Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2009., 23:13   #101
Ne znam dal ima u bosni.Odes kod ovog u hrvatsku,sta fali.
__________________
Alieni medju nama
http://www.youtube.com/watch?v=aTMT8...eature=related
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 05:43   #102
Quote:
Zamisli kaže: Pogledaj post
Ne znam dal ima u bosni.Odes kod ovog u hrvatsku,sta fali.

U pravu si, kad uhvatim vremena moram navratiti da mi malo pomjeri atlas
__________________
What we do in life, echo’s in eternity
BOSNIAN#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 16:48   #103
Thumbs up

1500Kn (200eura) je puno novaca, ali ako metoda zaista radi (tu bi trebalo vise svjedocenja od ljudi koji su to prosli), onda to i nije puno. Recimo, ja kad sam se rijesio Crohna, iako metoda nije skupa, ali sam definitivno "zaradio" puno, jer vise ne trosim na tablete protiv bolova, kiseline i tako to, a da ne spominjem kako mi je sad kvaliteta zivota skocila (tko trpi stalne bolove zna sto znaci ne trpjeti iste).

Dakle, nije to ni skupo.

A ako ti kazes da je tebi pomoglo, to znaci da ima tu nesto.

Da li sam ja fulao informacije gdje se to moze obaviti u Hrvatskoj? Ako mozes, ponovi, ovo je alternativni forum, pa se tu i moze reci gdje se to moze obaviti...[/QUOTE]
Pogledaj njihovu vebstr. www.atlasprofilax.hr, tamo je i veliki broj iskustava, ako ih "nisu sami pisali".
atlasjesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 09:29   #104
Thumbs up

Quote:
BOSNIAN#1 kaže: Pogledaj post
Bavi li se neko namjestanjem Atlasa u BH?
U Tuzli je tretman 21.22.23. 5. u Motelu ONIX Lukavac, tel.0915348072
atlasjesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 13:19   #105
Iduci tjedan idem na namjestanje pa javim kako je proslo
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 08:16   #106
baš sam sad gledao na Dobro jutro Hrvatska
bilo je o Atlasprofilax-u i govorio je Vlado Tomljenović...
lijepa reportaža i reklama...
samo šteta da nije spomenuto da taj zahvat od 10 minuta košta 1500 kuna
no, nema veze, bitno da ljudima koristi i pomaže...
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 22:17   #107
a kakve ovaj gluposti pise u svom letku tko god bio (nisam zvao na brojeve napisane rukom) , tipa da "prvi vratni kralježak sjedi u atlasu" LOL a sto je onda atlas , i da je po toj njegovoj metodi potreban samo jedan tretman a kolko vidim ostali koji rade po toj metodi govore o redovitim tretmanima jednakim kao prvi tretman , evo recimo jedan od poznatijih u njemackoj http://www.health-service.ch/angebot.htm , gdje recimo u cijeniku navodi da ako dolazis redovito imas popuste i sl.
evo i letak da ne zaboravim

[img=http://img208.imageshack.us/img208/4739/letak.th.jpg]

hocu reci da ovome nebi dao da mi dira vrat ni da mi on plati ...
iami is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 00:46   #108
Quote:
iami kaže: Pogledaj post
a kakve ovaj gluposti pise u svom letku tko god bio (nisam zvao na brojeve napisane rukom) , tipa da "prvi vratni kralježak sjedi u atlasu" LOL a sto je onda atlas , i da je po toj njegovoj metodi potreban samo jedan tretman a kolko vidim ostali koji rade po toj metodi govore o redovitim tretmanima jednakim kao prvi tretman , evo recimo jedan od poznatijih u njemackoj http://www.health-service.ch/angebot.htm , gdje recimo u cijeniku navodi da ako dolazis redovito imas popuste i sl.
evo i letak da ne zaboravim

[img=http://img208.imageshack.us/img208/4739/letak.th.jpg]

hocu reci da ovome nebi dao da mi dira vrat ni da mi on plati ...
nemam pojma ocem se tu radi steta kaj premali broj ljudi ima koji govore na ovomu forumu kak je ispalo nakon zahvata, ja jos nisam iso tj. nisam bio u mogucnosti, no i dalje pratim zbivanja oko tog atlasa,

no bio sam osobno nazvao lika Vlada kod Varazdinskim toplicama i objasnio problem koji sam naveo tj. bolove u donjem dijelu leđa, sto mi je odmah pripisao da previse sjedim i uz to nebavim se nikakvim vjezbama koji sluze da se micici dolje ojacaju jer u suprotno od toga jednostavno se objesim na kicmu pa sta bude bude rezultat sve dolje pocne boljeti, sto je u danasnje doba nista cudno sto se svi objese onako skvrceno i zato mi je bio preporucio yogu da odrzavam misice i namjestanje atlasa sto veli da je posve bezopasno jer inace se nebi stime bavio
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 09:22   #109
bila sam prije 3 mjeseca na namještanju atlasa u Zg kod Vlade Tomljenovića, namještao mi je jedan od onih "studenata" koji žele biti atlasspecijalisti, pa im je ovo valda bila vježba, praksa, ne znam, cijena je bila 500 kn, inače je 1300 kn.
ništa strašno nije bilo, frka me bilo pa sam se malo znojila.
vrat me bolio cca 5 dana, poslije sve dobro. drugi dan sam primijetila da se mogu normalno ispraviti bez problema, što mi je prije predstavljao problem. glavu mogu bez problema okretati na lijevu i desnu stranu.

prije nekih 7 godina pala sam na leđa i od tada me stalno nekaj zeza s kičmom. na rengenskoj snimci nije bilo prijeloma osim kaj su mi našli natuknuće i reumu u donjem dijelu kralježnice, lumbalnom dijelu.

nakon namještanja atlasa, kao što rekoh, mogu se normalno ispraviti i počela sam vježbati yogu i vrlo rijetko me zaboli.

vjerujem da treba vremena da se to sve vrati u normalu, a vježba najviše od svega pomaže a i besplatna je!!! mislim da je veći problem volja za to!
Ivanasp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 10:04   #110
koliko je vremena proslo od tada mislim od namjestanje atlasa, no inace sam svijestan da bez vjezbe oko citavog tijela nema nista zbog misica koje zapostavimo i onda je ono nesposobno drzati kicmu pa se sve to objesi na kicmu pa sta bude bude, stoga ostane nakraju rezultat bolovi
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 18:24   #111
Ja sam imao svake godine pre bolove u donjem predelu kicme.Sa 22 godine su mi se odzele noge prvi put,nisam mogao hodati vise.Moras sam da uzimam lekove za bolove,nista nije pomoglo.Od tada nisam mogao nista vise fizicki da radim,da se naprezem.Non stop sam morao da pazim kako se pokrecem.Nisam mogao ni da sedim bez da imam bolove,cak ni kada lezim.Glavobolje su bile tako jake da sam se znojio po celom telu.Trajale su vise od dan.Dva nekad tri,sve zavisi koliko sam lekova gutao.Najgore mi je bilo dok je nevreme,kisa,hladno.I svake godine sve gore i gore.Svaku zimu sam lezao u krevetu i sve se manje pokretao,ili hodao.Leva ruka mi je trnula,nekada nisam mogao da je osetim,nisam osecao nista sto dodirnem,mogao sam iglu da probodem kroz ruku i nebi osetio bol.Imao sam jos nekih problema oko kiseline.Sve sam manje osecao zedj.
Uglavnom posle ispravljanja atlasa sam poceo da se bavim sportom i poceo da se navikavam na to novo stanje,biti zdrav.Nemam vise glavobolju,ne boli me kicma nigde,ruka mi vise ne trne,osecam zedj,uopste osecam kada trebam popiti vode,tera me telo da popijem
Navikao sam se da sedim pravo,to jos moram da popravim,selio sam neke ljude i nisam imao nikakvih bolova.Testirao sam se,kicmu,telo i mogu s ponosom da kazem da posle najgoreg opterecenja nemam nikakve bolove osim sto osecam misice ali to je normalno.Uopste jos jedna sitnica je,znojim se vise.Ustvari to je normalno okretniji sam,izdrzljiviji,jednostavno zdrav sam.To je za mene najlepsi poklon jer da nisam ispravio atlas,ko zna sta bi sa mnom bilo.
Eto da cujete moju prici,onako povrsno.Ispravite to dok ste mladi.
SAS ovo je "magija"
__________________
Alieni medju nama
http://www.youtube.com/watch?v=aTMT8...eature=related
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 18:39   #112
Aj da dodam jos da sam sad nabio misice i kilazu,zenske se samo okrecu
Filling like a supamen
__________________
Alieni medju nama
http://www.youtube.com/watch?v=aTMT8...eature=related
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 23:02   #113
Quote:
Zamisli kaže: Pogledaj post
Aj da dodam jos da sam sad nabio misice i kilazu,zenske se samo okrecu
Filling like a supamen
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 12:46   #114
Quote:
Zamisli kaže: Pogledaj post
SAS ovo je "magija"
hehehe, magija je zapravo svuda oko nas samo sto nevidimo


reko mi je bio na tel. Vlado kaj Varaždinskih toplica da se tim namjestanjem atlasa bavi vec 30 godina, stoga mi nema druge nego moram bar staroga obraditi jer je ipak vozac, kad vec staru "nemrem" jer ipak ona radi kao pomocnica u klasicnoj medicini pa nevjeruje u nista drugo da moze pomoci osim doktorima te klasicne medicine

vjerujem u alternativnu medicinu primjera radi dok je jedan stari susjed bio jako bolestan ni se mogo micati sve mu se zakocilo u tijelu lijecnici su ga otpisali ko papiranatu maramicu poslije upotrebe u smislu da ce svaki cas potegnuti papke, otiso je bio kod kineza, kiroprakticaru i gle cuda nakon dva tijedna poceo je nositi dvije kante puna vode, a prije nije mogo ni sam sebe nositi, svi su ostali u soku koji se bave klasicnom medicinom i par njegovih poznanikov koji isto rade u toj klasicnoj medicini kad su vidjeli tog starkelju, a vec su mu mislili polako se spremiti na sprovod


ako ima jos tko je bio na namjestanju atlasa nek slobodno kaze
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 18:06   #115
Znam isto tako par slucajeva,to je valjda zbog regeneracije koja se posle aktivira pa se regenerise sve zivo.I jeste tako.Tesko je probiti ovo pored industrije lekova.Ne samo to,nego i doktorima vise nece niko verovati.Doktori recimo dobijaju bonuse za neke lekove.Zato prepisuju nekad isti lek za sve,da bi se obogatili.Doktori nisu vise kao nekad.
__________________
Alieni medju nama
http://www.youtube.com/watch?v=aTMT8...eature=related
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 19:00   #116
Nesto je bio Vlado onaj kraj toplica napomenuo da se nakon namjestanja atlara otvaraju nove mogucnosti no nisam ga bio pito koje su to mogucnosti jel mozda zna koje su to neke nove mogucnosti ?
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 19:15   #117
Pa verovatno je mislio na to da ces imati mnogo vise snage i bices izdrzljiviji.Obicno se ljudi povuku kada su bolesni,a ovako ces moci sve.Mocices da izdrzis teret svakidasnji,verovatno ces i sebi dati vece ciljeve,jer ces znati da ces uspeti da ih ostvaris.Ljudi koji imaju problema,kicma,stomak,glava sta ja znam,obicno se povuku i obicno planiraju svoj zivot po tom svom stanju.To je to ja mislim.
__________________
Alieni medju nama
http://www.youtube.com/watch?v=aTMT8...eature=related
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 14:33   #118
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
Iduci tjedan idem na namjestanje pa javim kako je proslo
I ....kako je bilo??
odel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 08:57   #119
vlado kod varaždinskih toplica

bio kod dotičnog gospodina sa cijelom obitelji, svi ispravili atlas za 210 kuna po osobi, vrlo ugodan stariji gospodin koji je cijeli život posvetio istočnjačkoj medicini, tretman traje izuzetno kratko, nakon kojeg se 15 minuta odmaraš. Kaže da onaj drugi vlado iz ZG (atlasprofilax) radi istu stvar ali na drugi (invazniji) način, a efekt je isti. Osim naravno ogromne razlike u cijeni. Za efekte poboljšanja zdravstvenog stanja ću pisati kada prođe određeni period nakon tretmana
swimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 13:38   #120
od mog namještanja atlasa kod vladija iz vž toplica je već prošlo 1-2 godine

i super se osijećam,

bolje snažnije. !!
antik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.