Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2006., 18:14   #1
Aromatica

zanima me sto ste koristile iz aromatice a da vam je bilo

za tijelo, npr. a moze i ostalo
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:19   #2
koristila sam njihovo nevenovo i karoten ulje. ok je...makar mislim da takva ulja +etericna ulja mozes naci u kvalitetnijem obliku u ducanima zdrave prehrane i ljekarnama.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:29   #3
ružmarin sapun: odličan.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:37   #4
Koristila sam razna et. i bazna ulja, rado nabavljam od njih jer sami uzgajaju biljkice. Uz to koristila sam šampon za jačanje kose (fino miriši po ružmarinu i još nečem, zaboravila sam) i karite maslac, mama koristi kremicu protiv bora. Sa svime što sam probala bila sam zadovoljna, osim aknala od kojeg sam dobila alergiju po licu- bio je prejak za moju osjetljivu kožu .
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:43   #5
Quote:
emergence kaže:
koristila sam njihovo nevenovo i karoten ulje. ok je...makar mislim da takva ulja +etericna ulja mozes naci u kvalitetnijem obliku u ducanima zdrave prehrane i ljekarnama.
zasto mislis da je ovo iz aromatice manje kvalitetno?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:44   #6
Quote:
wardancer kaže:
Koristila sam razna et. i bazna ulja, rado nabavljam od njih jer sami uzgajaju biljkice. Uz to koristila sam šampon za jačanje kose (fino miriši po ružmarinu i još nečem, zaboravila sam) i karite maslac, mama koristi kremicu protiv bora. Sa svime što sam probala bila sam zadovoljna, osim aknala od kojeg sam dobila alergiju po licu- bio je prejak za moju osjetljivu kožu .

u kojem obliku karite maslac?

(i meni je aknal bio malo agresivan )
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:54   #7
Čisti karite maslac, u svojem prirodnom obliku
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 19:19   #8
ulje lavande od aromatice peče na ranicama i opekotinama ko sotona, za razliku od nekih drugih. zato ja njih ne volim.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:14   #9
tinktura koprive - stara prezadovoljna jer joj kosa raste
sampon za rast i jacanje kose - ja i stara prezadovoljne, meni osobno dosad najbolji sampon
ulje sezama - super za kozu, ostavlja ju mekanom, bez mirisa
ruzina vodica i tonik od kamilice - odlicno za lice oboje
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:44   #10
Gdje je u Zg dućan Aromatice? U mom gradu se zatvara...
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:48   #11
u staroj vlaškoj je njihov dućan.

ponešto asortimana imaju po nekim drugim mjestima, ali ovaj gore je baš njihov.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:54   #12
balzam zs usne od kamilice,ok je,nista spektakularno...
bas cu probat ovaj navedeni sampon za rast i jacanje kose,zvuci too good to be true...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:12   #13
zasad samo tonik od ruze i kakao maslac, oba odlicna

aknal sam jednom probala, stvarno je preagresivan (a koza mi uopce nije osjetljiva)
Marcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 10:00   #14
Dosta dugo sam posjećivala Aromaticu, dok na kraju nisam shvatila da nisu bog-zna-kaj.. Sapuni isušuju kožu, brzo nestaju i preskupi su.. Ulola sapuni su puno bolji samo što manje fancy izgledaju a duže traju i isto lijepo mirišu, jeftiniji su.. Onda, šamponi za kosu, prepuni konzervansa (svi parabeni - toliko o 'prirodnim' proizvodima) dok se ovi iz Aromatice kunu da ih uopće nema , dobila prhut od njih, ulja za kožu sa eteričnim uljima su pregresivna, valjda ih previše stavljaju.. Ako posjetite njihovu web stranicu, tamo tako lijepo pišu o super visoko-tehnološkoj proizvodnji potpuno prirodnih proizvoda, što baš nije tako.. Ali dobro, valjda dok je sve lijepo marketinški upakirano, sviđa se ljudima.. Ajde, eterična ulja su im OK.
Kako bilo, konkurencija je puno bolja od Aromatice; probala 'Primaveru - puno bolja i blaža ulja za tijelo sa eteričnim uljima - oni općenito su vodeći u tom području, 'Nikel' - domaća marka- isto tako jako kvalitetna ulja..

Ha, ha.. samo je Lush lošiji od Aromatice
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 13:49   #15
Bruna zašto misliš da lažu o sastavu svojih proizvoda?
Ja koristim njihovo Jadransko ulje i meni je to ok za kožu tijela.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 14:13   #16
Jednostavnom logikom.. ako su parabeni konzervansi a stavljaju ih u šampone, onda ne mogu govoriti da su im proizvodi bez konzervansa, što znači da prikrivaju istinu. Ako lažu za šampone, kako ja mogu znati da ne lažu i za druge proizvode? Samim time im pada vjerodostojnost.
A znate što? U početku, tj. prije nekih godinu - dvije, šamponi su im bili drukčiji, više tekući, pa su se valjda dosjetili ih 'poboljšati' tj. zgusnuti ih- eh, a prije nisu sadržavali parabene, barem ih nisu naveli na etiketi.
Ja ne kažem da im proizvodi nisu OK, nego se predstavljaju za 100% prirodne što nisu..
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 19:50   #17
sampon za suhu kosu....nis posebno
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 12:13   #18
Puno puta sam ušla u dućan, ali svaki put sam izašla bez da sam išta kupila. Čini mi se da imaju jako slabi izbor eteričnih ulja, tj pola asortimana su ima ustvari mirisi ??? Isto mi se ne sviđa što maslace prodaju u staklenim bocama i što svaki put kad ih hoćeš upotrijebiti moraš ugrijati cijelu bocu (tako se sve to brže kvari).
U pitanje kvalitete ne želim ulaziti jer nikad nisam koristila ništa od njih. Jedino što si razmišljam uzeti je onaj njihov balzam s nerolijem. je li tko probao?
Ili možda kakav čaj...
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 21:24   #19
njihov čaj aromatica odnosno biocel, mješavina kamilice, mente, kadulje itd.... mi je definitivno najbolji na svijetu (ja jadna nemam vlastitih travarskih izvora).

na preporuku zubarice koristim sanor tekućinu za ispiranje usta (protuupalno djelovanje), jako dobro djeluje kada su mi zubi nervozni.
dalje sam probala sapun od čokolade, sasvim ok; kreme dnevnu, noćnu i za oko očiju, bila sam prilično zadovoljna ali upozorenje za one koje bi ih htjele probati: vrlo su masne (ja to jako volim).
malo mi tete idu na živce jer im nikad nije dosta koliko kupim, uvalile bi mi cijeli dućan, ali eto...

vidim da je sljedeća na listi tinktura od koprive.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 16:50   #20
nisam znala da je Biocel caj njihov...kupovala sam ga prije 4-5 godina od zastupnice i jako mi se svidjao (pogotovo po ljeti sam ga znala nositi na posao). To je jedini od tih cajeva sto pospjesuju mrsavljenje koji mi ima normalni okus.
Bas idem sutra do njihovog ducana pitati da li ga imaju.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.