Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2015., 18:49   #2421
Quote:
Marcelinho kaže: Pogledaj post
Ljudi! Ja danas dobio poziv za lijecnicki!!! Znaci nije jos gotovo!!

pitanje:
dali se oformila kakva grupa u koju si upao? u smislu da si upoznao ljude koji su također odabrani?
nama je to hint jel završena selekcija i za tu navodnu drugu grupu ili jos traje. zato pitam
Waister_o1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 16:19   #2422
pozdrav!!!

zna li netko jeli za ovogodišnji natječaj potrebno imati diplomu sa nekog tečaja engleskog, tipa toefl, ili je dovoljno poslati skenirani index/diplomu sa faksa?

tnx
roni256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 20:16   #2423
Dali imam samse ukoliko imam sipku u nozi i poluzdrave zube? Dali se kasnije cijena tecaja njima vraca?
Mifica0804 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 09:32   #2424
Zna li itko u kojem roku nakon prijave dolazi poziv za psihotest?
Matry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 09:34   #2425
Quote:
roni256 kaže: Pogledaj post
pozdrav!!!

zna li netko jeli za ovogodišnji natječaj potrebno imati diplomu sa nekog tečaja engleskog, tipa toefl, ili je dovoljno poslati skenirani index/diplomu sa faksa?

tnx
Nije obavezno. Možeš kopirati i svjedodžbe srednje škole. Ako si učio engleski u srednjoj školi, naravno
Matry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 00:29   #2426
reportaža sa htv-a

http://vijesti.hrt.hr/298169/nedosta...i-dobro-placen
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 03:13   #2427
Quote:
roni256 kaže: Pogledaj post
pozdrav!!!

zna li netko jeli za ovogodišnji natječaj potrebno imati diplomu sa nekog tečaja engleskog, tipa toefl, ili je dovoljno poslati skenirani index/diplomu sa faksa?

tnx
To i mene zanima. Izgleda da ćemo morati poslati mail HKZP-u.
index01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 15:08   #2428
Quote:
index01 kaže: Pogledaj post
To i mene zanima. Izgleda da ćemo morati poslati mail HKZP-u.
pa gore ti je čovjek napisao da nije potrebno već je dovoljno kopirat svjedodžbu ukoliko si učio engleski.

---

muž mi se planira prijavit i dogovor je da se trebam prijavit i ja . realno, kad bi me i zvali na razgovor šanse da ja prođem psihotest su toliko male da su zanemarive, a onda odmah padam na liječničkom, al dobro .

zanima me dali se zna koliki postotak ljudi uopće zovu na inicijalni razgovor? čitala sam negdje da se prošli put prijavilo 2700 ljudi, pa mi je nekak neralno da su ih baš sve zvali na razgovor. čak i da otpadne 1700 ljudi na temelju npr godina ili nečeg desetog, ipak ostaje ogroman broj.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 21:35   #2429
U vodiču za natječaj piše da se kao prvi korak provodi on-line psihologijsko testiranje koje radiš od doma, a oni te nasumično kontroliraju putem Skype-a, tek onda pozivaju ljude na daljnje provjere. Tako da već tu filtriraju ljude i da odmah u startu smanje broj kandidata.
index01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 22:05   #2430
Ne vidim kak bi se to moglo radit od doma :zbunj:.
U svakom slucaju saljem(o) papire pa cemo vidjeti.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 22:55   #2431
U mailu ti pošalju link za on-line psihologijsko testiranje i u mailu također dobiješ pin za pristup testiranju. Pin vrijedi 4 dana od dana slanja maila.

Više na str. 4. http://www.crocontrol.hr/UserDocsIma...a-NATJECAJ.pdf
index01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:10   #2432
Pozdrav ekipo. Evo i ja neki dan poslao životopis. Jel već netko od ekipe dobio povratni mail ili će sve ići nakon 23. kad završi oglas?
petrik1002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:13   #2433
Kako oni peru pare na tim školovanjima... Svake godine uzimaju stotine ljudi, pa rade selekcije, pa ih svake godine šalju 10-15 po Europi na skupa školovanja. U najmanju ruku kao da smo Njemačka pa nam je iznad glave konstantno 100+ aviona.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 18:46   #2434
Pozdrav ekipa! Danas sam rješavao psihotest i test inteligencije i koncentracije doma preko svog kompa. Zna li netko kada se dobivaju rezultati i šalju li uopće rezultate onima koji ne prođu? Zvao sam agenciju preko koje se provodi to testiranje međutim, oni su mi rekli da taj podatak ne mogu davati nego da direktno iz kontrole leta zovu na daljnja testiranja i ne znaju da li šalju svima rezultate ili samo onima koji prođu.
.-.-. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 06:40   #2435
Quote:
.-.-. kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa! Danas sam rješavao psihotest i test inteligencije i koncentracije doma preko svog kompa. Zna li netko kada se dobivaju rezultati i šalju li uopće rezultate onima koji ne prođu? Zvao sam agenciju preko koje se provodi to testiranje međutim, oni su mi rekli da taj podatak ne mogu davati nego da direktno iz kontrole leta zovu na daljnja testiranja i ne znaju da li šalju svima rezultate ili samo onima koji prođu.
Kada si poslao svoje podatke odnosno prijavu? Koliko se čeka za psihotest?
Matry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 11:29   #2436
Odmah dan nakon prijave su me na mobitel zvali. Nisam se javio što je najbolje i onda su me idući tjedan opet zvali.
.-.-. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 10:54   #2437
Quote:
.-.-. kaže: Pogledaj post
Odmah dan nakon prijave su me na mobitel zvali. Nisam se javio što je najbolje i onda su me idući tjedan opet zvali.
Kako si općenito zadovoljan koncepcijom testova?
index01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 15:49   #2438
Jel još netko dobio mail za psihotest? Ja sam poslao prijavu u ponedjeljak, međutim još ništa.
petrik1002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 16:04   #2439
ja sam danas poslao sve poštom, i međutim idiot ostavim doma onaj upitnik, ali gospođa kada sam nazvao rekla je da nema problema, da samo pošaljem mailom upitnik i da napišem da nadopunjavam i to je to. tako da čekamo s nestrpljenjem što će reći
tonimeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 17:16   #2440
Poslao sam mail sa svom dokumentacijom u ponedjeljak popodne, kontaktiran sam telefonski drugo jutro, a upravo sam riješio prve testove. Sad čekanje rezultata.

Jedan dobar i na momente naporan test. Detalje otkrijte sami
brixri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.