Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2008., 14:34   #41
Quote:
Unimatrix001 kaže: Pogledaj post
Anarhija znači jednu jedinu stvar - kaos bez reda i pravila.A to nije poredak,niti se takvim može okarakterizirati.
Joj kako znaju ljudi biti neobrazovati. Evo opet i samo za tebe, link na wiki gdje ti objašnjava što znači anarhija. Pa da više ne pišeš gluposti.
http://en.wikipedia.org/wiki/Anarchy#Anarchism
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 19:32   #42
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Evo je najveća provala na topicu. A kao trenutna američka demokracija pod Bushom daje kompletne slobode amerikancima? I potpunu slobodu medija?

Two words: Patriot Act.
Provala?Ajde dobro...možda je veća demokracija kod modernih vođa po uzoru na druga Tita:
A što je to točno zabranjeno u Americi...
koko cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 11:31   #43
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Pitam se što bi običnom, malom Hrvatu falilo da živi u tom Ujedinjenom svijetu?

Ta ideja mi se više sviđa od ulaska u EU. Da li bi ta svjetska vlada bila tako zločesta prema meni?

Trpili smo Franju Josipa, kralja Aleksandra, Antu Pavelića, Josipa Broza, Franju Tuđmana, Račana, Mesića, Sanadera...Znalo je biti gadno, ali preživjeli smo. Uglavnom mali čovjek nije nikad svoj gazda. Moraš slušat naredbe i plaćat porez.

Iz Ujedinjenog svijeta nemožeš emigrirat, ali realno ni sad ne možeš otići nigdje gdje ćeš biti slobodan kao ptica. Neka vlada je uvijek iznad tebe.

Jedan svjetski novac i slobodno kretanje, zapošljavanje i kupnja nekretnina širom planete .. ja sam za.
e ja nisam. ja sam za samoodređenje naroda. svaki narod treba imati sovj unacionalnu državu i u njoj sam odlučivati o svojoj sudbini.
svi internacionalistički projekti služe samo jednoj svrsi: omogućiti velikim narodima dominacij unad malima pod egidom internacionlizma. internacionalizam ne postoji u praksi, već samo u teoriji. u praski postoji samo težnja velikog da dominira nad malim, a to onda prodaje naivnim ljevičarima malih nacija pod frazom "internacionalizam". još je lenjin takve nazvao "korisne budale".
obama treba samo poslužiti reklami amerike u svijetu i vratiti joj "moralno pravo" da patronizira i soli pamet okolo naokolo kome hoće jer je ona sad moralna, demokratska, multirasna itd., pa sad opet može krojit sudbini drugima, i nametat svoj svjetonazor gdje joj se svidi.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 13:38   #44
Niti ja nisam za ujedinjeni svijet..Pogotovo ne sa sadašnjim stanjem.Kpaitalizam,koliko god pogodovao malom čovjeku toliko ima negativnih elemenata starih doktrina tako da po mome mišljenju ništa od toga.
koko cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:28   #45
Ujedinjeni svijet,nemoguće u ovakvim uvjetima, ali ideja nije loša, neizvedivo za sada, LJUDI SU NA NISKOM STUPNJU INTELIGENCIJE.
samac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:29   #46
Kakva bi tek bila borba za ujedinjenog presjednika, možda dođe koji naš političar i sve zajebe
samac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 01:05   #47
Izbor Baracka Obame je samo još jedan od serijala Big Brothera za široke mase. Naravno, sve u svrhu samoreklamiranja Amerike, kako je kod njih sve sjajno i bajno, pa čak i crnac može postati predsjednik.. Sačuvaj me Bože oporog cinizma.
Amerika polako gubi autoritet u svijetu, Kina i Rusija u brzom sprintu ju dostižu, i stoga ne preostaje ništa drugo nego inscenirati 11/9, Sadamovo nuklearno oružje, globalnu financijsku krizu, i posljednje u nizu - totalnu invaziju na Gazu.
Obama je tu samo maskota da pridobije simpatije Afrike i još neopredjeljene publike. Sve ostalo će biti po starom. Pa tko pobjedi. Samo Boga molimo da se pitanje pobjednika ne bude odlučivalo trećim svjetskim ratom.

Quote:
Jedan svjetski novac i slobodno kretanje, zapošljavanje i kupnja nekretnina širom planete .. ja sam za.
To je samo dio pozitivnog konteksta NWE.. Nemam ništa protiv..
Od negativnosti mi se ne bi svidjela najezda na Evropu crnih, gladnih, žutih, smeđih, bosonogih ili u sandalama, obogačenih nama nepoznatim virusima, fundamentalista, čime bi se kvaliteta života drastično promijenila u negativnom smislu. Nešto slično se već dešava u V.Britaniji i Francuskoj.

.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.