Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2013., 22:41   #41
imate jako lijepo mišljenje o radnicima! bitno da je podriguša... pitaj zannija zašto i ma ne kupi kvalitetniji gablec a ne podrigušu
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 22:55   #42
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Točno.
Međutim nemam link na to kakvi uvjeti moraju biti za vozilo namijenjeno obavljanju taxi službe.No uvjeravam te da MORA biti 4+1,najviše 10 godina star,minimalno 4 vrata,minimalno 400 lit. zapremine prtljažnika.....
Pa sad ... eno u ZG Sandero kod šahista kao TAHI. Svaka čast autu ali ak to ima 400 litri kuferrauma ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 23:22   #43
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
imate jako lijepo mišljenje o radnicima! bitno da je podriguša... pitaj zannija zašto i ma ne kupi kvalitetniji gablec a ne podrigušu
a, ne prodrigušu smo odhebali kad radimo u urbanim krajevima.

4 topla sendvića i 4 pive 90 kn, podriguša, sir, kruh i piva više od 90 kn

kad smo vanka urbanioh krajeva onda je mesina na gradele i bronzin... pa nemamo svaki preko 100 kila od salame ))

glede kombija, jel smije imati ugrađen roštilj ko onaj u ko to tamo peva
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:04   #44
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
kakav je slučaj kad JA ili neki opunomočenik sa MOJIM (registriran na mene osobno) 8+1 kombijem vozim zaposlenike svoga poduzeća na posao. jel tu ima nekih problema ?

ili kad ja (ili moj opunomočenik, recimo žena) sa tim istim kombijem uvećer vozim sebe i prijatelje na gažu ?
Što se tiče prijevoza radnika: jedino je ovo ispavno: ti trebaš svojoj firmi/orbtu iznajmiti kombi i to po principu da piše npr "Zaninović iznajmljuje obrtu Zany vozilo marke MErceses Sprinter 312 CDI, broj šasije....itd....godina proizvodnje...
Ugoovorne strane određuju iznos najamnine od npr 1000,00 kn itd..."
SAmo tako si posve pokriven a ne da drhiš hoće li te policajac pustiti ili ne.
NAravno, taj ugovor ne mora biti ovjren kod bilježnika niti proveden u poslovnim knjigama. Slično kao i ugovor o djelu....pamtan si ti znam...shvatit ćeš :-)

Što se tiče ovoga da ti ili žena vozite nekoga navečer na gažu, to nebi trebao biti problem.
Ja sam imao slučaj da me zaustavi a ja vozim 7 svećenika....prizor kao u filmu...i pita me policajac kako službeni kombi na kojem stoji oznaka "za vlastite potrebe" van mjesta sjedišta u 22 ima 8 putnika od kojih 7 nema veze sa tvrtkom.
Velim mu "išli smo na duhovnu obnovu"... :-)
Kombi prijevoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:13   #45
jedan moj poznanik u njemačkoj obavlja prijevoz sa sprinterom teretnim, jednom ili dvaput mjesečno kad dolazi kući natovari svakojakih stvari koje tu proda čisto da si naplati put, a i nešta zaradi, to je sve što mogu reći jer stvarno nisam previše upućen, to je sve što znam
mata iz rata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 09:22   #46
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Točno.
Međutim nemam link na to kakvi uvjeti moraju biti za vozilo namijenjeno obavljanju taxi službe.No uvjeravam te da MORA biti 4+1,najviše 10 godina star,minimalno 4 vrata,minimalno 400 lit. zapremine prtljažnika.....
To je tako u Dubrovniku. Proguglaj Odluku o autotaksi prijevozu za bilo koji drugi grad i vidjet ces da je stvar razlicita.
Dubrovnik ima poseban status za svoje taksije.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 10:44   #47
Quote:
noxis93 kaže: Pogledaj post
To je tako u Dubrovniku. Proguglaj Odluku o autotaksi prijevozu za bilo koji drugi grad i vidjet ces da je stvar razlicita.
Dubrovnik ima poseban status za svoje taksije.
Pa to i govorim cijelo vrijeme.
Onaj koji daje koncesije za taxi (dakle grad) dava i uvjete za ispunjavanje istih.Rijeka ima svoje,Zagreb svoje,Split svoje....
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 22:56   #48
Sve u svemu...mislim da će biti najbolje ono "rasprodaj ove kombije i Bože čuvaj Hrvatsku,odoh ja u Njemačku"
Kombi prijevoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 10:19   #49
Eh kombi prijevoz više ni bog ne treba svi se nekako snalaze kako umiju i znaju i tu stvarno više nema kruha, baš o tome danas razmišljam što i kako dalje
kombiprijevoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 20:36   #50
pozdrav
imam također 8+1 kombi i imam poduzeće d.o.o.,jedna od djelanosti upisanih u sudski registar mi je "ostali kopneni prijevoz".do sada sam vršio prijevoz radnika za jednu veliku firmu na ugovor,koji je isteko i sad mi ostalo vozilo(sreća da se otplatilo). sada me zanima dali bi sa ovom registriranom djelatnosti mogao vršiti transfere npr. zračna luka-grad a da sve bude legalno?
puno hvala
deb78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:12   #51
Tražim prijevoz putničkim kombijem
Trebam 5 kombija sa 8 sjedala
datumi 28.04.2015 i 02.06.2015g.
Relacija Baška voda/Makarska i na Sv.Juru i nazad,
oba datuma po dvije ture.
Ponude molim na [email protected].

Nemojte ovdje slat pisat, ne stignem baš pratit.
Hvala.
Mali001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:28   #52
Bok, zanima me da li postoji neka aplikacija ili stranica gdje se traži/nudi prijevoz tereta. Svako popodne mi je cijelo slobodno a htio bi još dodatno zaraditi odnosno naći još posla za kombi
Fakin95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:43   #53
i još jedno pitanje, firma je registrirana između ostalog i za cestovni prijevoz tereta i putnika, a na kombiju piše prijevoz za vlastite potrebe...ima to kakve veze?
Fakin95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.