Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2009., 11:40   #221
ovo kod tele2 što se vrti reklama za 5gb 175kn, a za 1gb 85kn, to je opet za pretplatu? dali ono misle to i na bonove, fakat su bezobrazni i oni, i vip i bo te mobajl
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 11:41   #222
Misli se na pretplatu, a da su bezobrazni, jesu!
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 12:06   #223
Quote:
wyrm kaže: Pogledaj post
VIP je jeftiniji. 10 gb - 149 kn dok je kod Tele2 5 gb - 175 kn (preko CarNETa postoji samo 3 gb - 125 kn).
znaci najbolje je uzeti vip!! ) tj najisplativije za istu cijenu troduplooo !?
amedix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 12:21   #224
A tako nekako ispada.
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 12:39   #225
ok hvala na pomoci ...
amedix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 12:40   #226
NP. Sacekaj jos da ti mozda daju korisnici VIPa koji komentar na kvalitetu usluge.
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 13:03   #227
Quote:
wyrm kaže: Pogledaj post
NP. Sacekaj jos da ti mozda daju korisnici VIPa koji komentar na kvalitetu usluge.


sacekat cu do veceras a onda idem uzeti ... jer nije za mene to mi treba za ujaka.. a njemu je 10 gb sasvim ok ...
amedix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 13:32   #228
Quote:
amedix kaže: Pogledaj post


sacekat cu do veceras a onda idem uzeti ... jer nije za mene to mi treba za ujaka.. a njemu je 10 gb sasvim ok ...
imam ja tele2 od 3GB i imam vip 10GB (carnet). to je smeće kakvog nema...signala nema ni ispred HNK u ZG (centar grada) pa se misli. Tele2 mi ima signal u najvećem selu

Odluka je na tebi al ja bi zaobišao vip u širokom luku
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:17   #229
pomoć

Ljudi pomozite ako netko ima slična iskustva... 4.11. sam uzela na pretplatu Tele2 mobilni internet od 3 G, od tada samo surfam internetom i skinula sam 6 pjesama i pošaljem jučer poruku za stanje prometa i zamalo me srčani udar stefio.... učinjen promet je preko 5 GB i ostala sma šokirana.. kako je moguće samim surfanjem napraviti u tako malo dana 5 GB, to mi se nije dokodilo nikada, ni kada sam skidala albuma i albuma, očajna sam... dat ću ih u potrošaćki kod zbog krađe GB. gade mi se svi telekomunikacijski operatori...
AuroraZagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 13:09   #230
Quote:
AuroraZagreb kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite ako netko ima slična iskustva... 4.11. sam uzela na pretplatu Tele2 mobilni internet od 3 G, od tada samo surfam internetom i skinula sam 6 pjesama i pošaljem jučer poruku za stanje prometa i zamalo me srčani udar stefio.... učinjen promet je preko 5 GB i ostala sma šokirana.. kako je moguće samim surfanjem napraviti u tako malo dana 5 GB, to mi se nije dokodilo nikada, ni kada sam skidala albuma i albuma, očajna sam... dat ću ih u potrošaćki kod zbog krađe GB. gade mi se svi telekomunikacijski operatori...
ne pouzdaj se baš u SMS za stanje prometa, tako je meni pisalo da sam potrošio 3GB a na kraju mi došao račun i na računu pisalo da sam potrošio 1,2GB....

pouzdaj se slobodno u onaj program koji si dobila za spajanje i na njemu imaš koliki je download i upload. imaš dnevni, mjesečni i godišnji, gledaj mjesečni i zbroji download i upload i dobit ćeš koliko si potrošila.

a i na kraju mjeseca ćeš uz račun dobit ispis spajanja na net. piše ti datum sat i koliko vremena si provela na netu te koliko si downloadala i uploadala podataka
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 18:35   #231
usput i skeniraj komp, pogotovo folder gdje ti je instaliran Tele, tamo sam ja imala virus koji mi je odrao par gigića u par dana.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 19:52   #232
E hvala puno, skenirala sam danas sve pa cemo vidjeti, ali nekako mi se cini kao da MB nenormalno brzo idu...
AuroraZagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 11:47   #233
Da se malo nadovežem na Tele2...
Imam ga već nekih 3 mj. i za sad je ok! 5gb....
Sad....živim u području koje ima jako slab signal T2 za mobitele....naravno i za modem.....sve dok ga nisam stavio napolje.......gdje pokazuje 2-3 crtice Turbo 3G....dakle mogu na youtube bez problema......jedino što nekad ima svoj kick-out pa signal nestane........no kako god bilo pravo me iznenadilo što ima 3G koji je ovdje nemoguć lol hihihi
E da.....jedino što me muči je 5gb .....meni treba još kmeeeee hehee
__________________
Klikni na link Za one koji nemaju mogućnost govora... Oni te čekaju da im pružiš topli dom. Šape gore :)
maky011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 20:23   #234
Quote:
AuroraZagreb kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite ako netko ima slična iskustva... 4.11. sam uzela na pretplatu Tele2 mobilni internet od 3 G, od tada samo surfam internetom i skinula sam 6 pjesama i pošaljem jučer poruku za stanje prometa i zamalo me srčani udar stefio.... učinjen promet je preko 5 GB i ostala sma šokirana.. kako je moguće samim surfanjem napraviti u tako malo dana 5 GB, to mi se nije dokodilo nikada, ni kada sam skidala albuma i albuma, očajna sam... dat ću ih u potrošaćki kod zbog krađe GB. gade mi se svi telekomunikacijski operatori...
I ja sam imala s ovim problema, ali nije bilo do operatera već do mog laptopa na kojem je bila masa programa koji su skidali megabajte. Uglavnom, ja sam s laptopom otišla u Tele2 poslovnicu da vidim što nije u redu, pa mi je lik što tamo radi usput i sredio laptop
Gloria Lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 17:35   #235
Jel se ikome pri dial upu odma na startu prikaze connection terminated ? radio mi je misec dana super pa onda se ovo pojavilo.....
TheSlash is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 20:33   #236
pozdrav. uzeo bih tele2carnet pa me zanima kako da koristim mobitel(lg kp500) kao modem da ne uzimam njihov stick već samo karticu. tražio sam po netu ali nigdje ne mogu naći ništa o tome.
paux is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 20:56   #237
Ne znam mozes li sve postavke potrebne za spajanje urediti preko mobitela a i provjeri ako ti mobitel podrzava nove tehnologije (3G, HSPA, UMTS). O tome sam i ja razmisljao ali sam ipak na kraju potpisao ugovor na godinu dana i kupio stick za stotinjak kn.
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 14:48   #238
Lenovo

Imam T2 internet na bonove a planiram kupiti novi laptop. S T2 sam jako zadovoljna i ne znam isplati li se uzeti ovaj njihov Lenovo laptop (pravo racunalo a ne one igracke koje nudi t-mobajl ili vip tzv. Netbook) za 3595. Gledala zam ne netu isti takav model se prodaje za oko 4200. Isplati li se vezati ugovorom na 24 mj. radi ovih 600 kuna razlike?
amydliar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 16:26   #239
što se tiče razlike ona nije 600 kn jer ovaj u T2 je jači, ima više RAM-a i veći HDD ali opet je to vezivanje na 24 mjeseca što ne preporučujem.

P.S. t-mobajl i vip ne nude igračku i nude je jako jeftino (mislim jeftino uz ugovornu obavezu, opet platiš 2 puta skuplje jer inače takvi "laptopi" koštaju 2700 kn bez ugovora)
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 19:23   #240
uglavnom. jel se mogu kako riješiti ugovora na 24 miseca?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.