Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2009., 03:04   #1
Doživljaji u Jankomiru

Evo ovako, vidim da vam je dosadno i da vas guti majoneza iz prišteva, pa ću vam napisat priču o mojim dogodovštinama u Jankomiru, da se malo cerekate....

Ovako prvo da se pohvalim ,imam čak 4 efa,a ovo su moji F-ovi koje sam si brižno priskrbio...
F10.2 Duševni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom alkohola-sindrom zavisnosti
F19 Duševni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom više psihoaktivnih supstanci i drugih
F23.0 Akutno polimorfno duševno oboljenje bez simptoma shizofrenije
F60.3 Emocionalni nestabilni poremećaj ličnosti

Dakle, ovako, tjedan dana prije nego sam otišao u Jankomir, odlučio sam da mi je ipak svejedno kaj se tiče života,svrhe, bitka,boljitka i da sve to tak i tak nema smisla te sam se demokratski dogovorio sam sa sobom da si upropastim život na duge staze što je jače moguče u što kračem vremenskom periodu, tako da sam napravio sljedeče:napravio sam sranje na poslu na kojem sam imao plaču preko 7500 kn(nikad si tak dobar poso necu vise nač), posvađao sam se sa svim ljudima koje poznam(i sad me izbjegavaju te prelaze cestu ako me vide),potrošio sam 30 000 kn koji nisu bili moji na nevjerojatne gluposti, ostavio sam curu,razjebao sam 2 kuče koje su bile moje(sad više nemam nikakve nekretnine te sam podstanar), bacio sam svu odječu,mobitel, ostavio sam si samo laptop,igru Fallout Tactics,malu kameru i nešto droge, to sam sve ponio sa sobom i zaputio se prema Jankomiru...
Ušo sam u nekakvu kučicu di me ženska(doktorica) doslovce pitala da jesam ja lud, da šta ču ja u Jankomiru, da nemože čovjek samo doč špred ludnicu i reč da je lud...U glavnom nakom malo nagovaranja poslala me na prvi odjel,ušao ja fino u taj odjel i zaprimi me tehničar, lik ima 2,10 m i nekih cirka 120 kg mišiča..
Ja fino :"Dobardan,ja došo jel sam lud.", on će meni:"A lud, neka,nek ima i takvih ovdje, onda dobro ti nama došo.."
E sad , nisam ja znao jel ,siroče glupo da ču se morat pred njim skinut u gače i da ce mi pregledat sve đepove i uzet novčanik i laptop etcetera i našo mi lik i drogu, uzeo mi sve , tu mi je na tren prošla isao kroz glavu"U jebote, pa možda mi ovo i nije jedna od najpametnijih stvari koje sam napravio u životu"....Frajer mi dao neki hartavi šlafruk, gumene natikače, četkicu za zube i piđamu i poslao me na zatvoreni odjel.
Ja pitao :"Pa dobro zakaj na zatvoreni?", da je to procedura, samo par dana da se uvjere da sam neopasan za okoliš i sebe, reko: OKeeeee.....
Prva scena, udjem u taj ravni hodnik,na dnu hodnika staklena prostorija gdje se smije pušit(to je bilo nešto kao korso,špica,tkalča,birc), na svakoj strani hodnika su po četiri vrata, otprati on mene do drugih vrata desno, kaze to je tvoja soba....
Ja naivan mislio ,bit cu solo u sobi... hehee...evo ti kurac solo..konju...
U glavnom pet nas ljepotana je bilo u sobi,prvi "lik" je bio neki PTSP-ovac, probo se objesit al je puko luster i streso ga u glavu pa je imao kao turban, (lik se htio ubit zato jel mu Jadranka Kosor nije odgovorila na njegova pisma), drugi like je bio neki klinjo koji se nije tuširao 6 jebenih mjeseci(majke mi,lik se skorio uz krevet, i pišo je i srao u krevet,nešt nevjerojatno),imao je nekih 19-20 godina, starci su mu stalno dolazili i donosili nekakve jebene slatkiše od kojih bi mu govno još jače smrdilo,e usput, on je skrivao te jebene slatkiše po sobi da mu ih netko ne u krade, pa bi zaboravio di ih je sakrio pa bi nakon nekog vremena i to bio izvor još jačeg smrada, ono milina...
Treči lik je bilo neki dedica koji je simlirao da si izvuče invalidsku penziju i cetvrti je bio neki klinjo koji nikad nije izašao iz svoje sobe i jeo je samo nekakav čips zeleni i pio diet kolu(znači samo to, kad su mu pokušavali davat normalnu hranu vrištao bi i radio pizdarije) i crtao je DeLoriane(onaj auto iz bektudfjučr)...
E sad idem spat,a ak vam ovo zvuči interesantno i hocete da nastavim pisat priču recite, u glavnom ima svega, od toga da su se 4 lika posrala nasred hodnika i surfala po tome, preko šicofreničara sa IQ-om od 160(to da vidš) do toga da si je jedan lik prerezao vrat pred mojim očima i konstatirao:"Mislim da sam napravio nešto glupo..."
Subabuse is offline  
Old 12.11.2009., 03:15   #2
ahahahahahahaah Ovo je genijalno! Samo ti dalje piši! I ja sam bio na istom mjestu, ali mi nije bilo tako zanimljivo. :/
__________________
... there's more than this for me ...
misty333 is offline  
Old 12.11.2009., 03:19   #3
Očito ne možeš spavati od Subova

Ajde, samo ti piši.
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Old 12.11.2009., 03:31   #4
Život piše najbolje priče.... Daj reci kaj je bilo dalje?
Toco1980 is offline  
Old 12.11.2009., 05:31   #5
Hahahahaha...nasmijah se do suza tvom smislu za humor... Vidim,sve te dijagnoze i osjecaji ti nisu unistili smisao za humor.
Bila i ja tamo,ali na 5ici..
No,daj dalje:-)zanima me tvoja interpretacija svega sa odlicnim smislom za humor..hahaha..odlican si:-)
Talijanka34 is offline  
Old 12.11.2009., 10:21   #6
Ovo je genijalno. podsjeća me na fight club. daj piši dalje što se događa
fra_dinko is offline  
Old 12.11.2009., 10:33   #7
Piši roman, sad kad ti više ništa nije ostalo u životu!
Mislim da će biti odličan.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 12.11.2009., 11:34   #8
Fora priče, nego što nisi kad si već imao neutaživu želju za sjebat pare pozvao nekog npr. mene da odemo do Amsterdama na hrpu gudre i na još veću hrpu kurvi. Vratili bi se preporođeni.
nemoralan is offline  
Old 12.11.2009., 11:39   #9
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Fora priče, nego što nisi kad si već imao neutaživu želju za sjebat pare pozvao nekog npr. mene da odemo do Amsterdama na hrpu gudre i na još veću hrpu kurvi. Vratili bi se preporođeni.
To bi mogao biti i epilog knjige: frajer sve odje.e, ode u Amsterdam,vraća se preporođen i nastavlja život kao normalni,ali malo pomaknuti citizen.

OT: strašan si, zbilja bi trebao početi pisati.
znashtikosam is offline  
Old 12.11.2009., 11:50   #10
Dobro jutreko, evo sam da si subeka popapam pa kad mi kemikalija razjebe receptorčeke u mozgeku budem počel i jopet pisat...
Subabuse is offline  
Old 12.11.2009., 11:52   #11
Quote:
Subabuse kaže: Pogledaj post
Dobro jutreko, evo sam da si subeka popapam pa kad mi kemikalija razjebe receptorčeke u mozgeku budem počel i jopet pisat...
Meni se čini da ti kemikalije koriste!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 12.11.2009., 11:56   #12
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Fora priče, nego što nisi kad si već imao neutaživu želju za sjebat pare pozvao nekog npr. mene da odemo do Amsterdama na hrpu gudre i na još veću hrpu kurvi. Vratili bi se preporođeni.
Frende, kad imaš love svaki je grad Amsterdam...
Bio moj frend u Amsterdamu puno puta, to ti je komercijala, prava zekapeka ti je Beograd,Bukurešt i takve rupčage , tam imas kurvi koje su si izbile sve zube samo da ti mogu dat blovđub iz raja,al to nije sve šta ce ti taj raj pružit, dobit ceš ti meni i one lijepe bijele prištiče na pimpolini koji peckaju kad piškiš i to češ ih dobit gratis za ponjeti...

BTW.
znam razliku između č i ć al me boli kurac,ak vam smeta idi čitaj Ivana Kušana...
Subabuse is offline  
Old 12.11.2009., 11:58   #13
Quote:
Subabuse kaže: Pogledaj post
Dobro jutreko, evo sam da si subeka popapam pa kad mi kemikalija razjebe receptorčeke u mozgeku budem počel i jopet pisat...

BTW.
znam razliku između č i ć al me boli kurac,ak vam smeta idi čitaj Ivana Kušana...
Ja sam tada obično najkreativnija.

Pisati as in knjigu. A i ovo je dobro za početak da probiješ led i vidiš kako ljudi dišu.

Boldano: ma nebitno.

Zadnje uređivanje znashtikosam : 12.11.2009. at 12:03.
znashtikosam is offline  
Old 12.11.2009., 12:14   #14
Svaka čast

I ja bi htio bit ovako lud



oćemo..još..oćemo još...:klap:
Chansomps is offline  
Old 12.11.2009., 12:35   #15
Predobro
Ocu jos

Da kurva si je izbila sve zube da daje bouđob iz raja
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 12.11.2009., 12:55   #16
Dalkem ovako priča dalje ide....

ja sam si zamislio da ču otić u svetog ivu i jigrat si fallout cijeli život(i napokon ga stić proc) i pucat se s normabelima tamo i baš bi mi bilo lijepo i supermraknajkulonoe, e ,al deš sudbinu, uzeo zakon leptop, uzejo mi drogu(da če mi on davat kolko mi treba, da on zna bolje kolko meni treba)

Aj, sad šta ću, idem na hodnik vidjet svijeta, onaj lik smrdi i neče pričat previše, onaj mali samo priča o jebenom delorijanu auto(nabijem ga na kurac, da je tak dobar nebi samo 9000 komada napravili), PTSP-ovac plače za Jadrankom,(da vidiš kak ona plače za tobom, konju, gle ju sirotica si morala kupit kaput od nerca da upije sve te suze), dedica je ok, al je u igri i nesmije izac iz uloge...

U glavnom imate jednu kategoriju likova koje ja zovem samohodne bipedalne tvornice govana obmotane lancima bjelančevina iliti skračeno S.B.T.G.O.L.B.-ovi, e to su likovi koji idu gore-dole po jebenom hodniku cijeli jebeni usrani dan, neki su spremni za konverzaciju,neki ne, primarni objekt požude im je cigareta, to su likovi koji su več nekoliko mjeseci na zatvorenom i koje nitko ne posječuje, za koje je svijet zaboravio(samo o njima bi se dala napisat knjiga, tolko tuge)...

Da bi se došlo od sobe do TV sobe mora se proč teritorij sbtgolbova, to vam je ko ona igrica frogger di žabica mora preč cestu, a auti jure 200 na sat...

Izađem van ,krenem prema tv sobi, napravim 2 koraka ,povlači me netko za rukav.. "Dobar dan, ja sam Miro, jel imate možda cigaretu jednu?" - kaže nevino ličeko, velike okece trepču , reko super, budem covjeku dal cigaretu,pa cemo malo propričat se ,možda se skompamo...

E sad ja nisam točno siguran šta se dešavalo narednih 5 minuta , al to je ovak bilo otprilike, neznam jeste li gledali kad one filmove sa zombijima, ono ima ih brdo i zuje okolo i sad neka plavuša se skriva od njih u nekoj rupi i vidi npr. odrezanu ruku tam i zavrišti(uvjek si pomisliš, joj jebemti glupo žensko, daj šuti, sad če te pojest ,a imaš dobre sise i ljepu guzu,šteta te je) i sam se sve glave polako okreču prema njoj i počnu se derat :"Brainzzzz." Siročeki, tanko će srat, nema mozga ni za namazat na kruh...

E tak sam ja plavuša gurnula ruku u đep od šlafruka, izvadio neotvorenu kutiju plavog Waltera(s plavom markicom,bdw budi rečeno,tamo je in duhan motat il šverc cigarete, ovak normalne cigarete su rijetkost), i sam su se glave počele okretat polako, majke ti, iz soba su počeli izlazit, ko da su namirišali...
U glavnom imao sam 20 cigareta u kutiji, imao...jednom...mislim tak ih pakiraju, kad otvoriš kutiju, teoretski bi ih trebalo bit tamo dvadeset,bar tak piše na kutiji...
Onaj Miro je nesto, osto sam sam nasred hodnika s praznom kutijom cigareta u rukama, osječo sam se tak prljavo, jadno,iskorišteno ko neka cura dan poslje redaljke iza diska...

Reko sranje i zaletim se u sobu za pušenje di ih se skupilo otprilike dvadesetak(taman tolko kolko sam imao cigareta)...dodjem do prvog:"Dobar dan, ja sam Mario, jel imate možda cigaretu jednu?" kaže moje nevino ličeko, velike okece trepču .. "Pa ti si mi dao maloprije."- kaže prvi muflon...
dodjem do drugog, ziher sam da ga nisam prije nikad vidio:
:"Dobar dan, ja sam Mario, jel imate možda cigaretu jednu?" kaže moje nevino ličeko, velike okece trepču .... "Sorry, imam još samo 4 šteke, nemogu djelit, nisam ja tvornica duhana, a i ti si mi dao cigaretu maloprije, valjda imaš još..."

Isuse, pa di sam ja to, u ludnici? Koji kurac..? Alo...
I ništa ,živčano izađem u hodnik i ostatak dana se šečem gore dolje, pretvorili su me u sbtgolba, :"Dobar dan, ja sam Mario, jel imate možda cigaretu jednu?" kaže moje nevino ličeko, velike okece trepču :"Dobar dan, ja sam Mario, jel imate možda cigaretu jednu?" kaže moje nevino ličeko, velike okece trepču

E sad mene zove onaj striček RL, kaže, kaže, :"Neš mi smrdi da si nečeš moč prigrijat ova slova s Forum.hr-a u tavici navečer kad ogladniš."
U glavnom u nastavku o tv sobi i prvi kontakt sa ljudima te kako isfurati ilegalno Akineton(s tim se svi tam drogiraju) u zatvorenom odjelu...
Subabuse is offline  
Old 12.11.2009., 13:15   #17
CARE piši, samo piši
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 12.11.2009., 13:29   #18
Šta takav čovjek s takvim IQ-om i smislom za humor radi u ludnici ?

Hoćemo nastavak!
Chansomps is offline  
Old 12.11.2009., 14:07   #19
Matere ti. Piši još. Ah, uzbuđena sam
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Old 12.11.2009., 15:12   #20
napalili se svi na priče luđaka odite si u jankomir lijepo pa vidite kak to zgleda hehehehe
RoyalJelly is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.