Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2005., 20:29   #21
znamo -haf-,brunkovac rulz
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 17:02   #22
mi smo ih nekad zvali ekipa s brooklyna
2revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 17:07   #23
Quote:
Darkic kaže:
Prvo, ako Vam se ne svidja grad, ne morate nista komentirati a jos manje tamo biti ili zivjeti.

Ja zivim u Kutini vec godinu dana i moram priznati da mi se jako svidja. Ima puno parkova, centar je Ok osobito kad su obnovili glavnu ulicu, ima dosta mladih ljudi. Za izlaske OK je osim sto fali jedan dobar disko.

Nije svjetsko cudo al ugodno je zivjeti u tom gradicu...u svakom slucaju ova izrugivanja nisu opravdana.
Hej ljudi ! pa sta vam je ? bogami nisam znao da ste tako osjetljivi !

A sta se tu izrugava ? ajd reci iskreno, jeli nisu cinjenice sto sam napisao ? - pa sta si ti kriv za to stanje u Kutini ? - jeli koga okrivljavam ? - ne ! pa sta ! - pa cinjenica je da ponekad smrdi po Amonjaku u Kutini, koliko vi to ublazavali ili ne, pa nisam jedini koji ce to tvrditi !
Jeli Garesnica, Daruvar, Bijelovar puno drugaciji od Kutine ? - i one imaju kricave Madjarske boje, pogledaj si bivsu kino dvoranu u centru Garesnice ! - ali topic je o Kutini.

Kaj da sam ja napisao da nema diskica bi mi onda predbacivali izrugavanje ?
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 22:54   #24
ajde dosta bezveznih sranja ko je šta rekao, nek piše tko šta hoće i gotovo jel ide tko na koncerte crvene jabuke sutra, škore, čula sam da je valjda i elemental uskoro ili je već bio...
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 00:12   #25
Quote:
dobardan kaže:
ajde dosta bezveznih sranja ko je šta rekao, nek piše tko šta hoće i gotovo jel ide tko na koncerte crvene jabuke sutra, škore, čula sam da je valjda i elemental uskoro ili je već bio...
na elemental se neispalti ić
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 02:02   #26
ne isplati se kad su otkazali koncert
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 18:22   #27
Sta ! - jeli se nista ne desava u Moslavini ?

Jeli se ide jos u Garesnicki "Pauk" ?
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 01:58   #28
zadnje kaj se dešavalo po Moslavini su bila ritualna kolinja

sad su valjda svi na mineralnoj, pa je tišina

e fakat, ima tu kog iz KT? ja otiđoh odavno, još kad su bile čuvene racije po Helešy-ju i kad je murja Đuru vezala lisicama za onaj semafor pred Helešy-jem


2revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 01:59   #29
oops ..Helešy je sad neki fensi birc, a?
2revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 18:08   #30
mora da tebe dugo nema u Kt onda ma sad je to Itaka, bila je kao super birc ali sad im pao promet pa poprima izgled i pacijente slične bivšoj postavi.

Zatvorio se pub, nije da sam tamo išla ali je barem bilo mjesta u drugim bircevima pošto su svi sjedili u pub-u. Zatvorili ih zbog prekoračenja radnog vremena za vikend i ne prijavljenih radnika, kazna od 700.000 kuna i zatvaranje na mjesec dana. Čula sam da je vlasnik/vlasnici prodali pub i da se sad otvara neka banka
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 08:21   #31
Obisao sam dosta gradova u Europi i Hrvatskoj,sad vec tri godine zivim u Kutini(sto je za mene dosta dugo)...

Sredine u kojem zivis nikad se ne ocjenjuju po gradjevinama(primjerice Frankfurt je jedan od najljepsih gradova po gradjevinama,staklene fasade,izobilje gradskog i medjugradskog prijevoza,ceste fantazija....a po gradu se potepas na pijance u samom centru,drogerase,sibicare,kurve i djepare...)

Kutina je miran gradic,ljudi su susretljivi i uvijek spremni pomoci,mozes auto ostaviti na parkiralistu nezakljucan bez straha da ce te netko pokrasti...

Mozda se ponekad i osjeti smrad amonijaka,ali spram smrada i buke velikih gradova to je zanemarivo...ne baratam statistikom,ali citam dnevni tisak i nemogu se sjetiti kad je Kutina u novinama spomenuta u negativnom smislu.Koliko saobracajki ima godisnje u Kutini a koliko u drugim gradovima,koliko provala u Kt a koliko u drugim gradovima?Ubojstvai pljacke necu ni spominjati...
__________________
d.m
warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 22:29   #32
Zna li netko hoće li biti postavljen video zid za gledanje utakmica i gdje?
Ako već neće biti video zida u kojim bircevima se može pogledati utakmica?
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 17:38   #33
Quote:
warrior kaže:
ne baratam statistikom,ali citam dnevni tisak i nemogu se sjetiti kad je Kutina u novinama spomenuta u negativnom smislu.
mislis osim sto je spominjana u najnegativnijem mogucem smislu kao najzatucaniji zamislivi grad u kojem nitko ne zeli poslat dijete u razred s curicom koja ima HIV i u kojem se svi dignu na noge pri pomisli da ce blizu njih bit centar s prljavim i smrdljivim sugavim azilantima?


da se ne shvatimo krivo, sto JA mislim o Kutini ide u slijedecem postu, samo mi je ovo bilo izrazito netocno
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 17:41   #34
e sad ono sto ja mislim

meni je Kutina super, u biti sam odmah htio ostavit takav post kada sam vidio ono bezvezno pljuvanje.
prosao sam skoro sve hrvatske gradove i ono osnovno sto mi se svidja u Kutini je ono sto je i najvaznije - ljudi.
izuzetno mi se svidja sto ne cmizdre - danas u Hrvatskoj gotovo bilo gdje da dodjes svi naricu nad svojom tuznom sudbinom, svima je sve trulo, svima je sve jadno, nema veze je li rijec o manjem gradu ili cak i o Zagrebu.
U Kutini nije tako, a, takodjer, iako smrad, jebiga, evidentno postoji, Kutina je zbilja lijep gradic, ljudi se dobro zabavljaju, mladi su vrlo aktivni i umjesto da placu - rade nesto da im bude bolje.

Bez zajebancije bi mladi iz 99% hrvatskih gradova mogli samo ucit od Kutinjana.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 21:11   #35
Quote:
dobardan kaže:
Zna li netko hoće li biti postavljen video zid za gledanje utakmica i gdje?
Ako već neće biti video zida u kojim bircevima se može pogledati utakmica?
jesi saznala kaj? nakon 6 mjeseci boravit ću u rojstenomu gradu duže vrijeme, pa eto baš i dok je SP pa bi i mene zanimalo..

jel šljaka ona Kuća još? i recimo tam iza komiteta di je onaj paviljon ne bi bilo loše nekaj složit..kod Sporcke barrrrrr neki video zid?
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 21:14   #36
Quote:
KLCCLK kaže:
e sad ono sto ja mislim

meni je Kutina super, u biti sam odmah htio ostavit takav post kada sam vidio ono bezvezno pljuvanje.
prosao sam skoro sve hrvatske gradove i ono osnovno sto mi se svidja u Kutini je ono sto je i najvaznije - ljudi.
izuzetno mi se svidja sto ne cmizdre - danas u Hrvatskoj gotovo bilo gdje da dodjes svi naricu nad svojom tuznom sudbinom, svima je sve trulo, svima je sve jadno, nema veze je li rijec o manjem gradu ili cak i o Zagrebu.
U Kutini nije tako, a, takodjer, iako smrad, jebiga, evidentno postoji, Kutina je zbilja lijep gradic, ljudi se dobro zabavljaju, mladi su vrlo aktivni i umjesto da placu - rade nesto da im bude bolje.

Bez zajebancije bi mladi iz 99% hrvatskih gradova mogli samo ucit od Kutinjana.
lijepo za čuti/pročitati

i moram reći, makar duugo nisam tamo, gdje kog, kad god, pred kim god sam rekla da sam iz Kutine - ljudi su to uvijek toplo primili i uvijek je bio neki fakat pozitivan komentar.. (možda iz kurtoazije
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 21:21   #37
Red face kutinska ljepotica i hraniteljica...

hebote izgledamo gore neg černobil


http://images.google.hr/url?q=http:/.../image1450.gif
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 00:32   #38
Quote:
revolution kaže:
jesi saznala kaj? nakon 6 mjeseci boravit ću u rojstenomu gradu duže vrijeme, pa eto baš i dok je SP pa bi i mene zanimalo..

jel šljaka ona Kuća još? i recimo tam iza komiteta di je onaj paviljon ne bi bilo loše nekaj složit..kod Sporcke barrrrrr neki video zid?

Pa nisam saznala ništa novo. ćemo se provesti popodne malo po gradu pa ćemo vidjeti jel se šta gdje postavlja. Ak ništa drugo sjesti ćemo u Oxygen, gazna kupio veliku plazmu pa postavio na terasu, za mjesto se ne moram boriti, imam rodbinske veze na šanku . Sigurno će biti gledanje utakmice u Tomislavu ali mislim da će to već u 19h biti puno. Za Kuću nemam pojma jel uopće imaju tv, ne znam ni za Pub ( moguće da postave nešto na terasu isto)
Video zid ak bude stavit će ga kod robne kao i obično ( od danas je Kolodvorska pretvorena u pješačku zonu preko ljeta, možda baš zbog gledanja utakmica na trgu ).
Vidjet ćemo sutra pa napišem šta sam saznala.
Ak ništa drugo vidimo se u Ox-u
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 00:55   #39
Quote:
dobardan kaže:
Pa nisam saznala ništa novo. ćemo se provesti popodne malo po gradu pa ćemo vidjeti jel se šta gdje postavlja. Ak ništa drugo sjesti ćemo u Oxygen, gazna kupio veliku plazmu pa postavio na terasu, za mjesto se ne moram boriti, imam rodbinske veze na šanku . Sigurno će biti gledanje utakmice u Tomislavu ali mislim da će to već u 19h biti puno. Za Kuću nemam pojma jel uopće imaju tv, ne znam ni za Pub ( moguće da postave nešto na terasu isto)
Video zid ak bude stavit će ga kod robne kao i obično ( od danas je Kolodvorska pretvorena u pješačku zonu preko ljeta, možda baš zbog gledanja utakmica na trgu ).
Vidjet ćemo sutra pa napišem šta sam saznala.
Ak ništa drugo vidimo se u Ox-u
molim te, slabo baratam tim imenima GDJE JE OXYGEN?? ono, opiši mi zgradu ulicu neku znamenitost fakat ne znam, a sigurno znam koje je to mjesto


video zid pred robnom, fala ne

znači, kod Sportske - štani :uzadh: debili neuperni
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 01:47   #40
Ma to ti u Kolodvorskoj, ono uvučeno dvorište odmah pokraj Pub-a. Znamenitosti pokraj kojih je birc su mjenjačnica i boje i lakovi

Imaš na ulazu veliki plakat " Karlovačko korner"
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.