Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2014., 00:56   #1361
Quote:
Martes kaže: Pogledaj post
Zato jer se žene pedofile ne primjećuje.
Vrlo rijetko se prijavljuje, ako bude i prijavljeno ne podiže se optužnica, ako dođe do suda nikad ne ide u zatvor. Tako je kod nas, a donedavno je bilo posvuda.
Tek u zadnje vrijeme ih se ozbiljnije proganja.
Evo linka na brojne slučajeve:
http://pjmedia.com/instapundit/?s=%2...not+to+rape%22

Indikativno, ogromna većina su - učiteljice !

.
fakat svaki drugi dan na portalima vijest neka (uglavnom atraktivna) cca 30 učiteljica dograbila upola mlađeg učenika ,jel to "pedofilija" ili ipak neka posebna devijacija
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 09:08   #1362
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
fakat svaki drugi dan na portalima vijest neka (uglavnom atraktivna) cca 30 učiteljica dograbila upola mlađeg učenika ,jel to "pedofilija" ili ipak neka posebna devijacija
DA.
katarina32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 11:30   #1363
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
fakat svaki drugi dan na portalima vijest neka (uglavnom atraktivna) cca 30 učiteljica dograbila upola mlađeg učenika ,jel to "pedofilija" ili ipak neka posebna devijacija
s večernjaka dio članka o kaznenom zakonu
Quote:
Bilo kakav bludni ili spolni odnos s djetetom mlađim od 15 godina (a ne više 14) kažnjiv je osim ako razlika u dobi nije veća od tri godine. Dakle, seksualni se odnos među vršnjacima ne kažnjava. S djetetom starijim od 15 godina (do 18. godine) kažnjiv je spolni odnos ako je počinitelju dijete bilo povjereno radi odgoja, učenja, čuvanja, dušobrižništva...
Da nije učiteljica ne bi ni bilo kažnjivo, da je stariji od 15 (kod nas).
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:16   #1364
Jel to u pravilu spada pod pedofiliju... da sam ja sa 25g sa nekom "ž" osobom koja još uvijek nije punoljetna, tj. ima 17g.??

Jer navodno po protokolu ne smije biti -14.

Tnx !!!
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 01:26   #1365
A što ćeš sa 25 s djetetom od 17? Mislim, djetetom jer ona u glavi to svakako jeste.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:38   #1366
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
A što ćeš sa 25 s djetetom od 17? Mislim, djetetom jer ona u glavi to svakako jeste.
a to ti ovisi. tak sam ja isto sa 16 bila s nekim od 26 i bilo mi je super. mozes sa 17 biti dijete, ali takodjer imas interese i razmisljanja kojima se mozes povezati i s nekim starijim. u tim godinama si jos neiskusan i netko stariji tko ima vise iskustava i znanja ti ubrza proces ucenja sto je jebeno. a s druge strane, sto starija osoba vidi u tolko mladjoj osobi, to ne znam

da se ne bi krivo shvatili, ne zagovaram pedofiliju just saying
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 00:08   #1367
Mirjam Heine

"Pedofilija je prirodna seksualna orijentacija", tvrdi Mirjam Heine s Univerziteta Würzburg ..

https://www.youtube.com/watch?v=taQMU5K0ykA
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 00:17   #1368
Quote:
Bić kaže: Pogledaj post
Jel to u pravilu spada pod pedofiliju... da sam ja sa 25g sa nekom "ž" osobom koja još uvijek nije punoljetna, tj. ima 17g.??

Jer navodno po protokolu ne smije biti -14.

Tnx !!!
Pedofilija je strucno samo kad se radi o dijeci koja su u predpubertetskom dobu.
Teen loveri imaju neko drugo ime ali generalno i mediji i svi to zovu pedofilija.
Mislim da ima neka racunica cak sta je dozvoljeno!
Nekako se uzme tvoja dob pa prepolovi pa se tome još nešta doda a nisam siguran kako ide
Ili se uzme njena dob pa joj se doda još 50% od tvojih godina
Nešto kao 15+7,5=22.5

Ili tako nesta slicno.
Uglavnom za nekog od 25 cura mora imati 17 po tome ako je uopce ispravno.
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 00:20   #1369
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
Pedofilija je strucno samo kad se radi o dijeci koja su u predpubertetskom dobu.
To je jedino relevantno za pedofiliju. Pretpubertetska dob.
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 00:23   #1370
Quote:
iowa kaže: Pogledaj post
nitko nije rekao da su homosexualci skloniji pedofiliji. jel vi ljudi ista citate s razmumom?
medu pedofilima ima dosta puno onih koji preferiraju prvenstveno musku djecu.
nazovi ti to kako hoces.
Kako koja istrazivanja.
Lijevi soros istrazovaci uvjek donesu neke zakljucke kako nema poveznice dok ovi konzervativni donesu rezultate koji ukazuju da ima veze.

Zna se da u konzervativnim malim zajednicama homoseksualci znaju prebjeci crkvi da bi se zastitili od sumnja i pritiska imanja partnerice a usto si osiguraju musko drustvo.Crkva je gay frendly vec dugo vremena a tamo ima i puno pedofilije,uglavnom stradaju djecaci.
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 00:27   #1371
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
To je jedino relevantno za pedofiliju. Pretpubertetska dob.
Negdije sam procitao ili cuo da to zapravo nema nikakve veze sa dobi vec sa nevinoscu i asexualnosti
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 02:20   #1372
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
Pedofilija je strucno samo kad se radi o dijeci koja su u predpubertetskom dobu.
Teen loveri imaju neko drugo ime ali generalno i mediji i svi to zovu pedofilija.
Mislim da ima neka racunica cak sta je dozvoljeno!
Nekako se uzme tvoja dob pa prepolovi pa se tome još nešta doda a nisam siguran kako ide
Ili se uzme njena dob pa joj se doda još 50% od tvojih godina
Nešto kao 15+7,5=22.5

Ili tako nesta slicno.
Uglavnom za nekog od 25 cura mora imati 17 po tome ako je uopce ispravno.
Sve je dobro dok ne počneš računati ovako.

https://imgur.com/a/cDqaZkJ
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 10:40   #1373
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
"Pedofilija je prirodna seksualna orijentacija", tvrdi Mirjam Heine s Univerziteta Würzburg ..

https://www.youtube.com/watch?v=taQMU5K0ykA
Način na koji priča me strašno ljuti. Sve izvježbano kako bi se stvorila slika pedofila kao žrtve. Jedna od rijetkih situacija u kojoj si dopustim puni opseg nasilnih misli, dođe mi kao terapija za ovakve stvari.

Muči me i to što se ne mogu odlučiti jeli ona stvarno toliko glupa i naivna u svojoj potrebi da se osjeća kao dobra osoba da ne shvaća kako bi simpatiziranje sa pedofilima rezultiralo u većem broju zlostavljane djece, ili dobro zna što radi i koji cilj ima.
__________________
forumaš civilizacija: "Hrvatska je manje evropskija od Mađarske zato što svugdje ima bureka i baklava."
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 12:14   #1374
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Način na koji priča me strašno ljuti. Sve izvježbano kako bi se stvorila slika pedofila kao žrtve. Jedna od rijetkih situacija u kojoj si dopustim puni opseg nasilnih misli, dođe mi kao terapija za ovakve stvari.

Muči me i to što se ne mogu odlučiti jeli ona stvarno toliko glupa i naivna u svojoj potrebi da se osjeća kao dobra osoba da ne shvaća kako bi simpatiziranje sa pedofilima rezultiralo u većem broju zlostavljane djece, ili dobro zna što radi i koji cilj ima.
Ma gledaj, ako izuzmemo ove statistike koje je nabrajala, ona meni nije rekla ništa novo. Ni prije ja nisam smatrao da su oni krivi za svoja osjećanja samo po sebi. Ali bojim se da društvo nije još nimalo zrelo za takva razmišljanja i da bi širenje ovakvih ideja moglo predatorima samo dati još veći vjetar u leđa da rade svoje gadosti. Dakle mislim da je za sada do daljnjeg, manje zlo za društvo da oni ostanu "stigmatizirani". Pa odrasli su ljudi i neka se nose sa time, na kraju krajeva neka izvole imati razumijevanja za tuđa nerazumijevanja po tom pitanju..
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2018., 10:19   #1375
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Ali bojim se da društvo nije još nimalo zrelo za takva razmišljanja i da bi širenje ovakvih ideja moglo predatorima samo dati još veći vjetar u leđa da rade svoje gadosti. Dakle mislim da je za sada do daljnjeg, manje zlo za društvo da oni ostanu "stigmatizirani".
Da, i neće nikada biti zrelo, zato jer je većina ljudi uvijek vođena emocijama, i razumiju samo dobro/loše. Ništa između. Trump je pobijedio u Americi iako je svima dostupna hrpa informacija koje nedvojbeno ukazuju, ukoliko racionalno sagledane, da je prevarant, lažov i kriminalac.

Ali zamislimo da društvo zadovoljava tvoj kriterij zrelosti. Kako bi onda pristupio problemu?
__________________
forumaš civilizacija: "Hrvatska je manje evropskija od Mađarske zato što svugdje ima bureka i baklava."
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2018., 16:51   #1376
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
..Dakle mislim da je za sada do daljnjeg, manje zlo za društvo da oni ostanu "stigmatizirani". Pa odrasli su ljudi i neka se nose sa time, na kraju krajeva neka izvole imati razumijevanja za tuđa nerazumijevanja po tom pitanju..
Jer većina je, naravno, uvijek olmighty statistika neupitne ispravnosti. Nekada su i crnci (jedni u ropotarnici statističke manjine).. pardon, afro-američanci, bili nepogodna manjina, te kao takvi, nerado no potrebno, štrikom otpraćeni u neko im pogodnije bivanje. Nije da su bili nedobrodošli u zajednici jednakih, samo nekako su.. previše intenzivno mirisali drugačije, i štošta nešto.. Živjela nam, svim ljudima dobre volje, ravnopravnost, jednakost, sloboda, individualnost....

Why should I fuck (with) children, he said. They're too small!
__________________
Amnesia may well be the highest sacrament in the great gray ritual of existence.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 20:37   #1377
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Da, i neće nikada biti zrelo, zato jer je većina ljudi uvijek vođena emocijama, i razumiju samo dobro/loše. Ništa između. Trump je pobijedio u Americi iako je svima dostupna hrpa informacija koje nedvojbeno ukazuju, ukoliko racionalno sagledane, da je prevarant, lažov i kriminalac.
Mogao bih se složiti. Ali tko zna, možda društvo sociološki evoluira u racionalno društvo..
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Ali zamislimo da društvo zadovoljava tvoj kriterij zrelosti. Kako bi onda pristupio problemu?
A nije to lako reći.

S jedne strane, tada bi društvo trebalo biti dovoljno zrelo da razluči one koji su počinilonedjelo od onih koji su čisto pedofili i drže to u sebi kao eto dio sebe i ne ispoljavaju to.
Tada bi valjda trebalo imati društvo puno bolje mehanizme i za ranije detektirati te ljude. Valjda bi bilo dovoljno zrelo da ulaže u to a ne primjerice u naoružanje..(znam..utopija).

A opet, isto tako zrelo društvo bi (po meni) trebalo opet rigoroznije kažnjavati takve. Nije mi jasno zašto nema makar doživotne robije za njih (prijestupnike). Ili smrtne kazne, šta ja znam..
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2018., 15:48   #1378
Žene mogu isto biti pedofilke, ali za to većina ljudi nije briga. To sam primjetio na nekim našim i stranim medijima, evo npr. Žena od 30 godina imala je seka sa djetetom od 10-14 godina, pogledaš komentare, uglavnom su pozitivni komentari, npr. "koji je to kralj", "tu ženu treba pustiti", "neka, neka", "ljubomorne duše mogu da nam p**e" itd, a da je to muškarac od 30 godina napravio, komentari su... 99,99% negativni. To je problem kod "normalnih" ljudi, žele izbrisati pedofiliju ili ti ga uništiti, a nisu svjesni da opet puštaju pedofile na slobodu. 😂
iHero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2018., 16:42   #1379
Quote:
iHero kaže: Pogledaj post
Žene mogu isto biti pedofilke, ali za to većina ljudi nije briga. To sam primjetio na nekim našim i stranim medijima, evo npr. Žena od 30 godina imala je seka sa djetetom od 10-14 godina, pogledaš komentare, uglavnom su pozitivni komentari, npr. "koji je to kralj", "tu ženu treba pustiti", "neka, neka", "ljubomorne duše mogu da nam p**e" itd, a da je to muškarac od 30 godina napravio, komentari su... 99,99% negativni. To je problem kod "normalnih" ljudi, žele izbrisati pedofiliju ili ti ga uništiti, a nisu svjesni da opet puštaju pedofile na slobodu. ��
Da, i?

Naravno da nas nije briga, prije sto godina je dječak od 14 godina jebao kao muškarac i išao u ratove. Danas se u vrijeme prvog zabilježenog pada inteligencije generalne populacije, feminizma, emancipacije, ravnopravnosti spolova i svih ostalih degradacija zdravog razuma muškarca pokušava pretvoriti u ženu s usporedbama poput tvoje.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2018., 19:54   #1380
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da, i?

Naravno da nas nije briga, prije sto godina je dječak od 14 godina jebao kao muškarac i išao u ratove. Danas se u vrijeme prvog zabilježenog pada inteligencije generalne populacije, feminizma, emancipacije, ravnopravnosti spolova i svih ostalih degradacija zdravog razuma muškarca pokušava pretvoriti u ženu s usporedbama poput tvoje.
Nisi me baš razumio, nije stvar u djetetu od 14 godina, nije ni mene briga za to, meni to i ne smeta, nego govorim o odraslim ljudima. Govorim o reakciju ljudi prema spolu odrasle osobe. E da i kakve veze ima rat sa muškostima? Dokazuje da si muškarčina ako ideš u rat?
Prije i tokom rata možda jesi muškarac, a kad preživiš rat i vidiš sve one užase, na kraju ćeš se pretvoriti u alkoholičara i nasilnika.
iHero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.