Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2007., 22:36   #1
Question cijena plina(propan-butan)

ovako...zanima me koliko košta kubik propan-butan plina,znam da je nešto skuplji od gradskog plina ali i da je nešto kaloričniji.Propan-butan se inače naplačuje po kilogramu ali mi smo stavili plinomjer koji ga očitava po kubiku...eee sad,zna li netko
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 11:14   #2
Kako i od kuda dobivaš plinsku fazu p/b plina i pod kojim pritiskom?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 11:45   #3
http://www.proplin.hr/energetska%20usporedba.html
__________________
bracek
bracek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 15:58   #4
Quote:
maša&maša kaže: Pogledaj post
ovako...zanima me koliko košta kubik propan-butan plina,znam da je nešto skuplji od gradskog plina ali i da je nešto kaloričniji.Propan-butan se inače naplačuje po kilogramu ali mi smo stavili plinomjer koji ga očitava po kubiku...eee sad,zna li netko
mi imamo propan-butan i obračunava se po kubiku koji plaćam 10,42 kn (uračunat pdv u cijenu). Malo puno, ali...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 21:42   #5
Quote:
ZOsvald kaže: Pogledaj post
Kako i od kuda dobivaš plinsku fazu p/b plina i pod kojim pritiskom?
imam spremnik sa plinom u dvorištu,inaće koliko tenkiraš toliko i platiš ali mi smo ugradili plinomjer pa ga plaćam po potrošnji a dobavljać brine o stanju plina u spremniku
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 21:44   #6
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
mi imamo propan-butan i obračunava se po kubiku koji plaćam 10,42 kn (uračunat pdv u cijenu). Malo puno, ali...
i koliko onda potrošite mjesečno kubika...jel ovo mi se čini previše
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 21:46   #7
hvala bracek
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 09:17   #8
Quote:
maša&maša kaže: Pogledaj post
i koliko onda potrošite mjesečno kubika...jel ovo mi se čini previše
evo za prošli mjesec smo potrošili 47 kubika, ili 490 kn. ali smo stvarno pošteno grijali... a i voda mi se grije preko toga...vidjet ćemo, ovo mi je prva zima da se grijemo na taj način...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 21:35   #9
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
evo za prošli mjesec smo potrošili 47 kubika, ili 490 kn. ali smo stvarno pošteno grijali... a i voda mi se grije preko toga...vidjet ćemo, ovo mi je prva zima da se grijemo na taj način...
pa mi smo potrošili 45 kubika za 10 dana...ako se ravnam po tvojoj racunici onda .... grrrrr,punoooo.Još nisam dobila račun ali kad ga dobijem baš ću se javit da usporedimo
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 21:42   #10
Quote:
maša&maša kaže: Pogledaj post
pa mi smo potrošili 45 kubika za 10 dana...ako se ravnam po tvojoj racunici onda .... grrrrr,punoooo.Još nisam dobila račun ali kad ga dobijem baš ću se javit da usporedimo
može, nema problema...ali pitaj svog dobavljača koliko kod njih košta kubik plina (trebao bi vjerojatno isto koliko i ja plaćam ali ipak )
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 13:41   #11
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
može, nema problema...ali pitaj svog dobavljača koliko kod njih košta kubik plina (trebao bi vjerojatno isto koliko i ja plaćam ali ipak )
sve na linkovima
__________________
Kako oblikovati potpise
90' is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 22:37   #12
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
može, nema problema...ali pitaj svog dobavljača koliko kod njih košta kubik plina (trebao bi vjerojatno isto koliko i ja plaćam ali ipak )
evo ja danas nazvala svog dobavljača i pitala cijenu kubika,kazee...10,47kn +PDV i to ti je oko 12 kn i nešto sitno ,mislila sam da je cijena jedinstvena ali eto...ispalo je da nije
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 23:18   #13
Quote:
maša&maša kaže: Pogledaj post
evo ja danas nazvala svog dobavljača i pitala cijenu kubika,kazee...10,47kn +PDV i to ti je oko 12 kn i nešto sitno ,mislila sam da je cijena jedinstvena ali eto...ispalo je da nije
da baš sam i ja danas saznala od susjeda (bili su očitati brojilo pa su tako susjedi saznali, a nas naravno nije bilo doma) da je navodno poskupio plin i da košta po novom upravo ovoliko koliko si rekla 12 i nešto kn... nevjerojatno...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 11:52   #14
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
da baš sam i ja danas saznala od susjeda (bili su očitati brojilo pa su tako susjedi saznali, a nas naravno nije bilo doma) da je navodno poskupio plin i da košta po novom upravo ovoliko koliko si rekla 12 i nešto kn... nevjerojatno...
istina nana,i ja sam se raspitala i poskupio je a evo ti jos par informacija koje sam saznala.Moj dobavljač je iz Pule i uvjetovan mi je ugovorom ,ja kod njega plačam 1kg(znaći kg)5.13kn,a 1 litra 2,87kn(kod mog dobavljača),dok recimo moj susjed ima drugog dobavljača i on plaća 4.10kn/kg,tako da se cijene razlikuju ovisno o dobavljaču
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.