Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2007., 10:06   #21
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Ti Nemruth, svoju bajku o tome kako majka mora voljeti svoje derište ma kakvo da je, prodaji "Babama". Majka je intuitivno biće. Nema sa majkom filozofije, ne pali. Majčino odbacivanje glavni je adut mojim i mojih istomišljenika( kojih je Bogu hvala u Lijepoj Našoj puno više nego u nesretnoj Europi ) teoriji.
Zašto majka ne odbacuje narkomana?
Degenerika? ...

Ne želim se s tvojim rigidnim mentalno cementiranim postovima baviti. Pogriješio si podforum jer to ovo nije Derviš tekija, Dževade.

A o intuitivnosti ne zbori jer je religija ubila svaki pokušaj života po inuticiji, a to je za tebe nepoznanica, kao što je i sadržaj mase tema na koje se javljaš...kao što je tvoja percepcija u postojanju samo jednog terapeuta.


Selam Dževade...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:19   #22
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Iz čije, ako ne svoje, sam pisao gornjih nekoliko postova?

Po tvom i Nemruthinom receptu budućnosti neće ni biti. Kako misliš da od dva istospolna bića nastane treće.? Kloniranjem?
...
A ajde malo da promenis tacku gledanja. To sto sam ti napisao, napisao sam ti zato sto si lose pisao o liberalnom konceptu. Rec liberalno izvuceno je iz reci liberte, sto znaci sloboda. Sloboda u svemu, sloboda u misljenju, trzistu, pa i sexualnosti.
Ukoliko ne vlada liberalizam, hijerarhija je pogresna, jer u liberalizmu najbolji isplivavaju, i po meni je to volja Bozija, ili Alahova ili Derviska, kako god.

Sta znaci Dzevade? I Selam?
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:22   #23
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Ne želim se s tvojim rigidnim mentalno cementiranim postovima baviti. Pogriješio si podforum jer to ovo nije Derviš tekija, Dževade.
Sorry Dervise, ali ovo je previse

up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:27   #24
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Majka je intuitivno biće. Nema sa majkom filozofije, ne pali. ...
Ovo si potpuno u pravu, i zato je ja ne mogu prihvatiti kao autoritet.

up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:35   #25
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Ti Nemruth, svoju bajku o tome kako majka mora voljeti svoje derište ma kakvo da je, prodaji "Babama". Majka je intuitivno biće. Nema sa majkom filozofije, ne pali. Majčino odbacivanje glavni je adut mojim i mojih istomišljenika( kojih je Bogu hvala u Lijepoj Našoj puno više nego u nesretnoj Europi ) teoriji.
Zašto majka ne odbacuje narkomana?
Degenerika? ...
Derviše griješiš, odbacivanje djeteta je neprirodan čin, to je poremećaj. Majka je dužna po svim zakonima prirode voljeti, čuvati i štititi svoje dijete bez obzira na bilošto. Pa nisu li majke uvijek bile te koje su lagale, krale, ako treba i ubijale za svoju dijecu?? Nije li majka ta koja te jedina bezuvijetno voli?!
Nije li zločin protiv čovječanstva i prirode odbaciti vlastito dijete? Ili je u ovom slučaju stvar u tome što je to posvojeno dijete...
U svakom slučaju tu se radi od bolesti. Jer homoseksualizam je u prirdi prisutan otakd je svijeta i vijeka i bit će prisutan, a fenomen da se majka odriče vlastitog djeteta?!?! BOlest!

Još za kraj mala kritika na tvoje izražavanje... dreviše... nalaziš se u društvu civiliziranih ljudi, molim te tako se i ponašaj, na ovaj način samo potenciraš svoj primitivizam i nekultiviranost.
__________________
... po meni se ide gdje se vječno plače...
rebel18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:38   #26
Quote:
rebel18 kaže: Pogledaj post
Derviše griješiš, odbacivanje djeteta je neprirodan čin, to je poremećaj. Majka je dužna po svim zakonima prirode voljeti, čuvati i štititi svoje dijete bez obzira na bilošto. Pa nisu li majke uvijek bile te koje su lagale, krale, ako treba i ubijale za svoju dijecu?? Nije li majka ta koja te jedina bezuvijetno voli?!
Nije li zločin protiv čovječanstva i prirode odbaciti vlastito dijete? Ili je u ovom slučaju stvar u tome što je to posvojeno dijete...
U svakom slučaju tu se radi od bolesti. Jer homoseksualizam je u prirdi prisutan otakd je svijeta i vijeka i bit će prisutan, a fenomen da se majka odriče vlastitog djeteta?!?! BOlest!

Još za kraj mala kritika na tvoje izražavanje... dreviše... nalaziš se u društvu civiliziranih ljudi, molim te tako se i ponašaj, na ovaj način samo potenciraš svoj primitivizam i nekultiviranost.
kad budes ti imala dijete, onda pricaj o majkama, a s obzirom da si lezba, ko ce ti ga napravit?
Harley Quinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:42   #27
Sluzis se jenostavno preniskim udarcima, no dobro, ako te to čini sretnim puši ti spike o zajedništvu, i diči se svojom "normalnosti" gazeći druge...
__________________
... po meni se ide gdje se vječno plače...
rebel18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:43   #28
ta danasnja mladez

svakog vraga si zamisle i onda jos kukaju kak su neprihvaceni i kak to njihovo ponasenje nije odobreno od drugih

odbaciti dijete koje ocito ima "kvar" ne da nije zlocin, nego je normalni instinkt. sta ti mislis da majke radjaju djecu za ukras? za produljenje vrste prije.
ti stopiras lanac
Harley Quinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:55   #29
imam prijedlog za tebe, kandidiraj se za predsjdnika i uvedi ninberške zakone za homoseksualce. Bit ćeš dika države. Za početak posjeti www.sijelo.com
__________________
... po meni se ide gdje se vječno plače...
rebel18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:56   #30
Quote:
Harley Quinn kaže: Pogledaj post
ta danasnja mladez

svakog vraga si zamisle i onda jos kukaju kak su neprihvaceni i kak to njihovo ponasenje nije odobreno od drugih

odbaciti dijete koje ocito ima "kvar" ne da nije zlocin, nego je normalni instinkt. sta ti mislis da majke radjaju djecu za ukras? za produljenje vrste prije.
ti stopiras lanac
Koji lanac? A ti ga ne stopiraš analnim seksom?
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:56   #31
Quote:
rebel18 kaže: Pogledaj post
Derviše griješiš, odbacivanje djeteta je neprirodan čin, to je poremećaj. Majka je dužna po svim zakonima prirode voljeti, čuvati i štititi svoje dijete bez obzira na bilošto. Pa nisu li majke uvijek bile te koje su lagale, krale, ako treba i ubijale za svoju dijecu?? Nije li majka ta koja te jedina bezuvijetno voli?!
Nije li zločin protiv čovječanstva i prirode odbaciti vlastito dijete? Ili je u ovom slučaju stvar u tome što je to posvojeno dijete...
U svakom slučaju tu se radi od bolesti. Jer homoseksualizam je u prirdi prisutan otakd je svijeta i vijeka i bit će prisutan, a fenomen da se majka odriče vlastitog djeteta?!?! BOlest!

Još za kraj mala kritika na tvoje izražavanje... dreviše... nalaziš se u društvu civiliziranih ljudi, molim te tako se i ponašaj, na ovaj način samo potenciraš svoj primitivizam i nekultiviranost.
homoseksualnost neću komentirati jer svatko ima pravo na osobni izbor, ako ne ugrožava drugog, ali za ovo da majka "mora" voljeti svoje dijete ne bi se složila. danas mnoge majke ne vole neko svoje dijete i zbog manjih problema. neke majke su podsvjesno ljubomorne na svoje kćeri pa ih znaju sabotirati, iako su kćeri posve normalne i nemaju nekih "kvarova". neke ne vole svoje dijete, jer je posve drukčije od njih i ne sluša ih. ima raznih razloga zašto majke ili očevi ne vole. nekad su posrijedi najobičniji kompleksi ili osjećaj ljubomore zbog Freudove teorije seksualnosti, gdje je kćer uvijek pomalo zaljubljena u oca ili sin u majku. rijeđe je da otac ne voli svog sina, nego da majka ne voli svoju kćer. puno rijeđe. očito su žene ljubomornija bića. postoji masa razloga zašto roditelji ne vole i to što govoriš ne drži vodu jer bismo onda živjeli jednostavno u idealnom svijetu, a ne živimo.
istina je da bi svi očevi i majke morali voljeti, ali to tako nije. radije ne prisiljavaj svoju majku, toliko na njezinu ljubav i pusti ju, pa tko zna, možda ti i sama dođe..
i sad me samo nemoj napasti.. želim ti objasniti da ovaj svijet nije idealan kako ga zamišljaš i da postoje i manje stvari radi čega roditelji ne vole. neki ljudi nemaju majčinske ili očinske osjećaje recimo.. nema tu mora ili trebalo bi. tako je kako je
MISLIM DA SAM OVO LIJEPO NAPISALA.. "ČIM PRIJE OSOBA PRIHVATI REALNOST TAKVU KAKVA JE, BIT ĆE MANJE FRUSTRIRANA.." OVO SE IDE I MENE, JER I JA MUKU MUČIM SA PRIHVAĆANJEM RAZNIH STVARI, A DA IH ONO FINO PRIHVATIM I NE IDEM GLAVOM KROZ ZID, BIO BI MI ŽIVOT LJEPŠI PAS MATER NEIZMJERNO!!!! AKO NE IDE JEDNO, POSVETITI SE DRUGOM I SLIČNO. A NE PROBIJATI ONO ŠTO JEDNOSTAVNO NE IDE
ljupka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:57   #32
Quote:
Harley Quinn kaže: Pogledaj post
ta danasnja mladez

svakog vraga si zamisle i onda jos kukaju kak su neprihvaceni i kak to njihovo ponasenje nije odobreno od drugih

odbaciti dijete koje ocito ima "kvar" ne da nije zlocin, nego je normalni instinkt. sta ti mislis da majke radjaju djecu za ukras? za produljenje vrste prije.
ti stopiras lanac
OK. Sad cu ja da se ubacim sa svojom dubokouvidnom filozofijom

Ti kazes da je majka ta koja radja decu radi produzenja vrste, i to je tacno. Ali, ja pitam zbog cega produzavati vrstu? Da bi ta vrsta produzila vrstu? Koji je smisao? Radjanje, umiranje, radjanje, prezivljavanje, surova egzistencija, radjanje, umiranje,,,,, i tako bez kraja...

Po meni, sustina zivota nije u prezivljavanju, pre ce biti da je sustina zivota u ljubavi. I tako dve lezbejke nece produziti vrstu, ali ce bar proziveti ovaj zivot u medjusobnoj ljubavi i razumevanju. Ovo "razumevanju" je jako bitno.
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:59   #33
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
OK. Sad cu ja da se ubacim sa svojom dubokouvidnom filozofijom

Ti kazes da je majka ta koja radja decu radi produzenja vrste, i to je tacno. Ali, ja pitam zbog cega produzavati vrstu? Da bi ta vrsta produzila vrstu? Koji je smisao? Radjanje, umiranje, radjanje, prezivljavanje, surova egzistencija, radjanje, umiranje,,,,, i tako bez kraja...

Po meni, sustina zivota nije u prezivljavanju, pre ce biti da je sustina zivota u ljubavi. I tako dve lezbejke nece produziti vrstu, ali ce bar proziveti ovaj zivot u medjusobnoj ljubavi i razumevanju. Ovo "razumevanju" je jako bitno.
glavno da se one razumiju

a smisao produljenja vrste je taj da bi dosao/la upravo ti ovdje i pitao/la se koji je smisao produljenja
Harley Quinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:04   #34
Quote:
Harley Quinn kaže: Pogledaj post
glavno da se one razumiju

a smisao produljenja vrste je taj da bi dosao/la upravo ti ovdje i pitao/la se koji je smisao produljenja
Bez onog LA.

Znam ja smisao, a ti si izgleda jos uvek na animalnim sferama
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:06   #35
Quote:
rebel18 kaže: Pogledaj post
Derviše griješiš, odbacivanje djeteta je neprirodan čin, to je poremećaj. Majka je dužna po svim zakonima prirode voljeti, čuvati i štititi svoje dijete bez obzira na bilošto. Pa nisu li majke uvijek bile te koje su lagale, krale, ako treba i ubijale za svoju dijecu?? Nije li majka ta koja te jedina bezuvijetno voli?!
Nije li zločin protiv čovječanstva i prirode odbaciti vlastito dijete? Ili je u ovom slučaju stvar u tome što je to posvojeno dijete...
U svakom slučaju tu se radi od bolesti. Jer homoseksualizam je u prirdi prisutan otakd je svijeta i vijeka i bit će prisutan, a fenomen da se majka odriče vlastitog djeteta?!?! BOlest!

Još za kraj mala kritika na tvoje izražavanje... dreviše... nalaziš se u društvu civiliziranih ljudi, molim te tako se i ponašaj, na ovaj način samo potenciraš svoj primitivizam i nekultiviranost.

Quote:
Ne želim se s tvojim rigidnim mentalno cementiranim postovima baviti.


Ovo ti je primitivizam i nekultiviranost, te nepristojnost i neodgojenost, nadasve , jadno oružje u nedostatku argumenata. Ali simpatično i prihvatljivo od strane kultiviranih i naprednih umova.
Pozabavite se vi radije mojim prijedlogom da se pederluk uvrsti na službenu listu bolesti i time da prilika i majci i društvu da se time aktivno bave.
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:08   #36
PAS MATER. ovo što sam sad napisala ovaj post ovdje, ima da otisnem doma i da ga svaki dan ponavljam, dok se ne pomirim sa raznim stvarima.. dobro da ste me potaknuli na ovo. idem pusa.
ljupka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:11   #37
@Rebel18
Drz se mala... Vjerojatno ce jednom i tvoji shvatiti da je vaznija sreca njihova djeteta, od onoga sta ce susjedi reci (barem se ja tjesim da ce moji tako shvatiti )
Mandragoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:13   #38
Deder Dervise, objasni mi sta to znaci "selam Dzevade"?
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:15   #39
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
OK. Sad cu ja da se ubacim sa svojom dubokouvidnom filozofijom

Ti kazes da je majka ta koja radja decu radi produzenja vrste, i to je tacno. Ali, ja pitam zbog cega produzavati vrstu? Da bi ta vrsta produzila vrstu? Koji je smisao? Radjanje, umiranje, radjanje, prezivljavanje, surova egzistencija, radjanje, umiranje,,,,, i tako bez kraja...

Po meni, sustina zivota nije u prezivljavanju, pre ce biti da je sustina zivota u ljubavi. I tako dve lezbejke nece produziti vrstu, ali ce bar proziveti ovaj zivot u medjusobnoj ljubavi i razumevanju. Ovo "razumevanju" je jako bitno.
To je sebičnost , a ne ljubav. Po tom receptu tebe nebi bilo. Ne bi se rodila kao biće koje je rezultat nesebične ljubavi tvojih roditelja. Premda su ljudi plahi, vrlo često ne razmišljaju i ni sami ne znaju ni kud bi ni šta bi, opet se duboko u njima, kada dođe taj trenutak, pojavi instiktivni nagon za produžetkom vrste. Spremnost da žrtvuju svoje živote i imetak da bi novi ljudi živjeli poslije njih. To je ljubav.
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 11:19   #40
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Deder Dervise, objasni mi sta to znaci "selam Dzevade"?
Ne znači ništa. Baš kao ni njeni upisi. Dževad je osobno ime. ne moje.
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.