iskoristiti maximum dok se ne uruši...

Filipinci i američki kršćani neka plaču, a gladni neka ostanu gladni...
Uglavnom se slazem sa tobom, a posebno sa dijelom da je sad pravi trenutak za uclaniti se.
Ovaj biznis ili piramida (matrix) je do sada najbolje organiziran, sa ozbiljnim judima na celu (znaci sa ljudima koji imaju ime i prezime, imaju registrovanu firmu, sa ljudima s kojima mozes da komuniciras direktno, nista nije skriveno) sa aktivnim uposlenicima (podrska 24h), sa matematicki odrzivom schemom itd. Kada ce i da li ce se urusiti o tome ne bih govorio, jer sve dok zaradim vise nego sto ulozim ja sam itekako zadovoljan (pogotovo bez nekog posebnog rada)

Samo malo informacija o tome gdje ide vasih 7$ i kako se rasporedjuje.
Quote:
What you get for your $7.00 is access to an ever increasing list of high quality eBooks that are written by some of the top professionals in each of their respective fields. There are many different categories of eBooks available to pick and choose from such as: Marketing & Advertising, Fiction, Games, Health, History, Home and Garden and the list goes on.
For every $7 membership collected by Penny Matrix, $4.20 is paid back to members as commissions, $1.20 pays for website mastering, hosting, the payment gateway and accounting, and $1.60 goes into the World Light trust fund.
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 16:26   #72
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Bez ljutnje, i ja sam hito ući ali imam problema sa uplatom.

Ne radi se ni o kakvom biznisu nego o piramidi, a koja će se u jednom trenutku zasigurno urušiti.

Sa druge strane, sigurno je to da je sada pravo vrijeme za uključivanje.


Volio bih da nije tako, ali sve smrdi na to, naročito ovaj dio oko Filipina. Dakle, zašto jedan amerikanac gradi piramidu na Filipinima?

Rečeno je da kreće i u SAD-u u šta iskreno sumnjam. Nije valjda toliko lud...



Možda se ne može bolje objasniti, ali može kraće. Zlatna piramida raste kao dolarska gljiva pod kišom brzorastućih članarina. Trenutak je povoljan da se počnemo penjati po njoj, ali s krajnjim oprezom - te iskoristiti maximum dok se ne uruši...

Filipinci i američki kršćani neka plaču, a gladni neka ostanu gladni...
moraš znati razlikovati piramidu i MLM jer to nije isto!
u piramidu jednom uplatiš i onda od 10$ napraviš nepostojećih 1000$
u MLMu uplatiš 10$ i ako zaradiš 1000$ to će biti od novih članarina tj. novci nisu imaginarni jer su ljudi uplatili novce u program, ono što imate na accountu realno je očekivati i na vašem računu dok u piramidama to nije slučaj jer se tamo novci na vašem accountu množe nekom neodrživom formulom..

na pitanje zašto filipini?
uključi mozak
jeftina radna snaga, pa nije zbog plodne zemlje sigurno

uostalom od svake članarine koja je 7$, tvrtka članovima podijeli 4.2$ tako da je sistem potpuno održiv
sada je trenutak za zaradu bez rada zbog spillovera ali i da Tracy sutra umre svojim rukama i trudom možete zaraditi novce
ovo se ne može reći za piramidu jel?

Zadnje uređivanje Kiki114 : 13.12.2013. at 16:32.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 18:19   #73
Tako ozbiljna stranica koja ne koristi https. Veoma ohrabrujuće.
RaffaelloNadal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 19:29   #74
Quote:
RaffaelloNadal kaže: Pogledaj post
Tako ozbiljna stranica koja ne koristi https. Veoma ohrabrujuće.
Jeste li mislili na ovo: http://s1335.photobucket.com/user/ed...tml?sort=3&o=0
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 20:05   #75
Quote:
RaffaelloNadal kaže: Pogledaj post
Tako ozbiljna stranica koja ne koristi https. Veoma ohrabrujuće.
ne vidim zašto je relevantno ali ne znam ni o čemu pričate jer
http://i.imgur.com/NGkUdJc.png
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 20:07   #76
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Bez ljutnje, i ja sam hito ući ali imam problema sa uplatom.

Ne radi se ni o kakvom biznisu nego o piramidi, a koja će se u jednom trenutku zasigurno urušiti.

Sa druge strane, sigurno je to da je sada pravo vrijeme za uključivanje.


Volio bih da nije tako, ali sve smrdi na to, naročito ovaj dio oko Filipina. Dakle, zašto jedan amerikanac gradi piramidu na Filipinima?

Rečeno je da kreće i u SAD-u u šta iskreno sumnjam. Nije valjda toliko lud...



Možda se ne može bolje objasniti, ali može kraće. Zlatna piramida raste kao dolarska gljiva pod kišom brzorastućih članarina. Trenutak je povoljan da se počnemo penjati po njoj, ali s krajnjim oprezom - te iskoristiti maximum dok se ne uruši...

Filipinci i američki kršćani neka plaču, a gladni neka ostanu gladni...
Radi se o realnom businessu gdje se isplaćuje realni novac, zarađen od članarina, a ne neki imaginarni, virtualni novac koji ne postoji.
ako nema novca nema ni zarade, vrlo jednostavno.
U biti radi se o digitalnom proizvodu, usluzi dovođenja veće grupe ljudi u različitim mLM businessima, po naruđžbi klijenata, nas.
Znači, svakome tko plati tu uslugu, plati za referale, ta će usluga biti i izvršena i referale će dobiti.
Trenutno je zaposleno oko 3000 ljudi kao marketinški agenti, koji su prošli obuku i rade na tom poslu.
Počeli su na Filipinima a sada su zaposleni i prvi ljudi u Americi.
I explusivna informacija za sve: Od sutra se kao agenti mogu prijaviti i ljudi iz 92 druge zemlje, uključujući i Hrvatsku.
Uvjeti su poznavanje Engleskog jezika i redovno korištenje Interneta.

Koliko budete dobri, toliko ćete biti i plaćeni, prema učinku.
Pinoy recruits je registriran kao firma u Nevadi, u SAD, gdje i nije baš tako lako registrirati posao a ova firma od sutra postaje globalna, i imat će zaposlenike u 92 zemlje svijeta.
Tko želi radit za njih neka mi se javi na pp.
Do kraja 2014. bit će zaposleno oko 100 000 ljudi u ovoj firmi globalno u preko 100 zemalja svijeta.

Penny matrix nije jedini on line business u koji će se ući.
Plan je ući u 100-ak on line businessa u iduće 3-4 godine i u svakome klijentima omogućiti istu digitalnu uslugu- pronalaženje referala za svaki od tih businessa pojedinačno.
Dakle, pinoy recruits vam ne garantira zaradu već pomoć u izgradnji mLM mreže u svakom od tih on line businessa u kojima odlučite sudjelovati.
Koliko ćete biti uspješni najviše ipak ovisi o vama, vašem radu i zalaganju.
Svaki od tih businesa imat će i neki konkretan proizvod ili uslugu, ovaj e-knjige, idući čini se on line igre...
i morat će imati dobar history isplata i pouzdanosti.
Ovaj su koncept zarade prepoznale i američke crkve i zato su stale iza ove vizije i podržavaju je.
Taj dio priče je samo dodatni bonus u cijeloj priči, koji biste trebali znati iskoristiti.
Na kraju još jednom, ovdje nema piramide, nitko vam ne isplaćuje novac na lijepe oči već isključivo ako ste aktivni, radite i uključujete ljude, ili kupujete referale.
Ako nemate referala nemate zarade i to je to.
Ne može biti jednostavnije.
Ono što ovaj trenutak čini posebnim je da možete zaradite čak i ako se samo uključite i ništa ne radite, što je jako rijetko u ovakvom vidu businessa i to bi trebalo iskoristiti jer ovakva šansa neće dugo trajati.
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 21:33   #77
Dodao bih još jedno pojašnjenje, jer mi se čini da se ne razumije dovoljno koncept ulaženja crkava ovdje i što one tu dobivaju.
Ukratko, zamišljeno je tako da svaka crkva registrira svoju poziciju u ovom businessu a da se onda pod njihovim linkom registriraju njihovi vjernici i svi oni koji određenoj crkvi žele financijski pomoći.
Na taj način, umjesto da sami moraju ići u crkvu i uplatiti im novac ili dati donaciju, njihovi suporteri će uplaćivati 7 $ mjesečno on line u penny matrix i tako toj crkvi omogućiti veću zaradu od matrixa, koju će onda crkva moći iskoristiti za svoje potrebe i karitativne aktivnosti, uključujući i end hunger kampanju worlwide.
Na taj način, sa simboličnih 7 $ ljudi pomažu svojoj crkvi, crkva za<rađuje i pomaže gladnima, a u konačnici i ljudi koji pomažu crkvi imaju priliku nešto i sami zaraditi.
Win- win situacija.
S obzirom da će ti ljudi biti motivirani da pomažu svojoj crkvi čak i ako ne budu u profitu ovdje, ta se matrica neće tako lako urušiti i bit će trajnija.

Ukratko, crkve u Americi (10 000 crkava, 279 milijuna ljudi, zamislite što će to značiti za naš business a koncept je sasvim realan i izvediv)) počinju shvaćati potencijal MLM businesa i uključuju se u njega, a vi?
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 22:02   #78
Pozdrav društvo

imam pitanje kako do brze zarade na internetu klikanje i sve ostalo molio bi da mi javite u inbox
MEDIMURJE3119 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 22:22   #79
Međimurje, molim te da ne spamaš temu i da odgovor na svoje pitanje potražiš u topicima koji govore o klikanju ili PTC programima ili da otvoriš svoj vlastiti topic na tu temu.
Ovdje govorimo o pasivnoj zaradi a ne o klikanju oglasa.
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 22:40   #80
Quote:
EDCC kaže: Pogledaj post
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
ne vidim zašto je relevantno ali ne znam ni o čemu pričate jer
http://i.imgur.com/NGkUdJc.png
Probajmo ovako...

1. Čim se otvori i učita pennymatrix: http://i.imgur.com/EOlLQ33.png

2. Čim se otvori i učita pmebooks: http://i.imgur.com/ooPBq12.png

3. Kada se želi otvoriti račun na pmebooks: http://i.imgur.com/Vp3zyNU.png

4. Kada se želi otvoriti račun na pennymatrix: http://i.imgur.com/GPr0FSR.png

5. Kada se koristeći postojeći račun želim prijaviti na pennymatrix: http://i.imgur.com/oWdCVYT.png

6. Kada obavim korak iznad te unesem korisničko ime i zaporku ali me pita drugu, sigurnosnu, zaporku: http://i.imgur.com/qCIB3AO.png

7. I konačno, kada sam prijavljen: http://i.imgur.com/Un0U3lY.png

HTTPS Everywhere je aktivan, normalno.

S druge strane, evo kako to izgleda na Google.hr dok nisam prijavljen sa svojim Google računom: http://i.imgur.com/rio39ru.png
RaffaelloNadal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.