Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 10:27   #1001
Pa nije baš da ponavljaju Asino utapanje tako često ...u svakom slučaju, hvala, odgledah scenu.
plava ruža is offline  
Old 13.01.2011., 10:29   #1002
Quote:
plava ruža kaže: Pogledaj post
Pa nije baš da ponavljaju Asino utapanje tako često ...u svakom slučaju, hvala, odgledah scenu.
Ružo plava, nije bitno utapanje, nego Demirovo spašavanje! A ta je scena kroz njegovu lijepu glavicu već više puta prošla....
Zezica is offline  
Old 13.01.2011., 10:35   #1003
Opet kažem, češće se ponavljalo utapanje njegove majke, sestre i njega samog nego što se ponavlja Asino spašavanje kako ti kažeš. Ipak direktno odgledam Ezela, a Asi što ostane, što zafali, živio internet.
plava ruža is offline  
Old 13.01.2011., 10:51   #1004
@zezica -
on je... On je vrh vrhova gledam sliku, cerim se, sanjaaaam o njemu.
ljubav najdraža
girl987 is offline  
Old 13.01.2011., 10:56   #1005
[QUOTE=girl987;31064202]Samo još nešto
Zarazila sam se ovom pjesmom. Tekst je jednostavno predivan. Moram je svaki dan, makar jednom odslušati. Čak mi je i Asi na mobitelu melodija za zvono.

Malo sam tudum što se tiče skidanja muzike ... gdje mogu skinuti muziku za zvono?
RI171 is offline  
Old 13.01.2011., 11:09   #1006
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Preporuka: nabavi si seriju iz 1995. sa C. Firthom!
Znam na koju seriju mislis, gledala sam je prije nekoliko godina, sjajna je! Bolja od filma sigurno, kad bi je bar reprizirali.

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
...
Kerim: Znači radiš ovo zbog Ihsana, ne zbog Asi?
Demir: Ihsan je posudio novac zbog mene, ja sam djelomično kriv zbog ovoga.
Kerim: Daj, priznaj da ovo radiš zbog Asi i gotovo!
...
''Skoro smo umrli. Ovako je malo falilo, i ne bi nas bilo. Meci su letjeli svuda oko nas! Bilo je opasno, ali mi smo učinili što je trebalo.''
I na kraju, kad ga je Defne zvala, da mu javi da su Ihsana pustili. A on onako razočarano total ''Kakva pustolovina, a nitko ne zna!''
Batman & Robin are back! Presmijesna epizoda, Kerim je genijalac, pravo se uzivio u situaciju! Jos kako je opisuje, k'o da je bio u medju gerilcima! On i Defne me u posljednje vrijeme odusevljavaju, serija ne bi bila prava da nema i njih tu!

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Pa onaj susret Demira i Asi u policiji. Kako joj je rekao da nije više ona ponosna Asi koja nije na prodaju.
...
Asi mi je bilo svjetski žao danas. Malo sam i ljuta na nju, trebala je čekati, jbg! Ali u jednu ruku je i kužim. Zbilja je bila jadna na sto muka.
Aj srcedrapajuce scene, ne znam koga od njih dvoje mi je bilo vise zao, vrijeme im je da priznaju jedno drugom ono sto je ocito ...

Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Dobar odabir Obozavam kad se ljute ...
monimalu is offline  
Old 13.01.2011., 11:20   #1007
Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
http://i55.tinypic.com/wbco6p.jpg
Quote:
girl987 kaže: Pogledaj post
Samo još nešto
Zarazila sam se ovom pjesmom.

http://www.youtube.com/watch?v=kWHSqd9eVt4
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
http://i54.tinypic.com/rhi9zc.jpg
Sad sam pogledala ovu scenu dok mi svira ova glazba u pozadini....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
I kako da ja sad radim godišnji izvješaj potrošnje kave kad bi vrištala od divote

Zezice prva pa odmah u sridu
V element is offline  
Old 13.01.2011., 11:27   #1008
Quote:
RI171 kaže: Pogledaj post
Malo sam tudum što se tiče skidanja muzike ... gdje mogu skinuti muziku za zvono?
To i mene zanima...inaće našla sam glazbu iz Asi, ima 29 pjesama i stvarno su sve predivne, ak me netko nauči kak da ih stavim na MU ili rapidshare, pošaljem vam link da zajedno slinimo na poslu
V element is offline  
Old 13.01.2011., 11:30   #1009
Quote:
plava ruža kaže: Pogledaj post
Opet kažem, češće se ponavljalo utapanje njegove majke, sestre i njega samog nego što se ponavlja Asino spašavanje kako ti kažeš. Ipak direktno odgledam Ezela, a Asi što ostane, što zafali, živio internet.
Možda si u pravu,možda sam i ja škicala na netu, pa mi se činilo da tu scenu češće ponavljaju. Ma nije ni važno, živio drug internet!

Quote:
girl987 kaže: Pogledaj post
@zezica -
on je... On je vrh vrhova gledam sliku, cerim se, sanjaaaam o njemu.
ljubav najdraža
Ej, alo, ja tek naučila stavljati slike, a tebe gadno ćopilo!
Sad me strah ponavljati gradivo stavljanja slika....

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Sad sam pogledala ovu scenu dok mi svira ova glazba u pozadini....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
I kako da ja sad radim godišnji izvješaj potrošnje kave kad bi vrištala od divote

Zezice prva pa odmah u sridu
Šta ćeš, takva sam po cijelom tijelu!
Zezica is offline  
Old 13.01.2011., 11:35   #1010
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
....Znam na koju seriju mislis, gledala sam je prije nekoliko godina, sjajna je! Bolja od filma sigurno, kad bi je bar reprizirali. ...
Ispala si mi iz multiquota, ne znam zašto.
Ja sam si serijicu nabavila, imam je na kompu pa se uredno drogiram svako malo.
Sad si moram nekako Asi spremiti, priča mi je toliko lijepa, da bi ju definitivno valjalo imati spremljenu i spremnu za uporabu u nekim blues raspoloženjima.
Zezica is offline  
Old 13.01.2011., 11:51   #1011
@RI171 - stvarno ne znam, to mi je brat skinuo nekako.

@zezica - pa šta da radim.. kad ti je prva ovako lijepa, i slijedece će nesumnjivo biti.
girl987 is offline  
Old 13.01.2011., 11:53   #1012
@girl987

Obzirom da te dobro ćopilo, skoro me strah staviti još koju, al' kad sam već naučila, riskirat ću !

Nasmiješen, i jako sladak....


Zamišljen i opet sladak....
Zezica is offline  
Old 13.01.2011., 12:02   #1013
nema na čemu drage moje....

jedan do večeras...


__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 13.01.2011., 13:06   #1014
dimanado is offline  
Old 13.01.2011., 13:06   #1015
dimanado is offline  
Old 13.01.2011., 13:07   #1016
savršen
dimanado is offline  
Old 13.01.2011., 13:15   #1017
Apsolutno da od svih slika ova mi je možda i naaaj, teşekkür ederim

Sad smo na 51.strani i trebalo nam je 1 mjesec, toliko je trebalo i na BG spojleri...dakle tu smo negdje po interesu....

Zadnje uređivanje V element : 13.01.2011. at 13:36.
V element is offline  
Old 13.01.2011., 13:50   #1018
Ah taj Demir ja sam njime zaluđena

I malo pitanjce: Oće on večeras saznat da Asi nije rekla da Kenanu odurnom? Žao mi da se na nju ljuti .
duchessa is offline  
Old 13.01.2011., 13:59   #1019
e ko ce docekat 21h...ima da dobijem mlade majke mi
Demir,dusa slatka
melek/sejtan is offline  
Old 13.01.2011., 14:29   #1020
Mene stalno muči jedna stvar. Zašto je Đemal, ako već tvrdi da bi za kćer i unuke sve dao i napravio, pristao da se Asi uda za Kenana?
Pa i sam je toliko puta rekao da mu ide na živce! O.K. Ishana ne voli, ali sumnjam da bi se preko Asi njemu svetio ?!
Ili predobro poznaje svoju kćer koja bi situaciju riješila svrbežom na oku? To mi je bila predobra izjava!
Zezica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.