Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2014., 16:45   #1
Internet marketin! Sigurna isplata

pozdrav,
ja sam se bavio raznom internet poslovima vecina funkcionira na isti nacin,ali posto radim nemam bas puno slobodnog vremena pa sam trazio neki lagani posao koji bi mi u kratkom vremenu pridonio koju kunu vise...
tema ispod pretstavlja PaidVerts i to je dobar posao ako znas sve cake...normalno nitko nema zivaca pogledati 100 reklama za 1 dolara,al postoji filter i jos pokoja caka koja olaksa posao...trenutno imam 1 200 000 bap i sve sto dobim opet ulozim jer na sljedecem levelu mjesecna zarada cistog dobitka bi bila oko 500 $...poceo sam s time prije mjesec dana i dobro mi ide za sad
koga zanima vise detalja o tome slobodno mi se javi
a drugi posao kojim se bavim je,kako da objasnim,investicija koja mi donosi dosta novaca,a da ne moram nista raditi...
da vas pitam,biste li ulozili npr.1000 € da znate sa sigurnoscu da cete dobiti svaki mjesec i to godinu dana po 250 €,a da ne morate nista raditi?
znaci za 4 mj. si vratis ulozeno,a ostalih 8 mj.samo profit
moje misljenje je da je to svakako isplativo...ako vas zanima kako isto mi se javite...

otvaram ovu temu da prekomentiramo jos iskustava i da si pomognemo...
recite svoja iskustva sa internet poslovima i ako znate jos koji nacin brze zarade

lijep pozdrav
rk363 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 17:43   #2
To što si napisao je ovako:

Ja radim svoj posao, i mnogo ga volim. Volim svoj posao. Odlično je. Uložiš vremena, rada i truda i dobiješ platu. Ako ti se sviđa, možeš i ti da probaš...

Daj druže napiši ti konkretno šta i kako, gde to ima da nekom daš 1000€ a da ti taj neko vrati 3000? Je l' tebi to logično?
nidzesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 19:33   #3
zvuče kao oni HYIP programi koji su najčešće scam, paidverts ima takav sličan gdje je zarada 186% na bilo koji iznos ali čekanje na isplatu je do godinu dana.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 00:53   #4
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
zvuče kao oni HYIP programi koji su najčešće scam, paidverts ima takav sličan gdje je zarada 186% na bilo koji iznos ali čekanje na isplatu je do godinu dana.
Pogresno si rekao ovo za PV, da bi dobio ulozeni novac potreno je cirka 3-4 mjeseca. Pogledaj fast track queue i uvjerices se.
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 13:30   #5
Quote:
nidzesi kaže: Pogledaj post
To što si napisao je ovako:

Ja radim svoj posao, i mnogo ga volim. Volim svoj posao. Odlično je. Uložiš vremena, rada i truda i dobiješ platu. Ako ti se sviđa, možeš i ti da probaš...

Daj druže napiši ti konkretno šta i kako, gde to ima da nekom daš 1000€ a da ti taj neko vrati 3000? Je l' tebi to logično?
krivo si me shvatio....istina,zaposlen sam i nimalo ne volim svoj posao,placa mala,losi uvjeti itd.,al sam prisiljen na to posto je jako tesko naci drugi i bolji posao u toj drzavi,a ne mogu reci da ne pokusavam...
kako funkcionira ova stranica,eto,ti kupis taj njihv proizvod i oni ga iznajmljuju i ti dobivas proviziju...ugovor s njima je godinu dana i svaki tjedan ti sjedaju pare,ovisi o paketu...s cime da usporedim,npr.kao da uzmes mobitel na pretplatu,imas ugovor i placas kolko je po ugovoru,samo kaj ovdje si ti taj koji iznajmljuje taj mobitel
rk363 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 13:36   #6
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
zvuče kao oni HYIP programi koji su najčešće scam, paidverts ima takav sličan gdje je zarada 186% na bilo koji iznos ali čekanje na isplatu je do godinu dana.
nije sad da cekas godinu dana...ako hoces dobro zaraditi na PV u kratkom vremenu moras i nesto uloziti ili polako napredovati...ako ulozis 2000 $,mjesecna dobit bi ti bila oko 500 do 800 $ ciste zarade i tako svaki mjesec
koga zanima PV i takav nacin zarade neka si da malo truda i provjeri
rk363 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 14:09   #7
ili da vam jos malo bolje to objasnim...znaci mi kupimo taj njihov paket i sufinanciramo tu firmu,posto oni ne mogu dobiti te miljunske iznose od banke za proizvode oni s nama naprave ugovor na jednu godinu i iznajmljuju te proizvode,a mi dobivamo novce...a nakon godinu dana sva ostala dobit od tih proizvoda ide u tu firmu i tako im se isplati poslovati...
najmanji paket dode 360 € i onda mjesecno dovivas 90 €
posto je registracija komplicirana i trazi sponzora koji bi bio ja u tom slucaju,koga zanima nek se javi u poruci pa cu preko skypea ili facebooka lakse objasniti,pokazati vam sve da si provjerite i objasniti svaki postupak
rk363 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:51   #8
Nisam rekao da je PV scam. Samo da PV ima sličan model ali se dugo čeka na isplatu.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 18:24   #9
Znam da je ovoga možda već i bilo na forumu, ali ipak... Što mislite o ovoj stranici? Prošao sam već puno stranica o nekakvoj brzoj ili sporoj zaradi na internetu, mudro sam ih preskočio, ali ovo mi se ne čini kao neka muljaža, možda se i varam, zanima me što mislite o tome. Čini mi se da ta stranica postoji već dugo i na pojedinim blogovima su je već neki komentirali i to uglavnom pozitivno, ali to mogu biti i komentari samog autora. Evo linka te stranice: http://www.reliableanswer.com/100tisucakuna/
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 19:48   #10
e

Quote:
saavedra kaže: Pogledaj post
Znam da je ovoga možda već i bilo na forumu, ali ipak... Što mislite o ovoj stranici? Prošao sam već puno stranica o nekakvoj brzoj ili sporoj zaradi na internetu, mudro sam ih preskočio, ali ovo mi se ne čini kao neka muljaža, možda se i varam, zanima me što mislite o tome. Čini mi se da ta stranica postoji već dugo i na pojedinim blogovima su je već neki komentirali i to uglavnom pozitivno, ali to mogu biti i komentari samog autora. Evo linka te stranice: http://www.reliableanswer.com/100tisucakuna/
Nadam se da ovo nereklamiras sebe,jer da taj zaradjuje 100 000kn nebih imao freehosting domenu to jest poddomenu,drugo nebih stranica izgledala kao da je u notepad pravljena,i ova knjiga je prevedena iz vise njiih.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 20:43   #11
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Nadam se da ovo nereklamiras sebe,jer da taj zaradjuje 100 000kn nebih imao freehosting domenu to jest poddomenu,drugo nebih stranica izgledala kao da je u notepad pravljena,i ova knjiga je prevedena iz vise njiih.
Hahahahaha, ne reklamiram . Ima on još jednu poddomenu, ali koja isto vodi na ovu poddomenu i tamo ima logo net.hr-a što me čudi jer čisto sumnjam da su mu oni dozvolili koristiti svoj logo, a on ga ima na svojoj "stranici", znači mogli bi ga i tužit zbog toga. strašno je koliko ima prevaranata i šarlatana na tom području zarađivanja općenito, počevši od onih najsofisticiranijih kao što su Sanjin Frlan i njegove "knjige" pa do ovakvih anonimnijih (doduše i nije anoniman napisao je da se zove Alan Marin).
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 10:21   #12
A koliko to otprilike košta i kojim programom je moguće takvu stranicu izraditi, znači u pitanju je najjednostavnija vrsta stranice, ko notepad izgleda, što je ex_1 rekao. Ili je i to kompliciran posao?
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 17:51   #13
Quote:
saavedra kaže: Pogledaj post
A koliko to otprilike košta i kojim programom je moguće takvu stranicu izraditi, znači u pitanju je najjednostavnija vrsta stranice, ko notepad izgleda, što je ex_1 rekao. Ili je i to kompliciran posao?
Sve zavisi ja nikad nisam radio web stranicu nego platim template 200-400 eura gdje dobijem full licencu da smijem izmjenjivati radim sa microsoft expression web najjednostavniji.Imas na google upisi free template za dalje neznam duga i iscrpna je to tema.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 18:06   #14
Quote:
saavedra kaže: Pogledaj post
A koliko to otprilike košta i kojim programom je moguće takvu stranicu izraditi, znači u pitanju je najjednostavnija vrsta stranice, ko notepad izgleda, što je ex_1 rekao. Ili je i to kompliciran posao?
Nije, ovakvu stranicu zastarjelu 20 godina napraviš u HTMLu za dan...

Osobno ih preskačem jer ostavljaju dojam neozbiljnosti i kao da ih održava neki matorac koji samo čeka da me izradi.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 18:47   #15
Što se tiče izrađivanja ljudi, postoje ovakve stranice...
http://tretman-kolesterola.com/v1/?u...m_campaign=g-s
Isto postoji stranica na kojoj se prodaju "knjige" pomoću kojih ćemo nešto "naučiti" kako bismo "brzo, prirodno i lako" izliječili akne, visoki tlak i sl. I zanimljivo je da taj isti "doktor" koji je naveden na ovoj stranici ima dva imena, naime tu se zove Kazimierz Adamczyk, a kada se prodavala knjiga za neku drugu bolest predstavio se drugim imenom, a slika je bila naravno ista. Isto je i s kartom klijenata u Hrvatskoj (onih koji su kupili knjigu) koja je uvijek ista za različite bolesti, tj. knjige. Takvi oglasi već neko vrijeme kruže internetom i valjda je bilo ljudi koji su to kupili, a to su ili budale ili skroz očajni ljudi, koji povjeruju da će ih to riješiti određenih tegoba
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:11   #16
Ma ljudi, istina da ta stranica izgleda smiješno, ali da je riječ o prevari nisam siguran.Poslao sam liku par mailova, na sve je lijepo odgovorio. Ne znam... Kažem, naišao sam na brdo takvih stranica i ne bih se više ni vraćao na njih, ali ova ima nešto... Nekad mislim da je 100 % prevara, ali stranica je tu već jako dugo vremena pa bi valjda proširili vijest da je riječ o prevari, kao što jesu kad je bilo Frlanovo vrijeme . Ne želim ispasti da ju reklamiram, ali ima li netko tko je stvarno kupio knjigu pa da kaže jel tip lopov il stvarno prodaje knjigu ili tko bi mogao otkriti i sa sigurnošću reći da je riječ o prevari, da me riješi dileme?
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 18:10   #17
zarada preko neta

Pozdrav svima
vidim da nas na stranici ima više koji radili ili ne radili razmišljamo o online poslu iz različitih razloga - bilo da nemamo prihoda ili imamo ali su nedostatni za normalan život evo ja sam jedna od vas - radim hvala bogu ali posao nije ni lak ni jednostavan ajmo reći radim sa ljudima svaki dan i subote i nedjelje imam dobru plaću za naše standarde i ugovor na neodređeno ali bih htjela raditi nešto u slobodno vrijeme pošto sam inf pismena i znam dobro engleski.
Naručila neki cd za online marketing vezano za affiliate marketing ali sve mi se to čini dosta komplicirano a ne znam da li uopće djeluje. Možete li me savjetovati po tom pitanju?
Osim toga zanima me ovo o klikanju na reklame i kako tako zaraditi - ne čini se komplicirano..
Možete li mi preporučiti nešto od toga, ne moraju to biti neki veiki novci ali nešto za početak čisto da krenem u slobodno vrijeme i zašparam nešto.
Frustrira me to što iako radimo i ja i muž ne usudimo se od straha ući u neki kedit i kupiti nešto svoje. glupo mi je da cijeli život radim a ništa ne stvorim a opet znate kakvo je vrijeme i kako skaču rate kredita. Zato razmišljam o dodatnom izvoru zarade pomoću kojeg bih mogla nešto zašparati a da ne mjerim svaku kunu.

Zadnje uređivanje anastasija0702 : 06.02.2015. at 18:17.
anastasija0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 14:53   #18
Quote:
saavedra kaže: Pogledaj post
Ma ljudi, istina da ta stranica izgleda smiješno, ali da je riječ o prevari nisam siguran.Poslao sam liku par mailova, na sve je lijepo odgovorio. Ne znam... Kažem, naišao sam na brdo takvih stranica i ne bih se više ni vraćao na njih, ali ova ima nešto... Nekad mislim da je 100 % prevara, ali stranica je tu već jako dugo vremena pa bi valjda proširili vijest da je riječ o prevari, kao što jesu kad je bilo Frlanovo vrijeme . Ne želim ispasti da ju reklamiram, ali ima li netko tko je stvarno kupio knjigu pa da kaže jel tip lopov il stvarno prodaje knjigu ili tko bi mogao otkriti i sa sigurnošću reći da je riječ o prevari, da me riješi dileme?
Prvo stranica je napisana u notepad-u i to hvaljenjem na usta,drugo ja imam domenu staru 10 godina koju mogu promjeniti i napisat o internet zaradi pa hoces vjerovat.Drugo cim vidim netrebas nikakvo znanje samo internet i pc,knjiga je prevedena vjerovatno od njih milijarde.Uopce mi se neda rijeci trosit na sarlat jer ako ti nije zao jedne subote i kafane uzmi 110 kuna i zaradi 100 000kn.

Ja znam bolji i tezi nacin ali siguran za muske uzmes i zavrsis tecaj za tig i elektro i nadjes neku firmu vani i imas toliko u 90 dana.Naravno kasnije napredujes a znam puno takvih koji deru a ovo magicne knjige u 90 dana do 100.000 u godinu do milje ajme spustite se vec jednom
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 14:59   #19
https://www.forum.hr/showthread.php?t=729057
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:09   #20
Ma lik kaže da knjiga nije prevedena, to mi je sam rekao, nego je njegova. Prodaje on i još neku drugu knjigu, ali to za "naprednije korisnike". A šta znaš, možda i nije prevara, možda ti da savjete i pokaže kako se koriste alati za izradu isto takve neke stranice, gdje ćeš prodavati neku svoju knjigu kako zaraditi ili neki drugi proizvod kao što i on to radi, ipak zarađuje 110 kn po komadu, a vjerujem da se dosta ljudi upecalo
saavedra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.