Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2007., 16:40   #181
da li ima netko da je po zanimanju med. sestra i da se odlučio za studij socijalnog rada?
Ines Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:52   #182
znam da ima i medicinskih i časnih sestara na faksu
tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:38   #183
hahaha! Ne,ozbiljno pitam! da li se isplati mijenjati struku?
Ines Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 15:34   #184
pa ne mijenjaš ju! biti ćeš i medicinska sestra i socijalni radnik!! u čemu je fora? srodne su jer se pomaže ljudima. druga stvar je da si završila za stolara. iako ni to nije bed. ako ti se sviđa, idiiii! i da, na faksu ima i časnih i medicinskih sestara!!
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 00:23   #185
...sorry što prekidam...al znaima me ima tko knjigu iz sociologije-nenad fanuko...inače gimnazijski udžbenik...please ako netko ima nek se javi...cijena nije bitna

female_addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 02:54   #186
imas pp
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 09:50   #187
ines zizi
ja sam med.sestr i radim u struci i nije problem što sam se odlučila za socijalu,i da potpuno je različita struka iako se sve svodi na isto a to je pomaganje.
ivana zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 09:53   #188
što se tiče tvoga pitanja isplati li se mjenjati struku,ovisi kako kome, jer je teško dobiti dobar posao ako nemaš ili puno sreće ili dobru vezu.sretno
ivana zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 17:17   #189
Zna li netko kolike su plaće socijalnih radnika?
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 10:18   #190
Quote:
ines zizi kaže: Pogledaj post
da li ima netko da je po zanimanju med. sestra i da se odlučio za studij socijalnog rada?
ja sam završila srednju medicinsku i nakon toga sam upisala socijalni rad i sad sam apsolvent. nikada nisam radila u struci nisam polagala pripravnički, i sada budući da je prošlo 5 godina od kad sam maturirala, nisam sigurna da mogu stažirati no meni je sada bitno da završim ovo i nađem posao u struci.
eto tak da znaš nisi jedina
karli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 15:52   #191
ok, strasno me zanima ovaj fax. ali malkoc sam ispala iz tog studentskog djira pa bi molila vas koji ste jos tu negdje da me informirate gdje se u ovo doba mogu naci skripte, nekakvi materijali za prijemni za ovaj fax?
kao, na stranici fakulteta ima nekakvih oglednih primjera nekakvih testica s prijemnog, ali nesto ozbiljnije???
__________________
“I grew up in Europe, where the history comes from.”
gambyjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:27   #192
Quote:
ines zizi kaže: Pogledaj post
da li ima netko da je po zanimanju med. sestra i da se odlučio za studij socijalnog rada?
moja šefica... ravnateljica!!
i ja bih studirao soc. rad, ali sam dosta daleko od ZG, p.s. kao je stalno manjak soc. radnika, a samo u ZG fax
__________________
ddfdggds
maluda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:54   #193
Quote:
maluda kaže: Pogledaj post
moja šefica... ravnateljica!!
i ja bih studirao soc. rad, ali sam dosta daleko od ZG, p.s. kao je stalno manjak soc. radnika, a samo u ZG fax
Nije manjak soc.radnika, ima ih na burzi kolko hoćeš, ali ih država ne zapošljava. Da ih je potrebno zaposliti više, to je istina, ali za to se nema novaca !
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 00:19   #194
Quote:
roza01 kaže: Pogledaj post
Zna li netko kolike su plaće socijalnih radnika?
max 5000 nakon 20 godina staža u CZSS
ko voli nek izvoli,ali topli savjet svima,nemojte to studirati,divno je,puno se nauči,zanimljivo je gradivo i vježbe
ali poslje si niko i ništa
al stvarno niko i ništa,baviš se najgadnijim stvorovima na ovom planetu koji siluju svoju djecu i rađaju retardiranu djecu jer nisu mogle prestat piti,
ma grozno,negledaš se tuđe nesreće,a nitko te ne cijeni

u timu si zadnje smeće,sve zna psiholog,sve za pravnik,a ti? ti ideš okolo po tuđim kućama i svi pljuju po tebi,glavni si krivac ako im ne dodjeliš djecu,ako im ne daš socijalu onda ti se prijete bombama..

budite pametni upišite ekonomiju i budite gospodin čovjek

meni je žao šta sam odstudirala ovaj fakultet,jer od ideala se ne živi, netko treba i kredite poplaćat,a ovaj posao vas zacementira na 5000 pa vi birajte

a posao se nalazi uz pomoć veze,natječaji su uglavnom obećani,a vi visite na birou i na kraju odjebete struku i odete bit tajnica..

tek onda kad se ova struka počne cijeniti i kad nam se prizna beneficirani radni staž i kada se profesionalcima omoguće radni uvjeti dostojni čovjeka, i kada država odluči zaposliti onoliko koliko treba (a ne onoliko kolko je voljna platiti) onda se odlučite na ovaj studij!
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:01   #195
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
max 5000 nakon 20 godina staža u CZSS
ko voli nek izvoli,ali topli savjet svima,nemojte to studirati,divno je,puno se nauči,zanimljivo je gradivo i vježbe
ali poslje si niko i ništa
al stvarno niko i ništa,baviš se najgadnijim stvorovima na ovom planetu koji siluju svoju djecu i rađaju retardiranu djecu jer nisu mogle prestat piti,
ma grozno,negledaš se tuđe nesreće,a nitko te ne cijeni

u timu si zadnje smeće,sve zna psiholog,sve za pravnik,a ti? ti ideš okolo po tuđim kućama i svi pljuju po tebi,glavni si krivac ako im ne dodjeliš djecu,ako im ne daš socijalu onda ti se prijete bombama..

budite pametni upišite ekonomiju i budite gospodin čovjek

meni je žao šta sam odstudirala ovaj fakultet,jer od ideala se ne živi, netko treba i kredite poplaćat,a ovaj posao vas zacementira na 5000 pa vi birajte

a posao se nalazi uz pomoć veze,natječaji su uglavnom obećani,a vi visite na birou i na kraju odjebete struku i odete bit tajnica..

tek onda kad se ova struka počne cijeniti i kad nam se prizna beneficirani radni staž i kada se profesionalcima omoguće radni uvjeti dostojni čovjeka, i kada država odluči zaposliti onoliko koliko treba (a ne onoliko kolko je voljna platiti) onda se odlučite na ovaj studij!
mislim da si ti totalno sjebala izabravši ovaj fakultet... čim ljude nazivaš stvorenjima najgorima itd. jadno si ga tvojim strankama...
__________________
ddfdggds
maluda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:02   #196
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
max 5000 nakon 20 godina staža u CZSS
ko voli nek izvoli,ali topli savjet svima,nemojte to studirati,divno je,puno se nauči,zanimljivo je gradivo i vježbe
ali poslje si niko i ništa
al stvarno niko i ništa,baviš se najgadnijim stvorovima na ovom planetu koji siluju svoju djecu i rađaju retardiranu djecu jer nisu mogle prestat piti,
ma grozno,negledaš se tuđe nesreće,a nitko te ne cijeni

u timu si zadnje smeće,sve zna psiholog,sve za pravnik,a ti? ti ideš okolo po tuđim kućama i svi pljuju po tebi,glavni si krivac ako im ne dodjeliš djecu,ako im ne daš socijalu onda ti se prijete bombama..

budite pametni upišite ekonomiju i budite gospodin čovjek

meni je žao šta sam odstudirala ovaj fakultet,jer od ideala se ne živi, netko treba i kredite poplaćat,a ovaj posao vas zacementira na 5000 pa vi birajte

a posao se nalazi uz pomoć veze,natječaji su uglavnom obećani,a vi visite na birou i na kraju odjebete struku i odete bit tajnica..

tek onda kad se ova struka počne cijeniti i kad nam se prizna beneficirani radni staž i kada se profesionalcima omoguće radni uvjeti dostojni čovjeka, i kada država odluči zaposliti onoliko koliko treba (a ne onoliko kolko je voljna platiti) onda se odlučite na ovaj studij!
mislim da si ti totalno sjebala izabravši ovaj fakultet... čim ljude nazivaš stvorenjima najgorima itd. jadno si ga tvojim strankama...
a dnevnice, nadzore i druge stimulanse nisi spomenula?? ubroji i to u plaću pa pozbrajaj.
__________________
ddfdggds
maluda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:22   #197
ej ljudi,,,
gimnazijalka sam,iz rijeke,maturantica i odlučila sam se upisati studij socijalnog rada.vidim da ovdje neki iskazuju negativni stav prema njemu,neki pozitivni ali može li mi tko reći stvarno objektivno kakve su mogućnosti zaposlenja i kakve su plaće?

nadalje da li je teško upasti na faks?

malo me ocjene zajebavaju,prva 2 razreda sam prošla s 3,druga 2 ću s 4 a i maturu ću s 4 nadam se.kakve su mi šanse ako dobro napišem prijemni??
Koliko ih primaju uopće i da li je faks težak???
hvala puno
kisi kisi
Amy:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 08:39   #198
Quote:
Amy:D kaže: Pogledaj post
ej ljudi,,,
gimnazijalka sam,iz rijeke,maturantica i odlučila sam se upisati studij socijalnog rada.vidim da ovdje neki iskazuju negativni stav prema njemu,neki pozitivni ali može li mi tko reći stvarno objektivno kakve su mogućnosti zaposlenja i kakve su plaće?

nadalje da li je teško upasti na faks?

malo me ocjene zajebavaju,prva 2 razreda sam prošla s 3,druga 2 ću s 4 a i maturu ću s 4 nadam se.kakve su mi šanse ako dobro napišem prijemni??
Koliko ih primaju uopće i da li je faks težak???
hvala puno
kisi kisi
Posao je teško pronaći u Zagrebu, ali upravo na području Rijeke ti je velika potražnja za socijalnim radnicima (baš nam prof reče da su već očajni jer se nitko ne javlja na oglas u staračkom domu za soc. radnike), tako da... Zaposlit ćeš se sigurno! Problem je jedino svima onima koji se za posao ne žele maknuti bar par koraka dalje od kuće. Iako, i to je razumljivo jer nakon faksa imamo 20 mjeseci pripravničkog koji se često ne plaća.

Ako ideš u gimnaziju, ponovi si malo bolje sve predmete koji se traže na prijemnom i bit će ok. Treba znati, ali opet nije baš neki bauk od prijemnog, niti je pritisak prevelik.
Heh, je li faks težak? Na to je nemoguće odgovoriti. Svatko ima problema s drugim kolegijem, tako da... to je individualno. Bolonjcima se dosta izlazi u susret, pa mislim da je time već studiranje olakšano.
Tinuviel86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 17:03   #199
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
max 5000 nakon 20 godina staža u CZSS
ko voli nek izvoli,ali topli savjet svima,nemojte to studirati,divno je,puno se nauči,zanimljivo je gradivo i vježbe
ali poslje si niko i ništa
al stvarno niko i ništa,baviš se najgadnijim stvorovima na ovom planetu koji siluju svoju djecu i rađaju retardiranu djecu jer nisu mogle prestat piti,
ma grozno,negledaš se tuđe nesreće,a nitko te ne cijeni

u timu si zadnje smeće,sve zna psiholog,sve za pravnik,a ti? ti ideš okolo po tuđim kućama i svi pljuju po tebi,glavni si krivac ako im ne dodjeliš djecu,ako im ne daš socijalu onda ti se prijete bombama..

budite pametni upišite ekonomiju i budite gospodin čovjek

meni je žao šta sam odstudirala ovaj fakultet,jer od ideala se ne živi, netko treba i kredite poplaćat,a ovaj posao vas zacementira na 5000 pa vi birajte

a posao se nalazi uz pomoć veze,natječaji su uglavnom obećani,a vi visite na birou i na kraju odjebete struku i odete bit tajnica..

tek onda kad se ova struka počne cijeniti i kad nam se prizna beneficirani radni staž i kada se profesionalcima omoguće radni uvjeti dostojni čovjeka, i kada država odluči zaposliti onoliko koliko treba (a ne onoliko kolko je voljna platiti) onda se odlučite na ovaj studij!
ma daj molim te..
nije sve u novcu... a kraj ljudi s ovakvim stavom nije ni čudo da je ovakva situacija... ak ti to toliko smeta pokreni se i napravi nešto.. ne, odi studirat ekonomiju
Leannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 18:07   #200
Jeste vi sigurni da nema logike i filozofije na prijemnom?seka mi je uzela filozofiju na maturi zbog prijemnog,pa sam zbunjena
__________________
U rukama sudbine...
Ruke sudbine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.