Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 14:16   #1981
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Da je stvarno tako kako mark priča po tim stranicama i on bi imao profil.
Nebi, jer sam totalno drugačija osoba, nego što su osobe koje tamo obitavaju.

Radije bi imao neku normalnu vezu, da mogu mirno spavat, a ne da mijenjam partnere i skupljam HPV-e okolo, ili da si mislim gdje mi je cura i šta sad radi.
mark 88 is offline  
Old 02.10.2017., 14:17   #1982
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ma sto posto žena će te sjebat, najbolje ništa s njima. Dobro da si ih ti unaprijed tako kvalitetno prozreo, ovi luzeri ni ne znaju što ih čeka.
Ma ima ih nekih 10% još normalnih, bez brige nisu sve sponzoruše i drolje.

Ima kvaliltetnih cura, samo treba imat sreće pa nabasat na takvu.
mark 88 is offline  
Old 02.10.2017., 14:18   #1983
Koja logika
Netko je pojebao nešto na Tinderu, dakle, to je samo za seks
anđeo tame is offline  
Old 02.10.2017., 14:18   #1984
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Radije bi imao neku normalnu vezu, da mogu mirno spavat, a ne da mijenjam partnere i skupljam HPV-e okolo, ili da si mislim gdje mi je cura i šta sad radi.
Što se dogodilo? Skužio si da ima profil negdje?
Zek0slav is offline  
Old 02.10.2017., 14:20   #1985
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Što se dogodilo? Skužio si da ima profil negdje?
Ma nema veze s mojim curama. Samo ove koje mi se svide, pa saznam da imaju takve profile na Badoo i ostalima, mi odmah padnu u očima, te shvatim da je najbolje ne imat posla s njima.
mark 88 is offline  
Old 02.10.2017., 14:20   #1986
Markec opet jase
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 02.10.2017., 14:21   #1987
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Koja logika
Netko je pojebao nešto na Tinderu, dakle, to je samo za seks
Zapravo, nije daleko od istine. Kao tri glavna razloga za koristenje tindera se navode entertainment, dating and sex. (tinder i srodne aplikacije)
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.10.2017., 14:22   #1988
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ma nema veze s mojim curama. Samo ove koje mi se svide, pa saznam da imaju takve profile na Badoo i ostalima, mi odmah padnu u očima, te shvatim da je najbolje ne imat posla s njima.
Aaaaaa u tom zecu lezi grm ......
the33 is offline  
Old 02.10.2017., 14:22   #1989
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo, nije daleko od istine. Kao tri glavna razloga za koristenje tindera se navode entertainment, dating and sex. (tinder i srodne aplikacije)
Hvala ti !

Jeste da možda ja to grubo objasnim,napišem, ali te stranice imaju svrhu za to.
mark 88 is offline  
Old 02.10.2017., 14:23   #1990
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Markec opet jase
:klap: pozdrav !!
mark 88 is offline  
Old 02.10.2017., 14:28   #1991
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Aaaaaa u tom zecu lezi grm ......
Znaš kako kažu: ili je novac ili srce u pitanju.

Kažu i novac ili pička, ali ovako mi više classy zvuči.
Zek0slav is offline  
Old 02.10.2017., 14:30   #1992
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo, nije daleko od istine. Kao tri glavna razloga za koristenje tindera se navode entertainment, dating and sex. (tinder i srodne aplikacije)
Samo sto ovo nije tema o tinderu nego opcenito o takvim sttanicama
the33 is offline  
Old 02.10.2017., 14:32   #1993
Lako je biti smiješan kad naleti netko kao on.
To je kao da vam naleti netko s tezom 2+2=5 i nađe se skupina koja glumi pamet tvrdeći da priča glupost.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 02.10.2017., 14:43   #1994
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo, nije daleko od istine. Kao tri glavna razloga za koristenje tindera se navode entertainment, dating and sex. (tinder i srodne aplikacije)
A da pročitaš ostatak rasprave?
I ja ne vidim da tu piše isključivo seks
anđeo tame is offline  
Old 02.10.2017., 14:44   #1995
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Imam jedan jedini profil i stvarno nije problem nanjušiti canned poruku. Evo što sam upravo dobila od jednog lika iz Izraela:

"A question of Monday for a lady that leads Say you are a mom for 10 y.o girl. She comes and asks you to teach her some self defense moves. You smile and ask her why ? and she smiles back, replaying that if a boy will try to bully her, she will react and defend. Well.. it's your daughter .. . What would you like to teach her?"

Koji klinac da odgovorim na ovakvo nešto? Neću. Mrš.
samo nogom u jaja
miserlou is offline  
Old 02.10.2017., 14:47   #1996
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
A da pročitaš ostatak rasprave?
I ja ne vidim da tu piše isključivo seks
Ostatak rasprave je irelevantan zapravo jer si ti posprdno rekla da Tinder nije samo za sex, iako se uredno pronađe gomila clanaka da je Tinder bas za brzinski sex i hookup, a da su neki drugi sajtovi (primarno OKCupid) bas za dejtanje.

Kao glavna razlika (I razlog zasto je Tinder okarakteriziran kako vec jest) je cinjenica da je Tinder zbog svoje mehanike (swipe left/right) omogucuje i koristi se kao brzinska hookup aplikacija, a ako zelis nesto vise - onda koristis druge sajtove. Reputacija Tindera je 'breeding ground for one-night stands.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.10.2017., 15:02   #1997
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Još jednom da utvrdimo... Cure / žene koje imaju profil na dotičnim stranicama (Badoo, Tinder.. itd itd), definitivno nisu materijal za vezu.

Da je materijal za vezu, nebi imala profila tu, te tražila usputni seks sa nepoznatim likom. Sretno svim dječacima koji se upuštaju s njima u bilokakve vezice..
A sve su te stranice iste? I da pogodim - sve su te žene tamo iste?

Ja sam se očito zajebala pa našla dečka na Badoo. Hm, sad se pitam jel to trebao biti usputni seks samo?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 02.10.2017., 15:08   #1998
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ostatak rasprave je irelevantan zapravo jer si ti posprdno rekla da Tinder nije samo za sex, iako se uredno pronađe gomila clanaka da je Tinder bas za brzinski sex i hookup, a da su neki drugi sajtovi (primarno OKCupid) bas za dejtanje.

Kao glavna razlika (I razlog zasto je Tinder okarakteriziran kako vec jest) je cinjenica da je Tinder zbog svoje mehanike (swipe left/right) omogucuje i koristi se kao brzinska hookup aplikacija, a ako zelis nesto vise - onda koristis druge sajtove. Reputacija Tindera je 'breeding ground for one-night stands.'
predobro :klap:
anđeo tame is offline  
Old 02.10.2017., 15:08   #1999
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ostatak rasprave je irelevantan zapravo jer si ti posprdno rekla da Tinder nije samo za sex, iako se uredno pronađe gomila clanaka da je Tinder bas za brzinski sex i hookup, a da su neki drugi sajtovi (primarno OKCupid) bas za dejtanje.

Kao glavna razlika (I razlog zasto je Tinder okarakteriziran kako vec jest) je cinjenica da je Tinder zbog svoje mehanike (swipe left/right) omogucuje i koristi se kao brzinska hookup aplikacija, a ako zelis nesto vise - onda koristis druge sajtove. Reputacija Tindera je 'breeding ground for one-night stands.'
Cemu to hvatanje za tider ....vodila se rasprava opcenito o tim site-ovima
the33 is offline  
Old 02.10.2017., 15:10   #2000
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Cemu to hvatanje za tider ....vodila se rasprava opcenito o tim site-ovima
Da li primjecujes dvije stvari
a) Forumasica koja se sad pravi glupa je navela da Tinder nije za sex, iako na netu ima sasvim drugu reputaciju, a to sam ja bio i citirao
b) Da sam uredno spomenuo i druge sajtove, tocnije da sam spomenuo OkCupid kao sajt koji ima sasvim dobru reputaciju

?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.