Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2015., 10:59   #1
Miodrag Demo-podržavatelj tvrde desnice i zastupnika KRS-a

Na listi BM365-SRS,tj. u Koaliciji Rada i solidarnosti našao se i Miodrag Demo,koji će uz Sandru Perković ući kao zastupnik u Hrvatski Sabor.
Miodrag Demo je lojalan čovjek g.Bandića koji je ujedno u Koordinaciji dragovoljačkih udruga/zadruga u Poglavarstvu Zagreba,odnosno on je voditelj OOSPB/Odjela za ostvarivanje statusa i prava branitelja.Demo je HRVI,pukovnik HV-a i javni podržavatelj skupine u Savskoj koje predvode g.Glogoški,g.Klemm iu g.Deur,savjetnik Predsjednice RH.

Nesumnjivo da će g.Demo zastupati pitanja veterana i dragovoljaca,ali postavlja se i pitanje koliko će njegovo djelovanje biti po naputku iz Poglavarstva,a koliko će se sam odvažiti nastojati sa desnicom u Saboru..

Zlosretna je politika koja uvlači sportaše u politiku,kao prije g.Filipovića,tako danas i gđu.Sandru Perković.Ne vrijedi to komentirati..Od 14 stranaka koje su činile KRS,ovo dvoje i nisu najbolji izbor...Ali,Bandiću je važnije da su mu ljudi lojalni,a ne da misle svojom glavom..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 11:14   #2
Miodrag Demo i Mirko Ljubičić Šveps su pokrenuli blokadu Ministarstva branitelja dan nakon što su uhapsili Bandića. Pobojali su se, da je njihovom cuclanju gradske sise došlo kraj (tko pogleda proračun Ureda za branitelje će primijetiti vrlo čudne stavke). Kasnije su se današnje šatordžije uključile i odjebali Švepsa i Demu. Ostalo je povijest.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 13:45   #3
Cijelo sam vrijeme bio uvjeren da je g.Demo dio bosanskohumske imigracije u RH,ali kako vidim dotični je iz Petrinje.I on iz Petrinje rukovodi pitanjima dragovoljačkih i veteranskih udruga/zadruga u Poglavarstvu glavnog grada.
Ako je g.Bandić odlučio njemu povjeriti ta pitanja,ja nemam ništa protiv.
Inače mislim da je g.Demo prilično suzdržan u akcijama koje pokreću Glogoški i Klemm iz Savske.
Za razliku od g.Ljubičića(nadimak neću spominjati,prilično kretenski zvuči)koji je sam pokazao agresivnost pred tv kamerama,što baš i nije dolično za osobu koja vodi također gradsku dragovljačku organizaciju,a i očiti je predstavnik bosanskohumskog useljeništva u RH i to onog dijela koji ne pristaje na asimilaciju u hrvatsko društvo.
Nadam se da će g.Demo imati snage oduprijeti se niskim nagonima koji se povremeno javljaju od spomenutih osoba koje nisu uzor po svom ophođenju prema drugima i koji nisu primjer društvenog ponašanja..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:42   #4
Talking

Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Cijelo sam vrijeme bio uvjeren da je g.Demo dio bosanskohumske imigracije u RH,ali kako vidim dotični je iz Petrinje.I on iz Petrinje rukovodi pitanjima dragovoljačkih i veteranskih udruga/zadruga u Poglavarstvu glavnog grada.
Ako je g.Bandić odlučio njemu povjeriti ta pitanja,ja nemam ništa protiv.
Inače mislim da je g.Demo prilično suzdržan u akcijama koje pokreću Glogoški i Klemm iz Savske.
Za razliku od g.Ljubičića(nadimak neću spominjati,prilično kretenski zvuči)koji je sam pokazao agresivnost pred tv kamerama,što baš i nije dolično za osobu koja vodi također gradsku dragovljačku organizaciju,a i očiti je predstavnik bosanskohumskog useljeništva u RH i to onog dijela koji ne pristaje na asimilaciju u hrvatsko društvo.
Nadam se da će g.Demo imati snage oduprijeti se niskim nagonima koji se povremeno javljaju od spomenutih osoba koje nisu uzor po svom ophođenju prema drugima i koji nisu primjer društvenog ponašanja..




Ma nema niki problema, Miodrag je ljudna, zna ga jedan moj prika...pa ne bi ga Mile stavljo nalistu da nije pravi, nemaš brige
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:46   #5
Talking

Quote:
German kaže: Pogledaj post
Miodrag Demo i Mirko Ljubičić Šveps su pokrenuli blokadu Ministarstva branitelja dan nakon što su uhapsili Bandića. Pobojali su se, da je njihovom cuclanju gradske sise došlo kraj (tko pogleda proračun Ureda za branitelje će primijetiti vrlo čudne stavke). Kasnije su se današnje šatordžije uključile i odjebali Švepsa i Demu. Ostalo je povijest.
Njih dva + Laco, to je Miletov trio turbo bojovnika, u čijem društvu liječi podrumske komplekse koje je zadobio za vrijeme rata (doduše Mile je htio ratovati za ljubljenu Domovinu, ali mu nisu dali)
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:14   #6
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
[/B]

Ma nema niki problema, Miodrag je ljudna, zna ga jedan moj prika...pa ne bi ga Mile stavljo nalistu da nije pravi, nemaš brige
Ajde de...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 10:20   #7
Smile

Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Ajde de...
Malo šale na račun Miodraga i Milana, znamo ih dugo, dugo...ne zamjeraš, nadam se
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 13:34   #8
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Malo šale na račun Miodraga i Milana, znamo ih dugo, dugo...ne zamjeraš, nadam se
Nimalo..
Ako ih poznaješ,što očekuješ od njih?Ima li g.Demo potencijala za politiku?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 14:51   #9
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Cijelo sam vrijeme bio uvjeren da je g.Demo dio bosanskohumske imigracije u RH,ali kako vidim dotični je iz Petrinje.I on iz Petrinje rukovodi pitanjima dragovoljačkih i veteranskih udruga/zadruga u Poglavarstvu glavnog grada.
Demo je iz zadarskog zaledja
smemy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:02   #10
Talking

Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Nimalo..
Ako ih poznaješ,što očekuješ od njih?Ima li g.Demo potencijala za politiku?
U invalidskoj mirovini, opća nesposobnost za rad, 100% invalid, obrazovanje, Sabor mu odgovara
http://www.index.hr/forum/5/politika/tema/4838/placa-prosjecnog-drzavotvornog-branitelja-i-hdzovog-glasaca.aspx
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:15   #11
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
U invalidskoj mirovini, opća nesposobnost za rad, 100% invalid, obrazovanje, Sabor mu odgovara
http://www.index.hr/forum/5/politika/tema/4838/placa-prosjecnog-drzavotvornog-branitelja-i-hdzovog-glasaca.aspx
Ovo je grozna laž. Demo je od 2000. zaposlen u gradskoj upravi i nije u mirovini za razliku od Glogoškog i sličnih kokošara. Predstavnik je umjerenog dijela branitelja kojima nije problem položiti vijenac na antifašistički spomenik.
Nick30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:24   #12
Talking

Quote:
smemy kaže: Pogledaj post
Demo je iz zadarskog zaledja
Znamo da su svi bliski Bandićevi suradnici iz sela i zaselaka RH i Bosne.
I to je odlično, evo kaže to i major u 53-ćoj sekundi!
https://www.youtube.com/watch?v=oRzEGXDlEYk
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:49   #13
Exclamation

Quote:
Nick30 kaže: Pogledaj post
Ovo je grozna laž. Demo je od 2000. zaposlen u gradskoj upravi i nije u mirovini za razliku od Glogoškog i sličnih kokošara. Predstavnik je umjerenog dijela branitelja kojima nije problem položiti vijenac na antifašistički spomenik.
Internet je prepun groznih laži o dotičnom gospodinu...
https://www.google.hr/search?client=opera&q=miodrag+demo&sourceid=opera& ie=UTF-8&oe=UTF-8&gfe_rd=cr&ei=TVRDVtWYCMrCtAGoryE

http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/bandicev-covjek-prijetio-sdp-ovcu-zbog-stipendija_309231

Svatko može upisati ime i prezime i evo hrpe groznih laži
A Glogoški koji je isto bez nogu u kolicima i 100%-tni je invalid je za tebe kokošar????
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 13:03   #14
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Znamo da su svi bliski Bandićevi suradnici iz sela i zaselaka RH i Bosne.
I to je odlično, evo kaže to i major u 53-ćoj sekundi!
https://www.youtube.com/watch?v=oRzEGXDlEYk
Hm...a ja mislio on pravi zagrebački dečko..Hhah..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.