Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2007., 17:03   #41
Quote:
Redeemer kaže: Pogledaj post
ima neki web servis gdje bi mogao broadcastat samoubojstvo?
glupane, a šta je s našim palačinkama?!!!
cherryblossomgirl is offline  
Old 09.07.2007., 17:12   #42
Exclamation

Quote:
Redeemer kaže: Pogledaj post
osim toga želim biti mlad i lijep leš
a na kraju ćemo svi ionak i ovak umrijet..
ja ne bi htio doživjet 70,80 godina i umirat polagano u bolovima, kao u familiji što smo imali slučaj..

~~~
attempts at suicide, and suicidal thoughts or feelings are usually a symptom indicating that a person is ready and needful of a change, often as a result of some event or series of events that one personally finds overwhelmingly traumatic or distressing.
newsgroup
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.07.2007., 17:18   #43
gle cro fag, jebeno ne pomazes

naravno da zelis dozivjeti cim dublju starost da mozes cim vise puta reci onima koje volis koliko ih volis
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Old 09.07.2007., 17:20   #44
Exclamation

Quote:
Redeemer kaže: Pogledaj post
ima neki web servis gdje bi mogao broadcastat samoubojstvo?
ipak ti je stalo do tuđe reakcije?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.07.2007., 17:24   #45
Exclamation

Quote:
wasted kaže: Pogledaj post
gle cro fag, jebeno ne pomazes

naravno da zelis dozivjeti cim dublju starost da mozes cim vise puta reci onima koje volis koliko ih volis
sorry ali me to podsjetilo kako ne bih volio doživjet starost

ja sam počeo imat suicidalne misli u njegovim godinama, jednog dana mi je jednostavno to palo na um kao opcija i nije se moglo izbacit van,, kad god neš ne bi išlo po mom,
a i cobain se baš tada ubio što nije puno pomoglo imat pozitivne misli


~~~
Traditional support newsgroups often attempt to delegitimize suicide by offering a "positive" view of life, "like a lighted window in a winter storm," as one author put it. But to the person viewing that life from outside, it only acts to emphasize the distinction between the warm ideal of life and the person's own cold despair.
The effect, then, of the approach of delegitimizing suicide is to further alienate the suicidal and discourage them from participating in traditional support newsgroups, to force the suicidal feelings back into "the silence of the heart"

ASH FAQ
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.07.2007., 17:29   #46
dobar ti je sig

pa u 70oj neces bit odsjecen od svijeta ko danasnji starci, imat ces internet, bit ce ljudi s kojima ces biti povezan bem ti misa
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Old 09.07.2007., 17:29   #47
Quote:
CF kaže: Pogledaj post
ipak ti je stalo do tuđe reakcije?
da, kao da bi volio vidjet face na nekim ljudima kad me više ne bude.

samo da potvrdi moja razmišljanja.
Weedeemer is offline  
Old 09.07.2007., 17:35   #48
Exclamation

Quote:
wasted kaže: Pogledaj post
dobar ti je sig

pa u 70oj neces bit odsjecen od svijeta ko danasnji starci, imat ces internet, bit ce ljudi s kojima ces biti povezan bem ti misa
al-- nositi pelene, da netko čisti iza mene, da se ne mogu pomaknut, da me sve boli, da gubim sjećanje....
ja kažem 50, 60 max i gotovo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.07.2007., 17:36   #49
@redeemer: pa, to samo znaci da su ti ljudi najgori kurac od ovce
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Old 09.07.2007., 17:37   #50
Quote:
wasted kaže: Pogledaj post
dobar ti je sig

pa u 70oj neces bit odsjecen od svijeta ko danasnji starci, imat ces internet, bit ce ljudi s kojima ces biti povezan bem ti misa
Ovo je istinito, nažalost.

I oprosti na mojoj skeptičnosti, ali internet po meni udaljuje ljude. I baš zbog toga što imaš dostupnost svijetu iz udobnosti fotelje, se dešava da ljudi više uopće ne gledaju druge ljude na ulici, prazan im je pogled...

Čovjek je ipak društveno biće i nijedan smajli, nijedan avatar, ni jedan, sig, gif, ne može zamijeniti interakciju face to face

sorry na offtopičarenju
Pegulan_STrashni is offline  
Old 09.07.2007., 17:40   #51
Quote:
CF kaže: Pogledaj post
al-- nositi pelene, da netko čisti iza mene, da se ne mogu pomaknut, da me sve boli, da gubim sjećanje....
ja kažem 50, 60 max i gotovo
neki ljudi su takvi od rodjenja. dok god imas moci uciniti svijet mrvicu boljim, nema pidjama partyja
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Old 09.07.2007., 17:42   #52
internet je Bozji izum
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Old 09.07.2007., 17:44   #53
Exclamation

Quote:
Redeemer kaže: Pogledaj post
da, kao da bi volio vidjet face na nekim ljudima kad me više ne bude.

samo da potvrdi moja razmišljanja.
nekim ljudima?
kojim?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.07.2007., 17:45   #54
čovjek se pita. što to meni sve skupa treba...

otić u konjšćinsku i majke spominjat...
Weedeemer is offline  
Old 09.07.2007., 17:46   #55
evo da se i ja pridružim raspravi.
osjećala sam se godinama kao autor - depresije, crne misli, beznađe.
priznajem teško je to. sve dok nisam shvatila da postoji svijetlo .
ja sam ga pronašla i odlučila sam se čvrsto da ga slijedim bez obzira na nedaće.
tako trebaš i ti - ustrajno ići naprijed.
puno sreće
ženica is offline  
Old 09.07.2007., 17:46   #56
Exclamation

Quote:
wasted kaže: Pogledaj post
neki ljudi su takvi od rodjenja. dok god imas moci uciniti svijet mrvicu boljim, nema pidjama partyja
ak se ljudi namnože, i ako neće biti više resursa.. mislim da će se ostvariti scenarij filma "Logan's run"
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.07.2007., 17:47   #57
Quote:
CF kaže: Pogledaj post
nekim ljudima?
kojim?
na jedno 3 poznanika
Weedeemer is offline  
Old 09.07.2007., 17:49   #58
Exclamation

Quote:
Redeemer kaže: Pogledaj post
na jedno 3 poznanika
oni te smetaju najviše?
što su ti napravili?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 09.07.2007., 17:50   #59
tako je "ženice", now we're fucking kicking !!! postoji svjetlo. postoji ljepota i tamo je svjetlo.

cro fag i redeemer, vi se jos napajate na mrtvace vi ne vidite svjetlo

i redeemer bilo bi ljubazno da mi se obratis kojom rjecju, da znam ima li smisla vise pisati onakve postove
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Old 09.07.2007., 18:01   #60
Ajde ajde, nađi lijepo curu, odi prošeći po gradu kad udari sunce, pozovi prijatelje na piće, samo nemoj sjedit u sobi i jadat se na internetu, jer je to najgluplja stvar koju možeš napravit. Internet otuđuje ljude, i to jako. Izbjegavaj ga, druži se sa pravim ljudima jer tebi ne trebaju samo tuđe riječi i mišljenja, ti trebaš prave prijatelje.

Zašto ne gledaš na to ovako, kad su ti roditelji/Priroda/Bog (ne znam u što vjeruješ) dali život, tko si ti da uništiš sav njihov trud i odbaciš njihovu ljubav kao da je nikad nije bilo.

Ima puno ljepote u svijetu, treba se potruditi i pronaći je.
__________________
"primjetio kod krupnih muskaraca koji su smrsavili glava im je i dalje ostala velika? koliko su dobili s tim?"
by dobaj
tarzančić is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.