Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2012., 16:31   #21
Ide li tko od vas prehrambenu tehnologiju,,kakva su predavanja profesori?..upisala bih ove godine pa me zanima da li se moze ove godine bez drzavne mature izvanredno?
frizer_1993..dj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 10:16   #22
komuniciranje s tržištem

Dali netko ima primjer case studya od profesora Andrlić. Te upute za pisanje istog. Te kako je na ispitu iz tog kolegija.
anći is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 20:57   #23
Quote:
frizer_1993..dj kaže: Pogledaj post
Ide li tko od vas prehrambenu tehnologiju,,kakva su predavanja profesori?..upisala bih ove godine pa me zanima da li se moze ove godine bez drzavne mature izvanredno?
prehrambena tehnologija u požegi nije teska, ali necu reci ni da je lagana jer sve ovisi o tome koliko imas predznanje iz srednje skole, a naravno redovitim ucenjem se sve prolazi bez problema. profesori su svi ok nitko te ne trazi da znas nesto sto on nije dao u svojim prezentacijama ili odrzao na predavanju, a mislim da vanrednim sva predavanja svi profesori salju na mail.... a za upis sa ili bez drzavne mature neznam... mislim da je prosle godine bilo fda se bez drzavne mature mogu upisati samo oni stariji pd 24 godine.... ali i te informacije moras provjeriti
cicamaca91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 09:39   #24
prebacila bih se sa upravnog prava u Zagrebu na upravno pravo Požega, inače 2 godina sam u Zagrebu, pa me zanima s obzirom da ništa ne znam o veleučilištu Požega, kakav je faks da li je jako težak, npr. u Zagrebu jaako puno traže i ispiti znaju biti dosta zahtjevni, kako je u Požegi, da li je faks zahtjevan, kakvi su profesori, kakvi su ispiti, koliko učite itd.
Molim javite se, svako dobronamjerno iskustvo mi je dobro došlo!!
Milica91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 23:10   #25
Quote:
Milica91 kaže: Pogledaj post
prebacila bih se sa upravnog prava u Zagrebu na upravno pravo Požega, inače 2 godina sam u Zagrebu, pa me zanima s obzirom da ništa ne znam o veleučilištu Požega, kakav je faks da li je jako težak, npr. u Zagrebu jaako puno traže i ispiti znaju biti dosta zahtjevni, kako je u Požegi, da li je faks zahtjevan, kakvi su profesori, kakvi su ispiti, koliko učite itd.
Molim javite se, svako dobronamjerno iskustvo mi je dobro došlo!!
ja sam upravno pravo 3 godina u požegi redovno i zadovoljna sam..na svakom faxu imaš ''boljih'' i ''lošijih'' profesora i ispita--sve je to do tebe same i kako shvaćaš težinu ispita. fax nije uopće težak...ja za kolokvije znam učit zadnji dan i odlično prođem a opet za neki kol.ili ispit učim tjedan dana prije pa se provučem nekak..to sve zavisi od mene kakvo je gradivo i moja volja za učenjem. ovdje su dvije prof.koje traže ZNANJE i samo znanje prolazi..nikakvo izvlačenje riječi ili pomaganja ali svaki njihov predmet dan dns znam...neznam šta da ti kažem..ako si navikla na teror u zagrebu..požega će ti biti ''komad torte''
__________________
Slavonski Suvenir
dragana_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 16:39   #26
Prebacivanje

ovako razmišljam o prebacivanju na studij javne uprave u požegi, inače sam na 3. godini prava u zagrebu, pa me zanima sljedeće dali je moguće prebacivanje bez držvane mature ili bi morao nagodinu ići na nju? također me zanima koji bi mi se ispiti priznali u požegi ukoliko se prebacim tamo?
Android86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 20:31   #27
Thumbs up

Quote:
Android86 kaže: Pogledaj post
ovako razmišljam o prebacivanju na studij javne uprave u požegi, inače sam na 3. godini prava u zagrebu, pa me zanima sljedeće dali je moguće prebacivanje bez držvane mature ili bi morao nagodinu ići na nju? također me zanima koji bi mi se ispiti priznali u požegi ukoliko se prebacim tamo?

Mene zanima identično pitanje! Android imaš li kakve informacije?
pakleni1104 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 15:24   #28
Da li netko zna da li je za redovne studente predavanje obavezno? Ja idem na taj faks u Zagrebu i isto razmišljam o prebacivanju, ali samo radi prava jer ću ovdje bit prebačena na vanredne. Predaleko mi je Požega da bih išla na predavanja svaki dan, ja bih onda išla samo na ispite..
chickita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 15:30   #29
Quote:
RainbowAngel08 kaže: Pogledaj post
@Lovro2008 Ej, moj brat studira u Požegi upravno pravo, a troje prijatelja trgovinu i mogu ti reći da je jako lagano.
I sami su mi rekli da uopće ne treba puno vremena za učenje, a i predmeti nisu zahtjevni sami po sebi.
A i za razliku od drugih fakulteta koji dopuštaje polaganje jednog ispita ukupno 8 puta, tamo imaš pravo valjda 5 puta godišnje jedan ispit, tako nešto. A i oni nisu ukinuli vanredno studiranje kao većina učilišta pa je to dobro za zaposlene. Ako te zanima još koja informacija u vezi smjera trgovine, samo pitaj pa ću se informirati kod frendice.


Jel možeš pliz pitat brata jesu predavanja obavezna za redovne studente ili mogu dolaziti samo na ispit? I da li imaju samo pismene, usmene ili se mora na oboje za svaki predmet?
chickita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 19:35   #30
Sociologija

Helou ljudovi, dali ima koga tko polaže Sociologiju i da je bio na roku 21.11. ??
05.12. Nam je drugi rok i vrlo vjerojatno bude pnovila pitanja, pa ako išta znate javite u inbox ili ovdje

Pozz
Ninče is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:33   #31
Dobar dan,

Imam jedno pitanje u svezi drustvenog smjera upravno pravo.

Da li itko zna ikoga da je zavrsio taj faks i poceo raditi u struci ?

Ovo me jako zanima. Molila bi da mi netko odgovori.

Hvala.
Juicyju is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 13:23   #32
Molio bih ako netko ima skripte,ispitna pitanja,bilo sta sto moze pomoci iz ovih predmeta:
Ekonomika poduzetnistva 1
Financije za poduzetnike 1
Trgovinsko poslovanje 1


Hvala.
hrd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 21:58   #33
hej ljudi... da li ima možda netko kakva pitanja koja se ponavljaju iz predmeta sociologija, idem prvi put na ovaj ispit pošto sam se prebacivala sa Riječke ekonomije. Hvala van unaprijed bilo kakva pomoć bi dobro došla.....
silvijabj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 14:33   #34
jel ima netko pitanja iz organizacija i metoda rada uprave sa zadnja 2-3 roka???
maarijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 13:58   #35
ide li netko ove godine ili od 9.mjeseca ove godine iz zagreba za požegu autom?
da se prebacio iz zagreba u požegu?
felida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 16:50   #36
book

planiram upisati studij javne uprave u Požegi izvanredno, i sad me zanima da li su predavanja obavezna jer radim u ZG-u i ne stignem na predavanja tako da bi samo na ispite dolazila? i još me zanima da li je fax težak, kakvi su ispiti, usmeni, pismeni.., da li tamo dobijemo knjige, skripte, itd.... Svaka informacija je dobro došla.
Tnx
dre01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 20:42   #37
Tražim instrukcije iz Statistike

Molila bih da, ako netko daje instrukcije ili zna nekoga tko daje instrukcije iz Statistike, se javi na ovaj email: [email protected] .
vjankovic6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 12:41   #38
Pliz neki info o stručno studiju jabvne uprave.....
dre1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 14:35   #39
Dali mi netko može reći uvjete upisa? Dali je teško upasti na Veleučilište?Dali mi tko može reći kakvi su profesori na veučilištu? Kakva je kvaliteta izvođenja nastave? Gdje se odrađuje praksa? HVALA!!
Marijan Katičić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 17:48   #40
IZVANREDNI STUDIJ UPRAVE NA VELEUČILIŠTU U POŽEGI

Namjeravam upisati i zanimaju me iskustva, obaveznost predavanja zbog posla i putovanja iz Bjelovara, rješavanje ispita preko kolokvija, literatura,..........
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.