Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2012., 23:14   #21
Ima li boškarina negdje po restoranima? I gdje ga ima ovako u slobodnoj prodaji? (Može i na PM)
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 00:09   #22
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ima li boškarina negdje po restoranima? I gdje ga ima ovako u slobodnoj prodaji? (Može i na PM)
AZRRI (Agencija za ruralni razvoj Istre)

Ne obraćaj pažnju na njihovu ponudu gotovih paketa. Sam odaberi dio koji te interesira, nazovi, naruči, dostavu koja je gratis dogovoriš.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 00:18   #23
Odlično, hvala
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 10:44   #24
Eto samo da se osvrnem na jučerašnju večeru u steakhouse Gaucho (Strmec, kraj Samobora), dakle ambijenat je super...i to je sve što je super.
Bila sam tamo prije cca 2 godine i klopa je bila OK tj. omjer cijene i kvalitete je zadovoljavao, naime dragi i ja tada smo naručini platu za dvoje i bili smo više nego zadovoljni.
No jučer smo bili više nego neugodno iznenađeni, kao da su nam na platu stavili podgrijane ostatke od prekjučer, vrhunac je bio tzv."steak" veličine 2.5X2 cm star i smrdljiv FUJ!!! ostatak na plati (malo pilećih krilaca,rebrica,krumpir i pohani luk) bilo je turbo loše pripremljeno i grozno preslano.Kao postoji i salat-bar no i tu smo se neugodno iznenadili, samo zelje !!! ..bem ti salat-bar!!!!Znam da je zima ali malo zimske salate i radiča ima za kupit!
Osoblje je isto tako bezveze kao i klopa (kad nam je konobar zafitiljio tanjure na stol...pomislili smo "ovaj je nadr. u p.m.)...i još nešto, cijelu večeru smo prosjedili u jaknama, naime ogromnu restorančinu na 2 etaže grije jedna plinska grijalica (vjerovali ili ne).
Eto htjedoh upozoriti da Steakhouse Gaucho zaobiđete u širokom luku!
Mindake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 10:09   #25
Quote:
Mindake kaže: Pogledaj post
Eto samo da se osvrnem na jučerašnju večeru u steakhouse Gaucho (Strmec, kraj Samobora), dakle ambijenat je super...i to je sve što je super.
Bila sam tamo prije cca 2 godine i klopa je bila OK tj. omjer cijene i kvalitete je zadovoljavao, naime dragi i ja tada smo naručini platu za dvoje i bili smo više nego zadovoljni.
No jučer smo bili više nego neugodno iznenađeni, kao da su nam na platu stavili podgrijane ostatke od prekjučer, vrhunac je bio tzv."steak" veličine 2.5X2 cm star i smrdljiv FUJ!!! ostatak na plati (malo pilećih krilaca,rebrica,krumpir i pohani luk) bilo je turbo loše pripremljeno i grozno preslano.Kao postoji i salat-bar no i tu smo se neugodno iznenadili, samo zelje !!! ..bem ti salat-bar!!!!Znam da je zima ali malo zimske salate i radiča ima za kupit!
Osoblje je isto tako bezveze kao i klopa (kad nam je konobar zafitiljio tanjure na stol...pomislili smo "ovaj je nadr. u p.m.)...i još nešto, cijelu večeru smo prosjedili u jaknama, naime ogromnu restorančinu na 2 etaže grije jedna plinska grijalica (vjerovali ili ne).
Eto htjedoh upozoriti da Steakhouse Gaucho zaobiđete u širokom luku!
Nadam se da niste platili i tražili knjigu žalbe.
vang is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:06   #26
Nikada nisam jeo steak pravi, a baš bih volio probati. Malo sam čitao ovu temu i ispada da se nigdje ne može pojesti fini komad mesa kako spada.
Koji restoran biste mi preporučili da odem pojesti steak a da se ne razočaram i ne bacim novce. Cijena mi i nije toliko bitna budući da planiram otići za neku posebnu priliku al da nije sada neznam kako skupo.
__________________
Stvarnost je iluzija izazvana nedostatkom alkohola
Yazo_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 18:53   #27
Najbolje je kupiti dobro meso ako imaš negdje poznatog mesara i doma sam napraviti dobar steak. Ako nemaš roštilj i na tavi će ispasti bolje nego u zagrebačkim kvazi steak restoranima.
vang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 12:56   #28


Evo u jučerašnjem Jutarnjem Bule na sva usta opet hvali Mu na sva usta (za razliku od svih koji su bili tamo)..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 01:08   #29
Od kad to treba vjerovati recenzijama restorana u novinama? Lol Dobit ćeš bolji komad bifteka i bolje će ga pripremiti u bilo kojoj pečenjari nego u Mu.
vang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 16:56   #30
Quote:
Mindake kaže: Pogledaj post
Eto samo da se osvrnem na jučerašnju večeru u steakhouse Gaucho (Strmec, kraj Samobora), dakle ambijenat je super...i to je sve što je super.
Bila sam tamo prije cca 2 godine i klopa je bila OK tj. omjer cijene i kvalitete je zadovoljavao, naime dragi i ja tada smo naručini platu za dvoje i bili smo više nego zadovoljni.
No jučer smo bili više nego neugodno iznenađeni, kao da su nam na platu stavili podgrijane ostatke od prekjučer, vrhunac je bio tzv."steak" veličine 2.5X2 cm star i smrdljiv FUJ!!! ostatak na plati (malo pilećih krilaca,rebrica,krumpir i pohani luk) bilo je turbo loše pripremljeno i grozno preslano.Kao postoji i salat-bar no i tu smo se neugodno iznenadili, samo zelje !!! ..bem ti salat-bar!!!!Znam da je zima ali malo zimske salate i radiča ima za kupit!
Osoblje je isto tako bezveze kao i klopa (kad nam je konobar zafitiljio tanjure na stol...pomislili smo "ovaj je nadr. u p.m.)...i još nešto, cijelu večeru smo prosjedili u jaknama, naime ogromnu restorančinu na 2 etaže grije jedna plinska grijalica (vjerovali ili ne).
Eto htjedoh upozoriti da Steakhouse Gaucho zaobiđete u širokom luku!
Ja sam bila prije dvije godine zadnji put.

Hrana je bila stvarno ukusna i nemam primjedbu na uslugu.

Ipak mi se sve zgadilo kad sam ugledala miša kako mirno kruži oko salat-bara.
Nikad više tamo.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 22:41   #31
Quote:
Mindake kaže: Pogledaj post
Eto samo da se osvrnem na jučerašnju večeru u steakhouse Gaucho (Strmec, kraj Samobora), dakle ambijenat je super...i to je sve što je super.
Bila sam tamo prije cca 2 godine i klopa je bila OK tj. omjer cijene i kvalitete je zadovoljavao, naime dragi i ja tada smo naručini platu za dvoje i bili smo više nego zadovoljni.
No jučer smo bili više nego neugodno iznenađeni, kao da su nam na platu stavili podgrijane ostatke od prekjučer, vrhunac je bio tzv."steak" veličine 2.5X2 cm star i smrdljiv FUJ!!! ostatak na plati (malo pilećih krilaca,rebrica,krumpir i pohani luk) bilo je turbo loše pripremljeno i grozno preslano.Kao postoji i salat-bar no i tu smo se neugodno iznenadili, samo zelje !!! ..bem ti salat-bar!!!!Znam da je zima ali malo zimske salate i radiča ima za kupit!
Osoblje je isto tako bezveze kao i klopa (kad nam je konobar zafitiljio tanjure na stol...pomislili smo "ovaj je nadr. u p.m.)...i još nešto, cijelu večeru smo prosjedili u jaknama, naime ogromnu restorančinu na 2 etaže grije jedna plinska grijalica (vjerovali ili ne).
Eto htjedoh upozoriti da Steakhouse Gaucho zaobiđete u širokom luku!
Kaj nije taj Gaucho bivši Fort Apache (vidim prema slikama na njihovim stranicama)? U Apacheu sam prije nekoliko godina jela ge-ni-jal-no. I baš sam se spremala opet, šteta
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:50   #32
http://mrak.org/2012/03/17/restoran-...po-beefsteaku/
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:21   #33
Zanimljivo.
A još je zanimljivije kad se nakači i neko iz restorana i vrijeđa goste.
Jer restoran zna, a gost ne. I na kraju tog komentara (ispod kritike koja je linkana) taj netko iz restorana (vlasnik ili neko drugi) zaključuje: Nemoj više doći u Mu... blabla.

O Bože mili. Koja antireklama, kakav odnos.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:23   #34
http://akcija.com.hr/drustveni-medij...-na-internetu/
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:23   #35
Ima li kod nas uopće mjesto s odličnim stejkovima?
Bez loše usluge, lošeg mesa i hladnih priloga?
Nekoć je to bio taj u Strmecu Samoborskom pa se pokvario.

Trenutno?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:03   #36
Netko mi je rekao da zna pojesti dobar steak u Takenoku (Kaptol centar), nisam ni znao da imaju steakove tamo.
vang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:28   #37
Ja sam jeo steak u Takenoku i vrhunski je.
__________________
I Labavi zna da zabavi...
Labavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:45   #38
Ne sumnjam. Tamo sam jeo uvijek sushi (2 puta wok i proljetnu roladu) i deserte, nisam do sad steak jeo. I sve je bilo vrhunski.
Nažalost i cijena, no što se može.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:04   #39
Pregledavajući i nekoliko drugih njegovih upisa s bloga zaključujem da lik ponajprije ima problem sa samim sobom, a da mu izlasci u restorane služe za liječenje dijela tih svojih osobnih frustracija i ispucavanje kompleksa na ljudima čiji je posao da mušteriji budu na usluzi.

Tim prije je reakcija iz restorana bila nepotrebna.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:22   #40
jeli netko bio u slovesnkoj u onom steak housu buban ili bukan il tak nekak?
suncek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.