Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2013., 13:56   #181
amiee...da li si probala rosopas, Suban ima tinkturu i gel čini mi se za uklanjanje bradavica
ajajajaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 15:04   #182
nisam, jer srecom bar s tim nemam problema

a to je frendica bila kod mene i pokazivala mi je bradavice na dlanu pa sam ja dosla na ideju čajevca budući da je to jedino što imam evenutalno u te svrhe.

ali reci cu joj, hvala ti!
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 16:27   #183
Rosopas ti raste kao korov, sad će krenuti mlado lišće puno tog narančastog soka. Ako nije problem, prijateljica ti može pronači biljku i onda otkine list i s tom kapljicom po bradavici. Bit će malo obojana, no sigurno bradavica nestaje. Neki koji su ih imali i koristili tako prirodan sok rosopasa, više nemaju bradavice, a nisu se niti vraćale.
ajajajaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:14   #184
Koje da onda UČ kupim, a da je, eto, čisto i štajaznam? Stavljat ću ga u šampon, da malo očistim vlasište.
hvala
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:18   #185
UČ bi bilo ulje čajevca ili?

Ja uzimam Oshadhi ili Pranarom, za njih sam sigurna da su ok.
Mislim da ima još jedna marka kod nas sa A ako se ne varam ali nisam 100% sigurna.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:28   #186
Oshadhi, Florihana, Pranarom..sve vrhunsko!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:54   #187
e Florihana, na nju uvijek zaboravim
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 16:01   #188
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
e Florihana, na nju uvijek zaboravim
Meni ima najljepše pakirana eu
ajajajaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:26   #189
Divne ste, baš, baš! Hajte još ovoj seljanki kažite gdje ih kupiti?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:37   #190
kemig, aromedica, tera organica, ne pada mi na um još neki - svi imaju web shop ako ti tako odgovara

na vrhu popisa pdf-a imaš popis https://www.forum.hr/showthread.php?t=401808
ajajajaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 10:37   #191
Molim pomoć ako netko zna: mala neki dan u vrtiću pobrala uši; kako nemam baš iskustva ni sa ušima niti uljem čajevca (a načula sam da bi moglo biti od koristi dodati ulje čajevca u šampon), zanima me koliko bi ja to kapi ulja trebala dodati u šampon? i da li stavim određenu količinu u flašicu sa šamponom pa to smije tako stajati neko vrijeme i koristiti se pri svakom pranju kose ili npr. kad joj idem prati kosu na dlan stavim malo šampona i par kapi ulja pa joj odmah s tim operem? koliko često se s tim smije prati kosa djetetu od 6 godina?
__________________
moje!
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 12:15   #192
Ajme...odi na temu neem da tu ne spamam
ajajajaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:52   #193
Kupila sam ulje čajevca od 10 ml tvrtke DEA FLORES, ne znam kako se primjenjuje, konkretno imam herpes u rubu usana i ne znam smijem li kapnuti direktno na kožu ili se mora nekako razrijediti?
__________________
Love Beauty
Natalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 12:28   #194
Ja ga cesto koristim i nanosim ga direktno na kozu. Cak i u usnu supljinu kada je rijec o aftama. Samo je lakse ako ga malo kapnes na vaticu ili na stapic za ciscenje uha...
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:21   #195
ja sam jucer MP-u napravila piling od 4 zlice griza,zlicu ulja biljnog za kuhanje i 4,5 kapi cajevca

lijepo mu to stavila na ledja i malo utrljala i isprala.Vidit cemo rezultate s vremenom
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 17:24   #196
Htjela bih napraviti mješavinu protiv gljivica na noktima za muža. Doma od prije imam eu čajevca od Dietpharma. Po deklaraciji bi se reklo da je čisto, piše i kemotip. Naručujem neke stvari, ali radije bi ako ovo vrijedi upotrebila njega, nego ga naručivala. Imate li iskustva s njim. Imam recept, ali ako netko ima nešto što mu je baš pomoglo, samo dajte.
žižulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 11:26   #197
Utrljate 1-2 kapi na nokat, a jednu kap ispod nokta, recimo dva puta dnevno. Oporavak se počne nazirati nakon mjesec dana, ali za potpuno izlječenje treba i do 6 mjeseci.
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 14:29   #198
Mislila sam ga s palmarosom stavit u tamanu ulje. Jel misliš da ga je bolje stavljati samoga?
A ovaj od Dietpharma, jel ok?
žižulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 11:16   #199
Može li se ulje čajevca mješati sa kokosovim uljem? Htjela bih napraviti neku otopinu sa čajevcem, lavandom i nekim baznim uljem za probleme sa candidom.
Imate li neke omjere? Koliko kapi eu na koliko ml baznog ulja...hvala!
scarlett2154 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 19:01   #200
mene zanima da li je dobro pomiješati eterično ulje od čajevca (iz dma) sa alkoholom koji se kupi u ljekarni?

(recimo nakapat 50 kapi ulja u tu bočicu s alkoholom i pomiješati to te onda nanositi na lice svaku večer)
Basshunter™ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.