Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 19:55   #21
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post


e vidis, to se i meni dogadjalo. oni pocmu sa I love Youz treci dan...a ja prominim temu...i onda pocmu plakat i kosu cupat. ma nikad vise!!!
Ma OK...mene je lako zavoljet...al radije ću reć kak je nego reć "i ja tebe volim" jer je tak "ispravno"...

Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
ma ne triba fala, imam cilu biblioteku, pa di cu to sve stavit vise?
Ma to sam ja mislio zbog posvete
ladni pifkan is offline  
Old 01.03.2008., 19:58   #22
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Citam ovde bas na jednoj temi kazu da se posle tri meseca ne moze reci da se neko voli. Eto, ja sam znala da svog sadasnjeg decka volim posle dva meseca. Mi imamo vezu na daljinu, pisala sam o tome. Isprva je rekao da ne moze da se zaljubi u sliku dok se jos nismo videli. Kada smo se videli rekao je da ima osecanja za mene i da stalno misli na mene, ali do danas mi jos nije rekao da me voli. Sada smo nesto vise od 4 meseca "zajedno", tj na daljinu zajedno. Meni se cini da ga sada jos vise volim i imam veliku potrebu da mu to kazem, ali sve mislim da ne bi bilo dobro da ga prepadam sa time, ako i on ima osecanja za mene, onda bi on trebao prvi da mi to kaze, nekako mi je tako vise dzentlmenski, nego da se ja istrcavam sa izrazima ljubavi. Ja mu recima pokazujem da ga volim, tako sto mu pisem nezno, verovatno je shvatio vec, on meni kaze da misli na mene u svako doba dana, da mu nedostajem, da se pali na mene kada se seti sta smo sve radili, ali nikako da mi kaze da me voli. Sta vi mislite, kada uopste pocne neko da se voli, znam da tu nema pravila i da je razlicito, ali da li postoji neki minimum vremena koji treba da prodje za dvoje u vezi da bi oni imali vremena da shvate da vole onog drugog. Ima li onih koji i ne shvate da vole nekoga, t.j. da nece sebi to da priznaju zbog losih iskustava pre, pa se plase da ne budu opet povredjeni? Mozda mnogo filozofiram, ali sve mi to prolazi kroz glavu.
ja to znam od prve , te su mene ostavile, skoro pa jedino u takvu ljubav i vjerujem
fukmondo is offline  
Old 01.03.2008., 19:59   #23
kakve su to gluparije kad rec volim te, vazno je da to osjetis sa svoje i njegove strane... neke stvari jednostavno ne planiras. kada mami trebam rec da je volim? o boze!
stellaa0407 is offline  
Old 01.03.2008., 19:59   #24
mozes decku stalno govoriti "volim te"....ali, VOLIS li ga? Nije isto samo reci "volim te" i voljeti ga



Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
BTW. osobno ne patim od ''volim te'' termina, važnije mi je da to osjetim i da dotični to zna pokazati.

popisujem
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 01.03.2008., 20:00   #25
Glupo je opće generalizirat s ovakvim stvarima, svaka veza i svaka situacija je priča sama za sebe....

Znam situacije di je momak curi reka i prije nego šta su prohodali da je voli,a znam i one di momak curi u 3,4,5 godina nije nikad u lice reka da je voli.
I jedna i druga situacija...opravdano.

To su stvari koje se kažu kad se osjeti, bez obzira na dane, misece, situacije....
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 01.03.2008., 20:02   #26
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Znam situacije di je momak curi reka i prije nego šta su prohodali da je voli....

o daaaa! znam i ja....
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 01.03.2008., 20:18   #27
3 godine ili vise veze i nikad joj ne reci da je voli?

meni je to freaking glupo da ne moze bit gluplje.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 01.03.2008., 20:21   #28
uf koje gluposti.kad osjetis da nekog volis kazes" joj ,kako te volim" !!!!ili doma sjedis i kalkuliras bili ili ne !!ajme meni majko mila koja ljubav!
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Old 01.03.2008., 20:21   #29
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
poslje tj dana
a nakon dva tjedna nadjes neku drugu koju isto tako nakon tjedan zavolis? ono, wtf
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 01.03.2008., 20:23   #30
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
u tome i je stvar. to (priznanje ljubavi) se vremenski ne broji u danima ili tjednima, nego po tome kada osjetis da je i kod druge strane isto. jedino to je pravo vrijeme.

tebi tvoj nije odgovorio sa: volim i ja tebe ili...? ja bi umrla....od pozlijedjene tastine.
on je meni prvi rekao. i nisam mu odgovorila.
iako sam mogla, al sam ostala s njim. mislim da to dovoljno daje do znanja da mi je stalo. a rekla sam mu da ga volim kad sam bila spremna. i bilo mu je super. sapnula sam mu na uho nakon sto sam proplakala, zbog nekih drugih stvari...
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 01.03.2008., 20:28   #31
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Ma OK...mene je lako zavoljet...al radije ću reć kak je nego reć "i ja tebe volim" jer je tak "ispravno"...
slazem se skroz.

ono je bila samo paralela jer me podsjetilo na nesto i jer sam trebala kazati bas to sto si ti rekao u slicnoj situaciji.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 02.03.2008., 03:37   #32
ja nisam nikada nikome rekla iskreno da ga volim.

i reakcija mi je dosta glupava kada mi netko kaze da me voli.

i iskreno, sfrikalo me svaki put do sada.
a dolazilo je nakon kratkih perioda.
i mislila sam da je problem u meni.
a nije bio nego to jednostavno nije bilo to.

trenutno nesto vise od mjesec dana gustam u necemu sto je iznenadujuce dobro..i nisam ni blizu da mu kazem da ga volim..kad ga ni ne volim..drag mi je, jako..stalo mi je jako..zelim sto vise vremena provoditi s njim, volim biti s njim..volim to kakav je..ali njega po onim standardnim shvacanjima ne jos.

i u svemu tome mi najvise idu na kuki bas ta "standardna shvacanja".
zasto mozes bilo kome reci da ga volis bez ikakvog stresa osim partneru..?
__________________
Neke pogreške su tako zabavne da ih je šteta napraviti samo jednom.
cirocco is offline  
Old 02.03.2008., 17:11   #33
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Glupo je opće generalizirat s ovakvim stvarima, svaka veza i svaka situacija je priča sama za sebe....

Znam situacije di je momak curi reka i prije nego šta su prohodali da je voli,a znam i one di momak curi u 3,4,5 godina nije nikad u lice reka da je voli.
I jedna i druga situacija...opravdano.

To su stvari koje se kažu kad se osjeti, bez obzira na dane, misece, situacije....
Eto sve je rekla. Ja samo dodajem kako nije bitno kada ali treba paziti sa izjavama jer, kada nekome kažeš da ga voliš tada on umišlja kako ima potpunu kontrolu nad tobom i da može što mu se hoće-
fgzcvijetic is offline  
Old 02.03.2008., 18:04   #34
slazem se sa time da nema tu pravila....to se kaze kad ti dode...
meni recimo ne dolazi skoro nikada....
a volim ga...
kod nas verbalno iskazivanje ljubavi ide vecinom tako da on kaze "volim te", pa ja dodam "i ja tebe"...sad ne znaci to da mu ja nikad nisam rekla da ga volim...rekla san to dosad mozda par puta al na totalno nepromisljen nacin..vise ono kroz razgovor, tipa "znas da te volim ali....blabla"...al da ga gledam u oci, moja ruka u njegovoj i ja da izgovaram polusneno-"voooolim te"..nema sanse...
krivim za to kucni odgoj....jednostavno nikad se nisam navikla izgovarati te dvi rici...i valjda mi zbog toga cesto zvuce umjetno i banalno(filmovi i okolina)...
inace meni je moj reka to dosta rano-nakon misec ipo dana i to za vrime prvog seksa....nekako je to izgovoria tiho i nije skuzia da san ga cula...
ipak verbalne ispade muskaraca dok su u krutom agregatnom stanju ne shvacam pretjerano ozbiljno.........

ti reci ako to bas oce van iz tebe....sto ti se najgore moze dogoditi? da on ne odgovori? a i ako ne odgovori ne znaci da ne voli...mozda je od moje sorte........
naravno postoji mogucnost da on jos nije razvia toliko duboke emocije da ti verbalno uopce uzvrati pa ga tvoje "istrcavanje" moze priplasiti...
sve ovisi koliko ti je decko zrila osoba i sto hoce uistinu od tebe....
ja bi na tvom mistu malo pricekala.....recimo do 70te....
choupette is offline  
Old 02.03.2008., 18:55   #35
mislim da trebaš dobro razmislit prije nego to kažeš jer poslije toga nema natrag....
ja to nijednom dečku u životu do sad nisam rekla a i kad sam dobila tu izjavu dosta sam glupo reagirala - jednom sam čak rekla "hvala" i "lijepo od tebe"...........al trenutno imam nekoga do koga mi je jako stalo i 6 mj smo zajedno, al nismo si još rekli te famozne dvije riječi, al na druge načine smo si pokazali što osijećamo.............(al me čisto strah kad ćemo morat doć do toga)
marina777 is offline  
Old 02.03.2008., 18:55   #36
Ne postoji pravilo za reći "volim te" to si trebala već odavno shvatiti i sama...
Za to nema uvjeta, nije određeno vrijeme...
Sve je u osjećajima koje niti jedan čovjek nemože kontrolirati kao ni što se nikoga nemože natjerati da nekoga voli.
To nisu mjeseci, ni dani, ni tjedni a ni godine..to je nešto što određuje čovjek sam.
A sad kada ćeš ti nekome priznati ovosi o tebi samoj..
__________________
Vatra,voda,kralj,žena,glupan i zmija kobni su po čovjeka ako ih izazove.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
Čovjek je jedina greška prirode.
pikica mala is offline  
Old 02.03.2008., 20:33   #37
Nema određenog vremena.
Kamena is offline  
Old 02.03.2008., 20:58   #38
Problem je u tome sto ja imam tako jaku potrebu da mu to kazem, ali mislim da bi ipak on kao muskarac trebao prvi meni da to kaze....
Zbunjena skroz is offline  
Old 03.03.2008., 00:38   #39
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Problem je u tome sto ja imam tako jaku potrebu da mu to kazem, ali mislim da bi ipak on kao muskarac trebao prvi meni da to kaze....
fgzcvijetic is offline  
Old 03.03.2008., 03:17   #40
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Problem je u tome sto ja imam tako jaku potrebu da mu to kazem, ali mislim da bi ipak on kao muskarac trebao prvi meni da to kaze....
Čekaj, to ko ono za novu godinu, da ti prvo muškarac mora uć u kuću
ladni pifkan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger