Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 23:47   #81
Quote:
Elektra kaže:
Ja?
jep
inače, sad da ne drvim ko mi je sve model i koga poznam ali štojaznam šminkaju ih odlično ni traga ovom svemu što si ti napisala.
a opet primjera ima svakakvih i sama kažeš da je fino srihtala ženska na promociji neke kozmetike.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 23:48   #82
tilla,a daj,stvarno,čula sam da je on umro.jel znaš možda šta mu je bilo??Kako??
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 23:51   #83
pa guglaš malo i ima sve o njemu
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 23:54   #84
Quote:
tilla kaže:
jep
inače, sad da ne drvim ko mi je sve model i koga poznam ali štojaznam šminkaju ih odlično ni traga ovom svemu što si ti napisala.
a opet primjera ima svakakvih i sama kažeš da je fino srihtala ženska na promociji neke kozmetike.
Meni su recimo grozne one ženske u Limoniju (Pula). Sve do jedne su grozno našminkane. Nakvarcano, napudrano, prejako u svakom pogledu. Užas. Ja radije hodam nenašminkana nego k'o terakota
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 23:59   #85
pa ja nisam sigurna da radim u parfumeriji da ne bi odolila strackat na se sve što mi se nudi
a opet mojoj frendici je jedna nudila kričavo rozo rumenilo; koja je ova odbila, a njoj prodavaljka da će je sve ostale boje još više ubit!
doslovno tim riječima.
onda je ošla na jedan pir i šminkala ju je jedna zg vizažistkinja; to je bilo odlično.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:00   #86
Quote:
Dadli kaže:
tilla,a daj,stvarno,čula sam da je on umro.jel znaš možda šta mu je bilo??Kako??
AIDS
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:02   #87
Quote:
tilla kaže:
pa ja nisam sigurna da radim u parfumeriji da ne bi odolila strackat na se sve što mi se nudi
a opet mojoj frendici je jedna nudila kričavo rozo rumenilo; koja je ova odbila, a njoj prodavaljka da će je sve ostale boje još više ubit!
doslovno tim riječima.
onda je ošla na jedan pir i šminkala ju je jedna zg vizažistkinja; to je bilo odlično.
U manjim gradovima su mi tete u parfumerijama daleko bolje nego primjerice u Puli. Ono, prek k. ti bilo šta pokažu (iako, ima i susretljivih ) i ako pitaš bilo što tipa koje rumenilo ili sjenilo ona pokaže prstem po parfumeriji i ti traži

A da ne kažem kako me ne fermaju 5% jer ne izgledam kao djevojka od milijun dolara
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 00:03   #88
a tilla,mislim stvarno,hvala na odgovoru

Tenks samantha
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 01:36   #89
Quote:
Samantha kaže:
AIDS
koliko ja znam, tumor na mozgu [na hipofizi].
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 04:18   #90
Quote:
Samantha kaže:
moja frendica radi kao manekenka u Milanu,kad sam je upoznala to je zadnje zanimanje na koje bi pomislila da se bavi,znaci faca totalno bezvezna...prijateljica mi je pa necu reci ruzna

kad sam joj gledala foto book nisam mogla vjerovati da je to ona...

kaze da je sminkaju po 3 sata,po 4-5 razlicitih nijansi pudera na lice....a tek ostalo.

uglavnom totalni preobrazaj.
tocno!tako se to radi..i ne samo jedna osoba nego cak i po tri vizazista sminkaju jednu osobu.a razlog zakaj ne mozemo naci istu boju koju vidimo na modelu(iako recimo pise kraj slike koja je kozmetika upotrebljavana,je taj sto vizazisti uvjek mjesaju boje.narocito make up za facu...on je najbolji za mjesanje jer pogodis tocno nijansu koju trebas.bez mjesanja -nikada.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 08:48   #91
Uf ženske jeste se raspisale , ma nije problem platit, ako cijena odgovara kvaliteti. Strah me da ne pljunem lovu a efekt ravan nuli. Nije mi bitno da me sminka netko poznat, bitno mi je da je to dooooooooobro. Bojim se za ove poznatije da su sam razvikani. Al kak se u to ne kuzim, slusam vas Jel ima mozda kakav site na netu, kak sminka jedan a kak drugi. A šta je s onom ženskicom Danirom, neki su mi rekli i za Renatu Prpić
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 08:59   #92
Ajde malo provirite ovdje, Kevyn je to i zavrijedio

i ne oboljevaju i ne umiru svi homoseksualci od aidsa.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 09:26   #93
Quote:
Lapulapu kaže:
Ajde malo provirite ovdje, Kevyn je to i zavrijedio

i ne oboljevaju i ne umiru svi homoseksualci od aidsa.
Jedna od žena iz Oprah je plakala od sreće zbog njegovog truda, rekla je (koliko se sjećam) da se po prvi put u životu ne osjeća ružno.
Užasno mi je bilo tužno čuti da je otišao tako prerano, bio je poseban i stvarno je volio naš ženski rod, njemu smo uvijek bile lijepe...Tad sam shvatila da make up ne mora biti frivolan i da ljudi koji se time bave nisu po difoltu isprazni likovi.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 09:29   #94
Ma pogledajte na sajtu što je učinio sa svojom sestrom, naprimjer

Crtice, točno što si rekla - stvarno je volio žene
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 10:02   #95
Ja bi da mi netko kaže tko je taj Kevin
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 10:03   #96
Quote:
club delicious kaže:
Ja bi da mi netko kaže tko je taj Kevin
Nuklearni fizičar
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 11:21   #97
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 12:24   #98
Quote:
stela25 kaže:
Jel ima mozda kakav site na netu, kak sminka jedan a kak drugi. A šta je s onom ženskicom Danirom, neki su mi rekli i za Renatu Prpić
mislim da nema; ne košta te tražit.
traži i mihealu dodić
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 12:26   #99
I meni treba, i meni!!
pm-ajte brojeve por favor!
__________________
moje!
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 15:45   #100
Quote:
club delicious kaže:
Ja bi da mi netko kaže tko je taj Kevin
um... vizazist?

prelistala sam jednom njegovu knjigu making faces... fantasticno nesto...
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.