Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2009., 20:25   #1081
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne razmišljam o Adriani u tom kontekstu, no smatram kako Adriana neće pizditi po novinama kako se "muškarci boje pametnih žena".
Točno to, zato se i odvaja od ove žene
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 09:02   #1082
Quote:
Maya the Bee kaže: Pogledaj post
I zašto to spominješ? Ne vidim korelaciju između "biti dobar za fiziku" i "biti dobar za žene". To ti se stručno forumski naziva offtopic. Doktorat iz fizike forumašima ne predstavlja uvaženije mišljenje (oni su ti malo iskreniji).
To spominjem zbog toga što kada žena kaže da su gluplji muškarci dobri samo za krevet onda je to svima vama normalno,a kada bih ja to isto rekao za žene,onda bi nastala dreka i galama,i vjerovatno bi me banali.
Znači da žene smiju biti ženske šovinističke svinje,i njima se zbog toga ništa ne događa,a muškarci moraju paziti kako dišu.Sorry!,ali to je krajnje licemjerno!
Bule is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 09:17   #1083
Quote:
Bule kaže: Pogledaj post
To spominjem zbog toga što kada žena kaže da su gluplji muškarci dobri samo za krevet onda je to svima vama normalno,a kada bih ja to isto rekao za žene,onda bi nastala dreka i galama,i vjerovatno bi me banali.
Znači da žene smiju biti ženske šovinističke svinje,i njima se zbog toga ništa ne događa,a muškarci moraju paziti kako dišu.Sorry!,ali to je krajnje licemjerno!
Zašto bi nastala dreka i galama? Pa te pojave su danas vrlo česte (= normalne) a dreku i galamu ne bismo baš trebali povezivati sa (ljepšim) spolom, jer (primjerice) ti si se ovdje prilično izderao (na damu) da si dr. sc. fizike aludirajući na njen mozak. Sram te bilo .
Nego, korektno je da se onda i ja predstavim. Ja sam ti zapravo najgora vrsta šovinističke svinje. Naime, ženske šovinističke svinje smatram muškarcima.
Maya the Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 09:36   #1084
Quote:
Maya the Bee kaže: Pogledaj post
Zašto bi nastala dreka i galama? Pa te pojave su danas vrlo česte (= normalne) a dreku i galamu ne bismo baš trebali povezivati sa (ljepšim) spolom, jer (primjerice) ti si se ovdje prilično izderao (na damu) da si dr. sc. fizike aludirajući na njen mozak. Sram te bilo .
Nego, korektno je da se onda i ja predstavim. Ja sam ti zapravo najgora vrsta šovinističke svinje. Naime, ženske šovinističke svinje smatram muškarcima.
Meni nije normalno da bilo ko vrijeđa bilo koga drugog,nebitno o kojem spolu se radi,ako je to danas normalno onda sam ja nenormalan.Priznajem.
Bule is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:07   #1085
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Točno to, zato se i odvaja od ove žene
Samo zato?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 10:18   #1086
Quote:
Bule kaže: Pogledaj post
To spominjem zbog toga što kada žena kaže da su gluplji muškarci dobri samo za krevet onda je to svima vama normalno,a kada bih ja to isto rekao za žene,onda bi nastala dreka i galama,i vjerovatno bi me banali.
Znači da žene smiju biti ženske šovinističke svinje,i njima se zbog toga ništa ne događa,a muškarci moraju paziti kako dišu.Sorry!,ali to je krajnje licemjerno!
taj post je kartoniran, a autorica je upozorena da ne smije vrijeđat.

lijepo se vidi karton uz post
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.