Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 18:51   #81
auč...zgadilo mi...
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:58   #82
Ja mislila kad je spomenila krpe kao ono, staee krpe za brisat prasinu i to i jos si mislim, pa jebote kaj sad, poderem poderanu plahtu i time perem prozore ono dragi lastane jesam li normalna, kad ono....
Brisanje guzice. Ma nevjerujem jebemu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:07   #83
Kad dođe zombi apokalipsa oni će biti spremni, a mi fine guzice s kombinacijom četveroslojnog običnog i vlažnog papira nećemo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:44   #84
poslalo me na isnstitut za kosu zato jer me frizerka loše ofarbala. eto. škrta sam za platiti izmešljene institucije za nešto što se uči u srednjoj frizerskoj
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:49   #85
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
poslalo me na isnstitut za kosu zato jer me frizerka loše ofarbala. eto. škrta sam za platiti izmešljene institucije za nešto što se uči u srednjoj frizerskoj
Tako je mene jeenom moja frizerka izgrdila da "ko me to tako lose ofarbo".
Ja sam rekla da je frendica.
A farbala sam se sama.

Idi bre, sisanje je kod nje 170kn paz da se ne bi jos i farbala. A sijeda sam i moram taj izrast prekrivat cirka svako mjesec dana. Paz da ne bi, eto za to sam bas skrta

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:47   #86
Ovaj kaj se brise s krpama moze jos bolje usparat ak pokupi od susjeda reklamne letke ili kataloge po ducanima na kasi, pa si s tim brisat guzicu, a da ne mora pustat vodu (dodatna usteda) moze na odjelu s vocem i povrcem ukrast citavu rolu onih malih vrecica, pa u njih srat i bacat u smece.
Ak hoce vlaznu maramicu, moze koru od banane upotrijebit recimo.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:52   #87
Bože Hana ti bi morala objavit priručnik, obogatila bi bez suvišnih zašto
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:00   #88
Pa kaj nije najbolja usteda?
A da ne mora ni nakon pisanja pustat vodu, popisa se u crijevo od klime, tak da susjedi misle da je palio klimu.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:01   #89
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Na zobenima



I posnom siru



Ne škrtarim na ničemu, ali imam dovoljno iskustva i mudrosti da trošim poprilično racionalno sad već na sve.
Bila sam iracionalnija na neke stvari kad sam krenula pristojno zarađivati , ali sad mi je važno da je po mom standardu kvalitetno, čije god da je i odakle god da je.
Dosta volim Lidl i rovanje po h&m-u za kvalitetnu stvar koja košta pristojno para.


Toaletni papir iz lidla isključivo
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:10   #90
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ovaj kaj se brise s krpama moze jos bolje usparat ak pokupi od susjeda reklamne letke ili kataloge po ducanima na kasi, pa si s tim brisat guzicu, a da ne mora pustat vodu (dodatna usteda) moze na odjelu s vocem i povrcem ukrast citavu rolu onih malih vrecica, pa u njih srat i bacat u smece.
Ak hoce vlaznu maramicu, moze koru od banane upotrijebit recimo.
Zaboravila si najbitnije, većina uštede se postiže ako to sve onda kompostira i i na kompostu uzgoji zob.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:11   #91
Humanure!
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:13   #92
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Zaboravila si najbitnije, većina uštede se postiže ako to sve onda kompostira i i na kompostu uzgoji zob.
Fakat, steta bacati, evo, sad imamo kompletnu pricu.
I opet smo na zobenima!
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:53   #93
Ne bih rekla da škrtarim , ali sam jako reducirala izdatke za šminku i odjeću. Štedim za putovanje i svaku kunu viška odvajam za to, ali nije da si ne priuštim neku glupost ako mi se baš svidi.
Azola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:01   #94
Ja cu sad zbog ovih krpa imat nocne more
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:16   #95
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Humanure!
Fuj, sad sam tek skuzila kaj si sastavila.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 01:15   #96
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
nick dejankockar skoro dobro ko pretplate
to je fesa!!!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 02:05   #97
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
to je fesa!!!
Da, to se zna desiti ljudima koji previše čitaju LessWrong.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 02:17   #98
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Bože Hana ti bi morala objavit priručnik, obogatila bi bez suvišnih zašto
Da, ali škrtice su preškrti da ga kupe, oni bi ga skinuli s neta.

Meni se čini da sam spiku s krpama umjesto wc-papira vidjela na Extreme Cheapskates.

U osnovi, većina nabrojanog je racionalno postupanje s novcem.

Ali, evo. Cura s faksa se tuširala samo dvaput tjedno, nakon treninga - druge dane se jednostavno nije tuširala. Ista cura, nije htjela da idemo u kafiće koji su na stolovima imali posude sa šećerom, nego u one koji su uz kavu davali vrećice sa šećerom. Zašto? Naravno, pokupila je sve ostatke sa stola (čak i otvorene, ako bi si netko stavio u kavu samo pola vrećice) i odnijela kući.

Poznanica je po kafićima naručivala čaj, a kad bi ga popila, po dva-tri puta bi tražila samo šalicu vruće vode i u nju uronila vrećicu čaja s početka priče.

Eto, to su škrti ljudi.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:29   #99
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
da ne mora pustat vodu (dodatna usteda) moze na odjelu s vocem i povrcem ukrast citavu rolu onih malih vrecica, pa u njih srat i bacat u smece.o.
Ovo ja uzmem u Lidlu cujelu rolu tih vrecica za macja govna.
Smatram to nagradom za vrijernost obzirim na zo koliko kupujem kod njih

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:32   #100
Ili samo da istuširaju dupe nakon nužde. Samo kaj tu imaju trošak vode. Poliju dupe s vodom skupljenom iz veš mašine. Ili skupljaju kišnicu.

Mene fascinira kak ljude nije sram npr. u bircu umakati istu vrećicu čaja u nove šalice vruće vode. Scena za najškrtije škrtice. Kao platila sam 10kn pa ću ih iskoristiti do zadnje lipe. Iscijedit ću boga isusa iz te vrećice šipka.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.