Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 22:25   #421
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Da, to je više nego vidljivo. No, mislim da im to neće uspjeti. Ako nastave ovim tempom, to će se realizirati nakon što svi oni pokrepaju, a njima to onda ionako ništa neće značiti. A ako požure, tek onda ništa jer će se tada čak i najvećim slijepcima otvoriti oči.
Tempo se menjao od pamtiveka..

Kad su jos davno dosli na ovu stranu evrope gde smo nazvani paganima od strane krstasa pa su od vestica i carobnjaka, shamana POKUPILI SVA ZNANJA , zapise ..muceci njih pa posle poubijali sve te su isli isto ciniti u afriku pa u juznu i severnu ameriku pa australiju... ni onaj veliki rat izmedju kine i japana nije bio ni slucajan a bas ni takav kakvim ga prepricavaju..oduvek je neko skupjao prirodna uzvisena znanja i neko ih i danas ima...

Citava prica ima i onu energetsku stranu, recimo magisku ..no cinjenica je i kako su vernici bili upuceni kako sve pagansko treba unistiti sto se tice spomenika i raznih drugih ostavstina..cak je crkva dosta vremena propovedala da ljudi ne smiju citat samo slusat popu!!!...

Plan je verovatno star 6000 godina od sumera, da se centralizuje moc.. i to su uvek uspevali a sad je polako red na globalnu centralizaciju.

Uvek je bilo ljudi poput nas koji su kontali sta se dogadja i trubili ostalima..otprilike isto njih kao i danas ali nas danas vise na planeti brojcano ljudi generalno i lakse se sretnemo pomocu neta..

samo... kao i uvek velika velika vecina je neuka, nezainteresovana i bas je briga...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:37   #422
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Tempo se menjao od pamtiveka..
Istina.

Koliko je velika odgovornost čovjeka koji hrani glave... i duše... četiri miliona ljudi. Četiri miliona? Toliki je danas broj naših čitatelja. Za godinu dana od danas kažu da će ih biti dvaput toliko. Vjerujem da sam sada težak više od milion dolara, o pridodanim nulama nećemo... Velik je to uspjeh. Svaki razborit čovjek želi imati novac. Bez novca čovjek je sputan. Nema slobode bez novca. Novac čovjeku pruža prostor da se okrene. A bogat novcem nepovjerljiv prema milosrđu, misli gladan čovjek je ljenčina. Deset na jednog. Uzmi bogatašu pa preraspodijeli siromašnima. Tako bi i Robin Hud ostao gladan. Rđavo posluženo jelo pokvarilo bi mu večeru. Rekao je Rikard lavljeg srca, i sam gladan tuđih prostranstva. Dao kraljevstvo za konja. Kad ga pitali šta će ti konj, on odgovorio pa da se vratim u svoje kraljevstvo po šnjitu kruha.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:11   #423
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Nema slobode bez novca.
Svi smo mi robovi ovde na ovom svetu svega i svacega a oslobadjamo se ispravnim odlukama..

znaci sloboda je moc dobre odluke koju svi imamo i u svakom trenutku..

ljudi se boje za svoj zivot jer ne znaju da posle samo nastavljaju dalje pa ce cesto pre izabrati losu odluku jer su gladni novca i moci jer im je sistem VEOMA oprao mozak.. mnogo je slobodniji Indijac pored Gangesa sa jednom krpom nego li neko lovaran!

Indijac moze citav dan da radi sta hoce a onaj lovaran ima hiljadu i jednu obavezu..

i hiljadu i jednu umisljenu predpostavku o tome sta je sloboda a da mu pritom ucesto bude tesko u zivotu i mora ovo mora ono dok se onaj Indijac npr. smeje i opusta pored reke i nema skoro pa nikakvih muka kamoli obaveza, naspram onog lovarnog jel i muka i obaveza sto ima...

Pitanje je i ko sta zeli..kolko da tolko dobije svakako i obrnuto ali je jedno sigurno dokazano milon puta a to je da pare ne usrecuju na duze staze niti cine coveka slobodnijim u duhovnom smislu.. cak sta obrnuto, postaje se sve veci rob kad se juri za materijalnim..

mozda je veca sloboda izbora u materijalnom svetu ali odluka ne mora biti ispravna samo sto imamo vise novca.. tj opet isto sloboda je moc dobre odluke sto uvek ima i siroma i bolestan i bogat i zdrav...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:45   #424
Sloboda je za hrabre, čvrste i samosvjesne.

Sloboda je stanje uma i duha.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:25   #425
Sloboda je stanje maste.

A sto se lovarana i indijaca tice, ziveci u indiji upoznao sam dosta njih od krpe do imucnih. Nekako je u sukobu sa ovim tvrdnjama koliko su "krpasi" trazili da ih se odvede u europu i da im se neki posao. Za razliku od ovih oparenijih koji su bili nekako bitno zadovoljniji zivotom.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:54   #426
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Sloboda je stanje maste..
Prevedeno~stanje svijesti
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:56   #427
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
koliko su "krpasi" trazili da ih se odvede u europu
Pogresnih/gresnih je mnogo vec na celom svetu jer i njih su oprali mediji.

To sto je tim pravim osobama teze prici nama zapadnjacima...

Masta je kao Sve a Ljubav ne bira samo sjaj Svesti da bdine.. neki kazu kako je svet mozda i najbolje objasniti kroz poeziju... ali svakako ne onu .....kako se bese zovese oni iz autostoperskog vodica kroz galaxiju..oni losi poeticari?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 02:41   #428
Nisu njih oprali mediji nego zapadnjake fantazije o arhetipskom duhovnom indijcu. Uz svo prenapuhavanje duhovnosti indijski je mentalitet prije svega trgovacki (pa cak cesto i u toj duhovnosti), ami smo u stvari manji materijalisti vec i zbog vece socialne sigurnosti.

Kada ne postoji mirovinski i zdravstveni sustav vec stari roditelji ovise o odrasloj djeci, kao i njihova djeca i zena pa o tom jednom nosacu krpe ovise mnogi zivoti egzistencijalni pritisak je enorman, konkurencija prenapucene zemlje jos enormnija, a prilike ogranicene. Prosvjetljeno prebacivanje krpice sa boka na bok gledajuci (vec potpuno zagadjenu i unistenu) Gandgu u tim okolnostima bas i nije bas najvaznija stvar na svijetu.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:28   #429
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
ni onaj veliki rat izmedju kine i japana nije bio ni slucajan a bas ni takav kakvim ga prepricavaju..
Nijedan rat nije slučajan. Nedavno sam ovdje o tome pisao pa citiram jer mi se ne da tipkati ponovo:
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Pitam ja vas, ljudi moji, znate li ikoji primjer rata, igdje u povijesti, a da je jedan narod među sobom zaključio da onaj drugi narod nikako ne valja, da ih jako, jako zezaju i da bi trebalo početi rat s njima i ubijati ih?
Nema veze što ćemo i mi ginuti, što će ginuti naša i njihova djeca...nema veze, oni nisu dobri i treba ih srediti...
Znate li ikoji primjer iz povijesti gdje je nakon ovakvih "zaključaka" u narodu, jedan narod odlučio krenuti u rat protiv drugog naroda i ubijati ljude?

Ne, nema takvog slučaja. Rat uvijek počinje tako da bolesni političari i psihopati radi svojih bolesnih ambicija i vlastitog ludila, guraju narod u rat s raznim opravdanjima i "razlozima", da bi topovsku hranu čim lakše pridobili da pleše kako oni sviraju i da ginu za njihove bijedne interese.
A ako neće u rat ići milom (obmanuti i namagarčeni) - natjerat će ih silom.

Zamislite samo...kad bi kojim slučajem čovječanstvo doseglo samo malo višu razinu svijesti od one na kojoj je sada...i da, kad ih političari tjeraju u rat, da se svi jednostavno među sobom dogovore i kažu:
Ne idemo nikud, ratujte si sami! Tko vas yebe!
Da tako svi postupe, čak i pod cijenu zatvora, ne bi ni moglo više nikad i nigdje biti rata.
A baš me žarko zanima, da li bi onda politički ispljuvci sami išli ratovati? Ili bi možda svoju dječicu tjerali u rat...?
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
no cinjenica je i kako su vernici bili upuceni kako sve pagansko treba unistiti sto se tice spomenika i raznih drugih ostavstina..cak je crkva dosta vremena propovedala da ljudi ne smiju citat samo slusat popu!!!
Da, to je stara priča, ali o religijama je suvišno trošiti vrijeme. One su definitivno najstarije i još uvijek najefikasnije sredstvo za manipulaciju masama, još uvijek jače i bolje od "suvremenih" kontroliranih medija, modernih tvornica laži.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Uvek je bilo ljudi poput nas koji su kontali sta se dogadja i trubili ostalima..otprilike isto njih kao i danas ali nas danas vise na planeti brojcano ljudi generalno i lakse se sretnemo pomocu neta..

samo... kao i uvek velika velika vecina je neuka, nezainteresovana i bas je briga...
Velika većina će ti na ovo zablejati: Ma jooj, to su ti sve teorije!


Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
ljudi se boje za svoj zivot jer ne znaju da posle samo nastavljaju dalje pa ce cesto pre izabrati losu odluku jer su gladni novca i moci jer im je sistem VEOMA oprao mozak.. mnogo je slobodniji Indijac pored Gangesa sa jednom krpom nego li neko lovaran!

Indijac moze citav dan da radi sta hoce a onaj lovaran ima hiljadu i jednu obavezu..

i hiljadu i jednu umisljenu predpostavku o tome sta je sloboda a da mu pritom ucesto bude tesko u zivotu i mora ovo mora ono dok se onaj Indijac npr. smeje i opusta pored reke i nema skoro pa nikakvih muka kamoli obaveza, naspram onog lovarnog jel i muka i obaveza sto ima...
Ovo je vrlo blizu istine. Zapravo, slažem se skoro potpuno, jedino bih dodao da ne moraju nužno svi bogati biti nesretni niti novac treba gledati kao zlo.
Koliko će tko biti sretan/nesretan, to ovisi o njima samima i o stanju u njihovim umovima.
Što se novca tiče, on je u principu odlično zamišljena stvar, jedino je problem što je sustav tako organiziran da 1% populacije posjeduje 70% svjetskog novca (ili koliko već, nebitno). Novca ima više nego dovoljno za sve, samo je sustavno nepravedno i neravnomjerno raspodijeljen.

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Nekako je u sukobu sa ovim tvrdnjama koliko su "krpasi" trazili da ih se odvede u europu i da im se neki posao. Za razliku od ovih oparenijih koji su bili nekako bitno zadovoljniji zivotom.
Pa normalno da će sirotinja težiti za Europom i ne znam kojom zemljom jer je u banani pa se nada da će tamo bolje živjeti. A bogatima to nije potrebno kad im je i tamo gdje jesu super.
Ista stvar je svuda pa i u našoj dragoj Hrvatskoj. Ljudi koji bježe van su nezadovoljnici i uglavnom sirotinja, logično, a oni koji imaju, naravno da ne odlaze van...nebitno sad na koji način su stekli, ali nemaju potrebu otići.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:19   #430
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Nisu njih oprali mediji nego zapadnjake fantazije o arhetipskom duhovnom indijcu. Uz svo prenapuhavanje duhovnosti indijski je mentalitet prije svega trgovacki (pa cak cesto i u toj duhovnosti), ami smo u stvari manji materijalisti vec i zbog vece socialne sigurnosti.

Kada ne postoji mirovinski i zdravstveni sustav vec stari roditelji ovise o odrasloj djeci, kao i njihova djeca i zena pa o tom jednom nosacu krpe ovise mnogi zivoti egzistencijalni pritisak je enorman, konkurencija prenapucene zemlje jos enormnija, a prilike ogranicene. Prosvjetljeno prebacivanje krpice sa boka na bok gledajuci (vec potpuno zagadjenu i unistenu) Gandgu u tim okolnostima bas i nije bas najvaznija stvar na svijetu.
Ma uopste nije bitno bre jel indijac ili ne znam ti ni ja koji...

da duhovnost bez novca nije moguca je veoma moderno misljenje verujem ili su nekad samo jako retki tako razmisljali...

Znam ljude koji bi kao neku duhovnost da dosegnu a pritom zderu zabavnjacke filmove i serije i knjige, lagane vezbice joge i odmaranja uma a pritom nista da ne napreduju jer kad ne znaju sta rade pa jos pomisle kako im para jos treba za duhovnost.....

Duhovnost podrazumeva smanjenje uzitaka i zadovoljstava ako se to zeli ozbiljno raditi .. naporan rad od jutra do mraka sto mentalni sto fizicki.. pa sta ce takvom pare molim vas lepo..

Sistem je unistio polako ideju zivota sa prirodom, pravo razumevanje prirode, da je cujemo da znamo sta treba da radimo kad se nadjemo u njoj.. ima dovoljno hrane u istoj ako se covek potrudi ali ko to zeli danas?

Skoro pa svi bi samo u neki veci grad neku bolju zabavu,igricu neki ludji film, ludo drustvo, zajebancije... a usput su jos kao i duhovni jer meditiraju 15min dnevno a pritom ni ne znaju sta je meditacija jer ostatak dana provedu u nabrojanim stvarima ili se da, bave jogom a totalno ne kontaju sta je joga pa im treba novca kako bi bili svesni svojih misli i svojih pokreta Sta ce za to novci???
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:45   #431
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Nijedan rat nije slučajan. Nedavno sam ovdje o tome pisao pa citiram jer mi se ne da tipkati ponovo:



Da, to je stara priča, ali o religijama je suvišno trošiti vrijeme. One su definitivno najstarije i još uvijek najefikasnije sredstvo za manipulaciju masama, još uvijek jače i bolje od "suvremenih" kontroliranih medija, modernih tvornica laži.


Ovo je vrlo blizu istine. Zapravo, slažem se skoro potpuno, jedino bih dodao da ne moraju nužno svi bogati biti nesretni niti novac treba gledati kao zlo.
Koliko će tko biti sretan/nesretan, to ovisi o njima samima i o stanju u njihovim umovima.
Što se novca tiče, on je u principu odlično zamišljena stvar, jedino je problem što je sustav tako organiziran da 1% populacije posjeduje 70% svjetskog novca (ili koliko već, nebitno). Novca ima više nego dovoljno za sve, samo je sustavno nepravedno i neravnomjerno raspodijeljen.

Da lepo si to o ratovima objasnio..

Jesu gadne religije i u mnogima ukorenjena podela i moguci pocetni razlog sukoba ali je danas zbog manipulacije medija i tehnologije igra postala mnogo mnogo zakomplikovanija.. opet ponavljam.. sta ako ugase net a hoce...

Ne znam inace gde sam napisao da svi bogati nuzno moraju bit nesretni.. svaki normalan covek ce makar u detinjstvu bio bogat ili siroma ( imao on sve ruke i noge, vid da vidi svet i sluh da ga cuje ..pa jos ako ima i osetila ukusa vec je Bog at ) znaci svaki ce bit nesretan jer se balans ne moze bas narusavati.. a novac i pravo bogatstvo zapravo nemaju mnogo veze jedno sdugim...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:51   #432
Sve su to lijepe fantazije dok ne odrastes pa se moras pocet brinut za neku obitelj i od nezainteresiranosti za novac nisi samo ti gladan nego su ti gladna i djeca. I nemaju za zubara. A i tebe bi moglo proci kad prvi put ozbiljnije zaboli zub il nesto drugo, a nema drzave koja pokriva zdravstveno.

Svi smo mi "uberduhovnjaci" sa dvadesetak gdina meditirali 10 sati na dan, zivjeli na salati i mastali o odlasku u pecinu. A onda odrastes (barem dobar dio).
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:01   #433
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Sve su to lijepe fantazije dok ne odrastes pa se moras pocet brinut za neku obitelj i od nezainteresiranosti za novac nisi samo ti gladan nego su ti gladna i djeca. I nemaju za zubara. A i tebe bi moglo proci kad prvi put ozbiljnije zaboli zub il nesto drugo, a nema drzave koja pokriva zdravstveno.

Svi smo mi "uberduhovnjaci" sa dvadesetak gdina meditirali 10 sati na dan, zivjeli na salati i mastali o odlasku u pecinu. A onda odrastes (barem dobar dio).
Ma ljudi su generalno zaslepljeni medijima.. i bas o tome pricam kako niko ne masta o odlasku u pecunu vec o odlasku u veci grad gde je veca pusiona..

za duhovnost ti ne treba veci monitor a kamoli mobilni telefon.. treba ti rad sa prirodom i svesti.. te ces imat hrane i za zubara...

ne znam kaj je tvoj problem, niska placa.. a nemoj mene zbog tog napadat!?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 02:39   #434
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Ma ljudi su generalno zaslepljeni medijima.. i bas o tome pricam kako niko ne masta o odlasku u pecunu vec o odlasku u veci grad gde je veca pusiona..
Lol.

Valjda otud zašto neki okrenuše leđa Atlantskom oceanu (ni Tihi nije izuzet), britanskim otocima i svem ostalom svijetu...
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 02:54   #435
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Sve su to lijepe fantazije dok ne odrastes pa se moras pocet brinut za neku obitelj i od nezainteresiranosti za novac nisi samo ti gladan nego su ti gladna i djeca. I nemaju za zubara. A i tebe bi moglo proci kad prvi put ozbiljnije zaboli zub il nesto drugo, a nema drzave koja pokriva zdravstveno.
Dok je čovjek dijete misli mora zasnovat obitelj o kojoj će se brinuti. Ali, kad čovjek preraste djetinje misli, shvati i da baš ne mora zasnovati obitelj, pa da se brine. Takav pojedinac može na pusti otok. Tamo si zubar i medicinar mora biti on sam. Čak i veterinar. Na otoku životinje potraže pomoć. Pa kad rak slomi nogicu, ko će mu pomoći ak ne pustinjak. A kad pustinjak zaglavi u moru i napadnu ga psine, ko će mu pomoći ako ne delfini. Svi si uzajamno pomažu, al duhovnjak je samo jedan. Kad premine, ko će ga ukopat u grob?

(obustavimo zasad rad na ovom listu)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:50   #436
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Lol.

Valjda otud zašto neki okrenuše leđa Atlantskom oceanu (ni Tihi nije izuzet), britanskim otocima i svem ostalom svijetu...
Lolcina je izjava da duhovnosti nema bez novca a ovo ostalo je cepidlacenje jer sam napisao da se ne radi samo o tome da bi se u veci grad (ne padaju svi na istu stvar al je poenta da padaju na stvari a ne na duhovnost a pritom pricaju o duhovnosti...) , vec bi se i bolji mobilni i lepsi pokrvac i zeli se cak se i cesto oseca potreba za vecim ili boljim, lepsim (ko sta pod tim podrazumevao...).. fora je da velika vecina pada na materijalno.. i onda izjave takve da boli glava.. treba mi novca za duhovnost

Zapravo si skontala kolku si glupost odvalila pa sad sistem napad je najbolja odbrana

ajde setnja ako nemas sta pametno u vezi teme napisat...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:07   #437
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
ajde setnja ako nemas sta pametno u vezi teme napisat...
!
!!Stani !!!

Zašto si tako grupo napao ženu ?
Lijepše komuniciraj, i vidjeti ćeš da ćeš takovim primjerom pokazati suprotno od svih mogućih načina zaglupljivanja, tj. biti ćeš pametniji.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:38   #438
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
!
!!Stani !!!

Zašto si tako grupo napao ženu ?
Lijepše komuniciraj, i vidjeti ćeš da ćeš takovim primjerom pokazati suprotno od svih mogućih načina zaglupljivanja, tj. biti ćeš pametniji.
Svaka ti čast. Ti si uvidio da on priča o zaglupljivanju a zakoprenast je i sam. Takvi bi najradije da se samo u njih zuji i bulji u čudu. Kad dođe netko pametniji onda... što?, onaj zaškripi zubima 'ne preuzimaj mi moj teren jer ja sam ovdje glavni!'. Ko ih ne bi znao skupo bi ih platio.


Prvo i osnovno: neka se odreknu vlastite taštine pa tek onda drugima solit pamet.

Drugom riječi: mi njima sol na ranu a oni nama sol na rep.

Pozdrav, i nemojte ništ zameriti
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 00:43   #439
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
!
!!Stani !!!

Zašto si tako grupo napao ženu ?
Lijepše komuniciraj, i vidjeti ćeš da ćeš takovim primjerom pokazati suprotno od svih mogućih načina zaglupljivanja, tj. biti ćeš pametniji.

E ajd sad sam bas raspolozen..

Feminizam danas prevazilazi spremu zene.. zene jos uvek nisu dovoljno blizu da bi se bavile intelektualnim stvarima, cast izuzecima..

Uglavnom zbog medija umisljaju kako su intelektualne pa mogu da se mesaju u te vode.. pa i sta ce kad su muskarci postali emotivci , takodje zbog medija.

Znaci Rori dobar savet.. ako ne naucis malo bit sa zenama drzak po potrebi , gotov si.

Nije to slucajno nekad tako bilo da su zene morale na kraju poslusati muskog u kuci i samo su jako retke mogle u skolu i na neku poziciju vlasti.. tako se odrzavao red i mir..

vidi kakav kokosinjac se stvara jer su si zene umislile da su intelektualne.. ( tako je i Tesla video )

sta mislis da bi sad ova pravi zivot znala objasniti kako su joj pare bitne za duhovnost.. ok mozda bi nekom detetu nesto i objassnila pa bi ovom kao nesto bilo jasno... u salalala landu

ljudi kako slusaju muziku za decu uzrasta 10/15 godina pa se tako i ponasaju...

A i mislim da nisam bio grub samo posten.. lepo sam joj objasnio i na to nije prokomentarisala vec je uhvatila neki momenat i iscepidlacila zanemarujuci ostatak texta i vidim to i dalje radi... meni vec ni ne sme odgovoriti na receno ali se jos pokusava provuci... ma ajde metla.

Kazem Ti Rori... nece tako shvatiti a mozda i nikako...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.10.2017., 01:06   #440
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post

lepo sam joj objasnio i na to nije prokomentarisala
Nije. Jer te ne smatra za sebi ravnog.

Napisala ti je odlomke svjetskih best selera, a ti neprepoznao nijednog svjetskog autora.
Ona brije stoput bolje od tebe. Njoj ćeš teško prodavat 'zaglupljivanje naroda'.

Slobodno gradi svoje nade, šta će čovjek bez tih.

Pozdrav taštini.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.