Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2009., 16:07   #61
Quote:
svakak kaže: Pogledaj post
Da to nisi paperinos s BJBikers foruma? Sličan stil, odličan smisao za humor i teški maler u životu.
Nisam, sorry, ja sam Subabuse, b-tard s forčana,skoro pa oldfag, bio na BBC-u zbog raida, jedni djelom sam korišten u stvaranju lika i djela EFG(Epic Fail Guy)...

Al sad vise nisam u tim vodama jel je to postalo predebilno sa poplavom njufagova, Meme over9000, Njufagkanttrifors i internet hate machine,this is spartaaaa...
Čim ljudi nanjuše malo orginalnosti okupe se ko stoka,misle da je zarazno i onda jos misle da su smješni pa sjebu svima zabavu, thats why we cant have anything nice so you are condemned to gore threads...

imam 4 epic threadova o tome kak su se sve drzave posvađale s bogom iz cega je iznikla Polandball meme...
Ko zna o cem pricam dobro, ko nezna nije to vise to tak da nema veze...
Subabuse is offline  
Old 13.11.2009., 16:36   #62
ja mislim da nas neki wannabe pisac s viškom vremena samo dobro zajebava ovim izmišljenim pričicama
inače nije loše za ubit vrijeme...
tranquility is offline  
Old 13.11.2009., 17:15   #63
hehehe, stvarno si faca! neću mnogo da ti laskam da se ne bi uobrazio, ali pravo si osveženje na forumu! tvoji postovi me ubace u neku brzinu, skroz ludooo
btw, super mi je ovaj topik i zato što mogu da pobegnem od "normalnog" sveta, da ne bih jednog dana ovako završila

beogradjanka is offline  
Old 13.11.2009., 19:13   #64
Quote:
Subabuse kaže: Pogledaj post
Nisam, sorry, ja sam Subabuse, b-tard s forčana,skoro pa oldfag, bio na BBC-u zbog raida, jedni djelom sam korišten u stvaranju lika i djela EFG(Epic Fail Guy)...

Al sad vise nisam u tim vodama jel je to postalo predebilno sa poplavom njufagova, Meme over9000, Njufagkanttrifors i internet hate machine,this is spartaaaa...
Čim ljudi nanjuše malo orginalnosti okupe se ko stoka,misle da je zarazno i onda jos misle da su smješni pa sjebu svima zabavu, thats why we cant have anything nice so you are condemned to gore threads...

imam 4 epic threadova o tome kak su se sve drzave posvađale s bogom iz cega je iznikla Polandball meme...
Ko zna o cem pricam dobro, ko nezna nije to vise to tak da nema veze...
Suba, fest me podsjecas na jednog mog frenda Jozhu, zajebantski si naudaren ko i on.
Mogli smo izabrat bilo koju temu i on je bil u stanju plesti ovakve price, od kojiih bi se mi valjali po podu od smijeha i tesko hvatali zrak (a plocice na trbuhu su nam od toga bile bolje definirane od Mirkecovih), do beskraja.

Fora mi je citat tvoje literarne lavine

potpisujem ono kaj je vec neko drugi rekel, pojebi/odjebi J.V. i izbori se za neki blog u novinama, da bar neku kintu dobis za trud...a mozda i padne koja knjigica....
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 13.11.2009., 19:40   #65
Ljudi zapravo pogrešno gledaju na čitav taj aspekt psiholoških oboljenja... čim saznaju da je neki čovjek završio kod pshijatra, svi mahom odmah zamišljaju nekakvog po okolinu opasnog luđaka koji valjda po cesti hoda s nožem u rukama i kolje svakog tko mu dođe blizu.

Štoviše ak bi se gledalo po psihičkim poremećajima, pa samo po poremećajima ličnosti, 99% onih koji bi trebali bit u "ludari" nisu u "ludari" - pa onda imamo sadistički nastrojene narcisoidne degenerike na rukovodećim mjestima u raznim firmama koji maltretiraju sve oko sebe, bordere i opsesivce kojima na cesti nesmiješ niš živo prigovorit i sve živo im smeta, histrionce koji rade sve samo da budu u centru pažnje (po načinu oblačenja ili sličnim manirima) i da dalje ne nabrajam...

To što netko zbog depre, alkoholizma, droge ili sličnog problema sam ode psihijatru je samo vrh ledenog brijega. Znam za jednog izuzetno inteligentnog čovjeka koji je "pukao" jer jednostavno više nije mogao podnosit svoje starce i općenito familiju - ispričao mi čovjek kak mu je u ludari bilo super i da se baš fino odmorio.

Pogotovo je problem što se kod mase psihičkih problema sam problem ili preuveličava ("pa ti si lud!") ili se bagatelizira (ma nije tebi ništa!) ili se pak koristi prilika za razna podjebavanja...

No da sad ne kradem temu....

Subabuse, daj pričaj kaj je bilo dalje....
Toco1980 is offline  
Old 13.11.2009., 19:43   #66
A odakle pišeš ako su ti uzeli laptop? Imaš stalni pristup internetu ili što? Malo čudno za zatvoreni odjel psihijatrije, nije li? Ili?
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 13.11.2009., 19:54   #67
Ja mogu reći o Jankomiru sve najbolje od komada kave šetnje sve
nisu baš svi poželjni muškarci ali ima jebenih komada
da Jankomir je mjesto za liječenje
I molim lijepo sad se zove Sveti Ivan oooočiiiitoooooooooooo jel
i tako a ima i za rađenje nakita i teske terene i kipove iz Kanade
ono sve, zašto bi čovjek išao bilo gdje drugdje kad mu fali sna
svi genijalci prije ili kasnije odu u ludnicu zato je dobro doći na forum malo se opustiti
KLF333 is offline  
Old 13.11.2009., 20:40   #68
Quote:
KLF333 kaže: Pogledaj post
Ja mogu reći o Jankomiru sve najbolje od komada kave šetnje sve
nisu baš svi poželjni muškarci ali ima jebenih komada
da Jankomir je mjesto za liječenje
I molim lijepo sad se zove Sveti Ivan oooočiiiitoooooooooooo jel
i tako a ima i za rađenje nakita i teske terene i kipove iz Kanade
ono sve, zašto bi čovjek išao bilo gdje drugdje kad mu fali sna
svi genijalci prije ili kasnije odu u ludnicu zato je dobro doći na forum malo se opustiti
ahahhahahahha vratila se ludača iz jankomira hahhahahah
RoyalJelly is offline  
Old 13.11.2009., 20:53   #69
Hm... mogla bi da se organizuje neka poseta forumašima iz Jankomira, pa da vidimo uživo kakvo je zezanje tamo (no hard feelings, samo se šalim )

Nego, Subabuse, jedno pitanje, možda nesretno formulirano... Kako sad, kad si svašta video i doživeo, gledaš na svet, tj. ljude oko sebe? Ja mislim da bih na sve njihove gluposti samo rekla "vidi ludaka" A ako oni to za tebe misle, bar imaš opravdanje za "čudno" ponašanje, ne?

off topic: KLF333, jesi li ti nekadašnja outoftheblue a.k.a. printscreen?
beogradjanka is offline  
Old 13.11.2009., 21:08   #70
Quote:
beogradjanka kaže: Pogledaj post
Hm... mogla bi da se organizuje neka poseta forumašima iz Jankomira, pa da vidimo uživo kakvo je zezanje tamo (no hard feelings, samo se šalim )

Nego, Subabuse, jedno pitanje, možda nesretno formulirano... Kako sad, kad si svašta video i doživeo, gledaš na svet, tj. ljude oko sebe? Ja mislim da bih na sve njihove gluposti samo rekla "vidi ludaka" A ako oni to za tebe misle, bar imaš opravdanje za "čudno" ponašanje, ne?

off topic: KLF333, jesi li ti nekadašnja outoftheblue a.k.a. printscreen?
Kak sad gledam na svijet, isto ko i prije, samo me još više boli kurac za sve, znam da nemogu ništa promjenit, mogu sam stajat sa strane i rugat se...
Subabuse is offline  
Old 13.11.2009., 21:09   #71
Quote:
Subabuse kaže: Pogledaj post
Kak sad gledam na svijet, isto ko i prije, samo me još više boli kurac za sve, znam da nemogu ništa promjenit, mogu sam stajat sa strane i rugat se...
to ti kažem, ali nije li tako opuštenije i zabavnije?
beogradjanka is offline  
Old 13.11.2009., 21:13   #72
Quote:
beogradjanka kaže: Pogledaj post
off topic: KLF333, jesi li ti nekadašnja outoftheblue a.k.a. printscreen?
je to je ona
RoyalJelly is offline  
Old 13.11.2009., 21:17   #73
hah, carica, jedva sam čekala da se vrati!
beogradjanka is offline  
Old 13.11.2009., 21:21   #74
Quote:
beogradjanka kaže: Pogledaj post
to ti kažem, ali nije li tako opuštenije i zabavnije?
Ma od uvijek je mene bolio kurac za to sto drugi misle, al istina je da sam se skroz oslobodio nakon jankomira, apsolutno mi nije problem bilo šta bilo kome rec u bilo kojem trenutku ili napravit bilokakvu glupost a opet na največim sitnicama padam...

Ko npr. kad mi je frendici umrla mama, na sprovodu sam se rukovo s njom i rekao joj :"Moje saučešće, meni je umrla Pika(moj mješanac pinča i čivave, neka joj manitu daje samo najfiniji koncentrat Pedigre Pala, na vječnim pašnjacima) prije dva tjedna,tako da znam kroz što prolaziš."
Subabuse is offline  
Old 13.11.2009., 21:29   #75
Quote:
Subabuse kaže: Pogledaj post
Ko npr. kad mi je frendici umrla mama, na sprovodu sam se rukovo s njom i rekao joj :"Moje saučešće, meni je umrla Pika(moj mješanac pinča i čivave, neka joj manitu daje samo najfiniji koncentrat Pedigre Pala, na vječnim pašnjacima) prije dva tjedna,tako da znam kroz što prolaziš."
buhahaha, oborio si me s nogu!

hej, nemoj da se olenjiš, piši još o doživljajima!
beogradjanka is offline  
Old 13.11.2009., 22:13   #76
Quote:
beogradjanka kaže: Pogledaj post
buhahaha, oborio si me s nogu!

hej, nemoj da se olenjiš, piši još o doživljajima!
Budem, ne želim se forsirat,meni je to usputna zajebancija, to ide samo iz mene,ko čevapi kod Trovača, kad krene krene...
Subabuse is offline  
Old 13.11.2009., 22:15   #77
Quote:
Subabuse kaže: Pogledaj post

Ko npr. kad mi je frendici umrla mama, na sprovodu sam se rukovo s njom i rekao joj :"Moje saučešće, meni je umrla Pika(moj mješanac pinča i čivave, neka joj manitu daje samo najfiniji koncentrat Pedigre Pala, na vječnim pašnjacima) prije dva tjedna,tako da znam kroz što prolaziš."
hihihihihi
In-Side is offline  
Old 13.11.2009., 23:18   #78
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
A odakle pišeš ako su ti uzeli laptop? Imaš stalni pristup internetu ili što? Malo čudno za zatvoreni odjel psihijatrije, nije li? Ili?
pa nije sad tamo, ne citas pazljivo.

meni jos nijedna prica nije bas "iskocila" moram rec.
__________________
Djevojka bez duše, interesa, osjećaja i mogućnosti završetka faxa.
koza nora is offline  
Old 14.11.2009., 04:38   #79
Ta jebiga, ne mogu spavat, a imaginarnu curu mi večeras boli glava (kuja prokleta, sad kad se Zyprexe nakrkam, neče me vidjet 3 mjeseca) tako da cu vas trovat s svojim glupostima...

Dalke ovahko :Hmph, eh da...

Kum daklem sjedi na rubu kade, puši cigaru,a Karika je naslonjen na zid (sve bi čovjek objesio ručnik na njega), nešto pričaju...

Dodjem do pipe,pijem vodu(to mi je prvi put da sam tamo pio vodu,a kažu ko se jednom Jankomirske vode napije taj se stalno vrača, ja se još nisam vratio i kak stvari stoje nit neču)...

Dodjem do njih izlijem onu staru "Dobar dan, ja sam Mario, jel imate možda cigaretu jednu?" kaže moje nevino ličeko, velike okece trepču...

Kadli na moje sveopče iznenađenje vadi Karika kutiju zlatnog Waltera, šeretski otvara i nudi, ja bojažljivo uzeo, gledam oko sebe jel če se zidovi srušit i od nekud iskoči Ašton Kučer ,zadere se:" jur basted!!!!", zgrabi mi cigaretu, baci je na pod,žgnječi i pošalje me u moju sobu u onaj pomješani smrad govna, pišaline i čokolade...

Kadli ono ja prinijo cigar čubama, uzejo upaljač, kresnijo i DIMI SE, LJUDI DIMI, DIMI SE,majke ti,uvuko sam ko Jenna Jameson, širi se ljepo nikotin, sužava žile, radi plučeca na kiselo, ono milina...

"Kad si ti došo?"- pita Kum, reko:"Evo nema 3-4 sata, e , fala na cigari to mi je prva, spasli ste me..."-proljevam sračku na usta
"Neka,neka truj se,a zakaj si ovdje?" - pita Karika, reko :"Iskreno nemam pojma, brijem da sam lud, nisam siguran al brijem da jesam, nekaj nije u redu s menom.."

"Šta su te dopeljali ili...?"
"Ne, sam sam došo, dobrovoljno, da vidim dal sam lud."-reko ja..
Pogled koji mi je bio upučen je jedan od onih pogleda koji se upučuju u situacijama kad recimo dođete onoj susjedi s 6 kata koja ima retardiranog sina, po šalicu šečera i dok je ona u kuhinji, vi ste sami s njenim sinom par trenutaka u predsoblju,jasno on stoji ko jebeni debil što i je i bulji u vas koda je vido SDP-ov predizborni program i dozvolite ti si da buljite u tu nevjerovatnu,deformiranu,dobročudnomutavu, krmeljavošmrkljavomusavu debilnu facu i cerekate mu se te mu isplazite jezik,a on se sjetio ko za kurac da se pohvali što ga je naučio čika Jozo s trečeg kata te vadi svoj falus i jasno počne onanirat i recitirat :"Druže Tito,ljubičice bijela, tebe voli omladina cijela, nema meni boljeg od Jozinoga tijela..."
E,jasno vi nadraženi tom plemenitom socijalističkom melodijom si nemožete pomoč te uzvračate istom mjerom i vadite svoje spolovilo te ga stimulirate trenjem,al pjevate za promjenu:" U radu i muci,svi prsti na ruci, nas neče ni pakao smest,do sunca,do neba ,mi visoko uzdižemo pest...",

Kakve ovo ima veze s ikakvom vezom,nikakve s nikakvom sem eventualno s paralelom upučenja pogleda susjede na novonastalu situaciju u predsoblju s pogledom koji je upučen meni s strane Kuma i Karike...

"Šta si ti malouman il nešto, došo si ovdje svojom voljom?"- pitaše u isti glas...
Dobro, vidim počeo sam opako srat (ovaj, mislim da je to zato što sam uspio izvuč naloxon iz suboxona pa mi je ostao čisti buprenorfin koji sad polako konzumiram nazalno - google it pa če ti bit smješno) pa da premotam na interesantni dio, nekih 30-ak minuta kasnije, bili smo si superbestfrends4evar, svi smo znali sve o svima i ja znam nekog kog on zna iz njegovog kvarta i on zna nekog kog ja znam iz mog kvarta, stare poznanike smo otračali i počeli pričat o drogi,ono klasika...."Jesil kad bio u Kašini...jooj,to su bila vremena.....plesalo se na stolo...DJDarijo se još nije piko u oko.... vuklo se po stolovim.....pičke su bile zak...nogomet je bio..mama od bambija je još bila živa....bla,srač,kenj...."
U glavnom pop d kveščn:"Jesi za akciju, tu ti se rokaju akinetoni, to ti je ko bonkas...?" "Dam ti tri besplatno da probaš pa ak ti se svidi su ti po 7 kn/kom."
A jooooj,a kak, kak da čovjeka odbijem, toplo me prigrlio u svoj dio veceja, ponudijo mi cigaretu, uputijo mi je začuđujuč pogled i išli smo u isti disko dok smo bili glupi tinejđeri,pa nisam ja rođen na brdu,ja sam bečka škola....

Petnajst minuta poslje, oči su mi krvave, mutne, tupe i gledam malo u križ, cerekam se kao soba sa potrebnim osebama, "Hehehe,e, pa guba je ovaj Akineton, malo te guti u grlu ko koka i kao imas male halove i sve ti je nekak okeeeeeeeee....."
"Nego Karika,frende, brate, prijatelju, kume kolko ti tog imaš?"- pitnuh
"Pa imadnem ti nekojih 4 table."
Hop-cup
Do tehničara, daj mi sto nofca iz mojeg novčanika....
Hop-cup
Do Karike, dam ti sto nofca iz mojeg novčanika....
"Pa imadnem sad ja 4 table akiča..."
"E, sad se več da...."
Ostatak dana je prošao bez veze(mislim meni je bilo genijalno,al taj osječaj nemogu prenjet slovima), ja sam nadrogiran bulaznio po hodniku i veselio se štekeru,kvaki,šalteru,jastuku, pozdravio sam toplim zagrljajem moj mali bijeli nočni ormarič koji bremenito postoji pokraj mog kreveta, ne opterečuje se previše,a bogami ni premalo što je netko zaboravio križaljku u njegovoj ladici ....

E sad infoblok: svako jutro(ili dva puta tjedno, ne sjecam se više, sigurno ima neko ovdje da je bio na dvojki pa nek uleti s točnom informacijom) u 10:30 h imamo kao nekakav sastanak di se okupi cijeli odjel , tamo su svi tehničari,doktori,sestre i jasno mi pacjenti, mlađe ovđe če najbolje asocirat opis sata razredne zajednice....
Tu se novopridošli pacjent mora ustat i svima predstavit ko je,šta je,kak je došo,zašto je došo i kolko je puta več bio i oni koji idu na otvoreni ili doma se pozdravljavljaju, isto tako daju se zaduženja i rješavaju se problemi ako ih ima(a uvijek i ima)...
U glavnom likovi koji se ustaju najčešče naprave budale od sebe..tu ču temu poslje obradit, sad je jedino bitno da znate da sam tamo saznao da datum mog izlaska iz zatvorenog odjela određuje doktor na vizitama koje su srijedom i petkom, a danas je četvrtak te je doktor kao prvu točku dnevnog reda zadao to da neče bit u petak vizite jel imaju svi psihijatri nekakav seminar ilpitebogznašto tam negdje dalekosautom...
Hokej, znači zatvoren sam do srijede(siguran sam da ce me pustit u srijedu na otvoreni, pa nakraju krajeva, ja sam samo malo utučen od života,a kolko vidim ovdje na zatvorenom su ljudi sa stvarno ozbiljnim problemima..), nemam cigareta, Antu sam izdao Kariki za akiče, imam karticu al nikom ne vjerujem dovoljno da bi mu je dao da mi skoči do bankomata, znači 6 dana, dobro izdržat ču ,nije kraj svijeta, ak sam odgulio stražu bez trave na Bribirskim Knezovima (vojarna) budem i ovih 6 dana nekak prekrpo bez cigara pa da jebo konj gusku u jetru...

E, sad kreče napeto ko Agatakristi,pazi sad...
Sljedece veče, negdje oko 2-3 iza ponoči, probudim se , usta su mi suha od akinetona, idem do veceja napojit konja...
Uđem u vece, neko je u sralniku stenje,plače,uzdiše... mene živo počelo svrbit treče uho oko brige kome je kaj i jel se neko najeo svinjskih kožura pa mu nejde van te se napreže il je opet Rukorez u akciji,kopa Suetski kanal po venama il možda gosn. Luster nabavio negdje neku sliku Jadranke Kosor pa baca majmuna u nesvjest... ono moj moto je live and let (umetni po potrebi)..

Dodjem do pipe, polagano otvaram vodicu, malo je mlaka, nek se ohladi, budem zazviždo jednu..fučč.fijuč...e, sad je prava,pogledam se u špigl,malo zafrljim s nosom, nisam si baš nekaj,spuštam glavu, srk-srk , srk-srk... fina je ova jankomirska voda, baš osvježava,s nečim je mješaju ziher....

Napunim svih sedam buraga i polak dižem glavu i u odrazu opet vidim svoju facu, al iza moje face još jedna faca u polumraku, prepoznam gosn. Kuma, nasmijem se polumutavo u špigl kadli ono..................................

Gospodin Kum skočio u stotinki sekunde i zgrabio me za kravatu i stisnu jebeno jako, pre jako da bi si covjek pomislio da je sretan da me vidi, tolko jako da sam imao problema s nabavom zraka, al sam počeo puštat plin...

Neznam jel ste kad čuli da netko vrišteči šapče, e , on je meni vrišteči šaptao u uho:"ZAKLAT ČU TE PIZDA TI MATERINA,SAMO SE USUDI GOVNARU, PROKUŽIO SAM TE,GOVNO JEDNO USRANO, SVE ZNAM,RASPORIT ČU TE OD PIČKE DO GRKLJANA,SMRADE JEDAN USRANI,UŠI ČU TI ODREZAT, SAMO PROBAJ PIZDA TI KRVAVA,DABOG TI KONJ KRVAVIM KURCEM JEBO NEVINU SEKU NA MAJČINOM GROBU SEDAM PUTA,PROČITO SAM TE, ODMA PRESTANI!!!!!!!!!!!!jedanjedanjedan"

Frajer izvuko od nekud crveni marker, prešao mi s njim preko vrata i lik je u stotinki sekunde nestao, ja sam normalno ostao tak stajat kak me ostavio još nekih dobrih 15-ak 20-ak minuta dok mi se nisu počele vračat primarne funkcije kao što je osjet topline i mokrog uz nogu, nakon toga disanje pa ostalo....

OK, živ sam..
Kaj sad, da izađem iz veceja, da se zabarikadiram u šekret,da se onesvjestim...?!?!
Koji kurac da napravim, nisam nikad bio u ovakvoj situaciji, teta u vrtiču me nije učila šta napraviti kad ti luđak u ludnici u veceju u 3 u jutro priprijeti da če te zaklat ako nešto napraviš,a ja neznam točno što ču ja napravit da če me on zaklat...
Možda če me zaklat ako ništa ne napravim, možda nešto trebam napravit, možda to več radim ili možda ne radim...

U nastavku, kotu koga jebe i zakaj je moja kita suha te nevjerojatan obrat situacije....
Subabuse is offline  
Old 14.11.2009., 07:43   #80
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da su gotovo svi artisti, musiciani, actori, composeri!
Naravno da su na tom popisu svi glazbenici, autori, umjetnici, jer je stavio popis ludih glazbenika, autora, umjentika.
svakak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.