Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2008., 11:00   #41
Quote:
kustos kaže: Pogledaj post
Meni ne bi bilo ništa čudno za te religijske fanatike da i nekog nabiju na kolac. Kod njih je dozvoljeno bičevanje ljudi koji konzumiraju alkohol. Ako je to razlog za bičevanje onda me zaista ne bi čudilo da homiće nabijaju na kolac.
Ovakvi postovi ne govore ništa o islamu, o kojemu ti ništa ne znaš, nego o tebi i koje su tvoje bolesne fiksacije.
Tebe ne bi čudilo da ih nabijaju na kolac. E pa ne nabijaju ih. I vidiš da si ti slučajno ajatolah da bi bio gori od onih koje sada napadaš.
narayan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 13:28   #42
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post
Ovakvi postovi ne govore ništa o islamu, o kojemu ti ništa ne znaš, nego o tebi i koje su tvoje bolesne fiksacije.
Tebe ne bi čudilo da ih nabijaju na kolac. E pa ne nabijaju ih. I vidiš da si ti slučajno ajatolah da bi bio gori od onih koje sada napadaš.
Pa vidio sam kako islam udara u glavu ljude. Ja kad sam bio izvan lijepe naše nisam vidio nikada da 2 muslimana(osim ovih iz Bosne i Hercegovine) da piju alkohol jedan pored drugog. Osim toga nisam na tv-u ili negdje vidio ni jednog jedinog iranskog političara da nema ni bradu ni brkove. Vidio sam da vješaju klince zato što su topla braća, ženu kako uhićuje policija jer ne nosi hijab. Pojedini citati iz kurana su isto malo diskutabilni.

Bolje da ne stavim link. Jesi li vidio slučajno tajni snimak iz džamije iz Birminghama?
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 14:49   #43
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Pa vidio sam kako islam udara u glavu ljude. Ja kad sam bio izvan lijepe naše nisam vidio nikada da 2 muslimana(osim ovih iz Bosne i Hercegovine) da piju alkohol jedan pored drugog.
Ja sam vidio desetoricu muslimana u Turskoj kako piju alkohol.
Ovo šta ti pišeš i čudiš se kulturnim razlikama govori više o tebi nego o islamu.
narayan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 15:40   #44
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post
Ja sam vidio desetoricu muslimana u Turskoj kako piju alkohol.
Ovo šta ti pišeš i čudiš se kulturnim razlikama govori više o tebi nego o islamu.
U Turskoj moguće, ali u većini muslimanskih zemalja nemoguće
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.