Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2007., 01:24   #61
(2,422)

No, ponavljam, Bodeov zakon pada na osmom planetu, Neptunu (tako kaže ''mali Ivica’’).
Ali Pluton, deveti planet od Sunca, na udaljenosti od 39 a.j., grubo odgovara brojci koja po Bodeovom zakonu pripada osmom planetu.




Evo zašto?
Ako se dobro zagledate u crteže na slici ''a'' vi i sami možete odgovoriti na pitanje: zašto?
Naime na slici desno se može vidjeti da Pluton u svojoj ekscentričnosti prema Suncu dodiruje, šta više, i djelomično ulazi unutar putanje kojom se kreće Neptun.

No ja vam sad neću iznositi priču o postanku Sunčevog sistema.
U svakom slučaju inteligentni ljudi mogu shvatiti koji se promašaji nalaze u izvještajima ''malih Ivica'' a koji se tiču mnogih ''dokazanih'' postavki vezanih za kozmos.

Ipak, da pomognem onima koji žele doći do nekih odgovora koji su nam uskratili pametni.
Naime, da li bi nam ''mali Ivica'' mogao dati odgovore na slijedeća pitanja:
- kako to da su izuzetno velike ekscentričnosti, prama Suncu izražene samo kod prvog planeta koji se nalazi do Sunca, Merkura / 0,2056, i kod zadnjeg, Plutona / 0,2470 (koji se usput rečeno nalazi najbliži do NEMESISA), dok su kod ostalih planeta izražene u daleko manjoj mjeri - na koji način čine tako reći koncentrirane krugove čiji je centar Sunce.
(Svakako, kako se ja ''Igram brojkama'' to nisam ispustio iz vida da u obje navedene Vrijednosti brojevi tvore zbir 13).

- da li je Sunčev sistem nastao u vrijeme kad i kozmos - odnosno kad i galaksija Mliječni put?
Ako nije - e pa ''mali Ivek'' nastavi dalje...
A ako je - onda će svi ''Iveki'' morati brisati mnogo od onog šta su napisali u vezi Sunčevog sistema - a i dalje.

- kako to da od Sunca do Marsa postoje tri međuprostora - da bi se pojavio četvrti u kojem putuju asteroidi i planetoidi?
Nakon toga su opet (po ''malom Iveku'': čistim Slučajem, a po mojem): IZGRAĐENA još tri međuprostora, do Neptuna.
Dakle 3+1+3 - koje dođe isto kao 3+3+1 ili 6+1 = 7
Napomena: Na zaboravite ovih 7

I iako ima još ovakvih pitanja neću ih dalje postavljati - jer i ovoliko je dovoljno da inteligentan čovjek shvati da su Zvjezdani sistemi, galaksije... kozmos STVORENI (IZGRAĐENI, USTROJENI) - konačno, kao i čovjek.

Dakle NE SamoSTVORENI (SamoIZGRAĐENI, SamoUSTROJENI).

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 21:20   #62
delija čemu to sve čemu se zamarat o postojanju i nepostojanju kad sama svoja bit postojanja nešto što postoji uopče i nešto što ne postoji sve ovo ama sve i čista svijest i čista stvarnost i blaženstvo nema SMISLA NI NAJMANJEG!!!! ja vam nemogu dočarat kako ja to vidim svojim očima jooooooj...
Razer® is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 00:50   #63
Quote:
Razer® kaže: Pogledaj post
delija čemu to sve čemu se zamarat o postojanju i nepostojanju kad sama svoja bit postojanja nešto što postoji uopče i nešto što ne postoji sve ovo ama sve i čista svijest i čista stvarnost i blaženstvo nema SMISLA NI NAJMANJEG!!!! ja vam nemogu dočarat kako ja to vidim svojim očima jooooooj...
(2,551)

Ima SMISLA ima, no čemu se truditi iznositi GA kad ga ti, vjerujem, nećeš shvatiti.
Uostalom, pokušaj pročitati tekst na mom blogu: http://delija.blog.com/ (vidi ISTINA 2) pa nakon toga kaži da li ima SMISLA ili nema.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 02:41   #64
mijenjam mišljenje u vezi toga...no usput tijekom astralne projekcije dali se mogu dogodit komplikacije da se nevratimo i te brije...inače vrlo lako mogu doživjet i zanima me dali se može dogodit nešto ozbiljnije jer me taj strah koči da se upuštam češče u to plizz ako možeš odgovori ja unaprijed zahvaljujem
Razer® is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 01:13   #65
Quote:
Razer® kaže: Pogledaj post
mijenjam mišljenje u vezi toga...no usput tijekom astralne projekcije dali se mogu dogodit komplikacije da se nevratimo i te brije...inače vrlo lako mogu doživjet i zanima me dali se može dogodit nešto ozbiljnije jer me taj strah koči da se upuštam češče u to plizz ako možeš odgovori ja unaprijed zahvaljujem
Kako vidim da imaš nekog iskustva da ostvariš astralne projekcije to ću ti odgovoriti, i to s punom ozbiljnošću.
Kao prvo, nema teorije da se nekom koji ostvaruje astralne projekcije Duhovna ili Spiritualna svijest ''izgubi'', odnosno da se ne vrati u MATIČNO Materijalno tijelo. - i to zato jer je čovjek (kao i sve ostalo u kozmosu) kompjuteriziran.
I kao što svaki PC ima svoju MAC Oznaku - tako i svaki čovjek ima u svom DNK Otisak Osnovne Šifre koja je isključivo vezana za Nepromjenjljivu vrijednost Srži bitka (tog čovjeka).
Dakle Spirit se jednostavno NE MOŽE Izgubiti, čak ni u svemiru, jer je isključivo vezan za Svoj DNK.

...inače vrlo lako mogu doživjet i zanima me dali se može dogodit nešto ozbiljnije jer me taj strah koči da se upuštam češče u to

Žao mi je, ali za taj tvoj strah su krivi oni ''malobrojno reinkarnirani'' koji uopće ne mogu shvatiti, iz kog razloga i ne žele shvatiti da je čovjek ''sazdan'' od Dva entiteta - od kojih je jedan zadužen za bivstvovanje Fizičkog tijela a drugi za bivstvovanje Duhovnog tijela.
Svakako, ismijavanjem te Spoznaje prave ''medveđu uslugu'' mističarima da od svega koje spada u polje metafizike ''uvijaju u foliju'' mistifikacije.
Sad, ako ćeš se družiti s ''malobrojno reinkarniranim''i mističarima, te ako ćeš slušati njihove Zaključke, po kojim ćeš ispasti da si umno bolestan, onda ti se može dogoditi nešto ozbiljnije.
Zato ti preporučam da svoj PRIRODNI DAR, po kojem možeš da ostvariš astralne izlete, bez straha ''odgajaš'' - ali se ne pojavljuj sa pitanjima na Forumu hr i sličnim ''pametnim'' forumima.
A ako već želiš da se družiš s ljudima koji su u stvari psihički veoma zdravi - tad potraži putem Googla forume koji obrađuju to što tebe zanima.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 17:27   #66
(2,629)

Nastavak

Ponovljam da vam sad neću iznositi podatke u vezi Stvaranja kozmosa i galaksija, zvjezdanih sistema... već ću vam iznijeti neke podatke u vezi STVORENOG (IZGRAĐENOG, USTROJENOG) Sunčevog sistema (i čovjeka).
Pročitajte ovo još jednom jer tu možete naći interesantnu poruku.
Naime (i ovo ponavljam) ovdje nigdje ne piše SamoSTVORENOG (SamoIZGRAĐENOG, SamoUSTROJENOG).
Uostalom, i Logika nam kaže da SAMO PO SEBI Stvoreno ne može nikoja (čak ni zamišljena vrijednost) da NASTANE, a to znači da Primarni Začetnik, koji će djelovati da od ''nulte točke'' započne faza stvaranja Nečeg, MORA Postojati!
No ja ne govorim o ''nultoj točci'' vakuma već o Primarnoj Nedjeljivoj jedinici - ili najispravnije rečeno o Primarnoj Nepromjenjljivoj vrijednosti Srži bitka.
Tko ovo može shvatiti; dobro - a tko ne može morat će sačekati da objavim Informaciju o toj Vrijednosti koja u stvari, radi Fiktivnog postojanja, za čovjeka i ne postoji.
Dakle Nešto što je Stvoreno MORA da je Stvarano - nezavisno od toga da li je Stvarano po Nečijoj zamisli, ili po nekom prirodnom Procesu koji je djelovao na ''nultu točku'' da dođe do Stvaranja Nečeg.
(Nemojte olako preči preko ovog: koji je djelovao na ''nultu točku''...).

Svakako, objavu ''malog Ivice'' svaki Prirodno inteligentan čovjek (naročito ako je uz to tokom života ostvario i intelektualno uzdizanje putem knjiga, škola...) ne može prihvatiti - jer ovakav sklad koji je prikazan na sici ''b'':

slika ''b''

ili ovakav na slici ''c''

slika ''c''
NIJE MOGAO da uradi čak ni ''Ivičin najinteligentniji Kaos''!
Uz to, malo je vjerojatno da bi se kaos materije (atoma) mogao ostvarivati, SAMO, u formi diska, već se kaos materije može ostvarivati jedino u formi kugle.
(Razmislite malo o ovom).

Po Savršenoj logici, jedno je sigurno.
Sunce nije ''nulta točka'' od koje je započeto Stvaranje Sunčevog sistema.
Dakle mi moramo da se ''okrenemo na drugu stranu od Sunca'' da bi došli do ''nulte točke''.
Prema tome treba tražimo, i istražimo Ono, koje je u stvari već nađeno - makar bilo i hipotetično.
To Ono je (po znanstvenicima Robert Foots-u i Zurab Silagadze-u ) Nemesis, ili kako sam ga ja prije 19 godina nazvao (i kao takvog obznanio u svojim štampanim knjigama) Energetski centar.

Svakako je interesantno da sam ja prije 19 godina, dakle dosta godina prije nego su znanstvenici objavili hipotezu postojanja Nemesisa, meditacijom ostvario ''viđenje'' Energetskog centra, kojeg sam, po ''viđenju'', opisao u detalje.
Uostalom, evo teksta koji se nalazi u mojoj knjizi.
''...1988 godine, u tijeku jedne meditacije "vidio" sam jedno "nebesko tijelo" i primio objašnjenje da je to kozmički Energetski centar.

Samo ''viđenje'' je bilo, otprilike, kako je prikazano na slici ''d''.

slika ''d''

Ja sam to ''tijelo'' evidentirao i opisao u detalje - uradivši po ''svojoj'' zamisli i crtež tog ''tijela''.
slika ''d1'': Skica Energetskog centra (Nemesis-a)

Interesantno je navesti da sam po izradi crteža tog ''tijela'' pomislio: O, pa ovo mi izleda kao oko – nakon čega mi se je nametnula slijedeća misao: Pa možda je to ''božje oko''?

Tad, dosta godina kasnije je objavljen tekst na Iskonu gdje je objavljena i ova slika ''e'':

slika ''e''

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 23:53   #67
Delija veoma sam zahvalan na postu jer jedino tebi vjerujem što se tiče takvih pitanja,a pročitao sam negdje da se baviš i slikarstvom pa bi htio vidit neke tvoje radove ako imaš kakav link da daš...inače kao čovjeku ja (vam)se divim i zato puno pozz od mene
Razer® is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 15:29   #68
Quote:
Razer® kaže: Pogledaj post
Delija veoma sam zahvalan na postu jer jedino tebi vjerujem što se tiče takvih pitanja,a pročitao sam negdje da se baviš i slikarstvom pa bi htio vidit neke tvoje radove ako imaš kakav link da daš...inače kao čovjeku ja (vam)se divim i zato puno pozz od mene
Pa evo nekoliko koje se nalaze na 20-toj strani na starom topiku "Igra Brojkama":
https://www.forum.hr/showthread.php?t=135076&page=20


A evo i da se neka nađe i na ovom topiku:


delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 00:00   #69
No idemo dalje.

Nastavak

Iskreno, sve do pred kraj 1995. ja nisam znao da je informacija o postojanju tog "nebeskog tijela" već davno ranije iznešena.
Tada, 1995. god., na veoma sam interesantne načine "dolazio" do informacija o ’’tijelu’’:
* kojeg su grčki kozmologisti nazivali Empirej

* koje je po učenju crkvenih otaca sjedište Boga koji odatle upravlja kozmosom,

* kojeg su narod Tongva (koji su živjeli su u području Los Angelesa prije no su tamo stigli Španjolci i ostali Europljani) nazivali "Quaoar" (kwah-o-wahr); koje predstavlja njihovo vrhovno božanstvo koje je pjesmom i plesom pretvorilo kaos u red, kreiralo Nebeskog Oca (Weywot) i Majku Zemlju (Chehooit) te zajedno s njima, također pjesmom i plesom, stvorilo sedam divova tj božanskih bića, naposlijetku i sav živući svijet (što podrazumijeva i ljude)
(Ovo sam iznio jer je veoma interesantno – na što ću vas obavezno podsjetiti kad ću objaviti KAKO JE POSTAO “MATERIJALNI” KOZMOS).
Naime, opis Energetskog centra od strane naroda Tongva nevjerojatno se podudara s mojim opisom tog Centra.
Uostalom, i sami ćete se uvjeriti da je tako.
No uz ovo moram zasad iznijeti samo ukratko informaciju da "Quaoar" (kwah-o-wahr) naroda Tongva nema veze s planetom Quaoar kojeg su pronašli astronomi Chad Trujillo i Mike Brown.

* koje Tijelo je Dante, u svojoj Božanstvenoj Komediji, stavio na deseto, nepomično mjesto u "Raju" …

* da bih 2002. godine saznao da to Tijelo “moderni” znanstvenici nazivaju Nemesis.
(Ime Nemesis potječe iz grčke mitologije, a označava božicu koja se osvećuje za zločin i nepravdu).

Logično, moj opis tog Tijela se uvelike razlikuje od ranije i danas iznešenih opisa, što je i normalno, jer ja znam da ono, ili kako ćete kasnije saznati da ona postoje, kako su nastala, gdje se nalaze i koja im je funkcija.
Naime, osim kozmičkog Empireja (Energetskog centra, Nemesisa, ''božjeg oka'') u Sunčevom sistemu, svaka galaksija i zvjezdani sistem imaju svoj Energetski centar, dakle svoj Empirej, odnosno Nemesis.
Svakako je interesantno znati da svaki od ovih opisa Energetskog centra ima u suštini Svoju istinu koja pokazuje da se odnosi upravo na to “nebesko tijelo” koje se nalazi u sklopu Sunčevog sistema a koje je sačinjeno, po znanstvenicima, od tajanstvene tamne tvari, koju su nazvali zrcalna materija”...

I onako, usput, postojanje Nemesisa je ''u foliji'' obznanio i engleski pisac J.R.R.Tolkien, autor knjiga Gospodar prstenova - gdje je od Nemesisa stvorio lik Saurona.
Svakako, ako bi ulazili dublje u analizu romana pronašli bi da je Tolkien koristio i Spoznaju postojanja Devet putanja (prstenova) osnovnih planeta koje tvore Sunčev sistem (vidi sliku ''b'') - i Sedam prstenova koji tvore Sedam astralnih nivoa u kojima su zastupljene Monade živih bića, koje su G.W. Leibniz i B. Petronijević posmatrali kroz prizmu PRIMARNIH MEMORIJSKIH NEDJELJIVIH JEDINICA.

Postoji još priča iz kojih se može izvući zaključak da Nemesis postoji, no ja ih neću objavljivati.
Dakle tko neće povjerovati da Nemesis postoji i ne treba da vjeruje - a tko će povjerovati moći će razriješiti mnoge tajne, koje su uglavnom, od ljudi, mistificirane.

Dakle, prihvatimo li postojanje Nemesisa tad nam neće biti teško prihvatiti ni tu Spoznaju da je PRIJE Stvaranja Sunčevog sistema - od strane Kozmičkog Uma:
1. ''ocrtan'' kompletni prostor gdje će se nalaziti Sunčev sistem
2. ''ocrtani'' međuprostori gdje će se nalaziti nebeska tijela koja će biti zastupljena u tom Sistemu
3. djelovati Određenim impulsima na PredStvaranju mase budućih čestica materije - koje će mase atoma nastati od mase čestica antimaterije koje su se nalazile u prostoru prije ocrtavanja i za vrijeme ocrtavanja kompletnog prostora gdje će se nalaziti Sunčev sistem - nakon čega će doći do Velikog praska - da bi se nakon toga stvorile, u prvo vrijeme plinovite mase - zatim homogena vruča plazma - a kasnije nebeska tijela koja će pripadati Sunčevom sistemu.
Prema tome - ''nulta točka'' od koje je nastao Sunčev sistem je i ''nulta točka'' od koje je čak Stvaran i Nemesis.
Ovo prethodno opisano se može vidjeti na slici ''f''.

slika ''f''

A što ne bi još jednom pogledali ovu sliku gdje vidimo, ''kao slučajno'', od PRIRODE i Stvoritelja stvoreno živo biće.

slika ''g''

Nastavak slijedi

(2,718)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 00:44   #70
(2,873)

Nastavak

No da vidimo sliku ''f'' u ovoj verziji:
slika "h"

ili u ovoj:

slika "i"

Također, da vidimo kako bi izgledala slika ako bi ''izašli'' izvan Sunčevog sistema i bacimo ODOZGO ''pogled'' na Nemesis, Strune (Energetske kanale), Polja: plus, minus odnosno plus/minus.
slika "j"

Oni koji će ovu sliku moći Misaono vidjeti kao kuglu (na žalost mnogih mnogi to neće moći uraditi) shvatit će zašto Sunčev sistem ima oblik diska?
I mnogi od njih će shvatiti da je na ovaj način Izgrađena (Stvorena) RAVNOTEŽA kompletnog Sunčevog sistema - odnosno tog dijela galaksije.

I moći će shvatiti da je u područjima gdje su Pomješane plus i minus elementarne čestice Jedino moguća Izgradnja bilo kojeg Zvjezdanog sistema.

Svakako, oni napredniji (dakle oni čiji su spiriti više puta reinkarnirani) shvatit će i to da Sunce NIJE nebesko tijelo koje je ''zaduženo'' da svojom silom gravitacije održava planete da ne ''otplove'' u crno sivilo galaktičkog prostranstva.
(Primjedba: U slijedećem javljanju će mnogi shvatiti da ni Planete nisu te koje stvaraju silu gravitacije, da bi održale na okupu svoje satelite).

U stvari, shvatit će i to da je Osnovna teorija gravitacionih sila PROMAŠAJ - a to znači da su teorije Nevton-a, Enstein-a i mnogih drugih obične ''priče za malu djecu''.
Isto kao što je ''priča za malu djecu'' i zakrivljen prostor.
No na žalost, Veliki ''mali Ivica'' nije znao da postoji Nemesis koji se cirkularno kreće oko Svog centra na koji način stvara Zakrivljenost, no NE PROSTORA, već Zakrivljenost Struna i Super struna.
No to je druga priča, koja će biti objavljena kad, po Zapisu, dođe vrijeme da bude objavljena.

Jasno, sve ovo prethodno iznešeno ''mali Ivica'' neće prihvatiti, jer zamislite kakav bi to bio kaos u znanstvenim krugovima - priznati Istinu.
Naime tad bi, uz ostalo, ''mali Ivica'' morao priznati da Kreator i Stvoritelj Postoje, da Orgon, Prana, Chi… ili životna energija Postoji - i to ne samo u Sunčevom sistemu već u čitavom kozmosu (što je pametnima još odavno poznato).
A tad bi i ''mali Ivica'' - možda - shvatio da je Nemesis (kao uostalom sva nebeska tijela koja su vezana za Svoj Nemesis) djelo PRIRODE i Stvoritelja - i da je Orgon ''dijete'' ovih dvaju Suštinskih vrijednosti.
No i to je druga priča, koja nije direktno vezana za ovu koju iznosim.

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 08:30   #71
vrlo interesantan topic!

Delija, zanima me gdje bih mogao pronaci nekih tekstova na nasem jeziku o teoriji struna i superstruna? zanima me ta teorija pa bih volio da malo naucim nesto vise o njoj..

hvala!
illumination is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 08:38   #72
Quote:
Razer® kaže: Pogledaj post
mijenjam mišljenje u vezi toga...no usput tijekom astralne projekcije dali se mogu dogodit komplikacije da se nevratimo i te brije...inače vrlo lako mogu doživjet i zanima me dali se može dogodit nešto ozbiljnije jer me taj strah koči da se upuštam češče u to plizz ako možeš odgovori ja unaprijed zahvaljujem
mene također dosta strah toga. U pocetku nisam vjerovao u astralnu projekciju, tj. pridodavao sam je obicnom malo lucidnijem sanjanju, ali mi se jedne veceri desilo ono strujanje tijela koje sam u strahu nekako uspio zaustaviti. Kasnije mi rekose da je to zapravo pocetak astralne projekcije te da je iduce sto slijedi izlazak iz tijela. Ne znam, relativno cesto mi krene "strujanje" no jos uvijek me strah nastaviti tj. prepustiti se...
illumination is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 16:22   #73
Ovo treba da se nađe na "mojoj" stranici:
Otkrivena tajna levitacije

Britanski su znanstvenici otkrili kako stvoriti efekt levitacije odnosno lebdenja kod malenih predmeta, što bi trebalo znatno unaprijediti dizajniranje minijaturnih strojeva. Tim koji je radio na istraživanju tvrdi kako je obrtanjem tzv. Casimirove sile, kvantne sile koja uzrokuje privlačnost među predmetima uspio postiči lebdenje premeta. Ova bi se pojava mogla upotrijebiti za unapređenje uobičajenih uređaja od zračnih jastuka u automobilima do računalnih čipova.
http://www.sciencedaily.com/releases...0806091137.htm

Dakle evo još nekih kvaziznanstvenika koji objavljuju ovakva kvaziotkrića na nekim kvazistranicama.

---------------------------------------------

A nije loše da i ovo stoji ovdje:
Otkriveni ostaci Homo habilisa i erectusa mijenjaju teoriju evolucije?

Iako se smatralo da je Homo habilis predak savršenijeg oblika, Homo erectusa, otkriven je njihov suživot, pa se mora promijeniti prvo poglavlje duge ljudske povijesti. Riječ je o dijelovima gornje čeljusti Homo habilisa starim 1,44 milijuna godina iz dosad najkasnijeg razdoblja te o lubanji Homo erectusa koja se neobično dobro sačuvala i puno je starija, 1,55 milijuna godina. Znanstvenici predpostavljaju da su se ove dvije vrste vjerojatno počele razvijati od zajedničkog pretka prije 2 do 3 milijuna.
http://news.nationalgeographic.com/n...ly-humans.html

(2,970)

Zadnje uređivanje delija : 09.08.2007. at 16:54.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 01:20   #74
Quote:
illumination kaže: Pogledaj post
vrlo interesantan topic!

Delija, zanima me gdje bih mogao pronaci nekih tekstova na nasem jeziku o teoriji struna i superstruna? zanima me ta teorija pa bih volio da malo naucim nesto vise o njoj..

hvala!
Pogledaj objavljeno na:
http://www.google.com/search?sourcei...teorija+struna

Inače, ja se ne služim s ovim informacijama jer sam do teorije da postoje strune i superstrune došao individualnim istraživanjem prije svih koji su počeli išta objavljivati u vezi struna.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 12:50   #75
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Interesantno je navesti da sam po izradi crteža tog ''tijela'' pomislio: O, pa ovo mi izleda kao oko – nakon čega mi se je nametnula slijedeća misao: Pa možda je to ''božje oko''?

Tad, dosta godina kasnije je objavljen tekst na Iskonu gdje je objavljena i ova slika ''e'':

slika ''e''

Nastavak slijedi
15.11.2006

"Neimenovani Stari Bog"

Tako sam nazvao skicu koja je ista gornjoj slici, Božje Oko.

Slika je došla u stanju meditacija kada sam želio ostvariti kontakt sa, onome što sam ja nazvao, Bogom prije čovjeka.

Eto, samo htjedoh spomenuti neobičnu sličnost.

Pozdrav.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 13:04   #76
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
15.11.2006

"Neimenovani Stari Bog"

Tako sam nazvao skicu koja je ista gornjoj slici, Božje Oko.

Slika je došla u stanju meditacija kada sam želio ostvariti kontakt sa, onome što sam ja nazvao, Bogom prije čovjeka.

Eto, samo htjedoh spomenuti neobičnu sličnost.

Pozdrav.
Veoma mi je drago da nas ima sve više i više koji možemo "vidjeti" ono koje mnogi drugi ne mogu. :klap:
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 13:20   #77
ovo me asocira na jednu scenu iz japanskog filma posvećenog Hirošimi gdje
baka unucima priča o tome zašto je njihov stari ujak godinama stalno crtao oko.
Naime oni su bili djeca i igrali su se(baka i ujak) u tom selu kojih stotinjak km od Hirošime, i tada se između brda pojavila gljiva i unutar nje to užasno veliko oko zbog kojeg su djeca ostala u totalnom šoku i nikada nisu mogli zaboraviti taj prizor.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 21:26   #78
Pozdrav!

Gdje mogu pronaci nesto o brojevima 28 i 53, da li si nesto pisao o njima prije?
Slucajno sam naletila na ovaj topic i zainteresovala me je velika "slucajnost" brojeva i dogadjaja o kojima pises i njihovo znacenje.
Trazim odgovore jer mi je mama iznenada umrla.
28 i 53 su brojevi koji su vezani za mamu.

Hvala.
__________________
Lola
Lola_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 01:10   #79
Quote:
Lola_05 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Gdje mogu pronaci nesto o brojevima 28 i 53, da li si nesto pisao o njima prije?
Slucajno sam naletila na ovaj topic i zainteresovala me je velika "slucajnost" brojeva i dogadjaja o kojima pises i njihovo znacenje.
Trazim odgovore jer mi je mama iznenada umrla.
28 i 53 su brojevi koji su vezani za mamu.

Hvala.
O ovim brojevima (i nekim drugim za koje je vezano Ponavljanje, ili da kažem za Reinkarnaciju) može se naći na topiku: https://www.forum.hr/showthread.php?t=135076

No odmah da ti kažem da značenja tih brojeva nisam objavljivao - već ću detaljnije informacije o značenjima tih brojeva objaviti na ovom topiku.
Svakako, za te brojeve je vezana IZGRANJA Sunčevog sistema... pa sve do IZGRADNJE čovjeka.

(3,093)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 01:44   #80
delija, s drugoga sam svijeta i nemoj više objavljivati poruke nevjernicima.

To nije tvoj put niti poslanje od Svevišnjeg i dobio sam poruku da ti kažem da staneš dok je vrijeme, jer samo ON istinu pravu zna.

Čitao sam da si ostvario kontakte s kako vi kažete spiritualnim bićem, no varaš se i tvoj um se vara, ni jedan smrtnik poput tebe ne može spoznati "ostatak" dok ne napusti ovozemaljsku halju.

Dobivaš poruke, no s pogrešne strane, zaustavi se dok nije kasno.
Bassconnect is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.