Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Nutella ili Lino lada
Nutella 120 27.84%
Lino lada 269 62.41%
voće :rolajz: 42 9.74%
Glasovatelji: 431. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2015., 14:15   #201
Hvala! Jel imaš ideju za bijelu Lino ladu?
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 14:31   #202
9gag me naučio ovom receptu- u čašu mlijeka stavi se žlica Nutelle i stavi se u mikrovalnu. Trebalo bi ispast najbolje čokoladno mlijeko ikad. Nisam probala, al ak netko je, nek napiše dojmove.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 11:10   #203
Nisam se nikad interesirao kako napraviti bijelu lino ladu, ali za vrijeme rata kad smo bili klinci, hit je bio domaći eurokrem, koji se radio od mlijeka u prahu, možda bi ti se to svidjelo pa probaj naći recept na netu
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 11:22   #204
Bijela Lino Lada.


Jedem ju sa žlicom ili s grizom.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 15:36   #205
ja samo na zlicu, obozavam je
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 17:10   #206
Uopće ne jedem takve namaze i ne kužim ljude koji jedu. Živi otrov i smeće. Dvije sekunde u ustima, 80 godina oko trbuha. Savršen recept za dijabetes itd
Blanchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 12:55   #207
Hahaha Svatko ima svoj neki gušt
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 13:23   #208
Quote:
Blanchey kaže: Pogledaj post
Uopće ne jedem takve namaze i ne kužim ljude koji jedu. Živi otrov i smeće. Dvije sekunde u ustima, 80 godina oko trbuha. Savršen recept za dijabetes itd
Nek si ti to podijelila s nama
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 14:48   #209
Nutella- austrijska, njemačka ili francuska. Talijanska je preslatka.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:45   #210
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Nek si ti to podijelila s nama
Dabome Deset puta mi je bolji onaj tvrdi kristalizirani seljački med od tih otrova

Odo natrag spat
Blanchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:52   #211
Sve ovo nabrojano samo u pmsovskoj krizi.
Kad nema baš ništa drugo.
Inače Nutellu(Miller) koristim samo za palačinke i to za muža.
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 19:02   #212
Lino Lada.. i to bijela. Nisam je već dugo jela, šmrc
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 19:15   #213
Nutella vs Lino lada

Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
Lino Lada.. i to bijela. Nisam je već dugo jela, šmrc



Bijela lino lada ispred Nutelle, a tamna lino lada i Nutella dijele drugo mjesto.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 19:16   #214
Kako sam ponosan na anketu nemožete vjerovati!!! Konačno da je ta najveća od svih istina izašla na vidjelo!!!
Nutella nema ništa naspram Linolade. NEMA NIŠTA! Preslatka i za kurac.
Najveća od svih legendi je bila Kinderlada,a onda je valjda Kinder promjenio politiku pa umjesto one ogromne tegle od 2kg za male pare su počeli proizvoditi čitavu paletu onih malih preskupih sranja koja se sve temelje na okusu Kinderlade.
A Linolada joj je upravo najsličnija. Imamo najbolji namaz na cijelom svijetu bez pretjerivanja.
Ne jedem baš često al šta..
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 20:42   #215
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Kako sam ponosan na anketu nemožete vjerovati!!! Konačno da je ta najveća od svih istina izašla na vidjelo!!!
Nutella nema ništa naspram Linolade. NEMA NIŠTA! Preslatka i za kurac.
Najveća od svih legendi je bila Kinderlada,a onda je valjda Kinder promjenio politiku pa umjesto one ogromne tegle od 2kg za male pare su počeli proizvoditi čitavu paletu onih malih preskupih sranja koja se sve temelje na okusu Kinderlade.
A Linolada joj je upravo najsličnija. Imamo najbolji namaz na cijelom svijetu bez pretjerivanja.
Ne jedem baš često al šta..
Danas sam kupila Nutellu u Mülleru i uopće nije preslatka, čak ima lagani gorkasti okus. Linolada je preslatka, posebno bijela iako sam je preferirala pred smeđom ali zadnji put kad sam je jela mi nije pasala.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 21:25   #216
Pa Nutella je slađa od bijele lino lade.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 21:48   #217
Lino Lada šiša Nutellu za najmanje dva koplja, Nutella je to sto je samo zato sto dolazi iz Italije, a da dolazi recimo iz Rumunjske nitko ju ne bi ni htio probati. Da je Lino Lada talijanska ili njemacka, bila bi Nutella. Mislim, da se razumijemo, Nutella jest kvalitetan namaz (kvalitetan je mozda malo prejaka rijec s obzirom da je rijec o hrani koja je puna secera i zapravo stetna za organizam) i dobrog okusa, ali po meni ju Lino Lada tuče u kvaliteti. Ne znam kako stvari stoje s izvozom, ali zasto se od Lino Lade ne bi napravilo isto ono kao i s Vegetom, dakle svjetski brend. Jest da je to malo teze jer vec postoji Nutella i jer dolazi iz Hrvatske, ali bas bi me zanimalo gdje se ona sve izvozi.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 18:03   #218
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Pa Nutella je slađa od bijele lino lade.
Bome nije.

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Lino Lada šiša Nutellu za najmanje dva koplja, Nutella je to sto je samo zato sto dolazi iz Italije, a da dolazi recimo iz Rumunjske nitko ju ne bi ni htio probati. Da je Lino Lada talijanska ili njemacka, bila bi Nutella. Mislim, da se razumijemo, Nutella jest kvalitetan namaz (kvalitetan je mozda malo prejaka rijec s obzirom da je rijec o hrani koja je puna secera i zapravo stetna za organizam) i dobrog okusa, ali po meni ju Lino Lada tuče u kvaliteti. Ne znam kako stvari stoje s izvozom, ali zasto se od Lino Lade ne bi napravilo isto ono kao i s Vegetom, dakle svjetski brend. Jest da je to malo teze jer vec postoji Nutella i jer dolazi iz Hrvatske, ali bas bi me zanimalo gdje se ona sve izvozi.
Ne seri. Ja do prije par godina nisam ni znala da je to talijanski proizvod. I probavala sam svakakve namaze, jako dobar mi je bio Finetti kojeg je bilo u Getrou. Nemam pojma odakle je bio ali je bio fin, isto bijeli i smeđi dio.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 12:47   #219
http://net.hr/danas/novac/blast-from...jen-zivotopis/

Ne razumijem zašto ukidaš nešto što valja i što ljudi kupuju?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 18:09   #220
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Pa Nutella je slađa od bijele lino lade.
Možda po nekim sastojcima, ali nikako po ukusu, barem po mome skromnom ukusu.

Bijela lino lada je ispred nutele i tamne lino lade, a sve ostalo nije ni za usporedbu.

Probao sam i one Štrumf i one Kauflandove, da ne spominjem neke druge, nula bodova
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.