Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 14:34   #1
Parapsihologija,Magija,Vracke,Carke

Postovanje gospode

Otvorio sam ovde jednu temu za koje nemogu naci mjesto
gdje to da stavim.
Mene interesuje vase misljenje o tome,i dali ima nekoga koji misli da on ili ona ima neke nadnaravne moc.Ja tu temu pratim vrlo ozbiljno i ne zelim nikakve zezancije.
Remzudin is offline  
Old 18.11.2017., 16:28   #2
Ja osobno nemam, niti vjerujem u to. Ali netko u mojoj obitelji, neću reći tko, misli da ima prekogniciju. Sanja smrt svakakvih ljudi koji onda kasnije baš tako i umru i tako to.

ps. piše se čakre.
Empyreus is offline  
Old 18.11.2017., 20:22   #3
Ja imam čakre. Ili sam si to samo umislila. Kako god, svako toliko ih centrifugiram, iz higijenskih razloga.

Znam i gatati. Uspješnost mi se kreće oko 50 posto, na primjer kod predviđanja spola nerođenog djeteta.
Old 18.11.2017., 20:30   #4
Ja znam sta je Cakre,ali ima i Carke.
Carka je kod nas u Bosni jedan vjestacki rad.

Faktno je,da postoji nesto vanredno naseg porazumstva logike.
Necu sad da se pravim vazan ili da glumim nesto misteriozno,Ja sam jedan primjer od jedne Osobe koja je dosla u realnom zivotom sa paranormalnim fenomen u dodir.
Ja imam jednu nadnaravnu silu pod pola kontrole,to znaci n.pr. da sam ja u stanju kontrolirati i diktirati sudbinu zivota jedne Osobe.
Ja sam pronasao jedan put kako svaka osoba moze saznati dali ima isto nesto paranormalno.
Zato sam ja dosao ovde da vidim i djelim iskustvo,jer ja znam da ima i ovde isto mnogo paranormalni ljudi samo sto oni ne znaju za to.

Uz experimentalnim testovima koje sam u Internetu izvrsavao,otvorili su se mnogo positivni resultate.Moze te svi biti uvjereni da ja znam sta govorim,i da to nije neka halucinacija ili da ja imam namjeru da ovde trolliram.
Moj Sektor istrage je Psihokinetika u jednom nepoznatnom visokom levelu. Mene interesuje tko ima iskustvo sa Telekinezom,Geomantijom i ostalo raznim.
Ako ima njeko sumje u moje rijeci,ja sam u stanju davati dokaze moje sposobnosti.

hvala na paznju

PS: molim vas sviju za oprostaj moju gramatiku,jer ja sam toliko dugo u njemackoj da moram ponekad u google translate gledati znacenje neki rijeci.
Remzudin is offline  
Old 18.11.2017., 21:20   #5
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
Ja znam sta je Cakre,ali ima i Carke.
Carka je kod nas u Bosni jedan vjestacki rad.

Faktno je,da postoji nesto vanredno naseg porazumstva logike.
Necu sad da se pravim vazan ili da glumim nesto misteriozno,Ja sam jedan primjer od jedne Osobe koja je dosla u realnom zivotom sa paranormalnim fenomen u dodir.
Ja imam jednu nadnaravnu silu pod pola kontrole,to znaci n.pr. da sam ja u stanju kontrolirati i diktirati sudbinu zivota jedne Osobe.
Ja sam pronasao jedan put kako svaka osoba moze saznati dali ima isto nesto paranormalno.
Zato sam ja dosao ovde da vidim i djelim iskustvo,jer ja znam da ima i ovde isto mnogo paranormalni ljudi samo sto oni ne znaju za to.

Uz experimentalnim testovima koje sam u Internetu izvrsavao,otvorili su se mnogo positivni resultate.Moze te svi biti uvjereni da ja znam sta govorim,i da to nije neka halucinacija ili da ja imam namjeru da ovde trolliram.
Moj Sektor istrage je Psihokinetika u jednom nepoznatnom visokom levelu. Mene interesuje tko ima iskustvo sa Telekinezom,Geomantijom i ostalo raznim.
Ako ima njeko sumje u moje rijeci,ja sam u stanju davati dokaze moje sposobnosti.

hvala na paznju

PS: molim vas sviju za oprostaj moju gramatiku,jer ja sam toliko dugo u njemackoj da moram ponekad u google translate gledati znacenje neki rijeci.
Ne znam jesam li dobro shvatila - hoćeš reći da kontroliraš život neke druge osobe? Svoju sudbinu? Pomoću magije i vradžbina?
Old 18.11.2017., 21:24   #6
da,- ispravno
Remzudin is offline  
Old 18.11.2017., 22:05   #7
A to bi onda bila neka crna magija. To ti nije baš zdravo, znaš? Kvari zube, deblja, a i čir na želucu možeš dobit.
Old 18.11.2017., 22:18   #8
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
A to bi onda bila neka crna magija. To ti nije baš zdravo, znaš? Kvari zube, deblja, a i čir na želucu možeš dobit.
nebi vjerovala kako sam fin i atraktivan covjek

Tko me vidi,nebi mu doslo ni u snovima sumnja da ja baratam sa crnom magijom.
Ja znam da je to sad za neke ljude neobicno,nevjerovatno i suspektno.Zbog toga
sam odlucio da dajem jedan primitivan primjer o tome sta ja radim.
To sta ja radim,to je nadnaravna istraga - kako bi Njemci rekli
"wissenschaftliche Forschung"
Evo jedan primjer koji sam prije 6 Godina u jednom drugom hrvatskom Forumu
postavio gdje svi pricaju njemacki.

http://www.balkanforum.info/f40/technomagie-203389/

Izjava za Administraciju: ovo nije Reklama za jedan drugi Forum.
Ovaj Link sluzi samo u vezi jednog objektivnog dokaza.

hvala
Remzudin is offline  
Old 19.11.2017., 00:52   #9
Nešto su te brzo otperjali odande. Cool mi je kak veli neki artemi- voodoomentalistenscheissdreck.
Old 19.11.2017., 09:48   #10
Quote:
Otvorio sam ovde jednu temu za koje nemogu naci mjesto gdje to da stavim.
Mene interesuje vase misljenje o tome,i dali ima nekoga koji misli da on ili ona ima neke nadnaravne moc.J
Alternativa - Magija i mistika
Inače, moj je stric na drugom kontinentu primio jasan prikaz smrti svoga brata na željezničkom prijelazu, u vrijeme kad se je to dogodilo i onako kako se je dogodilo. Telepatski prijenos samo takav, i to kod osobe sasvim prosječnih (dakle vrlo slabih) telepatskih sposobnosti.
S obzirom da je ovaj naš materijalni svijet iluzija u čijem stvaranju sami sudjelujemo, svaka naša misao ima stvaralačku moć i praktički znači copranje, bez obzira jesmo li imali namjeru coprati ili ne. Trebali bi pripaziti kakve nam se misli i želje motaju po glavi, i što govorimo.
LLSkylights is offline  
Old 19.11.2017., 09:57   #11
Quote:
nebi vjerovala kako sam fin i atraktivan covjek
Tko me vidi,nebi mu doslo ni u snovima sumnja da ja baratam sa crnom magijom.
Tko je nedovoljno informiran. Opće je poznato da anđeli izgledaju fantastično lijepo, ali je malo poznato da i suprotno orijentirane osobe mogu izgledati izuzetno atraktivno. I oni koji misle samo na sebe i druge preziru mogu itekako brinuti o svom tijelu, biti vrlo sposobni i izgledati vrlo aktraktivno. Ne izgledaju svi ko demoni. To se doduše vidi na aurama, ali one ljudima baš nisu vidljive, iako se mogu osjetiti.
LLSkylights is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.