Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 19:37   #1
Dropshipping zarada

Tražimo osobe koje bi htjele zarađivati dropshippingom. Dakle radi se o tome da prodajete neki proizvod preko Ebaya,a kada ga prodate onda ga naručujete preko Aliexpressa,ali tako da naručite sa naših affiliate Aliexpress shopova.
Sami određujete cijene i proizvode koje stavljate na Ebay.
Reći ću na primjeru kolika je zarada.Prodajete proizvod koji košta 1.60$ na Aliexpressu,a na Ebayu stavite da je cijena npr. 4$ i free shipping. Dakle kada platite proviziju Ebayu i Paypalu ostane Vam točno 1.50$ čistog profita. Mi od tih 1.50$ dobijemo provizije 11 centi od Aliexpressa. Dakle od Vas ne tražimo novac niti proviziju jer mi proviziju dobijemo od Aliexpressa, jedino što tražimo je da prodani proizvod naručite sa naših shopova s kojih ćete biti preusmjereni na Aliexpress glavnu stranicu i tamo naručite i platite. Ako je tko zainteresiran za ovaj oblik suradnje,molim da mi se javi na PP. Pozdrav
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2021., 09:40   #2
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Tražimo osobe koje bi htjele zarađivati dropshippingom. Dakle radi se o tome da prodajete neki proizvod preko Ebaya,a kada ga prodate onda ga naručujete preko Aliexpressa,ali tako da naručite sa naših affiliate Aliexpress shopova.
Sami određujete cijene i proizvode koje stavljate na Ebay.
Reći ću na primjeru kolika je zarada.Prodajete proizvod koji košta 1.60$ na Aliexpressu,a na Ebayu stavite da je cijena npr. 4$ i free shipping. Dakle kada platite proviziju Ebayu i Paypalu ostane Vam točno 1.50$ čistog profita. Mi od tih 1.50$ dobijemo provizije 11 centi od Aliexpressa. Dakle od Vas ne tražimo novac niti proviziju jer mi proviziju dobijemo od Aliexpressa, jedino što tražimo je da prodani proizvod naručite sa naših shopova s kojih ćete biti preusmjereni na Aliexpress glavnu stranicu i tamo naručite i platite. Ako je tko zainteresiran za ovaj oblik suradnje,molim da mi se javi na PP. Pozdrav
Dropshipping je jean od trenutno popularnih načina kako zaraditi novac na internetu.
Napravio sam detaljan Dropshipping vodič za početnike.

Ako ti se dropshipping čini zanimljivim svakako pogledaj.
PacoCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 11:55   #3
Znači ja na ebayu prodam nešto šta nemam, onda to isto naručim sa alija da mi dođe z a 2.mj, do tad već ovaj na ebayu otvori despute jer dok dođe do njega biti će i tri mjeseca, onda ja ostanem bez para a vjerojatno i bez itema jer sam ga poslo tom nekom. IMA SMISLA.
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2024., 09:38   #4
koji levati
letva od volana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.