Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2009., 14:24   #1
Gradiliste Krk/Rab/Pag i okolina

Bok svi,
moj san je od uvjek napraviti kucu na moru i sad sam priustil novce i trazim gradiliste na moru ... najbolje na Krku/Rabu/Pagu ili blizi okolini za otprilike 100.000€.
Jeli pozna neko nekoga ili zna za nece gradiliste koje je blizu mora i ko razmislja, da proda svoje gradiliste? Ali molim ne za 200€/m² ... nego realisticne cjene.
Nesme biti jaka padina, nikakva kanalizacija i takve stvari. I dobro bi bilo, da je negdje, gde ima vise turista ... ne prepuno, ali isto ne tak prazno i napusteno, da se treba putovati 5km, do ducana.

Bi bil jako zahvalan, ako neko evo ima jedan Tip za mene ili zna, gdje da najbolje pitam ili trazim.

Pozdrav i hvala na odgovorima
Stjepan
Stjepan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 18:34   #2
Bok,
imam jos jedno pitanje: Ako znam adresu od gradilista, ali ne poznam gospodara niti broj gradilista (broj parcele), kak dojti do telefona i imena od vlasnika?
Stjepan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 15:24   #3
Quote:
Stjepan M. kaže: Pogledaj post
Bok,
imam jos jedno pitanje: Ako znam adresu od gradilista, ali ne poznam gospodara niti broj gradilista (broj parcele), kak dojti do telefona i imena od vlasnika?
Moras susjeda najblizeg pitati broj njegove cestice ako je prvi do tog gradilista onda na njegovom presliku imas i broj cestice koja te zanima pa u katastar traziti vlasnicki list

Do 200€ probaj između Zadra i Sibenika ali tesko

Ako te zanima gotovi objekt OK cca 160m2 na dvije etaze,2 parkirna mjesta, parcela je velicine cca400m2, izgrađena krajem prosle godine,namjestena, kamin,uporabna dozvola, 700m od mora u Karlobagu 225,000€
tonino2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 16:28   #4
Quote:
tonino2008 kaže: Pogledaj post
Moras susjeda najblizeg pitati broj njegove cestice ako je prvi do tog gradilista onda na njegovom presliku imas i broj cestice koja te zanima pa u katastar traziti vlasnicki list

Do 200€ probaj između Zadra i Sibenika ali tesko
Hvala na odgovor! Ali nije, da me ne zanima, ali 225.000€ je mi previse ... imam samo najvise 100.000€ na raspolaganju.

Pa ako budem tesko dobil za 100€/m² ...kolike su sad vec cjene? Pred 4 godine ili tak jos prijatelj je dobil svoju parcelu za 30€/m² na Rabu.
Stjepan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:10   #5
Stvarno nebi znao, netko ce ti vec javiti
To je bilo prije, HDZ kaze idemo dalje, po tom pitanju vrijedimo koliko i europske zemlje, pa cak i vise.
tonino2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 08:06   #6
e Stjepane baš si našao gdje ćeš kupovati zemljište...
može se naći, ali problem tog područja gdje bi ti kupovao su najčešće nerješeni papiri i vlasnički odnosi.
pošalji mi na pm što te zanima točno, možda mogu pomoći ili te barem uputiti...
igor-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 08:56   #7
Quote:
Stjepan M. kaže: Pogledaj post
Pa ako budem tesko dobil za 100€/m² ...kolike su sad vec cjene? Pred 4 godine ili tak jos prijatelj je dobil svoju parcelu za 30€/m² na Rabu.
Ne znam gdje su ti prijatelji na Rabu uspjeli dobiti zemljište za tu mizeriju, kakav je pristup i jel građevinsko ii poljoprivredno..
Za ovih 30EUR ne znam ni da možeš poljoprivredno dobiti.

Koliko znam na Rabu se i prije 5-6 godina cijena kretala oko 100EUR.
Pogledaj po oglasniku 160 EUR ti je realnije da ćeš platiti.
Tj spremi se (barem na rabu) za paprenu cijenu.
karolinaxf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 09:00   #8
Quote:
karolinaxf kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje su ti prijatelji na Rabu uspjeli dobiti zemljište za tu mizeriju, kakav je pristup i jel građevinsko ii poljoprivredno..
Za ovih 30EUR ne znam ni da možeš poljoprivredno dobiti.

//cut//
Mislim da je on rekao za 30k€, dakle 30.000€.
trokut is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 09:11   #9
Inače, stvari oko cijene su jednostavne.
Gradilište, kao i sve ostalo, vrijedi upravo onoliko koliko ga je kupac spreman platiti. Ni lipe više, ni lipe manje.

Analogno tome, i ja tražim gradilište, cca 500m2, od Nina do Vodica, do 800m od mora. Plaćam 100€/m2. Ni lipe više
trokut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.