Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 02:56   #1241
emergence kaže:
oprostite gospon izlječeni imam osjećaj da se VI ljutite na NAS jer smo skeptični prema vašem melemu.

kao mi bi trebali vjerovati da ste vi iskreni jer u svakom postu spominjete boga.

mislim ja se duboko nadam da ste vi iskreni ali malo mi je čudno da vi očekujete da vam svi mi povjerujemo da bas vi imate cudotvorni lijek i to samo na temelju vase izjave.
a nit vas poznajemo nit vaseg oca, nit znamo što je u melemu, nit znamo koliko je bila rasirena psorijaza u vaseg oca.

imamo samo vasu riječ da to djeluje a to uz svo duzno poštovanje nije dovoljno da mene uvjeri da nesto djeluje.
jer vidite ljudi lažu radi vlastitog probitka...svaku sekundu i sat na cijeloj kugli zemaljskoj

Ne ljutim se na nikoga i ne optužujem nikog, ali život nas ući da u nesreći ne dolaze pomoći samo oni u ime boga nego i oni drugi koji u tome gledaju samo svoje interese. Zato želim biti oprezan da moju patnju i mojih supatnika u istoj bolesti ne iskoriste oni drugi. Traume i razočaranja su sve veća i veća, nakon bezbroj pokušaja, a da ne govorim ako osjetite ili saznate na kraju da je neko Vašu patnju iskoristio za svoj osobni probitak.
milivoj12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 10:06   #1242
Quote:
dragon100 kaže: Pogledaj post
Evo javljam se i sa godišnjeg da znate kaj se dogadja (putem dial up-a pa lagano šizim-dok pročitam sve i napišem treba i sat vremena... )
Status je ovakav nakon 18 dana....glava i uši čisti iako mi se ona 2 pečata ponad svakog uha još uvijek naziru, ostalo je skoro prirodna boja...jedino kaj ne svrbi, tj. svrab osjetim tu i tamo ali ja očekujem više....prsa su gotovo čista...u toku dana neki put pogledam i jedva vidim dok drugi put vidim pečat malo crvenijim...ne znam kaj bi na to rekao ali uglavnom je dobro (na plaži sam gol i nitko me niš ne pita kakva ti je to fleka-doduše dosta je teško vidjeti kroz ovu moju šumu striborovu... ) Dole je situacija isto bolje ali samo za nijansu nego prije...još nisam blizu kraja iako me dole najviše svrbi (usprkos svakodnevnom pranju ..... ) Uglavnom se napredak usporio i sad ide u malim koracima ali čini mi se da ide...ništa mi se ne vraća ili sl..... Sve u svemu nastavljam sa mazanjem i ispričavam se pojedinim članovima koji su spomenuli slike ali objasnio sam prije da su kod mene pečati na škakljivim mjestima a glavu nisam htio slikat. Zato ovako pišem naveliko i naširoko.....nadam se da nisam dosadan... Samo da znate sutra ću vjerovatno zvati oca Izlecenog jer mi treba još melema a kolega mi je u BG pa ću ga iskoristiti.....sva sreća kaj mi firma ima dost posla u BG u zadnje vrijeme....Sa tim novim pakiranjem očekujem da ću završiti sa terapijom...tj. ispravnije bi bilo nadam se....
E da i ja sam na moru kao i "Ja" i kupam se i sunčam i nema nikakvih burnih reakcija, ali i nije se ništa spektakularno desilo u ova 3 dana kupanja, tipa da se ubrza oporavak (to mi je Izleceni i spomenuo da ce sve biti kao i da ne uzimam melem). Eto toliko od mene i držim fige svim korisnicima melema da im bude još bolje nego je meni.....


reci govore same za sabe
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 12:17   #1243
Quote:
dragon100 kaže: Pogledaj post
Evo javljam se i sa godišnjeg da znate kaj se dogadja (putem dial up-a pa lagano šizim-dok pročitam sve i napišem treba i sat vremena... )
Status je ovakav nakon 18 dana....glava i uši čisti iako mi se ona 2 pečata ponad svakog uha još uvijek naziru, ostalo je skoro prirodna boja...jedino kaj ne svrbi, tj. svrab osjetim tu i tamo ali ja očekujem više....prsa su gotovo čista...u toku dana neki put pogledam i jedva vidim dok drugi put vidim pečat malo crvenijim...ne znam kaj bi na to rekao ali uglavnom je dobro (na plaži sam gol i nitko me niš ne pita kakva ti je to fleka-doduše dosta je teško vidjeti kroz ovu moju šumu striborovu... ) Dole je situacija isto bolje ali samo za nijansu nego prije...još nisam blizu kraja iako me dole najviše svrbi (usprkos svakodnevnom pranju ..... ) Uglavnom se napredak usporio i sad ide u malim koracima ali čini mi se da ide...ništa mi se ne vraća ili sl..... Sve u svemu nastavljam sa mazanjem i ispričavam se pojedinim članovima koji su spomenuli slike ali objasnio sam prije da su kod mene pečati na škakljivim mjestima a glavu nisam htio slikat. Zato ovako pišem naveliko i naširoko.....nadam se da nisam dosadan... Samo da znate sutra ću vjerovatno zvati oca Izlecenog jer mi treba još melema a kolega mi je u BG pa ću ga iskoristiti.....sva sreća kaj mi firma ima dost posla u BG u zadnje vrijeme....Sa tim novim pakiranjem očekujem da ću završiti sa terapijom...tj. ispravnije bi bilo nadam se....
E da i ja sam na moru kao i "Ja" i kupam se i sunčam i nema nikakvih burnih reakcija, ali i nije se ništa spektakularno desilo u ova 3 dana kupanja, tipa da se ubrza oporavak (to mi je Izleceni i spomenuo da ce sve biti kao i da ne uzimam melem). Eto toliko od mene i držim fige svim korisnicima melema da im bude još bolje nego je meni.....
Cestitam na postignutim rezultatima i puno srece ubuduce.Uskoro cu i sama isprobati melem.
Zanima me da li mjesta koja su cista i dalje tretirate melemom.
Zelim vam ugodan odmor i cistu kozu do kraja istog!
Lida74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 12:49   #1244
Quote:
Lida74 kaže: Pogledaj post
Cestitam na postignutim rezultatima i puno srece ubuduce.Uskoro cu i sama isprobati melem.
Zanima me da li mjesta koja su cista i dalje tretirate melemom.
Zelim vam ugodan odmor i cistu kozu do kraja istog!
Tretiram ista mjesta kao i prvog dana....tako ću i nastaviti.... malo je i meni čudno da moram stavljati iznad čela a tamo mi se očistilo nakon 5-6 dana ali ja stavljam stalno.....tako mi je rečeno a i ima logike.....
dragon100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 14:26   #1245
Smile

[QUOTE=dragon100;8983786......
Samo da znate sutra ću vjerovatno zvati oca Izlecenog jer mi treba još melema a kolega mi je u BG pa ću ga iskoristiti.....sva sreća kaj mi firma ima dost posla u BG u zadnje vrijeme....

Postoji li kakva šansa da kolega donese jedan melem više?
Preuzimanje na način kako to " kolegi " paše; u bilo kojem ZG kvartu
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 14:44   #1246
Quote:
dragon100 kaže: Pogledaj post
...prsa su gotovo čista...u toku dana neki put pogledam i jedva vidim dok drugi put vidim pečat malo crvenijim.....

....Sve u svemu nastavljam sa mazanjem i ispričavam se pojedinim članovima koji su spomenuli slike ali objasnio sam prije da su kod mene pečati na škakljivim mjestima a glavu nisam htio slikat.
Možeš onda staviti sliku prsa?!
Euterpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:07   #1247
Quote:
korkyra222 kaže: Pogledaj post
Atopijski dermatitis, neurodermitis i alergijski dermatitis su jedna te ista bolest ili kako dermatolozi kažu "stanje" a stanja su prolazna zar ne
Naravno da pazimo na moguće alergene koliko god možemo, i stan smo promijenili s temelja i puno mu je bolje, nema više napada kašlja i inhalacije otkad smo digli tepisone i umjesto plišanih stavili kožne fotelje i X drugih stvari. Danas smo dobili nalaz imunonoglobina (Ige) koji pokazuje koji stupanj alergije ima, vrijednost mu je 604,75 a mora biti od 0,00-200,00, katastrofa a doktori nemogu ništa jer neznaju razlog, poznato zar ne?
danas mu je upola manje na laktovima nego kad sam stavio one slike, povući će se za 2-3 dana i puno se kupamo i sunčamo. U pravu ste Nebojsha, kad puhne jugo, stanje se pogorša, znači da vjetar donosi neke alergene. Zvao sam danas u Split zbog biopsije i možemo doći u petak a do tada će se vjerovatno povući 80% pa biopsije opet neće biti Pozdrav.
Predlazem da probas ,( s obzirom da nema nikakvih nus pojava kod tvog deteta), da i kad se povuce pecat sam od sebe ti nastavis da mazes. Predpostavimo nekom logikom da je pecat i dalje tu na tom mestu, e zato mi je pala ideja da nastavis da ga mazes,( time ce mo postici neki kontinuitet i da kazem potreban broj dana delovanja melema ), mozda uspemo da ga usporimo (period pojave ) ili da ga oslabimo ( intenzitet) dok je pod kozom.
Mislim da nemozemo nista izgubiti, vec samo dobiti
Pozivam ostale forumase da iznesu neki predlog u vezi ovoga, s obzirom da je ovo prvo testiranje melema na to oboljenju.

Volja , vera i trud se moraju kad tad isplatiti.

S verom u Boga

Pozdrav
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:24   #1248
[QUOTE=hanacro;8991475][QUOTE=dragon100;8983786......
Samo da znate sutra ću vjerovatno zvati oca Izlecenog jer mi treba još melema a kolega mi je u BG pa ću ga iskoristiti.....sva sreća kaj mi firma ima dost posla u BG u zadnje vrijeme....

Postoji li kakva šansa da kolega donese jedan melem više?
Preuzimanje na način kako to " kolegi " paše; u bilo kojem ZG kvartu [/QUOTE]

Odgovorio sam na PM....Pozdrav...
dragon100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 22:24   #1249
Quote:
IZLECENI kaže: Pogledaj post
Predlazem da probas ,( s obzirom da nema nikakvih nus pojava kod tvog deteta), da i kad se povuce pecat sam od sebe ti nastavis da mazes. Predpostavimo nekom logikom da je pecat i dalje tu na tom mestu, e zato mi je pala ideja da nastavis da ga mazes,( time ce mo postici neki kontinuitet i da kazem potreban broj dana delovanja melema ), mozda uspemo da ga usporimo (period pojave ) ili da ga oslabimo ( intenzitet) dok je pod kozom.
Mislim da nemozemo nista izgubiti, vec samo dobiti
Pozivam ostale forumase da iznesu neki predlog u vezi ovoga, s obzirom da je ovo prvo testiranje melema na to oboljenju.

Volja , vera i trud se moraju kad tad isplatiti.

S verom u Boga

Pozdrav
Ne vršite eksperimente na djetetu.

Ovo je po meni tipično reklamiranje.

Pozivam moderatora da se uključi,pa ako treba da i zabrani ovakve postove.

Zdravlje je jedno najveće bogastvo,pa se ima mnogo toga i izgubiti,obzirom da neznaš na koji način djeluje tvoj melem na košna oboljenja.

Kako si rekao testiranje si izvršio na Torlaku.

Sada u ovom slučaju vidiš dobru priliku da se izreklamiraš.

Registruj melem,pa ljekari neka daju svoj sud,što je mnogo , mnogo je .

Ako moderator smatra da je potrebno neka pokrene anketu po ovom pitanju.
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 22:37   #1250
Pozdrav svima, eto kao što rekoh skoro se opet povuklo(više nema onih crvenih prištića, samo malo crvenila, još 2-3 dana i izčeznuti će) pa opet nema biopsije, Nebojsha, sigurno mu je prošli put izbilo kad je puhalo jugo prije 4-5 dana, evo pogledajte sad slike.
http://img131.imageshack.us/img131/6374/clip3yg9.jpg
http://img509.imageshack.us/img509/6638/clip4us4.jpg
korkyra222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 22:41   #1251
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Ne vršite eksperimente na djetetu.

Ovo je po meni tipično reklamiranje.

Pozivam moderatora da se uključi,pa ako treba da i zabrani ovakve postove.

Zdravlje je jedno najveće bogastvo,pa se ima mnogo toga i izgubiti,obzirom da neznaš na koji način djeluje tvoj melem na košna oboljenja.

Kako si rekao testiranje si izvršio na Torlaku.

Sada u ovom slučaju vidiš dobru priliku da se izreklamiraš.

Registruj melem,pa ljekari neka daju svoj sud,što je mnogo , mnogo je .

Ako moderator smatra da je potrebno neka pokrene anketu po ovom pitanju.

hm da
u biti si u pravu i te kako
no opet nitko oca ne može da sprijeći da sina maže npr. kolomazom, kaj nije bilo pitanje za onu neku topovsku mast isto u svrhu mazanja djeteta
ja bi se sigurno okrenula službenoj medicini, ne nekakvim kremama kojima sastav ne znam
ajd eksperimentirati na sebi ali na djetetu lagano mi je mučno od toga
nekako smo previše skloni koristit razne pripravke iz kuhinja

IZLEČENI stvarno malo smiri reklamu i propagandu, više piši o bolesti i načinima kako se boriti protiv nje, manje radi na prodaji
osim toga ne pričaj da ti možeš izlijećiti psorijazu kad baš za to i nemaš dokaza

fala na pažnji
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 22:53   #1252
Quote:
dragon100 kaže: Pogledaj post
Poštovanje Nikii !!! Pročitaj si sve postove člana "Izleceni" jer je to melem njegovog oca i tamo ćeš dobiti sve informacije o melemu. Što se tiče mog korištenja ja sam zadovoljan ali najbolje je da prodješ i kroz moje postove. Za način kupnje melema moraš kontaktirati Izlecenog na PM i dobiti ćeš sve što ti treba. Mozda ne bi bilo loše da opišeš svoje stanje na forumu pa da te još malo savjetuju i iskusniji psorijatičari (sorry ekipo zbog naziva ali mi je tak najlakše)...Nebojsha, Emergence, Okto (ako se pojavi) i drugi.... Pozdrav...
Hvala, hvala!
Nema šta, morat ću se baciti na posao i čitati sve od početka.

Imam psorijazu već godinama, cca 15. Budući da je imam samo po vlasištu i u uškama (hvala Bogu) u fazama kad mi se lagano smiri, liječnici nisu bili sigurni da li je psorijaza, seboreja... ili već nešto drugo. No, prije mjesec dana sam bila na biopsiji, i dijagnosticirana je psoriassis vulgaris.
Najgori flek mi je uz rub vlasišta, prema čelu... to je baš grda crvena fleka sa ljuskicama. I ona me najviše deprimira.

Od svih lijekova (a vjerujte mi da sam pokušala svašta) pomažu mi jedino kortići. Na sve moguće skupe medicinske šampone, losione i kremice bolje da ni ne pričam koje bogatstvo sam ostavila...

Dobila sam recept za neki čaj, sad pokušavam sa time... pijem, trudim se... kaže da bi rezultati trebali biti kroz 3-6 mjeseci; vidjet ću.

Išla sam i u Naftalan... pomogne, ali kratkotrajno...

Eto, to je moja priča...

Vidjet ću kako ću napredovati sa čajem... ostaje mi opcija i melem!

Lp,
N.
Nikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 23:30   #1253
Quote:
korkyra222 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, eto kao što rekoh skoro se opet povuklo(više nema onih crvenih prištića, samo malo crvenila, još 2-3 dana i izčeznuti će) pa opet nema biopsije, Nebojsha, sigurno mu je prošli put izbilo kad je puhalo jugo prije 4-5 dana, evo pogledajte sad slike.
http://img131.imageshack.us/img131/6374/clip3yg9.jpg
http://img509.imageshack.us/img509/6638/clip4us4.jpg
Da zaista se povuklo,i to znatno.Od prvog dana sam bio mišljenja da psorijaza nije,već dermatitis.
Koliko sam upoznat trebali biste dijete odvest u planinske predjele i da se tamo sunča,te da bi mu promjena klime znatno uticala na kompletno zdravstveno stanje.
Sagledajte dali sa južne strane nema gradilišta,jer cement zna da bude veoma jak alergent,uostalom i remont brodova i brodica,ispuštanje otpadnih voda iz brodova u kojima se nalaze teški metali.Prilikom duvanja juga vjetar sa površine diže sitne kapljice vode i raznosi ih te i tu sa nalaze alergenti.
Brižljivim praćanjem cjelokupnog okoliša umnogome možete da pomognete i ukazete ljekarima na moguće alergente,ako ste ikako u mogućnosti svakodnevno vodite jedan mali dnevnik gdje biste unosili sve relevantne podatke koji mogu biti dragocjeni,ka eliminaciji dermatitisa.

Pozdrav!
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 23:36   #1254
Pozdrav ekipi, vidim da ste malo živnuli u proteklih par sati. Evo i mog razmišljanja o trenutnoj raspravi. Smatram da je cijela priča Izliječenog o registraciji lijeka prilično tanka. Ne znam ima li registriran obrt ili poduzeće za travarstvo, za što baš i nije potrebna neka pretjerana procedura. Ukoliko ima vjerodostojne dokaze o djelotvornosti svog proizvoda, vrlo brzo bi našao podršku financijskih i liječničkih krugova, jer bi lijek (naglašavam "lijek" radi stalne priče o "izliječenju") izazvao pravu revoluciju u dermatologiji i farmaciji. Također, nije mi jasno kako to da isti melem funkcionira na tako široku paletu bolesti i to tako da sve liječi! I najgore od svega mi je ono kad se Izliječeni ljuti kad mu netko postavi pitanje ili iskaže sumnju u njegov melem. Kako sam već pisao, ako postoji takva njegova uvjerenost u ispravnost proizvoda, morao bi posjedovati nekakvu statistiku, fotodokumentaciju i znanstveno potvrđene dokaze o istom. Valjda nije njegova uvjerenost u melem hranjena samo vjerom u Boga, kako u svakom javljanju naglašava, Bog će sve to pozlatiti. Vjerujem da melem ima neko djelovanje, ljudi se javljaju s pozitivnim reakcijama, znači nešto radi, ali ne može tvrditi da IZLIJEČUJE! Imao sam svojevremeno kolegu koji je uletio u razne mrežne marketinge (aloa vera, noni, herbalife,..) i svaki put je bio uvjeren i uvjeravao sve oko sebe da su proizvodi koje je trenutno prodavao odgovor na sve probleme. Da parafraziram jednu dobru misao: "Teško je sumnjati u ispravnost svog proizvoda ako nas on financijski hrani i oblači!" Toliko zasad o toj temi.
Sutra ponovo bježim na more do vikenda, pa se ponovo uključujem na forum! Bye!
Sunce ćaćino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 08:58   #1255
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Da zaista se povuklo,i to znatno.Od prvog dana sam bio mišljenja da psorijaza nije,već dermatitis.
Koliko sam upoznat trebali biste dijete odvest u planinske predjele i da se tamo sunča,te da bi mu promjena klime znatno uticala na kompletno zdravstveno stanje.
Sagledajte dali sa južne strane nema gradilišta,jer cement zna da bude veoma jak alergent,uostalom i remont brodova i brodica,ispuštanje otpadnih voda iz brodova u kojima se nalaze teški metali.Prilikom duvanja juga vjetar sa površine diže sitne kapljice vode i raznosi ih te i tu sa nalaze alergenti.
Brižljivim praćanjem cjelokupnog okoliša umnogome možete da pomognete i ukazete ljekarima na moguće alergente,ako ste ikako u mogućnosti svakodnevno vodite jedan mali dnevnik gdje biste unosili sve relevantne podatke koji mogu biti dragocjeni,ka eliminaciji dermatitisa.

Pozdrav!
Hvala puno na trudu Nebojsha, stvarno ste utješni, što se triče melema nije mi na kraj pameti experimentiranje, ipak nije ništa alarmantno što se tiče ekcema na mom sinu, ono na laktovima, malo na vratu i mala flekica na licu koje nema već 2-3 mjeseca. Možda ima neki mali kamenolom na južnoj strani iz koje puše jugo, provjerit ću danas, ali ima i mnoštvo maslina od kojih je cvijet jedan od većih alergena, pa ću to sve zbrojiti i pravac pedijatrica, ovo za vođenje dnevnika je super ideja, od brige čovjek nekad nije trezven i nemože se sjetiti svega, još jednom hvala. Nego kakvo je stanje kod Vas?
Onaj savjet od Emergence da se poslije tuširanja na kožu nanosi ulje(ja stavljam domaće kantarionovo), stvarno je super, koža se smiri i nije suha puno vremena, toliko od mene, pozdrav.
korkyra222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:27   #1256
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
hm da
u biti si u pravu i te kako
no opet nitko oca ne može da sprijeći da sina maže npr. kolomazom, kaj nije bilo pitanje za onu neku topovsku mast isto u svrhu mazanja djeteta
ja bi se sigurno okrenula službenoj medicini, ne nekakvim kremama kojima sastav ne znam
ajd eksperimentirati na sebi ali na djetetu lagano mi je mučno od toga
nekako smo previše skloni koristit razne pripravke iz kuhinja

IZLEČENI stvarno malo smiri reklamu i propagandu, više piši o bolesti i načinima kako se boriti protiv nje, manje radi na prodaji
osim toga ne pričaj da ti možeš izlijećiti psorijazu kad baš za to i nemaš dokaza

fala na pažnji
E ljudi daj da budemo iskreni i realni.
Forum o bolesti koja ja "zvanicno" neizleciva niti joj se zna pravi uzrok mora da sadrzi i da se bavi "nezvanicnim stvarima"
Ako pojedinim clanovima foruma koji su toboze toliki poznavaoci svega i svacega i "kuze se" u svasta, a ceo forum i "cela planeta svake sekunde" zna
da to nevodi nikuda osim u gubljenju jos jednog dana, i sutra u jos jednog, i da tek to 20-30 godisnje mucno odrzavanje malo boljeg stanja bez prakticno ikakvih efekata, vodi tek u totalno razocaranje i gubitak Volje.
Zasto pojedini clanovi foruma koji se toliko "kuze" i vladaju situacijom nisu ALARMANTNO ODREAGOVALI na upotrebu brsljana.
Oce li neko da mi kaze da brsljan nije otrovan.
Pozivam forumase da iskreno napisu sta su sve koristili u svojoj nazalost dugogodisnjoj istoriji bolesti. Videcete da tu ima svega i svacega, i normalnog i nenormalnog.
Zasto bre ne odreagujete tako burno na spominjanje kortikosteroida. Jer to ok zato sto je registrovano i patentirano, a ista ona planeta koja laze svake sekunde , koristi ih na sebi i istanjuje sebi kozu, a o jetri ce da razmisljaju za 10 godina ako dozive,.Pitam se samo koga lazu ti ljudi. jel lazu SEBE ili DRUGE.
Ja nemogu da Vas Lazem ako Vi to necete ili ajmo obrnuto mogu da Vas lazem samo ako Vi to hocete.

Porucujes mi da smirim reklamu i kampanju i da pisem vise o bolesti i NACINIMA KAKO SE BORITI PROTIV NJE ??????????????????????

Pa ja jedini i pisem o tome realno ( samo sto mi neverujete ) a ostali pisu o odrzavanju stanja i o vodjenju dnevnika, i to sada kada su dva prva clana vec sasvim skoro skroz ocisceni, a da je proslo ni nepun mesec dana od pocetka koriscenja.
Pa da sam stavljao ciste hormone u melem mislim da ne bi tako delovao. Zar ne????

E zato i ja ciste savesti pozivam na istu anketu o kojoj prica uvazeni clan ovog foruma.

I imam jos jedno pitanje za moderatora. Da li ste i Vi bolesni od neke teske ili nedaj boze zvanicno neizlecive bolesti.
Ovo pitam "cisto" hipoteticki jer osecam toliku briznost i kompetentnost o NAMA bolesnicima
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:35   #1257
Quote:
IZLECENI kaže: Pogledaj post
I imam jos jedno pitanje za moderatora. Da li ste i Vi bolesni od neke teske ili nedaj boze zvanicno neizlecive bolesti.
Ovo pitam "cisto" hipoteticki jer osecam toliku briznost i kompetentnost o NAMA bolesnicima
sunašce milo, moš tapšat rukicam i nožicama od veselja jer je odgovor potvrdan
toliko potvrdan jer je to po svima daleko teža bolest od psorijaze
vjerujem da sam ti usrećila ostatak života
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:48   #1258
reakcije gospodina izlečenog stvarno nisu normalne.

savjet-malo smirite strasti i ne napadajte sve ljude koji postavljaju normalna pitanja. nikome se tu nije psorijaza u potpunosti povukla uz pomoć vaseg melema tako da molim vas ne iznosite lazne informacije.

i da. da ste stavljali čiste hormone u melem psorijaza bi se povukla tako da ste i tu u krivu.

i da me se niste usudili optuživati za napade jer očito je u danasnje vrijeme iznosenje vlastitog stava neprijateljska akcija...gdje ovaj svijet ide...
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:52   #1259
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
reakcije gospodina izlečenog stvarno nisu normalne.

savjet-malo smirite strasti i ne napadajte sve ljude koji postavljaju normalna pitanja. nikome se tu nije psorijaza u potpunosti povukla uz pomoć vaseg melema tako da molim vas ne iznosite lazne informacije.

i da. da ste stavljali čiste hormone u melem psorijaza bi se povukla tako da ste i tu u krivu.

i da me se niste usudili optuživati za napade jer očito je u danasnje vrijeme iznosenje vlastitog stava neprijateljska akcija...gdje ovaj svijet ide...
na ovo se nema baš što za dodati, pa da ponovim

reakcije gospodina izlečenog stvarno nisu normalne.

savjet-malo smirite strasti i ne napadajte sve ljude koji postavljaju normalna pitanja. nikome se tu nije psorijaza u potpunosti povukla uz pomoć vaseg melema tako da molim vas ne iznosite lazne informacije.

i da. da ste stavljali čiste hormone u melem psorijaza bi se povukla tako da ste i tu u krivu.

i da me se niste usudili optuživati za napade jer očito je u danasnje vrijeme iznosenje vlastitog stava neprijateljska akcija...gdje ovaj svijet ide



emergence
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:16   #1260
I dobro izjavljujem " nemogu trajno da izlecim psorijazu vec imam velikog uspeha u njenom susbijanju i odrzavanju i nikome i nista ne garantujem i sve sto radite radite na sopstveni rizik ja ne preuzimam nikakvu odgovornost i imam ateste svih zvanicnih institucija i renomiranih klinika sa Papua nove gvineje i evo Vam obimna fotodokumentacija cuvenih slucajeva "pre" i "posle" i kontakt telefoni zadovoljnih korisnika i normalno melem se preuzima ISKLJUCIVO putem POUZECA i svakako ga mozete vratiti posle 10 dana ako niste zadovoljni bice vam vracen novac"

Evo da li je sada nekome lakse.
Da li ovo hocete.
Mislite da ovo nisam znao i mogao da napravim.
E upravo to sto Vi trazite se radi kad prodajes maglu.
Da li sada ne vrsim marketing ili Vas tek sada ovo podseca na klasican oglas iz onih najgorih zutih novina gde se oglasavaju oni sto prodaju pilule za rast zenskih grudi.

E pa izvinite ovim se nebavim.

S verom u Boga
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.