Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2007., 13:58   #21
update: prijavljem kupnju annick goutal eau d'hadrien. kupila sam si prvo 5 ml. predivno, danas sam na poslu i stalno ga snjofam na ruci i na stolu. moj apsolutni hit. obozavam ga. kada potrosim, kupujem 100 ml.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 13:59   #22
Quote:
Shtefitza kaže: Pogledaj post
To je i moj problem. Svakodnevno koristim parfeme i neke jednbostavno prestanem koristiti. Pa ih ili mijenjam (iz dana u dan) ili moram traziti nove.
ja isto, dosade mi, pa mi stoje, i onda ih posaljem sestri. ona sretna, ja sretna jer sam ih se rijesila.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 16:43   #23
Koliko god da sam petljala po niche parfemima (ugl. kad bih bila u inozemstvu, jer kod nas su se relativno nedavno pojavili), sve u zelji da nadjem za sebe neki parfem koji je "rjedji", neobicniji, kojeg ne nosi tako puno zena, svejedno nisam naisla ni na jedan koji bi me bas fascinirao i naveo me da ga bas jako pozelim imati, u smislu da si kazem "evo ga, stvarno je poseban, to je to, ono pravo za mene".


Tko zna, mozda me negdje ceka jos neki dosad neotkriveni niche dragulj, a do tada i dalje ostajem na ovim "uobicajenim parfemima".

Quote:
FFE kaže: Pogledaj post
update: prijavljem kupnju annick goutal eau d'hadrien. kupila sam si prvo 5 ml. predivno, danas sam na poslu i stalno ga snjofam na ruci i na stolu. moj apsolutni hit. obozavam ga. kada potrosim, kupujem 100 ml.

To je inace jako dobar casual parfem, po mojem misljenju idealan za ljeto (tko voli citrusne mirise). Meni se svidio, jer je lezeran, a istovremeno profinjen, ipak nisam se odlucila da ga kupim, jer mu je trajnost na meni jako slaba - steta.
__________________
Drink coffee: do stupid things faster with more energy!
*Fay* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 16:58   #24
Cool

Meni se strašno sviđa "Love in white", od CREED-a, i Perles de Lalique, poseban je!!!
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 20:23   #25
Quote:
*Fay* kaže: Pogledaj post


To je inace jako dobar casual parfem, po mojem misljenju idealan za ljeto (tko voli citrusne mirise). Meni se svidio, jer je lezeran, a istovremeno profinjen, ipak nisam se odlucila da ga kupim, jer mu je trajnost na meni jako slaba - steta.
slazem se. no, meni bas ne "ishlapi" tako brzo. u medjuvremenu sam probala jos nekoliko njenih parfema, i kupila si eau de charlotte meni ej divan. dizajnerski parfemi me uopce vise ne zanimaju, niti privlace.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 22:10   #26
Kažu da nakon što probaš niche parfeme više niti ne pomišljaš na ove dizajnerske. Sa mnom nije bilo tako. Probala sam i Creed, Aqua di Biella, dobila na poklon Rance, testere od Etra-meni ništa od toga ne odgovara, ne sviđaju mi se i ne bih ih mogla nositi. Jedini koji mi se baš dopao je Preparation od Andree Putman- mala bočica košta pravo bogatstvo a miris je nježan, ženstven, božanstven... Sve koje sam pobrojala nudi Hemisphere u Zagrebu.
Sve ih cijenim, jer imaju tradiciju, ovaj koji sam dobila od Rance se proizvodi od 1795. godine, drugačiji su, ali ipak mi je najvažnije da ja uživam u mirisu, tako da ostajem pri jeftinijoj i manje cijenjenoj , masovnijoj varijanti
maja974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 23:45   #27
Quote:
maja974 kaže: Pogledaj post
Jedini koji mi se baš dopao je Preparation od Andree Putman- mala bočica košta pravo bogatstvo a miris je nježan, ženstven, božanstven...
Možeš ga još malo podrobnije opisati (iako znam da mi je najbolje otići ga probati u Hemisphere)?
Sad sam malo potražila o njemu na netu, pa mi opis zvuči malo čudno: miris mokrog drveta, sivog papra i lopoča, čini mi se. Kažu akvatično-drvenast miris...


Kakva mu je postojanost? Već mi je dosta parfema koji ishlape za 10 minuta.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:51   #28
Sarrasins od Serge Lutensa
Mislim da se ovdje ne može nabaviti!
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 12:29   #29
Još nešto: drži li u Zagrebu još netko Rance parfeme osim Hemispherea?
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 12:00   #30
Victor vam drži : Lorenzo Villoresi, L' Artisan Parfumeur, Maitre Parfumeur et Gantier, Comme des Garcons, Carthusia, Penhaligon's, Juliette Has a Gun, Parfum d' Empire, Etat Libre d' Orange, Escentric Molecules, Rigaud i Krigler svijeće. Serge Lutens je tražio minimum od 50 000 eura godišnje pa...

P.S. Marcellina odličnu temu si otvorila!
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 14:08   #31
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Victor vam drži : Lorenzo Villoresi, L' Artisan Parfumeur, Maitre Parfumeur et Gantier, Comme des Garcons, Carthusia, Penhaligon's, Juliette Has a Gun, Parfum d' Empire, Etat Libre d' Orange, Escentric Molecules, Rigaud i Krigler svijeće. Serge Lutens je tražio minimum od 50 000 eura godišnje pa...

P.S. Marcellina odličnu temu si otvorila!
Znači, Rance drži samo Hemisphere (Skalinska i Kaptol centar)?

Nabrusila sam se na Rance Eau Royale, ali trenutno ga nemaju...
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 19:03   #32
Zelim si kupiti Aqua di Parma Iris Nobile EDT, pa ako ga je netko probao moze malo podrobniji opis. Thanks.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 18:40   #33
Jako je profinjen, damski. Mislim da malo tko može pogriješiti s ovim, osim ako vam koža izvači notu irisa na neki čudan način. Samo je lagano puderast, ima dosta čist miris. Preporučam edp, jer je edt koncentracija prelagana
Dustflower is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 19:04   #34
E super Dustflower. Bit ce moj onda ).
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 03:23   #35
Hemisphere je u Skalinskoj?
Molim vas napisite mi gdje je parfimerija Viktor.
Hvala cure.
Mozda se javim s novim utiscima.
evita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 12:57   #36
niche parfemi

obozavam nishe parfeme a koristim svasta
od creeda (probajte love in black -podivljat cete kako je dobar)
serge lutens
comme de gracions
etat libre de orange
lartisan
lorenzo villoressi
parfum d empire
tom ford
bond no 9
i vjerujte mi mnogo je ljepše mirisati na nesto posebno i nesvakidasnje, jer mi nije kompliment mirisati kao još 5 cura u prostoriji!
odlicni su unikatni rijetki i postojani i to najvise volim kod njih
 
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 10:35   #37
ja bih htjela koncno probati juliette has a gun, a nemam vremena ici svrljati okolo-naokolo. mislim da bum si narucila tester. jel' netko ima taj parfem?
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 10:26   #38
Bubu a gdje obično nabavljaš te parfeme?

Jel možeš za mene molim te opisati nekako svaki od ovih koje si navela? Ja volim puderaste i slatkaste
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 15:18   #39
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Bubu a gdje obično nabavljaš te parfeme?

Jel možeš za mene molim te opisati nekako svaki od ovih koje si navela? Ja volim puderaste i slatkaste
Poslala sam ti pp (sorry na nespretnom pisanju ,bila sam u žurbi) uglavnom victor concept hemisphere martimex drži s lutens i bond no 9..ali samo na trgu

od slatkastih niche mirisa nepada mi nista na pamet osim mozda -dont get me wrong baybe od etat libre d"orange..mozda pokoji serge, osim ako ti smetaju duhanske ili pak biljne note ukomponirane u koncepciju?
 
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 16:41   #40
pa iskreno baš i nisam sigurna za duhan..još ga nisam osjetila u nijednom parfemu.

kad bi morala opisati kakve parfeme voliš, kakav bi opis dala?
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.