Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 15:26   #141
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
Zbog ovoga.

A valjda.


Izgleda da jest.
Gdje sam ja tu pričao o čednosti?
catch-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:33   #142
Quote:
catch-22 kaže: Pogledaj post
Gdje sam ja tu pričao o čednosti?


Taj žuti karton trebao je ići na ovaj post:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=9070
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:34   #143
No, to je, što se moderature i mene tiče - to. Ova je greška samo potvrdila razloge moje odluke.


Ispričavam se svima nepravedno povrijeđenima i zahvaljujem na trpljenju.
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:46   #144
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Evo prispodobe o vinogradu. Ne Isusove, nego Byronove. On bi rekao da je to isto.
Minus pet za prepričavanje prispodobe. Da, padam na dekolteje - muškome bih puno ozbiljnije zamjerio nespominjanje Miše .

Riskirat ću prehrabre rečenice, ali mislim da imaju smisla: meni se čini da Elli u svom moderiranju ide "protiv same sebe" - stalno imam dojam da je samu sebe uvjerila kako moderator mora biti strog, i onda provodi tu neku strogoću koja uopće nije dio nje kao takve. Zbog nekih detalja vjerujem da nakon svakog žešćeg kartoniranja neko vrijeme ne voli samu sebe. Onako, kao "Nica light".

Sve što bi, po mom mišljenju, trebalo promijeniti je izliječiti "strah od trolanja". Ovdje definitivno ne zalaze horde 25-centimetarskih adolescenata sa svojim trolerskim nebulozama - utoliko povremena "glazba iz našeg studija" neće bitno narušiti razinu PDF-a. Ako se tome doda još i svođenje moderiranja chata na najnužnije zahvate (a i onda, gdje god je to moguće, samo brisanjem), eto rješenja.

Konačno, da parafraziram jedan od omiljenih filmskih citata ("when in doubt, fuck!" ): ako si u dvojbi oko (ne)dodjeljivanja kartona (a dio kartona vrišti tvojim dvojbama), vjerojatno je mudrije ne kartonirati.

Isprike na mogućoj neumjesnosti.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:49   #145
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
No, to je, što se moderature i mene tiče - to.
I inače na kritike reagiraš odustajanjem?

Šteta, mislim da bi uz nevelike promjene mogla više nego dobro raditi taj posao. Ironično, te se promjene očituju u tome da budeš malo više "ti" (ona "ti" iz nemoderatorskih postova), a malo manje ono što iz nekog razloga misliš da trebaš biti.

Kao jedan od glasnijih komentatora, dajem si pravo zamoliti te da se predomisliš.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:54   #146
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
I inače na kritike reagiraš odustajanjem?
I ja sam to pomislila, ali nisam htjela napisati. Onak, onda bi postalo stvarno.

Daj, Elli, ne izvodi!

Oprosti!
:jednimudarcemdvijemuhe:
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:57   #147
Hoćete li, molim vas, prestati? Nije problem u kritikama nego u sposobnosti. Da mogu, već bih kritike pretvorila u pozitivan rezultat.



P. S.
http://www.despair.com/consistency.html
__________________
O mačkama i psima.

Zadnje uređivanje ElliQuinn : 09.05.2011. at 15:59. Reason: P. S.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:01   #148
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
Hoćete li, molim vas, prestati? Nije problem u kritikama nego u sposobnosti. Da mogu, već bih kritike pretvorila u pozitivan rezultat.
Evo, prestajem. Samo još moram reći da je bezveze govoriti o nekakvim rezultatima. Kad pogledamo, što se zapravo negativno, a kamoli strašno dogodilo? Ništa, eto.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:11   #149
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post


Taj žuti karton trebao je ići na ovaj post:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=9070
Zbog čega za taj post? Gdje je tu čednost? Kažeš prvo da ćeš kartonirati svakoga ko nastavi spominjati čednost, koju ja nikad nisam spomenuo, onda mi pokažeš post koji nema veze s čednošću, niti vidim u njemu bilo koji drugi razlog za karton.

Zadnje uređivanje catch-22 : 09.05.2011. at 16:18.
catch-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:18   #150
Quote:
catch-22 kaže: Pogledaj post
Zbog čega za taj post? Gdje je tu "čednost"?
A vrit, ne mogu vjerovati da sam... u stvari mogu. : antimoderator :

Kako god, mislim da sam sad napokon stavila pravi link:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=9065
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:20   #151
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
A vrit, ne mogu vjerovati da sam... u stvari mogu. : antimoderator :

Kako god, mislim da sam sad napokon stavila pravi link:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=9065
A, pa tako reci. Iako me nikad nisi upozorila da ćeš ubuće sve s "čednošću" kartonirati. Ja to nikako nisam mogao znati. Ne možeš mi dati karton za nešto za što nisam upozoren.
catch-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:24   #152
I eto još jednog razloga zašto sam loš moderator. Nije mi bilo ni u peti da obavijestim svakog sudionika razgovora osobno koji su mi kriteriji moderiranja.

Još jednom, moje isprike. Iako bi mi prvi instinkt bio ne da se ispričam nego da ti dam karton zbog trolanja.

U svakom slučaju - neće se ponoviti.
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:28   #153
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
I eto još jednog razloga zašto sam loš moderator. Nije mi bilo ni u peti da obavijestim svakog sudionika razgovora osobno koji su mi kriteriji moderiranja.

Još jednom, moje isprike. Iako bi mi prvi instinkt bio ne da se ispričam nego da ti dam karton zbog trolanja.

U svakom slučaju - neće se ponoviti.
Ok, u redu je. Samo mi nisu jasni tvoji instinkti za trolanje. Daj ih malo izoštri. Jedno je troll, drugo iskreno mišljenje. Olako se hvataš za džep.
catch-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 17:07   #154
Elli, kao tvoj najglasniji kritičar, dužna sam ti iskrenu ispriku. Da, možda nisam trebala reagirati na sve što vidim, da, možda nisam trebala od tebe očekivati da se obračunavaš sa svim onim što nitko prije tebe nije, da, možda je moje kvocanje na tebe djelovalo demotivirajuće. Priznajem sve to. Ali da imaš potencijala, imaš. I ne, nitko od tebe nije tražio ostavku. Dapače, jedino što je meni bilo na umu jest da prihvatiš koju sugestiju. Pa nije valjda da se u svemu moramo složiti?

Istina, bilo je tu nekih malo ishitrenih reakcija, no napredak je bio vidljiv iz dana u dan, to ti moramo priznati. I evo, ja ću začepiti gubicu i pustiti te da djeluješ u miru, obećavam. Ali ovo je "grijehota", grijota, grehota, grjehota, kako god želiš.
Zekoslawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 18:18   #155
elli, nemoj, ostani

ps: a kad se bolje promisli, što će ti tolika gnjavaža

Zadnje uređivanje blaznica : 09.05.2011. at 18:58.
blaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 18:55   #156
Nemojte me dovoditi u neugodnu situaciju, molim vas. Stvar je riješena.
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 19:05   #157
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ovo je nepotrebno grub odgovor. U osnovi je ovo lijepo upakirani odjeb "ja sam takva i baš me briga, ako ti smeta žali se upravi vodovoda", jerbo znamo da je "prijavljivanje lošeg moderatora" otprilike upravo toliko smisleno - a prijavljivač ostaje obilježen kao tužibaba.
srami se. nisi ti ovdje došao kao u vinograd, nego kao kupac pun sebe u trgovinu. misliš da za par deka mortadele možeš unižavati prodavača
blaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 19:06   #158
I tako je svršio jedan obećavajuć pokušaj kvalitetnog moderiranja ovog podforuma.
Ode ovaj podforum opet u trokurac.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 19:31   #159
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
I tako je svršio jedan obećavajuć pokušaj kvalitetnog moderiranja ovog podforuma.
Ne smatram da je bio obećavajući ili kvalitetan. Zato ne treba tražiti krivce - ja sam ta koja je bila najnezadovoljnija svojim moderiranjem.
__________________
O mačkama i psima.
ElliQuinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 19:34   #160
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
oni imaju ipak nekakav minuli rad iza sebe, pravo na internu zajebanciju, što li.
naravno. a sad zamisli zečicu kako s druge strane bombardira prigovorima o povlaštenima. koji nisu potpuno bez osnove, osim što su agresivni

no evo, elli ode, sad se svi mogu do mile volje interno zajebavati
blaznica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.