Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 15:32   #5421
jel ima na nekom našem online shopu Etro Ambra super povoljno?
Guglala sam ali nisam sigurna da li sam sve prečešljala - niču svakodnevno ti online dućani pa ne mogu pratiti
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:58   #5422
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
jel ima na nekom našem online shopu Etro Ambra super povoljno?
Guglala sam ali nisam sigurna da li sam sve prečešljala - niču svakodnevno ti online dućani pa ne mogu pratiti
Ne znam ovo što pitaš ali Etro je sve svoje mirise reformulirao.
Nedavno sam probala Vicolo Fiori i to je slabije od kolonjske vode s tim da ga uopće nisam prepoznala kao taj miris.
Predlažem ti da ganjaš na ebay-u stare verzije Etro parfema.
Ne znam koliko je Ambra izmijenjena, nisam probala novu (imam staru verziju ako te zanima).
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 15:10   #5423
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Ne znam ovo što pitaš ali Etro je sve svoje mirise reformulirao.
Nedavno sam probala Vicolo Fiori i to je slabije od kolonjske vode s tim da ga uopće nisam prepoznala kao taj miris.
Predlažem ti da ganjaš na ebay-u stare verzije Etro parfema.
Ne znam koliko je Ambra izmijenjena, nisam probala novu (imam staru verziju ako te zanima).
sad sam ga probala kod Lane (vjerojatno edt - nisam provjeravala)
formulacijom može proći ali je slabašan
vidim na ebayu jednog edc - vjerojatno ću ga ubosti
hvala na preporuci
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 09:46   #5424
moram priznati da sam više no ugodno iznenađena Fordovim orchid Soleil...ok, možda je yesterday news, ali probala sam ga ovlaš i ostala onako-ok...i ništamviše..kupim dekant i ne mogu ga prestati špricati...
ehm-cijena u Lani je 1500 kn , 50 ml. (sama vlasnica potvrdila...apsolutno opsceno...)
a na profuminu je 640 kn s poštarinom ista količina...
ubola ga na Profuminu i još mi je ljepši nego u dekantu...prekrasan vonj zelene tuberoze pomiješane sa mekinjama(ovako miriše svinjski napoj kad se kuha kukuruzno brašno,znam jer sam ga i sama kuhala..)...no iako ima katastrofalne recenzije, kompleksniji je nego što se da naslutiti i zaista jako lije primjer zeleno/gurmanskog nichea vrlo pristojnog sillagea i trajnosti...zadovoljna sam kupnjom...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 14:46   #5425
majice odličan opis Orchida,al malo mi je pre težak za ovu vručinu

nego jel zna mozda netko kad bi bila ona famozna akcija u Douglasu, opet sam pala na ambru u parfemima
ovaj puta se radi o Ambre Imperial od VCandA
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:24   #5426
ja se isto divim tom tom fordu,ali mi za ove vrucine nekako nije. U njemackom Douglasu je 50mL 105€ tako da me cudi ova cijena kod nas.
Ako kom treba, mogu kupiti ovdje i poslati.
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 10:25   #5427
naravno...ako ne moram platiti, samo kupi i šalji;Đ
neeego, ista stvar kao i sa oktopusy, uzele me ambre, pačuli,benzoin,labdanum...Dries mi je previše novčano...a L'Artisan Ambra je kakva? a Goutal Ambre Fetiche?ha???
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 00:16   #5428
Artisan i Goutal ambre su mi malo na stare ormare...u ovoj Imperial ima nešto novoga,nema tog zemljanog tona
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:25   #5429
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
naravno...ako ne moram platiti, samo kupi i šalji;Đ
neeego, ista stvar kao i sa oktopusy, uzele me ambre, pačuli,benzoin,labdanum...Dries mi je previše novčano...a L'Artisan Ambra je kakva? a Goutal Ambre Fetiche?ha???
L'Artisan Ambra mi je nekako "ljepljiva i zagušljiva", podsjeća me na parfem za stare gospođe koje sjede u kazališnoj kavanu na kavici, one starozagrebačke frajle - ali opet to je moj osobni stav. Imam je, potrošila sam je ako 20ml od 100ml i samo mi stoji. Živicira me i što je tekućina zlatne boje koja ostavlja flekove na garderobi pa treba paziti kad se šprica. Ako si zainteresirana prodam odmah
Kad usporedim Van Cleef i Artisan, Van Cleef je gurmanski, ima u sebi nešto toplo i slatko, podsjeća me na toplu dekicu kojom se obmotaš a ta dekica miriši na Božić. I def. mi je Van Cleef 2 koplja bolji (moj subjektivan dojam).
Probaj još od Hermes L`Ambre des Merveilles , jako je fin, gurmanski i topao.
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 10:14   #5430
hvala girlsies....čega se dokopam ide na mene
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 22:36   #5431
Douglas ima popust 20 posto na parfeme
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 09:46   #5432
Nedavno sam pisala kako sam piknula nekoliko samplića prije nego li se odlučim za original bočicu i doista preporučam svakome da se ovog modela drži, jer Vas vodi u pravom smjeru u nekoliko životnih područja.

Terry de Gunzburg - Flagrant Délice, iako obožavam smokvu, poglavito esenciju crne smokve, za mene je ovaj ipak mrvicu slatkast i silage mi je ipak preslab na mojoj koži.

Olfactive Studio - Lumière Blanche mi pruža tako slabašnu ugodnost, koja doista traje 5 min. nakon nanošenja, nisam primjetila da ga i drugi u mojem okruženju osjete. Definitivno lijep, ali čisto kao kreacija.

Napokon, Maison Francis Kurkdjian Paris - Amyris Femme, vrijedan u svakom pogledu i silaaaaaagan kroz cijeli dan.

Sampliće sam zaista probala nositi kroz dan i čak mijenjala mjesta nanošenja, ali kao što sam spomenula, ništa nije pomoglo i imala sam osjećaj da sve prestaje na mojoj koži nakon prvog nanosa koji je možda trajao nekih 5 - 10 min.

Trenutno sam u iščekivanju Aedes de Venustas - Pelargonium i Frederic Malle - Carnal flower koji mi je the ljetni parfem s močnom signaturom.
__________________
''This morning, with her, having coffee.'' Johnny Cash, when asked for his definition of paradise.

''I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.'' Oscar Wilde
CocoRocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:17   #5433
Sprema se interesantna kolaboracija između Byredo i IKEA. Biti će sigurno kreativno sa signaturom, prilično sintetičko poput Zara home fragrance kolekcije.
__________________
''This morning, with her, having coffee.'' Johnny Cash, when asked for his definition of paradise.

''I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.'' Oscar Wilde
CocoRocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:30   #5434
Ja bi Intense tiare dekant, ne mogu ga nigdje naći


Ako netko ima nek se javi
__________________
You know there ain't no rest for the wicked until we close our eyes for good
razdraganabuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:29   #5435
o ne,iznenadili biste se..Orchid Soleil je bas za vrucine....po hladnom vremenu je na meni tupi bućkuriš bez natruha veličanstvenog cvjetanja kakvo se dogodi na ovih plus 35...definitivno za vrućine in my book...onda lihepo dobijem zeleni vetyver i ylang u seksualnom klinču...
apsolutno magičan prfjum....
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 23:56   #5436
opa,evo me s prijavom....
ne planirajući sam uzeča S.Delacourte Lilylang...
bilo je dvoumljenja izmedju nje i Florentine,ali potonja mi je previše bacala na Linstant Magic...mliječni puder and thats it...iako je vrlo lijepa..
ali Lilylang je long lost cousin Mayotte...i toliko je divan da sam nalon sat vremena nošenja samo teti u Martimexu rekla-pakirajte...
cijena je kakva je,no ako ga tko pikira a ne zeli puni platiti i zadovoljan je većim dekantom,proćirite u oglase))(
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 07:36   #5437
....lilylang više nije dostupan....a mislim da je pitanje vremena kad cunpo Florentinu...ili Davanu...
trajnost je diskutabilna,ne više od 4,5 sati srednjeg sillagea i labave aure...šteta za takve ljepote da su tako kratkotrajne...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:51   #5438
i mogu li se negdje u zg kupiti semplici Montale parfema?
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 23:16   #5439
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
i mogu li se negdje u zg kupiti semplici Montale parfema?
Bojana2 na punommirisu,al mislim da ih dekantira,ne baš sempliće.
Eventualno da ih isprobaš u parfumeriji Lana na Kvatriću ili parfumerija Martimex na Jelačić placu
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:28   #5440
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
opa,evo me s prijavom....
ne planirajući sam uzeča S.Delacourte Lilylang...
bilo je dvoumljenja izmedju nje i Florentine,ali potonja mi je previše bacala na Linstant Magic...mliječni puder and thats it...iako je vrlo lijepa..
ali Lilylang je long lost cousin Mayotte...i toliko je divan da sam nalon sat vremena nošenja samo teti u Martimexu rekla-pakirajte...
cijena je kakva je,no ako ga tko pikira a ne zeli puni platiti i zadovoljan je većim dekantom,proćirite u oglase))(
prekrasan mi je lilylang. nisam skužila da si imala dekant. a u pm.
kolko je inače puna boca,zaboravih?
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.