Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2007., 16:26   #101
voice, odlična ideja. meni je svadba tek za godinu dana a već sad razbijam glavu s tim. hvala ti, spasila si me glavobolje
__________________
Some days you're a windshield,
and some days you're a bug.
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 16:37   #102
meni su najdraže najjednostavnije ideje...a opet da sam zadovoljna i ja i ljudi oko mene
voice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 20:27   #103
Ja sam za sad odustala od bacanja buketića
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 20:51   #104
nije bilo nekih posebnih nezgoda, sve neke sitne: malo mi je bilo teško ispustiti glas na prvom jesam pa su me dragi i kumovi samo pogledali kako sam se ustrtala i drugi je vec bio bolji. dragi je naravno pružio krivi prst pa sam mu ja samo svojim prstima poklopila krive prste i ostavila pravi na zraku. nisam mu mogla gurnuti prsten preko zgloba pa je to dovršio sam. haljinu su mi skroz naskroz izgazili i malo su se rukavi raspali, ali niej me to smetalo pa smo kuma i ja prerezale bretele, otkačiel rukave i svezale ostatke bretela oko vrata, tako sam na kraju imala posve drukčiju haljinu buketić je imao u sebi ukrasni čičak pa me bilo strah da ću neku od cuar pogoditi u glavu i trajno ozlijediti - pogodila jesam, ozlijedila nasreću nisam. umjesto podvezice smo bacili traku koja je bila svezana oko buketa, ali nije predobro letila pa ju je dečko koji ju je uhvatio zapravo morao pokupiti mašnu s poda.
najsmješniej mi ej zapravo bilo što su svi klinci kad su se fotkali s nama sjedili dragom u krilu kao djedu božićnjaku a on je za to vrijeme pjevušio zvončiće
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 23:33   #105
ja dragom nagurala MOJ prsten na prst-naravno da mu je istog trena prst naotekao i poplavio pa smo ga do kraja vjenčanja skidali sa prsta.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 11:26   #106
Evo i mojih malih zgoda i nezgoda
Kad smo krenuli u matični ured (moja mama kuma i ja) i već skoro bili blizu - moja mama upita "a gdje je prstenje"? A prstenje ostalo doma iako me je dragi upozorio da ih ponesem ja zaboravila i onda slalom do doma i nazad u matični. Kad da skrenem u garažu na kaptolu a ono sve raskopano i cesta zatvorena a ja već skoro kasnim. Parkirali smo se skoro pred katedralu gdje se nesmje i onda trčali do matičnog. Ljudi mi gledaju u čudu. Ja trčim zamnom kuma pa mama... neki viću "mlada bježi" Na kraju ipak stižem na vrijeme sva uspuhana. Moj dragi sav ljut..."znao sam da ćeš kasniti i na svoje vjenčanje"

U matičnom uredu pita mene teta matičarka " Da li ti X uzimaš y za svog....itd" i ja kažem "uzimam". Onda ona počne "Da li ti Y uzimaš" i nije stigla ni 6-tu rijeć izgovoriti a kamoli cijelu rečenicu a moj dragi ko iz topa "UZIMAM". Naravno, svi smo odvalili smijati skup sa matičarkom.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 13:30   #107
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Evo i mojih malih zgoda i nezgoda
Kad smo krenuli u matični ured (moja mama kuma i ja) i već skoro bili blizu - moja mama upita "a gdje je prstenje"? A prstenje ostalo doma iako me je dragi upozorio da ih ponesem ja zaboravila i onda slalom do doma i nazad u matični. Kad da skrenem u garažu na kaptolu a ono sve raskopano i cesta zatvorena a ja već skoro kasnim. Parkirali smo se skoro pred katedralu gdje se nesmje i onda trčali do matičnog. Ljudi mi gledaju u čudu. Ja trčim zamnom kuma pa mama... neki viću "mlada bježi" Na kraju ipak stižem na vrijeme sva uspuhana. Moj dragi sav ljut..."znao sam da ćeš kasniti i na svoje vjenčanje"

U matičnom uredu pita mene teta matičarka " Da li ti X uzimaš y za svog....itd" i ja kažem "uzimam". Onda ona počne "Da li ti Y uzimaš" i nije stigla ni 6-tu rijeć izgovoriti a kamoli cijelu rečenicu a moj dragi ko iz topa "UZIMAM". Naravno, svi smo odvalili smijati skup sa matičarkom.

Ha, ha, ha, bar ti je dragi siguran u to da te uzima kad već ti zaboravljaš prstenje i bježiš!
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 14:01   #108
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Ha, ha, ha, bar ti je dragi siguran u to da te uzima kad već ti zaboravljaš prstenje i bježiš!
ova ti je super
siroček moj bojao se da opet ne pobjegnem pa daj da to riješimo brže bolje
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 16:48   #109
Ja sam se na dan vjenčanja sjetila da nisam nazvala curu koja mi treba pjevati Ave Mariu da ju podsjetim na termin. I tako ja fino u 10 ujutro nju nazovem, a ona meni: ali ti se sutra udaješ, ne? A ja pras u smijeh, ne sutra, danas u 12!! Valjda je mislila da se šalim kad sam se smijala, ali kad je skužila da je to stvarno taj dan, a ona nespremna, uhvatila ju je panika i brže bolje me otpravila i rekla da će nešto smisliti. Meni je to bila poprilično smiješno i uopće se nisam brinula. Na kraju je organizirala jednu drugu curu i super je otpjevala. Poslije su mi rekli da je bila čitava strka oko toga i da sam skoro ostala bez Ave Marie
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 17:36   #110
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
Poslije su mi rekli da je bila čitava strka oko toga i da sam skoro ostala bez Ave Marie
Ma, i meni je čisto nevjerovatno kako taj dan uopće ne primjećuješ cijelu strku...I kako ti zapravo sve te sitnice o kojima si mjesecima razmišljao postanu nebitne...
Kod mene, recimo, moja seka i njene pomoćnice nisu baš stigle-što zbog broja, što zbog cuge-nakitit sve aute...Barjaktar izgubio zastavu od mene do restorana-uzrok siguran-cuga ...Cvjećarka mi u bordo-bijelu kombinaciju ubacila neke karanfiliće koji vuku na rozu, kao da malo smekša sve...
Profi fotić mi nije poslikao restoran prije ulaska gostiju, tako da nigdje zapravo ne vidim te dekoracije na koje je utrošeno puno...
Sve je to nebitno...Taj dan sam bila najsretnija osoba i to mi ništa nije moglo pokvariti...
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 22:14   #111
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
ova ti je super
siroček moj bojao se da opet ne pobjegnem pa daj da to riješimo brže bolje
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 22:45   #112
ja sam zaboravila naručiti cvijeće za oltar...
i onda je bila cijela strka i frka...pa su naručivali
na telefon...pa je na kraju došla dupla narudžba...

i zaboravila sam pustiti šlep u crkvi....
i to mi je jako jako žao....

mislim da su to bili jedini kiksevi...sve drugo je bilo savršeno...

eh, da....svekar i svekrva nisu sjeli u prvu klupu jer je bila
zauzeta?!?!...već negdje u treću...četvrtu....
muž mi je popizdio kad je gledao slike jer prije nije ni skonto....
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 15:26   #113
Kod mene je bilo tisuće nezgoda, a zgoda...
Hm... u crkvi mi je cijelo vrijeme bio skakavac na velu i hvala Bogu da nisam skužila jer bi sigurno počela vrištat poznavajući sebe...
U restoran kad sam ušla i kad sam vidjela kako je moja sestra stavila ono bijelo iznad podija, pukla sam od smijeha, s jedne strane je vislio, uopće nisu bili valovi kako je trebalo i stavila je na samo jedan mali dio.. presmiješno uopće nije imalo svrhu..
Tortu na podu ste vidjele.. dakle moja mama je naručila lažnu tortu koja je iznutra bila ustvari prava, e trebale ste me vidjet, prvo sam se zbunila kad je konobar krenuo nosit na ruci tortu, mislim si koji luđak, a onda mi kaže da ju ja primim i ja njemu da ću reč jesi ti normalan, a torta već na podu i ja i dragi se počnemo smijat, ali onda ja skužim da je prava parfe krema iznutra i počnem vikat ali prava je, prava i zbunjena faca, ništa mi više nije bilo jasno, a konobar se samo izgubio... svi su umirali od smijeha, a većina je nasjela ko i ja... smijeh.. naravno onda se pojavila prava torta, malo grbava ali fina do bola!


Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
ja dragom nagurala MOJ prsten na prst-naravno da mu je istog trena prst naotekao i poplavio pa smo ga do kraja vjenčanja skidali sa prsta.
e ovo sam si zamislila i ne mogu vjerovat da si uspjela uopće to napravit... jadničak
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:52   #114
[QUOTE=Malabudala;9564940]Kod mene je bilo tisuće nezgoda, a zgoda...
Hm... u crkvi mi je cijelo vrijeme bio skakavac na velu i hvala Bogu da nisam skužila jer bi sigurno počela vrištat poznavajući sebe...



mojoj frendici za vrijeme obreda pčela
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:54   #115
[QUOTE=iva2110;9576246]
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Kod mene je bilo tisuće nezgoda, a zgoda...
Hm... u crkvi mi je cijelo vrijeme bio skakavac na velu i hvala Bogu da nisam skužila jer bi sigurno počela vrištat poznavajući sebe...



mojoj frendici za vrijeme obreda pčela
uuu, bolje da se meni to ne dogodi, jer se smrtno bojim buba-pobjegla bi iz crkve kao odbjegla nevjesta
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 19:00   #116
Prije svadba mama, sestra, necakinja i ja odlazimo u salon vjencanica...kupujemo slajer, cipele..ma sve osim haljine nosimo sa sobom..izadjemo van, stanemo da zapalimo, odlozim vrecice na pod i odemo autima do restorana..mama casti...sve super..mi van i tek onda skontale da smo zaboravile vrecice na cesti..i naravno...neko nam maznuo sve to :-)))
Kupuj ponovno...
Dan svadbe, izlazim iz kuce i ponovno taj slajer padne s´glave...vraca mi ga sadasnji suprug...dobro..cijelo vrijeme ma kako da ga pricvrstis..pada...u noci mi u plesu ponovno sklizne i tad sam ga odbacila sa strane (vidi se na snimci) - al moj dragi mi ga ponovno vratio....:-)) i izdrzao je do pola noci...prvo sto sam skinula...bas njega!
bmw-plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 11:21   #117
Quote:
bmw-plavusa kaže: Pogledaj post
Prije svadba mama, sestra, necakinja i ja odlazimo u salon vjencanica...kupujemo slajer, cipele..ma sve osim haljine nosimo sa sobom..izadjemo van, stanemo da zapalimo, odlozim vrecice na pod i odemo autima do restorana..mama casti...sve super..mi van i tek onda skontale da smo zaboravile vrecice na cesti..i naravno...neko nam maznuo sve to :-)))
Kupuj ponovno...
Dan svadbe, izlazim iz kuce i ponovno taj slajer padne s´glave...vraca mi ga sadasnji suprug...dobro..cijelo vrijeme ma kako da ga pricvrstis..pada...u noci mi u plesu ponovno sklizne i tad sam ga odbacila sa strane (vidi se na snimci) - al moj dragi mi ga ponovno vratio....:-)) i izdrzao je do pola noci...prvo sto sam skinula...bas njega!
vidiš koliko ti je zakomlicirao taj šlajer...kad su ti bile ukradene stvar, to ti je bio znak da zaboraviš na njega...
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 11:28   #118
Quote:
nova30 kaže: Pogledaj post
i zaboravila sam pustiti šlep u crkvi....
i to mi je jako jako žao....

Covjece...ja se toga ne bi ni sjetila...
Dobro da si rekla!!!
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 19:43   #119
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
vidiš koliko ti je zakomlicirao taj šlajer...kad su ti bile ukradene stvar, to ti je bio znak da zaboraviš na njega...
Da, pa da mi mama dobije srcani udar :-))
bmw-plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 19:48   #120
Quote:
zeljka2905 kaže: Pogledaj post
Covjece...ja se toga ne bi ni sjetila...
Dobro da si rekla!!!
joooj željkice...vidjet češ i sama skoro...
taj dan ne znaš di ti je glava....
ja imam 683 profi slike i samo na
jednoj sam pustila šlep...na jednoj?!?!?!?!
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.