Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2006., 12:14   #1
Smile Večernje haljine - za mladu iza ponoći, za kume i goste




kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:14   #2
eto da baš ne stavljamo sve na topice o vjenčanicama
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:44   #3




kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:46   #4
Joj kitty predivne su sve. Ne znam koja je ljepsa! Posto ja imam samo veceru necu se presvlacit u haljinu nakon ponoci, ali kad vidim ove sve mi dode zao!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:48   #5
pa ti možda posluži za neku drugu priliku
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 12:50   #6
Pa da bas si sad nekako razmisljam kako bi bilo super da sam za ovaj forum znala prije, tj. negdje u svibnju. Bila sam kuma mojoj najboljoj frendici i nisam bas imala nekih ideja za svoju haljinu. Bila je ok, ali da su danas svatovi ne bi sigurno imala takvu. A da ce šposluzit sigurno hoce. Pa valjda cu ic na jos koje vjencanje osim na svoje.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 13:30   #7
Ako netko ima slika sa svecanim/vecernjim haljinama, onda sam to ja. Vec sam pocela skupljat za bratove svatove
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 13:33   #8
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 13:47   #9
Question

hejj...ova zlatna prva mi je prekrasna...dajte još slikica....
nek mi netko kaže kako da stavim slike sa komp...kao što ste i vi stavile ove...pliz
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 14:10   #10
odi na imageshack i tamo slike sa pc uploadaj i onda ih mozes ovdje stavit. uh jesam i objasnila.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 14:12   #11
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 14:30   #12
Quote:
UltraViolet kaže:
odi na imageshack i tamo slike sa pc uploadaj i onda ih mozes ovdje stavit. uh jesam i objasnila.
ili ih možeš direktno sa stranice stavi tako da desnim klikom na sliku dođeš do "properties" onda od tamo kopiraj URL slike i onda klikneš ovdje na Image (to ti je ovaj iznad žućkasti kvadratić) i tu pejstaš taj url samo pazi da slika ne bude prevelika mislim da je prihvatljivo negdje do 600 jel?
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 15:59   #13
evo i mojih haljinica

[IMG]




imam ih jos dosta, ali da ne bude prenatrpano...ako netko zeli jos, ja cu ih stavit
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 16:04   #14
cure, super su vam ove slike! vec dugo nisam vidjela tako lijepih vecernjih haljina! al ja necu imat srca skinit vjencanicu iza ponoci s obzirom kako su skupe i da cu je nosit jednom u zivotu...al ovo su super ideje za eventualna kumstva, svecane prilike...
ljubica.naj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 10:57   #15
Haljine su mrak , ali ja imam osjecaj da se necu presvlacit jer je haljina koju sam odabrala full lagana i u njoj se osijecam kao u trapericama
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 11:07   #16
Haljine su prekrasne, ali ima i onih koje ne stanu u takve. Molim pomoć i za okrugle mladenke
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 11:39   #17


nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 12:08   #18
Evo i mog doprinosa na ovom topicu:

Ovo je favorit moje buduće kume...



dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 12:12   #19



dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 12:56   #20
evo haljina čiji kroj stoji i malo okruglijima







premda ja osobno smatram da se svaka haljina kod šivanja može prilagoditi tijelu
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.