Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2012., 23:48   #21
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Da, a jel to neki issue kad se radi roštilj? Ak naručiš dostavu nemaš problema s ničim......
a žemskima je uvijek jebeno čišćenje uvijek issue, oprala sam kosu
kakvo čišćenje roštilja, malo ga poslije drljneš čeličnom četkom, kad se slijedeći put bude peklo spališ rešetke i očistiš ostatke sa kakvom vlažnom krpetinom ili kuhinjskim papirom.

Jel se tko sjeća onog Master Gilla ili šta već onaj epp šou, jebote kad je lik poslije kemije nabacao po sirotom roštiju
Ono ostaće bakterijumi na čeliku kojeg griješ na 500 stupnjev +++prekrst+++
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 15:58   #22
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
a žemskima je uvijek jebeno čišćenje uvijek issue, oprala sam kosu
kakvo čišćenje roštilja, malo ga poslije drljneš čeličnom četkom, kad se slijedeći put bude peklo spališ rešetke i očistiš ostatke sa kakvom vlažnom krpetinom ili kuhinjskim papirom.

Jel se tko sjeća onog Master Gilla ili šta već onaj epp šou, jebote kad je lik poslije kemije nabacao po sirotom roštiju
Ono ostaće bakterijumi na čeliku kojeg griješ na 500 stupnjev +++prekrst+++
Istina, ali prava klasična drot-kefa a ne ona mehka sranja s dugačkom plastičnom drškom s kao spužvicom i onim tankim metalnim rubom za struganje koji savinem u trećoj sekundi struganja ako mi prije ne pukne drška a žice za struganje čvrstoće četke za kosu....
Strugneš nakon, drugi puta spališ na plamenu drijeva, malo kuhinjskog papira i to je to....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 20:23   #23
pogledajte kako vlada UK preko NHS lijepo sastavi vodič za sigurno roštiljanje sa uputama

ima animirana i tekstualna inačica:

poveznica : http://www.nhs.uk/tools/pages/barbecue.aspx
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 10:57   #24
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
pogledajte kako vlada UK preko NHS lijepo sastavi vodič za sigurno roštiljanje sa uputama

ima animirana i tekstualna inačica:

poveznica : http://www.nhs.uk/tools/pages/barbecue.aspx
Đizs f..ing krajst...


"If you're barbecuing for lots of people, you could cook meat indoors and finish it off on the barbecue for added flavour."

A da naruči jednostavno dostavu.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 13:28   #25
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Đizs f..ing krajst...


"If you're barbecuing for lots of people, you could cook meat indoors and finish it off on the barbecue for added flavour."

A da naruči jednostavno dostavu.....
a daaaj kumeque, pa zapravo je dobar savjet ako recimo pečeš roštilj za 50 ljudi, elem mene su se dojmili ti sajtovi od UK vlade, ono ima uputa za sve živo, čak i za održavanje osobne higijene, a protokol za dolazaka pape je nešto nevjerojatno, ono prepisati i radi po tome.
Rispekt!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 14:20   #26
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
a daaaj kumeque, pa zapravo je dobar savjet ako recimo pečeš roštilj za 50 ljudi, elem mene su se dojmili ti sajtovi od UK vlade, ono ima uputa za sve živo, čak i za održavanje osobne higijene, a protokol za dolazaka pape je nešto nevjerojatno, ono prepisati i radi po tome.
Rispekt!
Ja peko prije mjesec dana za 40.... inače ima tamo dobrih savjeta......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 14:33   #27
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ja peko prije mjesec dana za 40.... inače ima tamo dobrih savjeta......
u jebote, ti si se jebački naradio! bravo ljudino!

a meni se sviđaju svi ti propisi, regule, red, rad i disciplina
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 21:50   #28
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
u jebote, ti si se jebački naradio! bravo ljudino!

a meni se sviđaju svi ti propisi, regule, red, rad i disciplina
Bogami jesam, al na roštilj stane oko 4 kg mesa pa ide, čak sam i kruh za sve ispekao. Doduše moram priznat ja sam pekao poštene stvari a frend do mene je pekel ćevape i kobase na malom roštilju (ježi ga tu treba slaba vatra)...al pod kontrolom....
Nakon toga počeo radit čobanac koji sam završio za jedno 3.5 sati....dernek, ošlo preko 80 l pive....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 22:24   #29
nedavno bijo na godišnjem, šogor mi prepustio vatru i roštilj, pa sam skoro svaki dan roštiljao, bogami sam se izdovoljio. imao sam vrijednog pomoćnika malog nećaka od 4 godine

Napravio sam zanimljiv eksperiment. Jedan dan sam meso napacao i začinio samo sa solju i paprom pa na roštilj, a drugi dan isto, ali sam drugi dan stavio samo ulje Vegeta Twist za grill.

Radilo se dakako o vratini, koju je stvarno teško uništiti.

Rezultat je bijo očekivan, pojačivač okusa iz Twista je učinio svoje.

Sad znan zašto su mi sva jela imala tako moćan okus
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 13:20   #30
Probala sam par puta piletinu sa mramorne ploce i bila mi je odlicna, vec cevapi nisu bili nista posebni... za cevape mi je resetka zakon
 
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 21:57   #31
Da ne otvaram novu temu kad već ima.

Dakle zanima me dali mi je bolje kupiti roštilj s kanalicama ili gradele?

Dakle kanalice:

http://tehnovar.hr/home/components/c...723e493c0e.jpg

ili gradele:

https://www.svezakucu.rs/www/pics/it.../big/10026.jpg

Roštiljam prasetinu odreske, ćevape i povrće. Ribu rijetko ili nikad...
lllnuclearlll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 22:04   #32
Quote:
lllnuclearlll kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu kad već ima.

Dakle zanima me dali mi je bolje kupiti roštilj s kanalicama ili gradele?

Dakle kanalice:

http://tehnovar.hr/home/components/c...723e493c0e.jpg

ili gradele:

https://www.svezakucu.rs/www/pics/it.../big/10026.jpg

Roštiljam prasetinu odreske, ćevape i povrće. Ribu rijetko ili nikad...
Kanalice, bar ti ćevapi i gljive ne buju padali kroz rešetke. Ja i ribu pečem na kanalicama i ne prima se, treba samo znat. Nije mi jasna ta dalmatinska opsjednutost šipkama.....sam ti ulje kaplje u roštilj i stvara plamen.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 22:13   #33
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kanalice, bar ti ćevapi ne buju padali kroz rešetke. Ja i ribu pečem na kanalicama i ne prima se, treba samo znat. Nije mi jasna ta dalmatinska opsjednutost šipkama.....sam ti ulje kaplje u roštilj i stvara plamen.....
Ma neće mi ćevapi padati jer mogu napraviti dosta gustu rešetku. Zanimalo me dali postoji neka druga razlika, možda se meso bolje peče na kanalicama jer je u svom vlastitom soku koji ne pada odmah dolje. Probao sam i jedno i drugo i ne mogu se odlučit.

S plamenom nemam problema, uvijek imam vode malo pri ruci, a i ne gori mi baš često masnoća koja pada...

Kod kanalica mi je mana jer masnoća šprica.

Pojma nemam...
lllnuclearlll is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 06:48   #34
Meni je debela gusnata rešetka najbolji izbor

spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 08:22   #35
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Meni je debela gusnata rešetka najbolji izbor

http://moja-kuhinja.com/bilder/rosti...ih-profila.jpg
čisto tvoja osobna preferencija ili ima neki drugi, gastro/kulinarski/roštiljski razlog?

Ja na rešetkama pečem, ali nekako imam želju preći na kanalice.

Zadnje uređivanje L3go : 21.04.2016. at 14:03. Reason: img
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 10:24   #36
Kod kanalica treba paziti da li ima dovoljno dotoka zraka. Kod mog roštilja (ovakav ) se vatra uguši jer nema dovoljno rupa i uz to je dosta visok, tako da gubi toplinu. Vjerojatno ću ići u nabavku nekog kuglastog (Weber) pa da sam miran do kraja života.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 10:42   #37
Meni je dobra ona s kanalicama koja ima posudicu za mast i sokove, pa se onda oni preliju po gotovom mesu.
Npr. ovakva: http://www.njuskalo.hr/sudje-posudje...oglas-12402173
BigDaddy is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:39   #38
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Kod kanalica treba paziti da li ima dovoljno dotoka zraka. Kod mog roštilja (ovakav ) se vatra uguši jer nema dovoljno rupa i uz to je dosta visok, tako da gubi toplinu. Vjerojatno ću ići u nabavku nekog kuglastog (Weber) pa da sam miran do kraja života.
Ja nisam za kugle.....one su primjerenije američkom roštiljanju. Ne može se regulirati visina a poklopac za naš način roštiljanja uglavnom služi kao ukras. Za mljeveno meso tipa ćevapi i pljeskavice je grozan jer njima treba slabija temperatura a ovaj kuri ko blesav radi oblika. On je nezamjenljiv recimo za steakove, rebrica i sve ono kaj ne ide cijelo vrijeme na otvoreni žar i kaj ti treba i poklopac.
Ali zato američki starter chimney...to da.... https://www.youtube.com/watch?v=BlN9jCNdvLY
Weberov je 300 kuna u bauhausu ali sasvim ok je od drugog proizvođaća za 150 na istom mjestu.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:44   #39
Quote:
lllnuclearlll kaže: Pogledaj post
Ma neće mi ćevapi padati jer mogu napraviti dosta gustu rešetku. Zanimalo me dali postoji neka druga razlika, možda se meso bolje peče na kanalicama jer je u svom vlastitom soku koji ne pada odmah dolje. Probao sam i jedno i drugo i ne mogu se odlučit.

S plamenom nemam problema, uvijek imam vode malo pri ruci, a i ne gori mi baš često masnoća koja pada...

Kod kanalica mi je mana jer masnoća šprica.

Pojma nemam...
Ovako....metal ima bolju toplinsku provodnost od zraka pa će širi metal ravnomjernije rasporediti toplinu od šipke, kod njega ne kaplje toliko sok i ne gasi vatru/stvara plamen a možeš i iskoristiti taj sok za recimo kruh. Kod ribe nema kapljanja pa nije niti toliko važno jel flah ili šipka. Preferiraju nekad ljudi šipku jer se riba manje lijepi radi manje površine, ako znaš kak se riba peče niti to nije problem. Kao što rekoh, radije flah nego šipke i ne pregusto.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 14:43   #40
Kvadratne željezne šipke 8x8 mm, gusto postavljene. To je profi.. I kanalice i gradele imaju svojih mana.. Evo jedan vrhunski roštilj:

Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.