Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 22:46   #1
CALL AGENCIJE - POSAO

Pozdrav!

Zna li tko možda neku tvrtku u Hrvatskoj koja zapošljava osobe koje mogu raditi kod kuće. Npr. - da bi se kod kuće imale slušalice,telefon,laptop i zvali ljudi radi nekih anketa i tako.
Ili nešto slično.

Nešto kao Ipsos,Hendal.

Hvala!
rozosunce is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:36   #2
Quote:
rozosunce kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Zna li tko možda neku tvrtku u Hrvatskoj koja zapošljava osobe koje mogu raditi kod kuće. Npr. - da bi se kod kuće imale slušalice,telefon,laptop i zvali ljudi radi nekih anketa i tako.
Ili nešto slično.

Nešto kao Ipsos,Hendal.

Hvala!
Idi samo na bilo koji portal za poslove, ima ih hrpa, remote ili rad kod kuce
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 13:47   #3
Quote:
rozosunce kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Zna li tko možda neku tvrtku u Hrvatskoj koja zapošljava osobe koje mogu raditi kod kuće. Npr. - da bi se kod kuće imale slušalice,telefon,laptop i zvali ljudi radi nekih anketa i tako.
Ili nešto slično.

Nešto kao Ipsos,Hendal.

Hvala!
To su ustvari oni oglasi za rad u call centrima, dakle otprilike robija za malo para. Ima ih dosta koji nude remote rad, ali prije toga moraš proći obuku na licu mjesta u trajanju otprilike 6 tjedana. Tako su barem meni rekli i nudili mi za posao agenta na engleskom jeziku plaću od 1000 Eura bruto, rad punih 8 sati, uključujući i subote i smjenski rad, ugovor na tri mjeseca. Pa ti vidi koliko se to isplati.
Meni se to u nekom trenutku činilo kao ideja za neki dodatni, honorarni rad od kuće, ali ništa od toga.
Uglavnom, ima tu i zasebna tema za rad u call centrima pa se informiraj.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.