Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2013., 17:50   #1
MindTake - ankete

vjerovatno su vec svi upoznati sa rješavanjem anketa na internetu.. puno njih sam probala (ipsos, jaznam...itd..) ali mindtake mi se do sada pokazao kao najbolji.. najcesce salju ankete i isplata je sigurna (tko mi ne vjerujem saljem mu dokaz o isplati na pm ako zeli ).. 200 bodova je 100 kn.. jedna anketa ima oko 30..
također, možete se prijaviti da vam ankete dolaze sms porukom, da vas zovu telefonski, da sudjelujete u fokus grupama.. itd
iii zato bih vas sve pozvala da se uclanite, naravno bilo bi mi drago da to napravite preko mene da i ja dobijem neke bodove ali ako ne zelite ne morate ... tko zeli neka mi se slobodno javi na pm
kike_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 10:39   #2
stavi ovdje dokaze isplate, nisu to referral linkovi da ih ne smiješ staviti
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 10:21   #3
evo...

http://img35.imageshack.us/img35/4320/v0n0.jpg
kike_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 23:07   #4
kako se može namjestit da mi ankete češće dolaze? meni dođe jednom mjesečno na mail
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 16:49   #5
Zanima me da li Mindtake i dalje šalje ankete?

Pitam jer se desila standardna stvar da sam učlanjen od 2010. godine i zadnju anketu sam dobio točno prije godinu dana. Naravno da sam trenutno na 147 bodova, dakle tri boda od mogućnosti prvih nagrada i 53 od 100 kuna.

Čisto me zanima da li da prekrižim Mindtake zauvijek

EDIT: s obzirom da se reklamiraju (http://www.vecernji.hr/hrvatska/zara...-ankete-952358) očito je sve jasno. Kada se dođe do praga za nagradu nema više. Eto, jedne smo raskrinkali, idemo dalje
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 20:24   #6
meni šalju.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 12:34   #7
I meni fale 4 boda do nagrade, imam 196 bodova...

Ali sam upravo danas dobio POKLON bon od GFK-a u iznosu od 100kn Interspar...

A prije cca 3 tjedna od Ipsos-pulsa 80kn u Mercatoru...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 13:32   #8
Još jednom da potvrdim da ne dobivam ankete i tvrdim da je ovo poprilična prijevara (barem što se MindTakea tiče). Evo moje liste u link, od 2009. kada sam se registrirao skupljao sam bodove, nikada nije prošlo više od 7 mjeseci između anketa, a sada je već preko 13 mjeseci!

I zadnju anketu sam dobio ravno 2 boda? Inače je bilo 5 čime bi imao točno 150 bodova. Jednostavno ne vjerujem da u međuvremenu nije bilo druge ankete za "moj profil", podaci nisu mijenjani, na stranici sam povremeno, račun je aktivan. Toliko o tome Vidjet ćemo da li su drugi pouzdaniji

http://oi60.tinypic.com/5ebho5.jpg
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 17:04   #9
Slazem se. I meni fali cca 5 bodova i vec godinu dana nema ankete.

Isplatili me Ipsos puls i GFK tako da za njih garantiram...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 09:57   #10
Ja sam došla do 200 bodova na Mindtakeu, jest da je dugo trebalo, ali dobro dođe kad ti isplate tih 100 kuna
__________________
I sve će biti dobro
Iluminati is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 18:33   #11
Ja sam uspeo na MindTakeu da uzmem pretplatu na Nacionalnu geografiju... Već pet meseci časopis dobijam na kućnu adresu...

Evo i slike: http://i.imgur.com/TDrsfDc.png
nidzesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 13:50   #12
da li je ovo normalno...nema ankete za moj profil po godinu dana, nevjerojatno http://prntscr.com/8j609t
awascro1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 14:13   #13
Quote:
awascro1 kaže: Pogledaj post
da li je ovo normalno...nema ankete za moj profil po godinu dana, nevjerojatno http://prntscr.com/8j609t
Ma bezveze mi taj mindtake, nisam uspio u 2 godine skupit za mizernih 100 kn, radije odradim taskove na stranicama tipa clixsense i to imam za pola mjeseca nego da čekam da mi se oni smiluju...koma...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 15:29   #14
sve te ankete jedno veliko ništa,po 2 godine čekaj za mizeriju. I ove strane ankete tipa spidermetrix,paidviewpoint,sve to isto, za nas iz HR nema anketa niti zarade. a na Neobuxu zaradiš za 30 minuta 5$ .
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 08:43   #15
moje ankete

UPOZORENJE! Ako otvorite stranicu MOJE ANKETE - centralno mjesto plaćenih anketa, ne nasjedajte! Za 19 EUR ili 144,00 kn postajete njihov član, a kad to platite, umjesto da vam počnu stizati obećane ankete, prilikom ulaska na stranicu za članove - svaki dan isti tekst:

"Dobrodošli na stranicu za članove MojeAnkete.com – centralno mjesto plaćenih anketa!
Sve je spremno za početak rada pa će dugo očekivati projekt MOJEANKETE nakon dugih priprema napokon službeno krenuti ovaj PONEDJELJAK 5.10.2015. točno u 08:00h ujutro! Svim članovima koji su se učlanili sa popustom tjekom protekih dana u periodu pretprodaje, garantiramo da se čekanje isplatilo. Čekanju se bliži kraj pa ćemo ti ubrzo, čim sve konačno bude spremno, poslati obavijest o početku rada na email.

Od tada na dalje, na ovom će te mjestu čekati najnovije ankete na kojima ćemo zajedno zarađivati, kao i sva potrebna uputstva. Naši prvi članovi, uključujući i tebe, biti će nagrađeni za strpljenje produljenjem pretplate i vrijednim poklonom!

Hvala svima i veliki pozdrav!
Mario i Željko"

TEKST JE UVIJEK ISTI, ALI JA DATUM RAZLIČIT. Znači, tjednima otvaram stranicu za članove i svaki dan isto, a kad prođe taj dan, na redu je novi datum u tekstu! Da li ima još prevarenih? Molim da se jave, a budući nadobudni korisnici nek ne nasjedaju! I naravno, nema govora o obećanom povratu novca! Nema ni odgovora na poslane mail-ove!

Moram priznati, jako dobar štos, stranica aktivna, novci se prikupljaju, obećanja se daju i tako unedogled! NE NASJEDAJTE! btw, KOME TO PRIJAVITI, a da bude efekta?
laverna9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 10:08   #16
Quote:
laverna9 kaže: Pogledaj post
UPOZORENJE! Ako otvorite stranicu MOJE ANKETE - centralno mjesto plaćenih anketa, ne nasjedajte! Za 19 EUR ili 144,00 kn postajete njihov član, a kad to platite, umjesto da vam počnu stizati obećane ankete, prilikom ulaska na stranicu za članove - svaki dan isti tekst:

"Dobrodošli na stranicu za članove MojeAnkete.com – centralno mjesto plaćenih anketa!
Sve je spremno za početak rada pa će dugo očekivati projekt MOJEANKETE nakon dugih priprema napokon službeno krenuti ovaj PONEDJELJAK 5.10.2015. točno u 08:00h ujutro! Svim članovima koji su se učlanili sa popustom tjekom protekih dana u periodu pretprodaje, garantiramo da se čekanje isplatilo. Čekanju se bliži kraj pa ćemo ti ubrzo, čim sve konačno bude spremno, poslati obavijest o početku rada na email.

Od tada na dalje, na ovom će te mjestu čekati najnovije ankete na kojima ćemo zajedno zarađivati, kao i sva potrebna uputstva. Naši prvi članovi, uključujući i tebe, biti će nagrađeni za strpljenje produljenjem pretplate i vrijednim poklonom!

Hvala svima i veliki pozdrav!
Mario i Željko"

TEKST JE UVIJEK ISTI, ALI JA DATUM RAZLIČIT. Znači, tjednima otvaram stranicu za članove i svaki dan isto, a kad prođe taj dan, na redu je novi datum u tekstu! Da li ima još prevarenih? Molim da se jave, a budući nadobudni korisnici nek ne nasjedaju! I naravno, nema govora o obećanom povratu novca! Nema ni odgovora na poslane mail-ove!

Moram priznati, jako dobar štos, stranica aktivna, novci se prikupljaju, obećanja se daju i tako unedogled! NE NASJEDAJTE! btw, KOME TO PRIJAVITI, a da bude efekta?
Teško da će biti efekta budući da se radi o malim iznosima, možda kad bi se zajedno skupili.

Inače sam prije par godina imao baš s jednim likom razgovor preko mobitela gdje je on mene nagovarao na uključivanje u neku shemu gdje se prodaje magla a radilo se o iznosima između 2-4 k kuna. Kasnije sam čuo da su ih neki i prijavljivali ali ništa od toga.

Uvjek kad se traži iznos za uplatu da bi ste zarađivali - oprez, ali danas na žalost svi koriste tu shemu, zato i je poplava tolikih revenue share stranica. Ali puno je uspješnih admina koji doista i plaćaju.

Upravo se ovih dana pokreće neki revenue share sa naših prostora ali moje je iskustvo da ne ulazim u stranice i projekte koji pokreću ex yu admini.

Više vjerujem strancima nego domaćim ljudima.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:13   #17
Quote:
laverna9 kaže: Pogledaj post
UPOZORENJE! Ako otvorite stranicu MOJE ANKETE - centralno mjesto plaćenih anketa, ne nasjedajte! Za 19 EUR ili 144,00 kn postajete njihov član, a kad to platite, umjesto da vam počnu stizati obećane ankete, prilikom ulaska na stranicu za članove - svaki dan isti tekst:

"Dobrodošli na stranicu za članove MojeAnkete.com – centralno mjesto plaćenih anketa!
Sve je spremno za početak rada pa će dugo očekivati projekt MOJEANKETE nakon dugih priprema napokon službeno krenuti ovaj PONEDJELJAK 5.10.2015. točno u 08:00h ujutro! Svim članovima koji su se učlanili sa popustom tjekom protekih dana u periodu pretprodaje, garantiramo da se čekanje isplatilo. Čekanju se bliži kraj pa ćemo ti ubrzo, čim sve konačno bude spremno, poslati obavijest o početku rada na email.

Od tada na dalje, na ovom će te mjestu čekati najnovije ankete na kojima ćemo zajedno zarađivati, kao i sva potrebna uputstva. Naši prvi članovi, uključujući i tebe, biti će nagrađeni za strpljenje produljenjem pretplate i vrijednim poklonom!

Hvala svima i veliki pozdrav!
Mario i Željko"

TEKST JE UVIJEK ISTI, ALI JA DATUM RAZLIČIT. Znači, tjednima otvaram stranicu za članove i svaki dan isto, a kad prođe taj dan, na redu je novi datum u tekstu! Da li ima još prevarenih? Molim da se jave, a budući nadobudni korisnici nek ne nasjedaju! I naravno, nema govora o obećanom povratu novca! Nema ni odgovora na poslane mail-ove!

Moram priznati, jako dobar štos, stranica aktivna, novci se prikupljaju, obećanja se daju i tako unedogled! NE NASJEDAJTE! btw, KOME TO PRIJAVITI, a da bude efekta?
E to sam cekala, ja nasjela isto...uplatila sam jos u 8.mjesecu i svaki put citala obecanja kako ce proraditi danas, pa sljedeci tjedan i tako sve do dana danasnjeg. Htjela sam poduzeti nesto po tom pitanju no znam da sama ne mogu nista..slikala sam svaku objavu i svako novo obecanje da imam kao dokaz no sta se moze napraviti? Ja sam za jer treba takvima stat na kraj. Mozdq preko firme gdje smo uplatiti saznati vlasnike...?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:43   #18
Website: mojeankete.com
Title: MOJEANKETE.COM | Centralno mjesto plaćenih anketa

Domain Age: 77 Days
Website Speed: Slow

Organisation: WHOISGUARD, INC.
Owner: WHOISGUARD PROTECTED
Owner Address: P.O. BOX 0823-03411
Owner City: PANAMA
Owner Postcode: 00000
Phone Number: 5078365503
Phone Type: VoIP telephony :Panamá Skycom Communication, S.A. / Galaxy Communication, Corp
Email:

Owner Country : Hidden
Website Location : United States
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 22:07   #19
Super...jel se moze kaj s tim? Uci im u trag u otkriti tko su likovi iza toga?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 10:33   #20
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Super...jel se moze kaj s tim? Uci im u trag u otkriti tko su likovi iza toga?
Netko stručan može možda pomoću IP adrese nekako otkriti od kuda su vlasnici i tko su. Al tesko da ista mozes poduzeti.

Bacio sam malo oko na stranicu i jednostavno ne vjerujem da ste nasjeli na tako nesto. Evo i zasto:

Stranica nigdje nema adrese i broja telefona kao garancije tko stoji iza toga.

Stranica nudi nestvarnu zaradu (nijedna prava stranica nece vam prodavati bajke o iznosima od par stotina eura i slicno).

I najbitniji razlog koji je mene odmah sokirao su ove srceparajuce price na stranici koje nisam citao nego samo dio, ali price o prehranjivanju obitelji, izvlacenju iz dugova i okretanju zivita naopacke jasam su dokaz da ce napraviti sve da vas nagovore na neku svoju prevaru.

Oni ce zaraditi par tisuca kuna i zatvoriti stranicu a vi cete se morati pomiriti da ste prevareni.

Ovo sto oni navode postici cete samo radom, trudom, talentom i ulozenim vremenom, nikako ne ispunjavanjem anketa.

Ja sam na nekoliko panela za ankete i daleko je to od ozbiljnog novca. Svega 200-300kn godisnje, od svih zajedno. Tako da...

Sorry al nasjeli ste... drugi puta bit cete iskusniji i oprezniji... na zalost niste zasticeni nikako. Vasa zastita je vlastita procjena...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.